Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 316 — Omar's Coming Yo!
Somalia gólját remélem látja / látta a szimpatikus fiatal újpesti játékos (L.Bence) is... 😀 😀 😀Sinisa
nekem is egyből ez ugrott be. 😊gamerkr
háháá...nagytudású őstehetségnek lenne mit tanulnia Somitól!

Böde pedig a legnagyobb! el ne merjék engedni...Leo is lazán tolta a joga bonitot! 😀Divat


Leo jó volt,de sokszor öncélú,pl ha a helyzetét amit kapufára rúgott az EL selejtezőben csinálja és azzal nem jutunk be,mert nem elpasszolja hanem elkülsőzi a kapus felett,szerintem szivrohamot kapok.

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Somalia gólját remélem látja / látta a szimpatikus fiatal újpesti játékos (L.Bence) is... 😀 😀 😀Sinisa
nekem is egyből ez ugrott be. 😊gamerkr
háháá...nagytudású őstehetségnek lenne mit tanulnia Somitól!

Böde pedig a legnagyobb! el ne merjék engedni...Leo is lazán tolta a joga bonitot! 😀

|
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 640
Csapattársam volt anno a Fradiban, jobbulást neki, nagyon szarul nézett ki...
 www.origo.hu/sport/magyarfoci/20130330-meg-kell-muteni-a-kispest-jatekosanak-arcat.html
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Somalia gólját remélem látja / látta a szimpatikus fiatal újpesti játékos (L.Bence) is... 😀 😀 😀Sinisa
nekem is egyből ez ugrott be. 😊

több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Fink a meccs előtt: "Úgy szeretnénk Hamburga hazamenni, hogy nem bántunk meg semmit."
Hát a Münchenbe utazást szerintem megbánták 😀


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 316 — Omar's Coming Yo!
 www.sport1tv.hu/Videok/2013/03/30/lab_bode_szavai4

hatalmas tanár!

szerk: közben ahogy nézem a bayern tartalékol a bl-re.

több mint 11 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Somalia gólját remélem látja / látta a szimpatikus fiatal újpesti játékos (L.Bence) is... 😀 😀 😀

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Huh, szerencsétlen Vernes. Ez elég brutálisan nézett ki.Schleck
Uh, baszki. A srácnak úgy kell összerakni az arcát:
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/nb-i-vernest-muteni-kell-hegedus-is-kidolhet-2231221

több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 512
azt hiszem, veszek egy Böde mezt. nb1-es játékostól még nem hallottam olyan nyilatkozatot, hogy "remélem megkapjuk a lecseszést". kettő nullás vezetésnél pláne nem. ez a mentalitás, Dani.

choose life
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Montolivooooo
1-0.

több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 289 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
oké, hogy félig b-csapattal áll ki a cselszi, de nehogy már ne legyenek képesek 16 méterről rálőni...


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Huh, szerencsétlen Vernes. Ez elég brutálisan nézett ki.

több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 512
ha már nosztalgia (az a szabadrúgás nagyon csibészes volt)


choose life
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 316 — Omar's Coming Yo!
ez közelében sincs a Dömének, de azért egy egész jó videó szerintem, tegnap leltem rá.

gamerkr
Hátigen,akárhányszor újranézem ezt a videót,annyiszor eszembe jut,hogy valóban mi szállítottunk a magyar labdarúgás szinte összes nagy modernkori győzelmét.

több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
ez közelében sincs a Dömének, de azért egy egész jó videó szerintem, tegnap leltem rá.


több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 316 — Omar's Coming Yo!
Prukner: "A három pont az jó, különösen egy győzelem után".
Jól hallottam? 😀farkaspeti
"amelyik csapat gólt szerez, az előnybe kerül"

már-már a Fröccsös magasságában, de még sokat kell tanulnia Tőle... 😀Divat

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Prukner: "A három pont az jó, különösen egy győzelem után".
Jól hallottam? 😀farkaspeti
"amelyik csapat gólt szerez, az előnybe kerül"

már-már a Fröccsös magasságában, de még sokat kell tanulnia Tőle... 😀

|
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 316 — Omar's Coming Yo!
Prukner: "A három pont az jó, különösen egy győzelem után".
Jól hallottam? 😀farkaspeti
Demiez,nee,tettem az under 2,5-re mondom ugysem lesz 3 gól ezen a remek pályán.erre 9 perc alatt lőnek 3at..
Mikor kimentem a 80.-ik percben még 0-0 volt..😀

több mint 11 éve
farkaspeti Washington Commanders 763
Prukner: "A három pont az jó, különösen egy győzelem után".
Jól hallottam? 😀


több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/ftc-2014-augusztusaban-lesz-az-uj-stadion-muszaki-atadasa-2230877

„A debreceni stadionhoz hasonlóan itt is beépítjük azt a szerkezetet, amely a mérkőzés alatt folyamatosan méri, értékeli a játékosok fizikai teljesítményét, paramétereit. Ezt az edzéseken is használja majd a csapat. Külön extraként olyan wifi-rendszert is telepítünk, amelyről a nézők az okostelefonjaikon a mérkőzés bármely pillanatát – leshelyzeteket például – azonnal visszanézhetik. Ez a rendszer Európában is meglehetősen ritka, hisz a legújabb technológiát építjük be” – fűzte hozzá Fürjes Balázs.

😀 😂


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Áll a bál a románoknál! Nagyon helyes, remélem a mi meccsünk előtt is jó berúgnak + Mutu biztos nem fog már játszani akkor (bár én annyira nem félek tőle, túl van fénykorán; de ha Mészároson múlik gólt szerez az a féreg). Kívánom, hogy essen szét ez a román válogatott és kapjanak ki tőlünk is és a törököktől is. 😊
Mészáros meg csodálkozik, hogy a legrosszabb osztályzatokat kapta?! Szörnyű.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Valahogy Nyilasi megnyílvánulásai nagyon nem tetszett. Ilyeneket mond U17-ben (!!) a Fehéroroszok játékosaira, hogy "ezek humoristák" meg "ritka ügyetlen". Ezt alahogy nem tudom értelmezni. Oké igaza van, de így nyílvánosan..krixtofer
miért, melyik fehérorosz hallotta? 😀 engem jobban zavart, hogy végig pressingelést várt, kár, hogy jj ellenségei valszeg nem figyelték.
több mint 11 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Ha még válogatott, érdemes elolvasni:
 www.hatharom.com/2013/03/27/felepitett-tamadasbol-sansztalanok-vagyunk-ferenczi-attila

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 11 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Ibrának eltörölték a piroslapját, játszhat jövőhéten... hát a b...Double B
Az jobban zavar h a két válogatott meccsen Jordi Alba, Pedro és Xavi is megsérült. Játékuk kérdéses v. esélytelen a PSG ellen.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.