Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Bakker Balet tuti elveszítettük idénre....meglepődnék ha nem úgy kifordult a bokája így se Bl hely se a visszavágó nem lesz meg...dande
ezért kár volt továbbjutni! 😀

meccsből pedig az alábbi konzekvenciát vontam le: fideszoton>>>bázel... 😛

|
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
 www.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaja/bl-a-barcelona-panaszt-nyujtott-be-a-biraskodas-miatt-2232597
Szar amikor visszanyal a fagyi ? 😀Toca
De jézusom, ehhez azért pofa kell...
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Vaszke sarokkal, újabb 3pont.
Pici 1-0-ákkal törünk előre.

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
 www.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaja/bl-a-barcelona-panaszt-nyujtott-be-a-biraskodas-miatt-2232597
Szar amikor visszanyal a fagyi ? 😀Toca
triple facepalm.
valahol amugy azt olvastam, hogy nem a lesgólt nehezményezték, hanem hogy előtte 2 játékosuk sérülten feküdt a földön, és úgy engedte tovább az akciót a bíró. amivel ugye csak az a baj, hogy a bírónak nem kell lefújnia a játékot, hanem az ellenfél jóindulatára van bízva a dolog. szóval pont hogy a szabályok szellemében ment az akció, csak a partjelző bevitte a sűrűbe.slowmotion
Én úgy tudom, hogy ezt már megváltoztatták. Azaz, hogy a bírónak le kell fújnia, ha sérült játékost lát.Schleck
pont ma volt ilyen eset Hurka meccsén, nincs és nem is lett ilyen szabályjjncaa
Megnéztem a szabálykönyvet, a kettő között van az igazság, de akkor tényleg nem kell mindig megállítani, pedig rémlett valahonnan ilyen:
Pontosan ez van benne:
"• ha a játékvezető véleménye szerint egy játékos csakenyhén sérült, akkor
engedje a játék folytatását, amíg a labda játékon kívülre kerül
• ha a játékvezető véleménye szerint egy játékos súlyosan sérült, akkor állítsa
meg a játékot "

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 864 — No es importante
 www.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaja/bl-a-barcelona-panaszt-nyujtott-be-a-biraskodas-miatt-2232597
Szar amikor visszanyal a fagyi ? 😀Toca
triple facepalm.
valahol amugy azt olvastam, hogy nem a lesgólt nehezményezték, hanem hogy előtte 2 játékosuk sérülten feküdt a földön, és úgy engedte tovább az akciót a bíró. amivel ugye csak az a baj, hogy a bírónak nem kell lefújnia a játékot, hanem az ellenfél jóindulatára van bízva a dolog. szóval pont hogy a szabályok szellemében ment az akció, csak a partjelző bevitte a sűrűbe.slowmotion
Én úgy tudom, hogy ezt már megváltoztatták. Azaz, hogy a bírónak le kell fújnia, ha sérült játékost lát.Schleck
pont ma volt ilyen eset Hurka meccsén, nincs és nem is lett ilyen szabály


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 999
"kegyetlen vagyok" - Grumics

 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/a-pecsiek-csatara-ibrahimovichoz-hasonlitja-magat-2232735

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
 www.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaja/bl-a-barcelona-panaszt-nyujtott-be-a-biraskodas-miatt-2232597
Szar amikor visszanyal a fagyi ? 😀Toca
triple facepalm.
valahol amugy azt olvastam, hogy nem a lesgólt nehezményezték, hanem hogy előtte 2 játékosuk sérülten feküdt a földön, és úgy engedte tovább az akciót a bíró. amivel ugye csak az a baj, hogy a bírónak nem kell lefújnia a játékot, hanem az ellenfél jóindulatára van bízva a dolog. szóval pont hogy a szabályok szellemében ment az akció, csak a partjelző bevitte a sűrűbe.slowmotion
Én úgy tudom, hogy ezt már megváltoztatták. Azaz, hogy a bírónak le kell fújnia, ha sérült játékost lát.

több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 740 — Cowboys fan
 www.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaja/bl-a-barcelona-panaszt-nyujtott-be-a-biraskodas-miatt-2232597
Szar amikor visszanyal a fagyi ? 😀Toca
triple facepalm.
valahol amugy azt olvastam, hogy nem a lesgólt nehezményezték, hanem hogy előtte 2 játékosuk sérülten feküdt a földön, és úgy engedte tovább az akciót a bíró. amivel ugye csak az a baj, hogy a bírónak nem kell lefújnia a játékot, hanem az ellenfél jóindulatára van bízva a dolog. szóval pont hogy a szabályok szellemében ment az akció, csak a partjelző bevitte a sűrűbe.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
 www.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaja/bl-a-barcelona-panaszt-nyujtott-be-a-biraskodas-miatt-2232597
Szar amikor visszanyal a fagyi ? 😀
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
az mi?
 www.napitutik.hu/hir/155/ilyet-se-minden-nap-latniDuff
totally worth it


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Bakker Balet tuti elveszítettük idénre....meglepődnék ha nemdande
szpojler alert: meg fogsz lepődni.
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bakker Balet tuti elveszítettük idénre....meglepődnék ha nem úgy kifordult a bokája így se Bl hely se a visszavágó nem lesz meg...
több mint 11 éve
Duff Seattle Seahawks 3 036
az mi?
 www.napitutik.hu/hir/155/ilyet-se-minden-nap-latni
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Borzasztó ez a bíráskodás... Ez úgy tűnik egy ilyen év, NFLben is szarok voltak soccerben is szarok...
Remélem azért majd elődöntőkre valami kompetensebb emberek mennek.
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
Minek 5 bíró,ha egyik se veszi észre a nyilvánvalót?
(nem a realt ekézem,hanem siratom a mixem)

több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Lesz itt ma Dortmund győzelem? :/ZoliZoltán
elég lesz az a jövő héten.

több mint 11 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 414 — Colts fan
A Pool után a Real az a csapat amelyik még helyet foglal a szívemben külföldről. Ennek fényében mondom, hogy ez a mai játékvezető ha 2-esnél jobb kap lecidázom magamat 😀 A Real 3. gólja előtt nem volt szabálytalanság. Ylmaznak a sárga 11-es volt. Ebué műesése sárga és nem szabálytalan, Modric sárgája nem sárga, Melo sárgája nem sárga. (előtte viszont a belépő Alonsonak sárgát ért) Most így hirtelen ennyi jutott eszembe. De kisebb faltok össze-vissza fújása... Fúúú... Nagyon szarul vezetett.
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Reál védők 16-oson belül is szabálytalankodhatnak. Ami játék vezetés címen lement itt az elmúlt két napban az valami szégyen.Blevi
Mindenki szabálytalankodhat, csak bünti jár érte.... 😊

Szó mi szó, gyengék a bírók......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Reál védők 16-oson belül is szabálytalankodhatnak. Ami játék vezetés címen lement itt az elmúlt két napban az valami szégyen.
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Lesz itt ma Dortmund győzelem? :/
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 289 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
most olvasom, hogy a BL-elődöntőknek is lesz még egy külön sorsolása, ez komoly??jjncaa
Tavaly óta van így.Platini remek ötlete volt gondolom.Kenny
mármint ettől a szezontól 😊 tavaly már a negyeddöntők után lehetett tudni, hogy Chelsea - Barca lesz az elődöntőben, de ez részletkérdés. fasság az egész.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
bazz Ribery milyen alattomosat pakolt Vidalra... gusztustalan mozdulatGergőbácsi
Vidalnak az egész személyisége egy nagy alattomosság... csebi
Csak ez a rész érdekelne: hány meccsen láttad pályára lépni Vidalt?Beki
elég meccsen, még Leverkusenből is, aztán juventusban is láttam...
de tessék csupán 1-2 videó:
 www.youtube.com/watch?v=jMcouKBRZ9A
 www.youtube.com/watch?v=gcA3yY965A0
amit meg tegnap leművelt az undorító volt...bkit rúghatott ahol ért, és egy kezezés miatt kapott sárgát...csebi
Ribéry egy művelete a meccsen többet ért, mint Vidal belépései, de egyiküknek sem kellett volna a pályán maradnia a meccs végén.Beki
én vitattam Ribery mozdulatát??? pirosat ért, meg 3 meccset, ezzel szemben pl 3 éve a Lyon elleni bőven nem ért 3 meccset...
Vidallal foglalkoztam. Igen, ki kellett volna állítani Francket, de sosem felejtem el, hogy vízilabda bíróképzésen mit mondtak nekünk: "egy negyedik negyedbeli bunyó sosem abból alakul ki, hogy ott közvetlenül mi történik, hanem abból, hogy az első negyedben egy pofont a bíró nem ítél meg" itt is ez az igazság, ha a bíró következetesen fúj, akkor vidal már első 15 percben bőven megkapja a sárgát, és vagy folytatja, és akkor pirosat kap, vagy még Conténak lett volna esze, hogy lecserélje...csebi
Ne azt hidd, hogy Conte lehozta volna, abszolút nem olyan ő. 😊
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 036 — Lucas Scott
bazz Ribery milyen alattomosat pakolt Vidalra... gusztustalan mozdulatGergőbácsi
Vidalnak az egész személyisége egy nagy alattomosság... csebi
Csak ez a rész érdekelne: hány meccsen láttad pályára lépni Vidalt?Beki
elég meccsen, még Leverkusenből is, aztán juventusban is láttam...
de tessék csupán 1-2 videó:
 www.youtube.com/watch?v=jMcouKBRZ9A
 www.youtube.com/watch?v=gcA3yY965A0
amit meg tegnap leművelt az undorító volt...bkit rúghatott ahol ért, és egy kezezés miatt kapott sárgát...csebi
Ribéry egy művelete a meccsen többet ért, mint Vidal belépései, de egyiküknek sem kellett volna a pályán maradnia a meccs végén.Beki
én vitattam Ribery mozdulatát??? pirosat ért, meg 3 meccset, ezzel szemben pl 3 éve a Lyon elleni bőven nem ért 3 meccset...
Vidallal foglalkoztam. Igen, ki kellett volna állítani Francket, de sosem felejtem el, hogy vízilabda bíróképzésen mit mondtak nekünk: "egy negyedik negyedbeli bunyó sosem abból alakul ki, hogy ott közvetlenül mi történik, hanem abból, hogy az első negyedben egy pofont a bíró nem ítél meg" itt is ez az igazság, ha a bíró következetesen fúj, akkor vidal már első 15 percben bőven megkapja a sárgát, és vagy folytatja, és akkor pirosat kap, vagy még Conténak lett volna esze, hogy lecserélje...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
bazz Ribery milyen alattomosat pakolt Vidalra... gusztustalan mozdulatGergőbácsi
Vidalnak az egész személyisége egy nagy alattomosság... csebi
Csak ez a rész érdekelne: hány meccsen láttad pályára lépni Vidalt?Beki
elég meccsen, még Leverkusenből is, aztán juventusban is láttam...
de tessék csupán 1-2 videó:
 www.youtube.com/watch?v=jMcouKBRZ9A
 www.youtube.com/watch?v=gcA3yY965A0
amit meg tegnap leművelt az undorító volt...bkit rúghatott ahol ért, és egy kezezés miatt kapott sárgát...csebi
Ribéry egy művelete a meccsen többet ért, mint Vidal belépései, de egyiküknek sem kellett volna a pályán maradnia a meccs végén.
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 036 — Lucas Scott
bazz Ribery milyen alattomosat pakolt Vidalra... gusztustalan mozdulatGergőbácsi
Vidalnak az egész személyisége egy nagy alattomosság... csebi
Csak ez a rész érdekelne: hány meccsen láttad pályára lépni Vidalt?Beki
elég meccsen, még Leverkusenből is, aztán juventusban is láttam...
de tessék csupán 1-2 videó:

 www.youtube.com/watch?v=gcA3yY965A0
amit meg tegnap leművelt az undorító volt...bkit rúghatott ahol ért, és egy kezezés miatt kapott sárgát...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.