Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 030 — Lucas Scott
bazz Ribery milyen alattomosat pakolt Vidalra... gusztustalan mozdulatGergőbácsi
Vidalnak az egész személyisége egy nagy alattomosság... megérdemelte, amit egész meccsen büntetlenül művelhetett... ez az angol bíró, akkora barom, el kezdi vezetni a meccset, úgy hogy engedem a kemény belépőket, erre az első sárgát egy tucat szabálytalanságra adja meg...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Ricardo Moniz a kulcsjátékosaink esetleges távozásáról:
“Nem hiszem, hogy ez problémát jelentene majd, Bödét senki nem fogja például megvásárolni, egyrészt mert nem fogom elfogadni az ajánlatot, másrészt mert még nem olyan jó, hogy őt megvegyék. Ki az a Böde és ki az a Ricardo Moniz? Ki az a Leonardo és ki az a Jenner, ért engem? Nyertünk valamit? Nem. Ők akkor mehetnek majd el, ha valamit majd megnyertünk, amikor már készen állnak arra, hogy az új klubjukba sztárként érkezzenek. Böde legfeljebb akkor fog elmenni, amikor például jövőre megnyertük a bajnokságot és az Európa Ligában a negyeddöntőig jutottunk. Ő Paksról érkezett, semmiféle nemzetközi tapasztalata nincsen, neki velünk kell maradnia és megrúgni a 25 gólját jövőre, akkor talán visszatérhetünk a témára, akkor talán ő, Somalia és Besic például elmehetnek, de addig…. ők még nem elég jók. Semmit nem tettünk le még az asztalra. Ötödikek vagyunk, ez semmi. Érthető? Besic jól teljesit, Böde elkezdett gólokat rugdosni, az újságok elkezdtek beszélni róluk, de nekünk meg kell őriznünk a szerénységünket és egyszerűnek kell maradjunk. Úgy, ahogy a szurkolóink.”

még mindig nehezen hiszem el, h Ő az edzőnk....egy életfogytig szerződést basszanak már elé!!! 😊

|
több mint 11 éve
ghstzR New England Patriots Notre Dame Fighting Irish 1 279
kabaré volt a barca meccs vége... barca játékosai egymást sérítik le aztán jön stark falloszsága stb stb aztán megkoronázzák azzal az utolsó góllal... 😀 vicc


több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Ez nem a bírók napja volt Stark egy komplett hülye ezt mi tudtuk eddig is ma fényesen bizonyította csapatával együtt újra nem mutatták a visszajátszást de szerintem a visszafejelésnél is les volt, a 11-s meg Barca szurkoló létemre azt mondom vicces volt hasonló mint Pedroé lehet szidni Kassait. A Juve meccsen meg semmit nem csináltunk töbel is nyerhetet volna a Bayern nem is értem mit akart Conte. Amúgy csak Ribery-nek Vidalnak meg Chiellininek nem kellett volna a pályán maradnia végig....

A bíróknál csak Sanchez volt gyengébb nem is értem miért Villat hozták le két ziccert bénázott el a második félidőben. Remélem a visszavágót komolyabban veszik a srácok és nem adunk esélyt az újabb bírói hülyeségeknek, szégyen.....

Ja igen aki nem tudta követni a Barcának meg a Juvénak drukkolok 😛dande
Én meg Bayern drukker vagyok de a kiemelt résszel egyetértek 😀
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
El kapott a hév na bocsi 😀
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ez nem a bírók napja volt Stark egy komplett hülye ezt mi tudtuk eddig is ma fényesen bizonyította csapatával együtt újra nem mutatták a visszajátszást de szerintem a visszafejelésnél is les volt, a 11-s meg Barca szurkoló létemre azt mondom vicces volt hasonló mint Pedroé lehet szidni Kassait. A Juve meccsen meg semmit nem csináltunk töbel is nyerhetet volna a Bayern nem is értem mit akart Conte. Amúgy csak Ribery-nek Vidalnak meg Chiellininek nem kellett volna a pályán maradnia végig....

A bíróknál csak Sanchez volt gyengébb nem is értem miért Villat hozták le két ziccert bénázott el a második félidőben. Remélem a visszavágót komolyabban veszik a srácok és nem adunk esélyt az újabb bírói hülyeségeknek, szégyen.....

Ja igen aki nem tudta követni a Barcának meg a Juvénak drukkolok 😛dande
Ja, és vesszőket még nem is használtál...
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez nem a bírók napja volt Stark egy komplett hülye ezt mi tudtuk eddig is ma fényesen bizonyította csapatával együtt újra nem mutatták a visszajátszást de szerintem a visszafejelésnél is les volt, a 11-s meg Barca szurkoló létemre azt mondom vicces volt hasonló mint Pedroé lehet szidni Kassait. A Juve meccsen meg semmit nem csináltunk töbel is nyerhetet volna a Bayern nem is értem mit akart Conte. Amúgy csak Ribery-nek Vidalnak meg Chiellininek nem kellett volna a pályán maradnia végig....

A bíróknál csak Sanchez volt gyengébb nem is értem miért Villat hozták le két ziccert bénázott el a második félidőben. Remélem a visszavágót komolyabban veszik a srácok és nem adunk esélyt az újabb bírói hülyeségeknek, szégyen.....

Ja igen aki nem tudta követni a Barcának meg a Juvénak drukkolok 😛
több mint 11 éve
bogjosi New England Patriots 1 178
Hogy örülnek otthon a kettőt kettőnek....... 😊
A bíró igazságot osztott, a lesgól után, adott egy ajándék tizit, egész meccsen fogalmatlan volt....csi77
Real szurkolóként írom, hogy annál a tizinél szerintem a kapus volt a gyökér. Kifele megtolja az Alexis, már kb esélye sem volt rá, hogy elérje, erre a b*lf*sz kapus elüti a lábát --->11es

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Hogy örülnek otthon a kettőt kettőnek....... 😊
A bíró igazságot osztott, a lesgól után, adott egy ajándék tizit, egész meccsen fogalmatlan volt....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
karma 😂 😂 😂 😂 😂 😂
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Zlatan egy meccsen csak egy lesgólt rúghat ezek szerint. Szemmel láthatóan ez neki is újdonság 😀

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
ebben a 11-esben benne volt minden, amiért kiszerettem a labdarúgásból.
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Na visszakapja a Barca....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
bazz Ribery milyen alattomosat pakolt Vidalra... gusztustalan mozdulat

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Milyen szép lesgólt lőtt Ibra.........

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Piás Gyuri persze elérte volna..... a másik labdát amit lát az ital miatt legfeljebb aztán rájön, hogy az igazi mögötte van 😛 amúgy jobb a Bayern sajna edidig Messi hál Istennek betalált
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
már gólokkal illene vezetni, nem lesz ez így jó.

több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
uh, bekezdett a Juve 😀

több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Most komoylan....melyiket lett előbb Szentély??? A SZUSZA vagy az Albert Stadion ???
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Hatalmas harcokat várok a bentmaradásért ill ha nem jön össze jöhet a plan B 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A csaba ne jusson fel, milyen szar volna már jövőre az nb2 rangadó nélkül 😀peach
gondolod a Szegednek sikerül venni franchise jogot az nb2-be? Szerintem bennmaradni nem fognak, de hátha a $ megint kirántja őket a szarból 😀

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
legfeljebb kiesnek egyből, valakinek azt is kell. .Höri
hát igen, a Pápa emiatt nagy survivor 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
A csaba ne jusson fel, milyen szar volna már jövőre az nb2 rangadó nélkül 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 316 — Omar's Coming Yo!
Este remélem elpakoljuk a turbánosokat,tudják már hol a helyük.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
De nekem amúgy halálmindegy, csak nem szeretem ezeket a hontalan csapatokat.Bazzani
az legyen nb1-es, aki megnyeri az nb2-t, nem akinek a legtöbb pénze van 😛 legfeljebb kiesnek egyből, valakinek azt is kell. Mondjuk a PFLA tuti bennmarad a Vidibe nem kellő arcokkal (Polonkai, Szakály, Zsolnai, Nagy D. stb) meg a juniorjaikkal.
Keleten meg remélhetőleg beelőzi Gyurikékat a Vasas 😀 de ha nem, akkor a Békéscsaba.