Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
hol van ez az olasz játékvezetés Collinától te jó ég...

ezt így kb a kezdőkörből lefújom mint ahogy ez a gyökér csinálta, befúj könnyű síppal (főleg az elsőnél) 2 tizit a fiorentinának utána meg a 2ből egyiket sem a Milannak. Komolytalan, a Fio kiállításnál azt mondtam hogy nem szándékosan nyúl bele a meccsbe, lehetett szándékosnak mondani (100ból kb 2szer adnak ezért pirosat...) de ebből a 4 ítéletből ezt kihozni művészet volt.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 999
Hivatalosan is zsákban a 23. bajnoki cím 8)Double B
Abból mi az igaz, hogy Heynckes nem is akar visszavonulni, kamu volt, hogy mehessen Pep?Sinisa
semmi. Az öreg egyszer már visszavonult, úgy kellett visszarángatni még 1-2 évre.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Vucsinics gólörömében fogta, azt letolta a gatyáját. 😀

több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Igazából tavalyi BL-t kegyetlenül sajnálom. Kíméletlenül be kellett volna azt húzni. Előbb-utóbb valahol homok kerül majd a gépezetbe, érzésem szerint max elődöntő lesz a Bajnokok Ligájában. Mai futballban egymás után kétszer eljutni BL döntőig szinte képtelenség. Azt a Chelsea-t gólokkal kellett volna verni, dehát ez van...Asbee
ne is mond, a döntő utáni napokban nehezemre is esett az elalvás esténként. Igazság szerint a Juve elleni meccsen (is) 3-4 góllal kellett volna nyerni, és akkor egy szavuk sem lehetne. Döntő azért összejöhet, persze elég sorsolás függő 😀, legyen nyugodtan Barca-Real a másik ágon, aztán kitudja, lehet PSG-Malaga párosítás lesz.

több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért tartogathatnánk valamit a PSG-nek is Messi who 😛 😀
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Igazából tavalyi BL-t kegyetlenül sajnálom. Kíméletlenül be kellett volna azt húzni. Előbb-utóbb valahol homok kerül majd a gépezetbe, érzésem szerint max elődöntő lesz a Bajnokok Ligájában. Mai futballban egymás után kétszer eljutni BL döntőig szinte képtelenség. Azt a Chelsea-t gólokkal kellett volna verni, dehát ez van...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Hivatalosan is zsákban a 23. bajnoki cím 8)Double B
Durva...
Két dolog jutott eszembe:
- Csak a BL-re kell már koncentrálni
- Mi lesz jövőre Pep-pel

Abból mi az igaz, hogy Heynckes nem is akar visszavonulni, kamu volt, hogy mehessen Pep?

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Hivatalosan is zsákban a 23. bajnoki cím 8)
több mint 11 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Szimpatikus a Hali meccs bírója, hogy "védi" Leonardo sok tüskétől...
Az is vicc, hogy 3 sárga volt eddig a meccsen, mindhárom a Fradinál.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 11 éve
YoungZeeZee 7 939
Na megint zanzásítok😊

A PSG - Barca második félidejét láttam csak.
Mindkét csapatot csípem, de inkább a PSG-nek szorítottam a személyes tapasztalataim miatt.
Én még azt vallom, hogy ezek a bírói hibák hosszú távon kiegyenlítik egymást. Mondjuk tudom, hogy ez nem vigasz. Tény a les gólt elnézni, azért az elég meleg volt😊
A büntető a kapus hibája. Nekem is sokszor mondják labda vagy a baba, de sztem ez marhaság, főleg itt csak kifelé tudta tolni a labdát. Kivetődni így. Ezt leírni nem lehet érezni kell, hogy mikor elég csak megállni előtte zárni a szöget.
Szerdán nem értettem, hogy miért látok annyi sárga felsős embert.( messze voltam tőlük )Néztem miért vannak DHL felsőben az emberek ( sárga alapon piros írás,) aztán csak jöttek és jöttek és megfejtettem, mikor megláttam a sok sört, hogy Malaga - Dortmund, meccs előtt beugrottak inni kicsit😀 Élvezték a meleget.
Remélem a Malaga jut tovább.

EL:
Párhuzamosan két meccset is néztem a Benfica - Newcastle tűnt érdekesebbnek. A Castle jobban kezdett, de aztán két a hiba megpecsélte a sorsukat. Vagy 3? A szarkáknak a második félidő elején volt egy ziccerük, kapufa lett.
A Tottenhamen meglepődtem, azt is mondhatnám, hogy a Basel lepett meg.

Az angolok milyen hajcihőt csináltak DiCanióból, vezető hír lett😀 Élő tudosítás Rómából😀

Amit itt linkeltek Moniztól..hát le a kalappal. Több ilyen edző kéne. Remélem a fehérvári portugál is beválik majd.
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Lázok kis gólt vert. 😀szaba
rá is kezdte a publikum a "Lázok Jani! Lázok Jani! Lázok Jani!" rigmust 😀
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Lázok kis gólt vert. 😀
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 678 — Amerikai sportok rajongója
Zavi27!
A mostani edzőnknek nincsenek meg a megfelelő papírjai állítólag. Jönni fog megint valami belga segédedzőmágus a helyi másodosztály tartalékcsapatától.Bazzani
Tudom, de az itthon mindig elintézhető valahogy. És erre a hátralévő negyedszezonra kibulizhatnánk valahogy, úgyis egy vicc ez a licencdolog és ellenőrzés mindig.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Zavi27!
A mostani edzőnknek nincsenek meg a megfelelő papírjai állítólag. Jönni fog megint valami belga segédedzőmágus a helyi másodosztály tartalékcsapatától.

több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 740 — Cowboys fan
Vaszke sarokkal, újabb 3pont.
Pici 1-0-ákkal törünk előre.Bazzani
na ja. eddig Rajczi nyírt ki minket a góljaival, most meg Vasziljevics.
ha ő elmegy, akkor majd Balajcza büntetőt vagy szabadrúgást tol ellenünk, csak hogy elmondhassuk, már megint egy volt játékosunk rúgta a győztes gólt?
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 678 — Amerikai sportok rajongója
Vaszke sarokkal, újabb 3pont.
Pici 1-0-ákkal törünk előre.Bazzani
Örülök! Ha már csak külföldi edző lehet, akkor maradjon Lelievre. Minden meccsén hajtósan, összeszedetten, felkészülve játszottunk eddig, és szimpatikus is a pali.
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Bakker Balet tuti elveszítettük idénre....meglepődnék ha nem úgy kifordult a bokája így se Bl hely se a visszavágó nem lesz meg...dande
ezért kár volt továbbjutni! 😀

meccsből pedig az alábbi konzekvenciát vontam le: fideszoton>>>bázel... 😛

|
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
 www.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaja/bl-a-barcelona-panaszt-nyujtott-be-a-biraskodas-miatt-2232597
Szar amikor visszanyal a fagyi ? 😀Toca
De jézusom, ehhez azért pofa kell...
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Vaszke sarokkal, újabb 3pont.
Pici 1-0-ákkal törünk előre.

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
 www.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaja/bl-a-barcelona-panaszt-nyujtott-be-a-biraskodas-miatt-2232597
Szar amikor visszanyal a fagyi ? 😀Toca
triple facepalm.
valahol amugy azt olvastam, hogy nem a lesgólt nehezményezték, hanem hogy előtte 2 játékosuk sérülten feküdt a földön, és úgy engedte tovább az akciót a bíró. amivel ugye csak az a baj, hogy a bírónak nem kell lefújnia a játékot, hanem az ellenfél jóindulatára van bízva a dolog. szóval pont hogy a szabályok szellemében ment az akció, csak a partjelző bevitte a sűrűbe.slowmotion
Én úgy tudom, hogy ezt már megváltoztatták. Azaz, hogy a bírónak le kell fújnia, ha sérült játékost lát.Schleck
pont ma volt ilyen eset Hurka meccsén, nincs és nem is lett ilyen szabályjjncaa
Megnéztem a szabálykönyvet, a kettő között van az igazság, de akkor tényleg nem kell mindig megállítani, pedig rémlett valahonnan ilyen:
Pontosan ez van benne:
"• ha a játékvezető véleménye szerint egy játékos csakenyhén sérült, akkor
engedje a játék folytatását, amíg a labda játékon kívülre kerül
• ha a játékvezető véleménye szerint egy játékos súlyosan sérült, akkor állítsa
meg a játékot "

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
 www.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaja/bl-a-barcelona-panaszt-nyujtott-be-a-biraskodas-miatt-2232597
Szar amikor visszanyal a fagyi ? 😀Toca
triple facepalm.
valahol amugy azt olvastam, hogy nem a lesgólt nehezményezték, hanem hogy előtte 2 játékosuk sérülten feküdt a földön, és úgy engedte tovább az akciót a bíró. amivel ugye csak az a baj, hogy a bírónak nem kell lefújnia a játékot, hanem az ellenfél jóindulatára van bízva a dolog. szóval pont hogy a szabályok szellemében ment az akció, csak a partjelző bevitte a sűrűbe.slowmotion
Én úgy tudom, hogy ezt már megváltoztatták. Azaz, hogy a bírónak le kell fújnia, ha sérült játékost lát.Schleck
pont ma volt ilyen eset Hurka meccsén, nincs és nem is lett ilyen szabály


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 999
"kegyetlen vagyok" - Grumics

 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/a-pecsiek-csatara-ibrahimovichoz-hasonlitja-magat-2232735

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
 www.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaja/bl-a-barcelona-panaszt-nyujtott-be-a-biraskodas-miatt-2232597
Szar amikor visszanyal a fagyi ? 😀Toca
triple facepalm.
valahol amugy azt olvastam, hogy nem a lesgólt nehezményezték, hanem hogy előtte 2 játékosuk sérülten feküdt a földön, és úgy engedte tovább az akciót a bíró. amivel ugye csak az a baj, hogy a bírónak nem kell lefújnia a játékot, hanem az ellenfél jóindulatára van bízva a dolog. szóval pont hogy a szabályok szellemében ment az akció, csak a partjelző bevitte a sűrűbe.slowmotion
Én úgy tudom, hogy ezt már megváltoztatták. Azaz, hogy a bírónak le kell fújnia, ha sérült játékost lát.

több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 740 — Cowboys fan
 www.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaja/bl-a-barcelona-panaszt-nyujtott-be-a-biraskodas-miatt-2232597
Szar amikor visszanyal a fagyi ? 😀Toca
triple facepalm.
valahol amugy azt olvastam, hogy nem a lesgólt nehezményezték, hanem hogy előtte 2 játékosuk sérülten feküdt a földön, és úgy engedte tovább az akciót a bíró. amivel ugye csak az a baj, hogy a bírónak nem kell lefújnia a játékot, hanem az ellenfél jóindulatára van bízva a dolog. szóval pont hogy a szabályok szellemében ment az akció, csak a partjelző bevitte a sűrűbe.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
 www.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaja/bl-a-barcelona-panaszt-nyujtott-be-a-biraskodas-miatt-2232597
Szar amikor visszanyal a fagyi ? 😀