Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 928 — No es importante
persze, a Fradi korábbi tulaja is más közegből jött
itthon még csodálatosan tartja magát, hogy ha valaki nyugatról érkezik, az biztos valami megváltó, mert csak Ausztriától keletre van korrupció meg hasonló csúnya dolgokjjncaa
te is tudod, hogy ez bullshit.Amadeus91
igen, amit te írsz, arról határozottan állíthatom, hogy bs

a Portsmouth F.C.-be pl. igazán beszállhatott volna Marshall barátunk...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 218 — Saturday Night Lights
persze, a Fradi korábbi tulaja is más közegből jött
itthon még csodálatosan tartja magát, hogy ha valaki nyugatról érkezik, az biztos valami megváltó, mert csak Ausztriától keletre van korrupció meg hasonló csúnya dolgokjjncaa
Persze, csak Nyugaton nincs intézményesítve állami szinten. Nálunk hívták ezt már dzsentrivilágnak, urambátyámnak, mindenféle korszaknak (Horthy, Rákosi, Kádár, rendszerváltás stb.) ugyanaz. Felülről jön. És nincs következménye.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
persze, a Fradi korábbi tulaja is más közegből jött
itthon még csodálatosan tartja magát, hogy ha valaki nyugatról érkezik, az biztos valami megváltó, mert csak Ausztriától keletre van korrupció meg hasonló csúnya dolgokjjncaa
te is tudod, hogy ez bullshit.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
III.JC6 89 — In God I trust
más közegből jött, Angliában lehet tündérmesét csinál korrekt körülmények közt, Magyarországon nem. Kár, hogy a saját kárán tanulja meg. Az meg priceless, hogy még ebben a témában is vannak, akik képesek a "nagy magyar nemzeti összezárásra". Móriczcal kéne itt kelni-feküdni napi szinten.Amadeus91
ez hülyeség. a helyében Angliában tuti meghúztam volna ezt a lehetőséget, ha már ekkora supporter és csapat kellett neki, de ezt pont itt MO-on csinálja?? tuti vaj van a fején.

„Ha megmentesz egy lelket, az egész világot mented meg.”
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 928 — No es importante
persze, a Fradi korábbi tulaja is más közegből jött
itthon még csodálatosan tartja magát, hogy ha valaki nyugatról érkezik, az biztos valami megváltó, mert csak Ausztriától keletre van korrupció meg hasonló csúnya dolgok


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
Néhány mondatával karcolgatja ugyan az igazságot Marshall, de rettenetesen hülye és én sem tudom sajnálni. Eleve az fura, ahogy ő multimilliomos lett. Attól még, hogy valaki befektetési tanácsadó vagy kiküld pár diákot tanárnak Kínába még nem tesz szert egy valag pénzre, amiből veszteséges futballklubokat lehetne üzemeltetni. Na de mindegy.

Leisztinger Tamás - DVTK
Orbán Viktor - Felcsút
Garancsi - Videoton
Horváth testvérpár - Gyirmót
Bíró Péter - Lombard Pápa
Kubatov Gábor - FTC
Deutsch Tamás - MTK
Szima Gábor - DVSC

...és a végére egy komment:

"Az egész magyar sport, úgy ahogy van, egy nagy kupleráj. Néhány új stadionnal, néhány akadémiával, az aranycsapat múltjával, meg négyévenként néhány olimpiai éremmel megpróbálják elhitetni, hogy itt milyen marha nagy sportélet folyik, hogy „sportnemzet vagyunk”. Közben mi van: lepusztult létesítmények, rozsdás, gazos lelátók, tehetségtelen játékosok, szélhámos ügynökök, átláthatatlan működésű klubok. Na és mindenekelőtt egy dilettáns MLSZ vezetőség, ahol pl. az elnök csak a pénzeszsákjának és politikai kapcsolatának köszönhetően ülhet a trónon, mert egyébként köze nincs a labdarúgáshoz. Az MLSZ legnagyobb problémája a huhogás, közben egyes klubokban szabadon garázdálkodhatnak a szélhámos klubvezetők és a magukat tulajdonosnak mondó kétes egyének."III.JC6
más közegből jött, Angliában lehet tündérmesét csinál korrekt körülmények közt, Magyarországon nem. Kár, hogy a saját kárán tanulja meg. Az meg priceless, hogy még ebben a témában is vannak, akik képesek a "nagy magyar nemzeti összezárásra". Móriczcal kéne itt kelni-feküdni napi szinten.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
III.JC6 89 — In God I trust
Néhány mondatával karcolgatja ugyan az igazságot Marshall, de rettenetesen hülye és én sem tudom sajnálni. Eleve az fura, ahogy ő multimilliomos lett. Attól még, hogy valaki befektetési tanácsadó vagy kiküld pár diákot tanárnak Kínába még nem tesz szert egy valag pénzre, amiből veszteséges futballklubokat lehetne üzemeltetni. Na de mindegy.

5 éven belül ő európai élcsapatot akar csinálni a Vácból.
A Vácból.
A VÁCBÓL!
Ahol jelenleg nincs alap. Nincs klub, nincs játékos. Nincs stadion és lyukas a háló. Tudok a pletykákról - DMTK bajnok, átadják az indulási jogot jó pénzért, míg ők megkapják a Berkenyétől, szintén jó pénzért és a többi - de mi van, ha nem jön össze? Ez az ember szerintetek végig fogja vezetni a klubot a BLASZ 2-3-ból vissza az NB2-ig, majd irány az NB1? Mert biza' onnan fognak indulni, ha nem sikerül a mutyi, hiába igazolt 7 váci Berkenyére, + a 2 edző.

7 éve itt él Magyarországon. Tudom, piszok nehéz a magyar, de akkor is elsajátíthatott volna valamennyit a nyelvünkből, nem? Ha meg a saját ügyvédje veri át, akkor tényleg nagy a baj.

Eddig sem értettem mit akar a Váccal. Megszerette a várost, oké, ám legyen. De Eger? Mit keres ott?

A sokat ekézett magyar focival, focikultúrával és a háttérben működő dolgokkal kapcsolatban elég csak annyit megjegyezni, hogy meg lehet nézni, az egyes csapatoknál hova vezetnek a szálak.

Leisztinger Tamás - DVTK
Orbán Viktor - Felcsút
Garancsi - Videoton
Horváth testvérpár - Gyirmót
Bíró Péter - Lombard Pápa
Kubatov Gábor - FTC
Deutsch Tamás - MTK
Szima Gábor - DVSC

...és a végére egy komment:

"Az egész magyar sport, úgy ahogy van, egy nagy kupleráj. Néhány új stadionnal, néhány akadémiával, az aranycsapat múltjával, meg négyévenként néhány olimpiai éremmel megpróbálják elhitetni, hogy itt milyen marha nagy sportélet folyik, hogy „sportnemzet vagyunk”. Közben mi van: lepusztult létesítmények, rozsdás, gazos lelátók, tehetségtelen játékosok, szélhámos ügynökök, átláthatatlan működésű klubok. Na és mindenekelőtt egy dilettáns MLSZ vezetőség, ahol pl. az elnök csak a pénzeszsákjának és politikai kapcsolatának köszönhetően ülhet a trónon, mert egyébként köze nincs a labdarúgáshoz. Az MLSZ legnagyobb problémája a huhogás, közben egyes klubokban szabadon garázdálkodhatnak a szélhámos klubvezetők és a magukat tulajdonosnak mondó kétes egyének."

„Ha megmentesz egy lelket, az egész világot mented meg.”
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
azt azért tegyük hozzá, hogy vélhetően Marshallt sem kell félteni... a történetben az a szomorú, hogy öntik az állami pénzt a labdarúgásba, persze erre van igényjjncaa
így így.
érdekes, hogy a beszállási szándéka részletezésekor a TAO-s pénzeket, az önkormányzati támogatást, illetve a közvetítési pénzeket említi, az újságíró helyében rákérdeztem volna, hogy ugyan az Evertonnál az első kettőből melyik áll rendelkezésre.

aki pedig a magyar futballban (leginkább Egerben és Vácon) üzleti lehetőséget (profitot) lát, az olyan hülye, hogy nem tudom sajnálni. még ha vszleg igazat is mond néhány kérdésben.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Nem a testvére, + minek adna neki mezt amikor bármikor tudna??

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
testvére állítólag, de látszik, h nagy futballhuligán....buzi szekusok tuti lenyúlták a mezt!

|
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 346 — Omar's Coming Yo!

Tisztelet!

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 928 — No es importante
azt azért tegyük hozzá, hogy vélhetően Marshallt sem kell félteni... a történetben az a szomorú, hogy öntik az állami pénzt a labdarúgásba, persze erre van igény


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 556
 sportgeza.hu/futball/2013/05/02/ez_a_masodik_vilaghaborum/
Érdekes cikk...Toca
nem tudom, melyik a nevetségesebb, az, hogy Berki még szabadlábon van, vagy hogy még mindig akad egy újabb balek, akit lehúzhat.

choose life
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
 sportgeza.hu/futball/2013/05/02/ez_a_masodik_vilaghaborum/
Érdekes cikk...Toca
igen, én is olvastam, ha valakinek eddig még nem volt világos mi történik a magyar fociban most azt hiszem őt is sikerült felvilágosítani. Kb olyan állapotok vannak mint az országban általánosságban...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
 sportgeza.hu/futball/2013/05/02/ez_a_masodik_vilaghaborum/
Érdekes cikk...
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 651
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
F*CK
Ezt nem hiszem el.
Azért a hagyományos Bayern (német) mázli ismét bejátszik.
Ismét jobbak, de azért nem 7 góllal összesítésben...Sinisa
már vártam a legendás német mákot!Amadeus91
Jobb a Bayern.
Mindkét meccsen jobb volt.

DE elég sok tényező úgy alakult, hogy Nekik legyen jó:
Kassai, Messi, hiányzó CB-k a Barca-ban stb.
Mi ez, ha nem mázli?Sinisa
azért 7 gólt nem lehet (csak) a mázli számlájára írni. Ott a Barca tömve vb és eb győztes játékosokkal (minden idők legjobb spanyol válogatottjának az alapja) illene legalább 1-t beverni 2 meccs alatt. Az sem mázli, hogy a Bayern idén 15 gólt kapott a bajnokságban pl. Ennyi év szopás után végre nekünk van a jobb csapatunk. (kijárt már) Egyébként respect a Barcának, dinasztia volt ez a csapat az elmúlt időkben.Amadeus91
Persze hogy jobb a Bayern, és az elkövetkező években pont azt fogja csinálni amit a Barca csinált 3 évig.Agyonver mindenkit Európában.Kenny
Tévedés. Heynkessel agyonverne mindenkit, Peppel kozel nem lesz ennyire produktiv a gárda.
Dortmund meglepheti őket , go BVBToca
Brutális kerete lesz a Bayernek jövőre.Még úgy is ha Robbent meg Gomez elküldi Pep.
Bayern érát .Kenny
Csak azt felejti el mindenki hogy ez a csapat msot azért dominálta le az elmúlt pár meccset mert olyan edzője van amilyen. Én nem hiszek Pepben, kétlem, hogy negyedannyi taktikai repertoárt felfog tudni mutatni mint Jupp, lehet akármilyen kerete.
több mint 11 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Ez akkor eldőlt amikor Messi a padon kezdte. Hatalmas lélektani előny ha van, sztem mar a Barcaban is mindenki azt hiszi h Messi nélkül nem megy. Lélektelen szar volt amit ma előadtak.

Nekem mindegy lenne ki nyer ha a tróger Robben nem játszana. Amúgy hajrá Dortmund. Ez a csapat megérdemli hog nyerjen.Blevi
Igazad van, mindegy hogy ki nyer, csak a Bayern nyerjen, mert megérdemlik 8)Double B
Feltételes mód. Na mind1. Nekem nincs bajom a net csapatokkal. Robbennel van baj 😉
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 346 — Omar's Coming Yo!
F*CK
Ezt nem hiszem el.
Azért a hagyományos Bayern (német) mázli ismét bejátszik.
Ismét jobbak, de azért nem 7 góllal összesítésben...Sinisa
már vártam a legendás német mákot!Amadeus91
Jobb a Bayern.
Mindkét meccsen jobb volt.

DE elég sok tényező úgy alakult, hogy Nekik legyen jó:
Kassai, Messi, hiányzó CB-k a Barca-ban stb.
Mi ez, ha nem mázli?Sinisa
azért 7 gólt nem lehet (csak) a mázli számlájára írni. Ott a Barca tömve vb és eb győztes játékosokkal (minden idők legjobb spanyol válogatottjának az alapja) illene legalább 1-t beverni 2 meccs alatt. Az sem mázli, hogy a Bayern idén 15 gólt kapott a bajnokságban pl. Ennyi év szopás után végre nekünk van a jobb csapatunk. (kijárt már) Egyébként respect a Barcának, dinasztia volt ez a csapat az elmúlt időkben.Amadeus91
Persze hogy jobb a Bayern, és az elkövetkező években pont azt fogja csinálni amit a Barca csinált 3 évig.Agyonver mindenkit Európában.Kenny
Tévedés. Heynkessel agyonverne mindenkit, Peppel kozel nem lesz ennyire produktiv a gárda.
Dortmund meglepheti őket , go BVBToca
Brutális kerete lesz a Bayernek jövőre.Még úgy is ha Robbent meg Gomez elküldi Pep.
Bayern érát sejtek.

több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
F*CK
Ezt nem hiszem el.
Azért a hagyományos Bayern (német) mázli ismét bejátszik.
Ismét jobbak, de azért nem 7 góllal összesítésben...Sinisa
már vártam a legendás német mákot!Amadeus91
Jobb a Bayern.
Mindkét meccsen jobb volt.

DE elég sok tényező úgy alakult, hogy Nekik legyen jó:
Kassai, Messi, hiányzó CB-k a Barca-ban stb.
Mi ez, ha nem mázli?Sinisa
azért 7 gólt nem lehet (csak) a mázli számlájára írni. Ott a Barca tömve vb és eb győztes játékosokkal (minden idők legjobb spanyol válogatottjának az alapja) illene legalább 1-t beverni 2 meccs alatt. Az sem mázli, hogy a Bayern idén 15 gólt kapott a bajnokságban pl. Ennyi év szopás után végre nekünk van a jobb csapatunk. (kijárt már) Egyébként respect a Barcának, dinasztia volt ez a csapat az elmúlt időkben.Amadeus91
Persze hogy jobb a Bayern, és az elkövetkező években pont azt fogja csinálni amit a Barca csinált 3 évig.Agyonver mindenkit Európában.Kenny
Tévedés. Heynkessel agyonverne mindenkit, Peppel kozel nem lesz ennyire produktiv a gárda.
Dortmund meglepheti őket , go BVBToca
Dehogy lepheti,esélyük sem lesz úgy,ahogy a német kupában 😕

több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048

😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
F*CK
Ezt nem hiszem el.
Azért a hagyományos Bayern (német) mázli ismét bejátszik.
Ismét jobbak, de azért nem 7 góllal összesítésben...Sinisa
már vártam a legendás német mákot!Amadeus91
Jobb a Bayern.
Mindkét meccsen jobb volt.

DE elég sok tényező úgy alakult, hogy Nekik legyen jó:
Kassai, Messi, hiányzó CB-k a Barca-ban stb.
Mi ez, ha nem mázli?Sinisa
azért 7 gólt nem lehet (csak) a mázli számlájára írni. Ott a Barca tömve vb és eb győztes játékosokkal (minden idők legjobb spanyol válogatottjának az alapja) illene legalább 1-t beverni 2 meccs alatt. Az sem mázli, hogy a Bayern idén 15 gólt kapott a bajnokságban pl. Ennyi év szopás után végre nekünk van a jobb csapatunk. (kijárt már) Egyébként respect a Barcának, dinasztia volt ez a csapat az elmúlt időkben.Amadeus91
Persze hogy jobb a Bayern, és az elkövetkező években pont azt fogja csinálni amit a Barca csinált 3 évig.Agyonver mindenkit Európában.Kenny
Tévedés. Heynkessel agyonverne mindenkit, Peppel kozel nem lesz ennyire produktiv a gárda.
Dortmund meglepheti őket , go BVB
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
egy mondatot mondok a BL-döntő kapcsán: ekkora esélye nagyon sokáig nem lesz a Dortmundnak megnyernie a BL-t.

Szerintem nem esélytelen egy dortmundi győzelem (főleg mert amint kiesett a United azt vártam 😀 ), ők ismerik eleve a legjobban a mezőnyből a BM-t, Klopp tudja hogy kell megfogni őket.

Go BVB!davemayer
Mondjuk fordítva is igaz, hogy a legjobban ismerik. Elmúlt két év után járna a ruha a Dortmundnak. Tavalyi döntő után meg Bayernnek illik megnyernie.

És kis hazai: rohadjon meg az az 1-2 elsőosztályú csapat a 100 nézőivel...



Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Ez akkor eldőlt amikor Messi a padon kezdte. Hatalmas lélektani előny ha van, sztem mar a Barcaban is mindenki azt hiszi h Messi nélkül nem megy. Lélektelen szar volt amit ma előadtak.

Nekem mindegy lenne ki nyer ha a tróger Robben nem játszana. Amúgy hajrá Dortmund. Ez a csapat megérdemli hog nyerjen.Blevi
Igazad van, mindegy hogy ki nyer, csak a Bayern nyerjen, mert megérdemlik 8)
több mint 11 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Ez akkor eldőlt amikor Messi a padon kezdte. Hatalmas lélektani előny ha van, sztem mar a Barcaban is mindenki azt hiszi h Messi nélkül nem megy. Lélektelen szar volt amit ma előadtak.

Nekem mindegy lenne ki nyer ha a tróger Robben nem játszana. Amúgy hajrá Dortmund. Ez a csapat megérdemli hog nyerjen.