Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 928 — No es importante
Jó fej spori!
Csak az a fontos h ne a pályán ápoljanak...Sinisa
Ezt teszi a rengeteg színészkedés...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 346 — Omar's Coming Yo!
Ha nem lesz X akkor viszlát EL,de lehet hogy jobb várni még egy évet,mint most beleélni magunkat egy csoportkörbe aztán jönne egy vaduz és kipakol.

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 814 — Keep pounding
Viszont ez az Andric igen jó kis focás, már vagy a harmadik meccs amikor a beállása után egycsapásra megváltozik az eto játéka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Ilyet se nagyon láttam még 😊 Gól után rögtön piros 😀
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 346 — Omar's Coming Yo!
Alco b+
Ennyit az EL-ről...
A piros nem volt túl szigorú?Sinisa
Nem sajnos.Egyértelmű gólhelyzetben volt.

Ez is jogos piros.

több mint 11 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Alco b+
Ennyit az EL-ről...
A piros nem volt túl szigorú?Sinisa
Egyértelmű gólhelyzet volt
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 814 — Keep pounding
Alco b+
Ennyit az EL-ről...
A piros nem volt túl szigorú?Sinisa
Kapussal állt volna szemben, elég buzi szabály, mert duplán büntet, de jogos.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 814 — Keep pounding
Alempijevic pedig el is dönti a bajnokságot

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Sinisa New England Patriots 2 792 — Gràcies Pep!
Alco b+
Ennyit az EL-ről...
A piros nem volt túl szigorú?

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 814 — Keep pounding
Bönig 10 év múlva majd pereli Csányit 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 346 — Omar's Coming Yo!
Győrben mikor volt ennyi drukker utoljára futball-meccsen?miért nem járnak ki szezon közben is, majdnem végig vezették a tabellát nem lehet azt moy hírtelen jött azndani hogy megnyerik a bajnokságot, mégis szezon közben a jobb meccseken is 2000 ha összejöttek....davemayer
Ahol mi játszunk ott kb annyian vannak ,mint a többi összes meccsen együttvéve.Amióta visszajutottunk.

Mellesleg Faragó ismételten pocsékul kommentál.

Hátfaszom Aco mivolt ez?

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
bánatért nem tudják lehozni Böniget, azt se tudja hol van szerencsétlen

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
Szolnoki második félidei ámokfutása a meccsbe került a Vidinek, de az vicces hogy Juhász úgy ment oda mint a Titanic 😀
Azért kíváncsi vagyok, van-e még olyan állami cég, ami nem támogatja a fideszotont, várom a máv és bkv logókat a mezükre 😊

Mondjuk ez a Győr egy rakás szar az elmúlt egy hónapban, csak a malacuknak köszönheti, hogy a végén beevickélnek az első helyre.gabokocka
OTP még jöhetne, de azt a Fagyi lenyúlta 😀

Győr az őszi szezonból él tavasszal. de ma a zöld fehér csapat szerezhet pontot, pontokat..

több mint 11 éve
Sinisa New England Patriots 2 792 — Gràcies Pep!
Jó fej spori!
Csak az a fontos h ne a pályán ápoljanak...

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 814 — Keep pounding
Szolnoki második félidei ámokfutása a meccsbe került a Vidinek, de az vicces hogy Juhász úgy ment oda mint a Titanic 😀
Azért kíváncsi vagyok, van-e még olyan állami cég, ami nem támogatja a fideszotont, várom a máv és bkv logókat a mezükre 😊

Mondjuk ez a Győr egy rakás szar az elmúlt egy hónapban, csak a malacuknak köszönheti, hogy a végén beevickélnek az első helyre.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Győrben mikor volt ennyi drukker utoljára futball-meccsen?miért nem járnak ki szezon közben is, majdnem végig vezették a tabellát nem lehet azt moy hírtelen jött azndani hogy megnyerik a bajnokságot, mégis szezon közben a jobb meccseken is 2000 ha összejöttek....

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
Böde mikor rúgott utoljára gólt? Siófok ellen?
Moniz végre felvehette a pufajkát megint.petey
Ezek a szurkálódások annyira szarok,tudsz te ennél jobbat.Kenny
halál komolyan kérdem.

több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 346 — Omar's Coming Yo!
a Vidi le se tagadhatná, hogy a nemzet csapata: csak azért, hogy a nemzet juhásza játékban legyen, már a sokadik meccsüket bukják el, így kell áldozatot vállalni a köz érdekében!jjncaa
sose nyomjál full kreténtpetey
Sose nyomd fullba a kretént . Egészen pontosan 😀
Amugy vicces hogy innen is sokan Juhaszt egy éve még PL e valónak látták... Aztan a mennyeiben is szar.Toca
konkrétan most hány gól száradt a lelkén? nem tudom mit tett veled JJ hogy ennyire savazod. értem én hogy nem lehet mindenki kedvence, csak mikor a védő odaadja ajándékba a labdát a csatárnak, mit tud tenni? csak már unom hogy mindig a Lokit ajándékozzuk meg, lásd Bozsovics tavalyelőtt..ez a szezonunk ilyen, nem megy be semmi, ellenben bekapunk olyan gólokat amit megye 2-ben is szégyen benyelni. majd jövőre 😀petey
hát ha fordulékonysága nem lenne egyenlő egy bálnáéval, akkor még talán az is meglehetett volna... de elég jártas vagyok a Vidi belügyeiben, maradjunk ennyibenjjncaa
hát ilyekokor amikor lépésátrányban vagy nagyon nehéz. Szolnoki rendesen elbaszta. nekünk meg a kapufánál volt pechünk, illetve Verpecz védett ihletett formában.

Böde mikor rúgott utoljára gólt? Siófok ellen?
Moniz végre felvehette a pufajkát megint.petey
Ezek a szurkálódások annyira szarok,tudsz te ennél jobbat.

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
a Vidi le se tagadhatná, hogy a nemzet csapata: csak azért, hogy a nemzet juhásza játékban legyen, már a sokadik meccsüket bukják el, így kell áldozatot vállalni a köz érdekében!jjncaa
sose nyomjál full kreténtpetey
Sose nyomd fullba a kretént . Egészen pontosan 😀
Amugy vicces hogy innen is sokan Juhaszt egy éve még PL e valónak látták... Aztan a mennyeiben is szar.Toca
konkrétan most hány gól száradt a lelkén? nem tudom mit tett veled JJ hogy ennyire savazod. értem én hogy nem lehet mindenki kedvence, csak mikor a védő odaadja ajándékba a labdát a csatárnak, mit tud tenni? csak már unom hogy mindig a Lokit ajándékozzuk meg, lásd Bozsovics tavalyelőtt..ez a szezonunk ilyen, nem megy be semmi, ellenben bekapunk olyan gólokat amit megye 2-ben is szégyen benyelni. majd jövőre 😀petey
hát ha fordulékonysága nem lenne egyenlő egy bálnáéval, akkor még talán az is meglehetett volna... de elég jártas vagyok a Vidi belügyeiben, maradjunk ennyibenjjncaa
hát ilyekokor amikor lépésátrányban vagy nagyon nehéz. Szolnoki rendesen elbaszta. nekünk meg a kapufánál volt pechünk, illetve Verpecz védett ihletett formában.

Böde mikor rúgott utoljára gólt? Siófok ellen?
Moniz végre felvehette a pufajkát megint.

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 928 — No es importante
a Vidi le se tagadhatná, hogy a nemzet csapata: csak azért, hogy a nemzet juhásza játékban legyen, már a sokadik meccsüket bukják el, így kell áldozatot vállalni a köz érdekében!jjncaa
sose nyomjál full kreténtpetey
Sose nyomd fullba a kretént . Egészen pontosan 😀
Amugy vicces hogy innen is sokan Juhaszt egy éve még PL e valónak látták... Aztan a mennyeiben is szar.Toca
konkrétan most hány gól száradt a lelkén? nem tudom mit tett veled JJ hogy ennyire savazod. értem én hogy nem lehet mindenki kedvence, csak mikor a védő odaadja ajándékba a labdát a csatárnak, mit tud tenni? csak már unom hogy mindig a Lokit ajándékozzuk meg, lásd Bozsovics tavalyelőtt..ez a szezonunk ilyen, nem megy be semmi, ellenben bekapunk olyan gólokat amit megye 2-ben is szégyen benyelni. majd jövőre 😀petey
hát ha fordulékonysága nem lenne egyenlő egy bálnáéval, akkor még talán az is meglehetett volna... de elég jártas vagyok a Vidi belügyeiben, maradjunk ennyiben


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
a Vidi le se tagadhatná, hogy a nemzet csapata: csak azért, hogy a nemzet juhásza játékban legyen, már a sokadik meccsüket bukják el, így kell áldozatot vállalni a köz érdekében!jjncaa
sose nyomjál full kreténtpetey
Sose nyomd fullba a kretént . Egészen pontosan 😀
Amugy vicces hogy innen is sokan Juhaszt egy éve még PL e valónak látták... Aztan a mennyeiben is szar.Toca
konkrétan most hány gól száradt a lelkén? nem tudom mit tett veled JJ hogy ennyire savazod. értem én hogy nem lehet mindenki kedvence, csak mikor a védő odaadja ajándékba a labdát a csatárnak, mit tud tenni? csak már unom hogy mindig a Lokit ajándékozzuk meg, lásd Bozsovics tavalyelőtt..ez a szezonunk ilyen, nem megy be semmi, ellenben bekapunk olyan gólokat amit megye 2-ben is szégyen benyelni. majd jövőre 😀petey
Én már JJ előtt savaztam Juhászt, mert az elmúlt pár évben nem tud felmutatni semmit. Igen tudom hogy ne mfeltétlen ő baszta el de ha ne milyen balfasz eljöhetett volna Anderlechtből hamarabb is.
Bayernes pletykák meg kb olyan szintüek voltak mitn Dzsudzsi a Realban.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Nem értem Ferdinandot, Sir Alex utolsó hazai meccsét illett volna a Fergie time-ban megnyerni, erre belövi a 87.-ben és elrontja az egészet 😀

UNITED!!!

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
a Vidi le se tagadhatná, hogy a nemzet csapata: csak azért, hogy a nemzet juhásza játékban legyen, már a sokadik meccsüket bukják el, így kell áldozatot vállalni a köz érdekében!jjncaa
sose nyomjál full kreténtpetey
Sose nyomd fullba a kretént . Egészen pontosan 😀
Amugy vicces hogy innen is sokan Juhaszt egy éve még PL e valónak látták... Aztan a mennyeiben is szar.Toca
konkrétan most hány gól száradt a lelkén? nem tudom mit tett veled JJ hogy ennyire savazod. értem én hogy nem lehet mindenki kedvence, csak mikor a védő odaadja ajándékba a labdát a csatárnak, mit tud tenni? csak már unom hogy mindig a Lokit ajándékozzuk meg, lásd Bozsovics tavalyelőtt..ez a szezonunk ilyen, nem megy be semmi, ellenben bekapunk olyan gólokat amit megye 2-ben is szégyen benyelni. majd jövőre 😀

több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 346 — Omar's Coming Yo!
a Vidi le se tagadhatná, hogy a nemzet csapata: csak azért, hogy a nemzet juhásza játékban legyen, már a sokadik meccsüket bukják el, így kell áldozatot vállalni a köz érdekében!jjncaa
sose nyomjál full kreténtpetey
Sose nyomd fullba a kretént . Egészen pontosan 😀
Amugy vicces hogy innen is sokan Juhaszt egy éve még PL e valónak látták... Aztan a mennyeiben is szar.Toca
Juhásznak sajnos az Anderlecht baszta el a karrierjét nagyon csúnyán.volt egy időszak amikor valóban parádésan,tanárian játszott mint kint mint a válogatottban,de nem engedték el(azt hiszem akkor hivta a bayern is van buyten pótlására,más kérdés hogy nem lett semmi belőle).Most meg mielőtt hazajött nem játszott fél évig.

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
a Vidi le se tagadhatná, hogy a nemzet csapata: csak azért, hogy a nemzet juhásza játékban legyen, már a sokadik meccsüket bukják el, így kell áldozatot vállalni a köz érdekében!jjncaa
sose nyomjál full kreténtpetey
Sose nyomd fullba a kretént . Egészen pontosan 😀
Amugy vicces hogy innen is sokan Juhaszt egy éve még PL e valónak látták... Aztan a mennyeiben is szar.