Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 11 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Ha még válogatott, érdemes elolvasni:
 www.hatharom.com/2013/03/27/felepitett-tamadasbol-sansztalanok-vagyunk-ferenczi-attila

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 11 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Ibrának eltörölték a piroslapját, játszhat jövőhéten... hát a b...Double B
Az jobban zavar h a két válogatott meccsen Jordi Alba, Pedro és Xavi is megsérült. Játékuk kérdéses v. esélytelen a PSG ellen.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
U17-es válogatott megint nyert, ráadásul elég szépen. Gyönyörű gólok voltak! 😊 Takács és Zsótér elég nagy tehetség. Kíváncsi leszek mi lesz velük a jövőben.
(Valahogy Nyilasi megnyílvánulásai nagyon nem tetszett. Ilyeneket mond U17-ben (!!) a Fehéroroszok játékosaira, hogy "ezek humoristák" meg "ritka ügyetlen". Ezt alahogy nem tudom értelmezni. Oké igaza van, de így nyílvánosan..)
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
hát a sorsoláshoz most éppen semmi közünk, mert nem bírtak a csapatok megegyezni ezért az fifa állítótta össze a csoportunk menetrendjét.
amúgy van igazság abban amit gabtsi mond. szemfényvesztő dolgokkal oltották eddig is a kocák szemét ki. mint pl, hogy barátságos meccseken hót szar ellenfelekkel játszottunk és egervári szavaival élve még azokról is sikeresen begyüjtöttünk 3 pontot (wtf?) így olyan kurva jók voltunk/vagyunk h a 3. kalapból húztak minket mert így gyűjtögettük a pontokat és kúsztunk fel a világranglistán. mondhatom zseniális 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Ibrának eltörölték a piroslapját, játszhat jövőhéten... hát a b...
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Visszatérve a magyar meccshez, én egy dolgot nem értek. Azt mondja Egervári biztonságból állt vissza az 1 csatáros játékra. Nekem ezzel kapcsolatban annyi a kérdésem, hogy miért könnyebb Romániában nyerni mint Törökországban ? Vagy ennyire bíznak, hogy a már kiesett törökök megfogják a románokat otthon ?
Mellesleg nekünk támadó focit kéne játszani mert védekezni nem tudunk. Attól az egyszem Varga Józsi vagy akármelyik vkp-tól egyáltalán nem lesz stabilabb Mészáros akárki duó középen. Viszont elől meg 2 csatárral rendre a labdát is simán tartottuk és még gólveszélyesek is voltunk,Toca
azért mert egy beszari fasz, a teljes szakmai életpályája a langyos vízről szól. máskülönben amit írtam korábban, így el lehet adni, hogy mennyit fejlődtünk, hiszen a jól kialakított menetrendnek, meg a megalkuvó taktika miatt "még az utolsó pillanatig esélyünk van", amit el lehet adni a parasztoknak.

félreértés ne essék, nem gondolom, hogy mindig mindenkinek neki kell ugrani, mert van olyan, hogy be kell állni a kapu elé a csapatbusszal, és egy egy kontrából élni (ami nálunk upstart esélytelen, mert ahhoz kellene egy olyan center aki négy helyzetből legalább egyet értékesít), de amikor ilyen vérszagot érzünk mint a románok, vagy most a törökök ellen, akkor igen is fel kell vállalni hogy faszra húzzuk őket.

százszor jobban tapsolok egy olyan válogatottnak, aki a lehetőségeihez mérten a végletekig küzdve és azokat megragadni próbálva kikap, mint az aki megelégszik a langyos vízzel.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 765 — 49ers GM
Tök egyszerű. Ha kikaptunk volna most a túlzott kockázatvállalás miatt, akkor mindenki már temetné a csapatot. Így meg lehet számolgatni, reménykedni, végül is versenyben vagyunk.

Mindig ez a cél, a lehető legtovább megtartani a még reálisan hihető esélyt. Most is ez lesz, hozunk egy X-et bucurestiből, mindenki boldog lesz, aztán majd szépen leszopunk hazai pályán az észtektől, mert mi csak úgy tudunk "meghalni", hogy igazán fájjon, nem is értem, hogy a Darwin-díjat miért nem rólunk nevezték el. 😀

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 664 — Vikings fan
Visszatérve a magyar meccshez, én egy dolgot nem értek. Azt mondja Egervári biztonságból állt vissza az 1 csatáros játékra. Nekem ezzel kapcsolatban annyi a kérdésem, hogy miért könnyebb Romániában nyerni mint Törökországban ? Vagy ennyire bíznak, hogy a már kiesett törökök megfogják a románokat otthon ?
Mellesleg nekünk támadó focit kéne játszani mert védekezni nem tudunk. Attól az egyszem Varga Józsi vagy akármelyik vkp-tól egyáltalán nem lesz stabilabb Mészáros akárki duó középen. Viszont elől meg 2 csatárral rendre a labdát is simán tartottuk és még gólveszélyesek is voltunk,
több mint 11 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Pedro egy hülyegyerek, két vagy három éve volt egy jó szezonja, aztán nekiszaladt a betonfalnak, és megállt a fejlődésben.
tíz meccsből nyolcon csak azért van fent a pályán, hogy meglegyenek tizenegyen, de semmi értékelhetőt nem csinál.

ha feleannyi erőt fordítana egy meccsen a játékra, mint a színészkedésre, akkor a Barcelona az évi öt trófeából (spanyol bajnokság, kupa, szuper kupa, BL, Európai Szuper Kupa) legalább hármat biztosan megszerezne, és Sanchez nem csak azért nem tudná kiszorítani a csapatból, mert élete legrosszabb idényét futja.slowmotion
Persze ha nagyanyámnak meg áramszedője lenne én lennék a villamos.
Abban egyetértek, hogy Pedro alibizik kurva sokat, nem is bírom, csak azt nem értem ha rendesen játszana mért nem 5ből rögtön 6 trófeát nyerne a Barca?Toca
a Barcelona akkor veszít meccset, ha nem megy neki a támadás, mert a védelem jól helyezkedik ellenük. kevés meccset láttam, ahol ne lettek volta partiban, és ott általában hiányzott a széljáték (nem, nem a felfutó hátvéd, hanem a szélről induló támadó).

nekik az az érdekük, hogy minél hamarabb rúgjanak egy gólt, mert az ellenfél akkor már nem hagyatkozhat arra, hogy letáborozik a kapu előtt, és egy-két szerzett labdából visszatámad a kinyílt védelem ellen. ha a szélső hokizik, akkor erre kisebb az esély.slowmotion
Értem én, csak azért az a kijelentés, hogy ha Pedro jobb lenne rögtön mindig 3 kupát nyernétek akkor is meredek akárhonnan nézem. Szerintem nem lennétek sokkal előrébb kicsit jobb szélső játékkal, pláne nem ennyire.Toca
Azért szerintem durva Pedro-ra azt írni, h alibizik...
Az tény h nincs formában, a helyzeteit kihagyja stb. De minden meccsen szét hajtja magát. Letámad, védekezik, fut Messi helyett. Tény h ezek nem tipikus csatár erények. 😊

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 664 — Vikings fan
Pedro egy hülyegyerek, két vagy három éve volt egy jó szezonja, aztán nekiszaladt a betonfalnak, és megállt a fejlődésben.
tíz meccsből nyolcon csak azért van fent a pályán, hogy meglegyenek tizenegyen, de semmi értékelhetőt nem csinál.

ha feleannyi erőt fordítana egy meccsen a játékra, mint a színészkedésre, akkor a Barcelona az évi öt trófeából (spanyol bajnokság, kupa, szuper kupa, BL, Európai Szuper Kupa) legalább hármat biztosan megszerezne, és Sanchez nem csak azért nem tudná kiszorítani a csapatból, mert élete legrosszabb idényét futja.slowmotion
Persze ha nagyanyámnak meg áramszedője lenne én lennék a villamos.
Abban egyetértek, hogy Pedro alibizik kurva sokat, nem is bírom, csak azt nem értem ha rendesen játszana mért nem 5ből rögtön 6 trófeát nyerne a Barca?Toca
a Barcelona akkor veszít meccset, ha nem megy neki a támadás, mert a védelem jól helyezkedik ellenük. kevés meccset láttam, ahol ne lettek volta partiban, és ott általában hiányzott a széljáték (nem, nem a felfutó hátvéd, hanem a szélről induló támadó).

nekik az az érdekük, hogy minél hamarabb rúgjanak egy gólt, mert az ellenfél akkor már nem hagyatkozhat arra, hogy letáborozik a kapu előtt, és egy-két szerzett labdából visszatámad a kinyílt védelem ellen. ha a szélső hokizik, akkor erre kisebb az esély.slowmotion
Értem én, csak azért az a kijelentés, hogy ha Pedro jobb lenne rögtön mindig 3 kupát nyernétek akkor is meredek akárhonnan nézem. Szerintem nem lennétek sokkal előrébb kicsit jobb szélső játékkal, pláne nem ennyire.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Nézegettem a csoportokat a lehetséges másodikokat keresve:gabokocka
ezt a cikket neked írták
 www.nemzetisport.hu/foci_vb_2014/vb-meglepetespontok-europa-futballszive-a-jegben-is-dobog-2229947


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 740 — Cowboys fan
Pedro egy hülyegyerek, két vagy három éve volt egy jó szezonja, aztán nekiszaladt a betonfalnak, és megállt a fejlődésben.
tíz meccsből nyolcon csak azért van fent a pályán, hogy meglegyenek tizenegyen, de semmi értékelhetőt nem csinál.

ha feleannyi erőt fordítana egy meccsen a játékra, mint a színészkedésre, akkor a Barcelona az évi öt trófeából (spanyol bajnokság, kupa, szuper kupa, BL, Európai Szuper Kupa) legalább hármat biztosan megszerezne, és Sanchez nem csak azért nem tudná kiszorítani a csapatból, mert élete legrosszabb idényét futja.slowmotion
Persze ha nagyanyámnak meg áramszedője lenne én lennék a villamos.
Abban egyetértek, hogy Pedro alibizik kurva sokat, nem is bírom, csak azt nem értem ha rendesen játszana mért nem 5ből rögtön 6 trófeát nyerne a Barca?Toca
a Barcelona akkor veszít meccset, ha nem megy neki a támadás, mert a védelem jól helyezkedik ellenük. kevés meccset láttam, ahol ne lettek volta partiban, és ott általában hiányzott a széljáték (nem, nem a felfutó hátvéd, hanem a szélről induló támadó).

nekik az az érdekük, hogy minél hamarabb rúgjanak egy gólt, mert az ellenfél akkor már nem hagyatkozhat arra, hogy letáborozik a kapu előtt, és egy-két szerzett labdából visszatámad a kinyílt védelem ellen. ha a szélső hokizik, akkor erre kisebb az esély.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 664 — Vikings fan
Pedro egy hülyegyerek, két vagy három éve volt egy jó szezonja, aztán nekiszaladt a betonfalnak, és megállt a fejlődésben.
tíz meccsből nyolcon csak azért van fent a pályán, hogy meglegyenek tizenegyen, de semmi értékelhetőt nem csinál.

ha feleannyi erőt fordítana egy meccsen a játékra, mint a színészkedésre, akkor a Barcelona az évi öt trófeából (spanyol bajnokság, kupa, szuper kupa, BL, Európai Szuper Kupa) legalább hármat biztosan megszerezne, és Sanchez nem csak azért nem tudná kiszorítani a csapatból, mert élete legrosszabb idényét futja.slowmotion
Persze ha nagyanyámnak meg áramszedője lenne én lennék a villamos.
Abban egyetértek, hogy Pedro alibizik kurva sokat, nem is bírom, csak azt nem értem ha rendesen játszana mért nem 5ből rögtön 6 trófeát nyerne a Barca?
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 740 — Cowboys fan
Pedro egy hülyegyerek, két vagy három éve volt egy jó szezonja, aztán nekiszaladt a betonfalnak, és megállt a fejlődésben.
tíz meccsből nyolcon csak azért van fent a pályán, hogy meglegyenek tizenegyen, de semmi értékelhetőt nem csinál.

ha feleannyi erőt fordítana egy meccsen a játékra, mint a színészkedésre, akkor a Barcelona az évi öt trófeából (spanyol bajnokság, kupa, szuper kupa, BL, Európai Szuper Kupa) legalább hármat biztosan megszerezne, és Sanchez nem csak azért nem tudná kiszorítani a csapatból, mert élete legrosszabb idényét futja.
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Hát attól mert magasabbra ugrik, nem kell tarkón rúgni a másikat...
Annál az esetnél kevés tisztább tizenegyes van, egyedül a lap színén lehetett volna vitatkozni. Labdát nem érte el, a lábat igen, nem köteles átugrani.gabokocka
Collina pont ezt magyarázta nemrég a labdarúgás fórumán,sőt egy hasonló szitut is elemzett,hogy miért nem tizi.Itt is miután eltolta a labdát rögtön dobta is fel magát,az nem lényeg,hogy volt vagy 3 ütem még mire hozzáért egyáltalán Lloris.Az volt itt a fő gond vele,de mondjuk ha lépett volna még 1-et vagy 2-őt a labda felé,akkor is biztos,hogy találkozik a kapus lábával és akkor már egyértelmű tiziJoeyPorter
Ha ezt így nézzük akkor nincs 11-es. Én olyan játékost még nem láttam, aki megvárja hogy teliberúgják. Sztem ilyen esetekben, ha van kontakt és nem ér labdát a védekező játékos, az mind 11-es, tök8 hogy akar-e esni az ember vagy nem. Eleve akadályozza a labda megjátszásában, úgy, hogy a védő nem tudja azt megjátszani. Teszem azt átbukdácsol az elé csúszó emberen, aki nem ér hozzá, de emiatt nem éri utol a vonal előtt a labdát, akkor mi van? Mert szerintem 11-es az is.gabokocka
Van igazság abban is amit te mondasz,de nekem ez többszöri visszanézés után sem 11-es.Van egy kapu mögötti kamera,amiből szinte csak deréktól lefele mutatják az esetet és azon látszik,hogy miután Pedro eltolja a labdát abban a pillanatban összecsuklik,holott még Lloris a lábát sem nyujtotta ki.

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 791 — Keep pounding
Hát attól mert magasabbra ugrik, nem kell tarkón rúgni a másikat...
Annál az esetnél kevés tisztább tizenegyes van, egyedül a lap színén lehetett volna vitatkozni. Labdát nem érte el, a lábat igen, nem köteles átugrani.gabokocka
Collina pont ezt magyarázta nemrég a labdarúgás fórumán,sőt egy hasonló szitut is elemzett,hogy miért nem tizi.Itt is miután eltolta a labdát rögtön dobta is fel magát,az nem lényeg,hogy volt vagy 3 ütem még mire hozzáért egyáltalán Lloris.Az volt itt a fő gond vele,de mondjuk ha lépett volna még 1-et vagy 2-őt a labda felé,akkor is biztos,hogy találkozik a kapus lábával és akkor már egyértelmű tiziJoeyPorter
Ha ezt így nézzük akkor nincs 11-es. Én olyan játékost még nem láttam, aki megvárja hogy teliberúgják. Sztem ilyen esetekben, ha van kontakt és nem ér labdát a védekező játékos, az mind 11-es, tök8 hogy akar-e esni az ember vagy nem. Eleve akadályozza a labda megjátszásában, úgy, hogy a védő nem tudja azt megjátszani. Teszem azt átbukdácsol az elé csúszó emberen, aki nem ér hozzá, de emiatt nem éri utol a vonal előtt a labdát, akkor mi van? Mert szerintem 11-es az is.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 664 — Vikings fan
te összemosod a propagandát a sporttal.Amadeus91
Roppant vicces hogy te vádolsz ezzel, mert a jelek szerint a kettőnk közül pont te vagy az, aki a sportsikerekben is elsősorban a propagandaeszközt látja.atapapa
nem egy ördögtől való gondolat, volt már rá példa 😊 pont ez a problémám, hogy ez lesz belőle és ez a birka nép, amelyiket kilóra lehet megvenni rezsikommandóval és miegymással, ezt is meg fogja enni.Amadeus91
Már rég meg akartam kérdezni, de most már tényleg nem bírom ki. Te gyűlölöd saját nemzetedet? Bánt Téged, hogy magyarnak születtél? Annyi lekicsinylő, lenéző, megalázó hozzászólást írsz saját hazád ellen, hogy azt hiszem jogos a kérdés.Zolika
Inkább csak azeret kritizálni. Sajnos néha még igaza is van. Bár inkább lenne német vagy orosz tippre mert róluk mindig ódákat zeng 😊
Bár ha lenne Romo haterek országa tuti ő lenne a kormányfő 😀
több mint 11 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 864
te összemosod a propagandát a sporttal.Amadeus91
Roppant vicces hogy te vádolsz ezzel, mert a jelek szerint a kettőnk közül pont te vagy az, aki a sportsikerekben is elsősorban a propagandaeszközt látja.atapapa
nem egy ördögtől való gondolat, volt már rá példa 😊 pont ez a problémám, hogy ez lesz belőle és ez a birka nép, amelyiket kilóra lehet megvenni rezsikommandóval és miegymással, ezt is meg fogja enni.Amadeus91
Már rég meg akartam kérdezni, de most már tényleg nem bírom ki. Te gyűlölöd saját nemzetedet? Bánt Téged, hogy magyarnak születtél? Annyi lekicsinylő, lenéző, megalázó hozzászólást írsz saját hazád ellen, hogy azt hiszem jogos a kérdés.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Ez a nép már csak ilyen, 2006-ban is elhitte, hogy a költségvetés köszöni szépen jól van. Szerencsénkre akkor sem jutottunk ki a VB-re, rögtön nyert volna a Fidesz. Remélhetőleg Egervári most se tartja kormányon Orbánékat.

több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 999
te összemosod a propagandát a sporttal.Amadeus91
Roppant vicces hogy te vádolsz ezzel, mert a jelek szerint a kettőnk közül pont te vagy az, aki a sportsikerekben is elsősorban a propagandaeszközt látja.atapapa
nem egy ördögtől való gondolat, volt már rá példa 😊 pont ez a problémám, hogy ez lesz belőle és ez a birka nép, amelyiket kilóra lehet megvenni rezsikommandóval és miegymással, ezt is meg fogja enni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
te összemosod a propagandát a sporttal.Amadeus91
Roppant vicces hogy te vádolsz ezzel, mert a jelek szerint a kettőnk közül pont te vagy az, aki a sportsikerekben is elsősorban a propagandaeszközt látja.

több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 999
Teljes félreértés. Drukkolok a magyar csapatnak, de a tény ettől még tény marad: Orbán propagandacélokra fogják használni a sikert, ez a londoni olimpiánál kiderült. (Lehet, hogy Pekingnél a szocik ugyanezt csinálták volna, csak ott ugye nem volt mire). Emiatt nem drukkolok kevésbé a magyaroknak, csak tényleg émelyítő lesz látni a fejeseket Dzsudzsákék izzadt mezébe bújva fotózkodni.Dzsokijuing
Olyat még nem láttam, hogy egy állami vezető ne fényképészkedett volna sikeres sportolóval, a mindenkori amerikai elnök hetente pózol bajnokok mellett a Fehér Házban.
Viszont szerintem beteges, ha valaki már akkor fanyalog e momentum miatt, amikor még el se kezdődött a verseny.

GYF sosem nyomta tövig a faszát a olimpiába, Viktor ellenben igen a fociba.Amadeus91
Szerinted hány jobbos örült kevésbé a kajakaranyaknak, csak mert a szoci Baráth Etele a szövetség elnöke?atapapa
te összemosod a propagandát a sporttal.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
"Egervári: Még nem értük el a legjobb formánkat"

Az agyam elszáll, itt volt a 2 sorsdöntő meccs de mi nem értük el a legjobb formánkat...
De persze szeptemberre majd valaki(k) megsérülnek és majd lehet arra fogni. Másfél hetet együtt készült velük és ilyeneket nyilatkozik, nem tudom melyik jobb ez vagy a ha-tudom-hogy -Böde-gólt-lő-előbb-behozom-féle gyöngyszem.

Átgondoltam, a Bödés még mindig viccesebb.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Ezt a két mondatot így, én kb. tizedjére hallom.
Hol egy pótselejtező, hol 1 sorsdöntő meccs, de mindig van egy "ekkora esélyünk", és soha nem tudunk élni vele.Sobri Jóska
Nem tudom én az utóbbi 12-13 évben mióta követem a soccert, egyszer sem éreztem ekkora esélyt mint ami most van. Voltak bravúr meccseink, de olyan rég volt, hogy egy győzelem kelljen a továbbjutáshoz. Márpedig ez most megvan. Eddig mindig kellett más is hozzá, de most annyi kell, hogy Bukarestben nyerni tudjunk.FViktor93
97-98-ban meg is volt a második hely (akkor Finnországban elég volt egy pont, az meg is lett, bár ne lett volna) aztán jöttek a jugók, meg az 1-12........ Azóta én kevésbé vagyok bizalommal a pótselejtező iránt.csi77
azért az a jugó csapat odabaszott (nem csak nekünk), több sztár volt abban az egy csapatban, mint az azóta eltelt 15 év jugó válogatottjaiban összesen.
Jugovic, Mijatovic, Sztojkovics, Mihajlovics, Sztankovics, Kovacsevics...slowmotion
Jogos, mondjuk az a magyar válogatott más csapatokat sem nagyon vert volna meg, talán az íreket........

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
fviktor: 2004-es selejtezőn "csak" meg kellett volna ruházni a letteket rigában. gellei volt a szöv. kap. kimentünk, nekik estünk, csak azzal nem számoltunk h van egy dombi gyorsaságú focizini is tudó 1 db. labdarúgójuk aki gyönyörűen gurított is egy hármast. később még javíthattunk volna a lengyelek ellen, nyílván nem ment...

gabo: először a gólkülönbség a döntő. abban jók vagyunk, mert most +5el állunk és ha ez dönt kb annyi a feladat h a hollandokat megússzuk 3 gól alatt. + az uccsó meccs andorra, szóval annyit lőhetünk amennyit kell. egyébként ez úgy jöhet össze,hogy ez döntsön ha a romának x-elnek otthon velünk és a törökökkel is. valójában amúgy is a mostani +1 pontunk az valójában -2 mert még megyünk ki szopni a hollandokhoz.

csi77: a 98'as selejtező csoportban legjobb harmadikként mentünk a mészárszékre...

JJ: toca hasonlata sztem kitűnő volt 😛 😀peach
Nem egészen.....

 hu.wikipedia.org/wiki/1998-as_labdar%C3%BAg%C3%B3-vil%C3%A1gbajnoks%C3%A1g-selejtez%C5%91_(UEFA)

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png