Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ez a Solymosi mekkora egy vak köcsög...

több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 678 — Amerikai sportok rajongója
Na, végre egy győzelem, mégha nagyon kiszenvedett is. A háttérdolgokat nem vágom annyira, de nekem ez a Lelievre szimpi.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Köszi Kulabá, kellett ez a 3pont a biztos bennmaradáshoz.

több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 316 — Omar's Coming Yo!
devla biztos segitett volna Pista...Kenny
Vagy ha a komplet cigány lovagrend imádkozott volna.Bazzani
Már csak Zsótér miatt is jó lett volna továbbjutni,hogy 4 év alatt kb 50 tétmeccset játszottak volna együtt.Az a gyerek hatalmas tehetség.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
devla biztos segitett volna Pista...Kenny
Vagy ha a komplet cigány lovagrend imádkozott volna.

több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 316 — Omar's Coming Yo!
devla biztos segitett volna Pista...

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
lázárbencus....és ez ugat, h vki nem tud rúgni, erre ő még futni és esni se... 😀😀😀

|
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lázár Bence egy perc játék után (csereként) egy műesésből megsérül, sárgát kap és lecserélik.

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Ezt amúgy sem értem h szerethető mire fel ugat bele pisont dolgába.... :Speach
„Valamit le kell vonni ebből – nyilatkozta Pisont István a mérkőzést közvetítő Sport Tv-nek. – A magyar embereknek át kell gondolniuk sok mindent. Aki nem volt templomban, az menjen el, és meg fog változni az életünk. Emiatt nem sikerült győznünk a románok ellen, és most sem, valamiért a sors ezt nem adja meg. Ezen kell elgondolkodnunk.”

hááááááááááááááááááááááááhhh
ja annyira mégse vicces


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Ezt amúgy sem értem h szerethető mire fel ugat bele pisont dolgába.... :S



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hívhatjuk bárminek, de amikor a 81. percben szöglethez jutottak a svédek már tudtam, hogy annyi.Bazzani
és nyilván ez a tipikus magyarságunk miatt volt, nem pedig azért mert 80 percig alig tudtunk helyzetet kidolgozni (mi is egy pontrúgás utáni svéd védelmi hibából vezettünk) a kapusunk meg egyszer nem volt képes normálisan kijönni...
hozzáteszem a svédek sem voltak jobbak, szvsz reális az X, persze ugyanúgy sajnálom, mint Te vagy Schleck.kristof
Én akkor éreztem a bajt amikor Egervári elkezdte osztani az észt Pisontnak. Szerintem tipikus a dolog, szerinted nem. Le is zárhatjuk.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Annyira tudtam, hogy a hosszabbításban kapunk gólt.
Tipikus magyar szokás.Bazzani
 www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/nincs-magyar-atok-tobbszor-lottunk-mint-kaptunk-2229073Schleck
Ebben tényleg benne vannak az U-s meccsek, kézilabda bukták meg minden. Jó amikor a 7-0ás zakónál lőtt szépségtapaszt is beleszámolják.
Ha nem gond akkor én ezt nem veszem olyan nagyon alapnak.Bazzani
Gondoltam, hogy a tények nem fognak zavarni az előítéleteidben.
Arra amúgy nem gondoltál még, hogy esetleg nem pont az Isten átkozta meg mind a Lionst, mind az Újpestet, mind a Sampdoriát, mind a magyar válogatottat, hanem a te hozzáállásoddal van gond?Schleck
Tehát ha én máshogy állok hozzá akkor állandóan nyerni fognak?
Értem. Egyébként nagyjából mindnek egy hülye tulajdonos az átka.
De beszélhetünk nyugodtan róla, gondolom például Sampdoria dolgok terén úgyis profi vagy nemcsak kötekszel feleslegesen.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Hívhatjuk bárminek, de amikor a 81. percben szöglethez jutottak a svédek már tudtam, hogy annyi.Bazzani
és nyilván ez a tipikus magyarságunk miatt volt, nem pedig azért mert 80 percig alig tudtunk helyzetet kidolgozni (mi is egy pontrúgás utáni svéd védelmi hibából vezettünk) a kapusunk meg egyszer nem volt képes normálisan kijönni...
hozzáteszem a svédek sem voltak jobbak, szvsz reális az X, persze ugyanúgy sajnálom, mint Te vagy Schleck.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Annyira tudtam, hogy a hosszabbításban kapunk gólt.
Tipikus magyar szokás.Bazzani
 www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/nincs-magyar-atok-tobbszor-lottunk-mint-kaptunk-2229073Schleck
Ebben tényleg benne vannak az U-s meccsek, kézilabda bukták meg minden. Jó amikor a 7-0ás zakónál lőtt szépségtapaszt is beleszámolják.
Ha nem gond akkor én ezt nem veszem olyan nagyon alapnak.Bazzani
Gondoltam, hogy a tények nem fognak zavarni az előítéleteidben.
Arra amúgy nem gondoltál még, hogy esetleg nem pont az Isten átkozta meg mind a Lionst, mind az Újpestet, mind a Sampdoriát, mind a magyar válogatottat, hanem a te hozzáállásoddal van gond?

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Annyira tudtam, hogy a hosszabbításban kapunk gólt.
Tipikus magyar szokás.Bazzani
 www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/nincs-magyar-atok-tobbszor-lottunk-mint-kaptunk-2229073Schleck
Ebben tényleg benne vannak az U-s meccsek, kézilabda bukták meg minden. Jó amikor a 7-0ás zakónál lőtt szépségtapaszt is beleszámolják.
Ha nem gond akkor én ezt nem veszem olyan nagyon alapnak.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Annyira tudtam, hogy a hosszabbításban kapunk gólt.
Tipikus magyar szokás.Bazzani
apám ugyanezt mondta, inkább az a tipikus magyar szokás, hogy ráfogjuk, hogy tipikus magyar szokás...kristof
igen ezt a "tipikus magyar" szókapcsolatot én nagyon utálom.gamerkr
Hívhatjuk bárminek, de amikor a 81. percben szöglethez jutottak a svédek már tudtam, hogy annyi.

több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Annyira tudtam, hogy a hosszabbításban kapunk gólt.
Tipikus magyar szokás.Bazzani
apám ugyanezt mondta, inkább az a tipikus magyar szokás, hogy ráfogjuk, hogy tipikus magyar szokás...kristof
igen ezt a "tipikus magyar" szókapcsolatot én nagyon utálom.

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Viking Army?
Drapi, rudas zászló?
Már az USA-ban is vannak szurkolói csoportok (soccer)?Sinisa
vannak, különösen a seattle-i a jó
 en.wikipedia.org/wiki/Emerald_City_Supporters
 www.weareecs.com/

Annyira tudtam, hogy a hosszabbításban kapunk gólt.
Tipikus magyar szokás.Bazzani
nincs ezzel baj, inkább ilyen szinten tapasztalják meg, mint később
amúgy a lebonyolítás is nevetséges, ne már a gólkülönbség számítson, mikor a pályán döntetlen a meccs, és mindenki egyszer játszik mindenkivel...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Annyira tudtam, hogy a hosszabbításban kapunk gólt.
Tipikus magyar szokás.Bazzani
 www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/nincs-magyar-atok-tobbszor-lottunk-mint-kaptunk-2229073

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Annyira tudtam, hogy a hosszabbításban kapunk gólt.
Tipikus magyar szokás.Bazzani
apám ugyanezt mondta, inkább az a tipikus magyar szokás, hogy ráfogjuk, hogy tipikus magyar szokás...
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Annyira tudtam, hogy a hosszabbításban kapunk gólt.
Tipikus magyar szokás.

több mint 11 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!

Hihetetlen még mindig. 😊 Gyere haza mostmár!krixtofer
Viking Army?
Drapi, rudas zászló?
Már az USA-ban is vannak szurkolói csoportok (soccer)?

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 11 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 653 — Illegális gyakorló
Leo jó lesz, de azért valaki szóljon neki, hogy a sima passz is ér, nem kell félpályáról is gólpasszra törekedni 😊 Na mindegy, nagyon brazil, tudjuk be ennek 😀
Böde Danit pedig nem szabad eladni, nagyon kell egy ilyen ember előre.

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Somalia gólját remélem látja / látta a szimpatikus fiatal újpesti játékos (L.Bence) is... 😀 😀 😀Sinisa
nekem is egyből ez ugrott be. 😊gamerkr
háháá...nagytudású őstehetségnek lenne mit tanulnia Somitól!

Böde pedig a legnagyobb! el ne merjék engedni...Leo is lazán tolta a joga bonitot! 😀Divat


Leo jó volt,de sokszor öncélú,pl ha a helyzetét amit kapufára rúgott az EL selejtezőben csinálja és azzal nem jutunk be,mert nem elpasszolja hanem elkülsőzi a kapus felett,szerintem szivrohamot kapok.Kenny
sztem még meg van kicsit szeppenve....Dani is így kezdte, most meg már gólkirály! 😊
sztem 0-0-nál v éles szituban simán begurítja v leadja társnak, ez (is) a közönség ment volna

|
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner

Hihetetlen még mindig. 😊 Gyere haza mostmár!