Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 11 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 653 — Illegális gyakorló
Én nem vonom kétségbe Levi elhivatottságát és azt sem mondom, hogy ha rendesen foglalkozna vele valami hozzáértő, akkor nem lesz belőle talán normális kapus. De JELENLEG nem jó, ennyi. Megyót pedig sajnos elkótyavetyéltük gombokért, pedig...na mindegy.

Hidd el, szeretnék én jót is szólni, csak épp jelenleg nem sok mindenről lehet. Nem lételemem a csapatunk fikázása, nem vagyok én mobos 😀
Remélhetőleg edzőt találtunk, talán a bal oldali kp-unk végre nem jobb bekket játszik majd 😊 Kár, hogy minimum ez a fél szezonunk megint ráment a Dömés ökörködésre.
De hogy valami jót is mondjak: az igazolásaink többnyire tetszenek. Máté és Orosz kimondottan jó húzásnak tűnnek, Alempijevic (ne TY-zzünk má itt is, könyörgöm 😀) sem lóg ki a csapatból. Bár a "szakmai" stáb hozzáértését bizonyítja, hogy van negyvenhétezer középpályásunk, szélső hátvédet meg nem hoztunk. Pedig ha valahol, ott igazán lyukasak vagyunk. Ha jönne még valami épkézláb szélső védő és egy igazi klasszikus, gólerős befejező csatár, akkor még azt is mondanám, hogy egész normális keretünk van. Ja és a legnagyobb erősítés a Nagy-Bali duó eltakarítása lenne.

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Levin és Kleinen kívűl(sztem az első gólban Ők is benne voltak,bár aza balfasz sváb igazán kimenthette volna) nincs normális fradi szintű játékosunkDivat
Nem értem ezt a nagy Jova-bálványozást. Legtöbbször botrányosan szar szegény. Ha kijön a kapuból, szinte tuti az újabb baki, amiből "jó esetben" csak gólt kapunk, rosszabb esetben több is bukik rajta (lásd MK-kiesés)
Néha lehoz 1-1 jó meccset, csak épp két ilyen között elmegy rajta másik kettő...
Bálesz
botrányosan szar? jó nem egy Szűcs Lala, de ez qrva erős túlzás...kunságinál és ranilovitynál 1000% jobb + tudja mit jelent a fradiban játszani,fiatal..mi kell még? sztem jobb lesz Megyónál

amúgy megérem valaha, h Te vmikor egy jó szót szólsz szeretett csapatodról? lehet h nem mostanában lesz meg 29. , de ugye abból tudunk főzni ami van... (bár a hollandusnak örülsz,az már vmi😊)

|
több mint 11 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 653 — Illegális gyakorló
Levin és Kleinen kívűl(sztem az első gólban Ők is benne voltak,bár aza balfasz sváb igazán kimenthette volna) nincs normális fradi szintű játékosunkDivat
Nem értem ezt a nagy Jova-bálványozást. Legtöbbször botrányosan szar szegény. Ha kijön a kapuból, szinte tuti az újabb baki, amiből "jó esetben" csak gólt kapunk, rosszabb esetben több is bukik rajta (lásd MK-kiesés)
Néha lehoz 1-1 jó meccset, csak épp két ilyen között elmegy rajta másik kettő...

több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Szegény Urbán Flórit bevitték a sittre, mert megvédte a gonosz rendőrúr elől a kedves feleségét. Szomorú világ ezHöri
all cops are bastards

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Szegény Urbán Flórit bevitték a sittre, mert megvédte a gonosz rendőrúr elől a kedves feleségét. Szomorú világ ez

több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
Hun van ez a hír Optimus?
sutianap
A milannews.it internetes hírportál cikke szerint megszületett a megállapodás a Milan és az Inter között a Cassano-Pazzini játékoscseréről. Az egyezség értelmében a Milan az olasz játékmester mellé további hét millió eurót utal át a városi rivális kék-feketék bankszámlájára.
én örülök Cassanonak, Pazzo sajna elszürkült nálunk..állítólag Alvaro Pereira is jönempty taxi
Énis örüllök bár a SnájderFánival hibátlan bíróbosszantó nyekergőkórust fognak nyomni. Amit nem értek, hogy ez mér jó az Ácsének? S ami mégbosszatóbb HulióSzézárt valami hasonló bagóbiznicbe fogjuk eladni.sutianap
Divat


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Hun van ez a hír Optimus?
sutianap
A milannews.it internetes hírportál cikke szerint megszületett a megállapodás a Milan és az Inter között a Cassano-Pazzini játékoscseréről. Az egyezség értelmében a Milan az olasz játékmester mellé további hét millió eurót utal át a városi rivális kék-feketék bankszámlájára.empty taxi
Zsír, ha majd lesz még egy életem, akkor mindenképp a Serie A játékostranszferelésének megértésére teszem fel. Senkinek nincs olyan büdös érzete, hogy valami irdatlan mosoda működését fedezi az egész?sutianap
én örülök Cassanonak, Pazzo sajna elszürkült nálunk..állítólag Alvaro Pereira is jön

|
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Aludva a Fradi meccsre egyet. Semmilyen koncepció nincs a játékban, eddig sem volt, hál'istennek Dőme el. Szerintem nem érdemeltünk pontot, de 1-1-nél úgy megzavarodott az Újpest, hogy nyugodtan lőni lehetett volna még egyet. Ehelyett hátrafelé passzolunk, várjuk a sípszót, persze, hogy szopás a vége.
De amúgy mi a túrót várok amikor sokadrangú brazilok, szerbek, finnek, csehek, grúzok és svábok "játszanak" ebben a csapatban?kittli
Levin és Kleinen kívűl(sztem az első gólban Ők is benne voltak,bár aza balfasz sváb igazán kimenthette volna) nincs normális fradi szintű játékosunk, bár szvsz enbé egyes szinten Alempijevity, Somalia, Jovanovity simán jók, szal ez a sokad rangú erős túlzás, persze van akire elmondható(sváb,fülöp,grúz,csukity)...

ja és ennyire még sose örültem lila győzelemnek! bye-bye döme, pölő haveroddal kártyázhattok majd a restibe...na de lássuk a hollandust, bár amíg balitonó és nagytomika itt maradt, nem hiszem el h nekik még mindig bérelt helyük van....................

|
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
örülök, hogy normális edzők jönnek Magyarországra, Sisán kívül én magunkhoz sem szerettem volna magyart, de maradva a miskolci példánál hozzánk pár napja jött egy szintén neves utánpótlás szakember, bár ő nem kapott ekkora visszhangot, pedig óriási eredmény az ő ide hozatala (ami reméljük 4-5 éven belül eredményekkel is jár)  dvtk.eu/utanpotlas-hirek/kovac-zoltan-segiteni-szeretne/4993/
több mint 11 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
ugyanakkor az üllői129 kommenteket átlapozva az volt az érzésem hogy Menotti érkezett, de minimum Murinho.

gabtsi
Bár Bobby Davison kinevezésekor is ezt mondtam és láttuk mi lett a vége.kittli
azért Moniz valamit már letett az asztalra (az FMben sem véletlenül olyan jó az értékelése 😀 ) Davison meg nem egy neves kaliber volt.davemayer
Pont annyit tudtam akkor Davisonról mint most Monizról. Mindegy, váltani kellett és Döménél csak jobb lehet.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
ugyanakkor az üllői129 kommenteket átlapozva az volt az érzésem hogy Menotti érkezett, de minimum Murinho.

gabtsi
Bár Bobby Davison kinevezésekor is ezt mondtam és láttuk mi lett a vége.kittli
azért Moniz valamit már letett az asztalra (az FMben sem véletlenül olyan jó az értékelése 😀 ) Davison meg nem egy neves kaliber volt.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 512
Bár Bobby Davison kinevezésekor is ezt mondtam és láttuk mi lett a vége.kittli
ezen a mai napig röhögök:


choose life
több mint 11 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
ugyanakkor az üllői129 kommenteket átlapozva az volt az érzésem hogy Menotti érkezett, de minimum Murinho.

gabtsi
"Őszintén nem jutott eszembe, mert esélyt se láttam rá, hogy ilyen minőségi edzőnk legyen. Hisz az a kaliber amit ő képvisel nem a mi pénztárcánkoz való volt."
Szerintem a magyar emberek 99,9%-a azt sem tudta, hogy él ez a pali. Erre tényleg itt vannak ezek a kommentek. 😀
Ettől függetlenül szerintem jó ha néha olyan edzőt hoznak aki még nincs belesavanyodva ebbe a magyar posványba. Bár Bobby Davison kinevezésekor is ezt mondtam és láttuk mi lett a vége.
több mint 11 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 653 — Illegális gyakorló
Igen, ő az 😊

Utánpótlásban nagy guru, elfér a tudása nálunk is, ami azt illeti.
Remélem nem lesz kikezdve 2 meccs után, akkor sokat nyerhetünk vele. Ja, és a Nagy-Bali párost ki kell söpörni mielőbb.

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ez az az arc, aki a régi FM-ekben kb. a legjobb értékelésekkel rendelkezett az összes edzők közül? 😀

több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
érdekes lesz. kíváncsi leszek az akadémikus (igaz még csak levelező tagok) publikum, miként fogadja majd a nem éppen árja trénert.

ugyanakkor az üllői129 kommenteket átlapozva az volt az érzésem hogy Menotti érkezett, de minimum Murinho.

mindenesetre, örülök, hogy külföldi edző jött, és azt is remélem, hogy nem fogják magyarokkal feltölteni a stábot, hanem hagyják, hozza a saját embereit.

fogalmam sincs milyen edző, de ha csak annyira lesz jó, hogy a szart is kihajtsa ebből a sok senkiből, akkor már megérte idehozni.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Ricardo Moniz... értelmes szakember, kérdés h a tábor és zombori sanyiék mennyire nyírják ki... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 678 — Amerikai sportok rajongója
talán nem esünk még ki idén az NB1-ben az Eger és a Siófok miatt (bár ebben a fordulóban mind2 csapat jobb volt), de ez így elég kínkeserves szezon lesz.. vasárnapi Debrecen elleni idegenbeli meccstől nem is tudom mit várjak 😊Hurka
Hat az Eger egyre jobbnak tunik maga szintjen, Siofok meg mindig osszeall tavaszra. Meglatjuk, szerintem nagyon szoros lesz majd az alsohaz sok csapattal.
több mint 11 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
talán nem esünk még ki idén az NB1-ben az Eger és a Siófok miatt (bár ebben a fordulóban mind2 csapat jobb volt), de ez így elég kínkeserves szezon lesz.. vasárnapi Debrecen elleni idegenbeli meccstől nem is tudom mit várjak 😊
több mint 11 éve
Duff Seattle Seahawks 3 036
kettő, segítsen már valaki emlékezni, akinek jobb a memóriája, hogy cleverly-t mikor látta, ha egyáltalán látta valaha jól játszani united mezben, és hogy mire válogatott abban is kéne tanács.gabtsi
Az előző szezon első 6-7 meccsét a Cleverley - Anderson középső duóval toltuk, akkor nagyon ment mind2 játékosnak, szarrá vertünk sorban mindenkit. Csak ugye aztán megsérült mindkét illető...
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
sztem amióta unitedet nézek, azóta mindig szarul kezdjünk a szezont - kivéve tavaly, meg az everton ellen mindig nehéz, úgyhogy az eredmény miatt kevésbé aggódom, van pár kérdés amit azért problematikusnak látok.

pl szöglet. elöl és hátul is gond van, mert pl ezzel a mai formációval volt kb 4 ember aki 180 feletti, és ebben de gea is benne van. ez mondjuk a barca ellen nem gond, de a PL-ben lesz vele meló, mert ez most is kijött, hogy egy szögletünk se volt veszélyes középen bárki rúgta (akár jól is), viszont hátul gyakoroló életveszély volt minden szöglet, és ugye a gól. és akkor még a beívelhető pontrúgásokról nem is volt szó. szal pl kagawa igen jó benyomást tett rám, de fizikailag ő is a félcigányokra hajaz elöl, és hát welbeck sem éppen erőszakos a boxban.
ehhez jön hozzá, hogy de gea jól védett nagyon, de a beívelésekhez továbbra sem sok köze van. nem mondom, hogy az ő hibája volt, a gól, de itt már kevés az, hogy nem hibázol. ötésfelesen belül senki nem fejelhet, mert ott az övé kell legyen a laszti.

kettő, segítsen már valaki emlékezni, akinek jobb a memóriája, hogy cleverly-t mikor látta, ha egyáltalán látta valaha jól játszani united mezben, és hogy mire válogatott abban is kéne tanács.

vagy hogy felállt védelem ellen mennyire nem tudunk játszani évek óta, az hihetetlen.

mindenesetre láttam biztató dolgokat, ez még fos volt, de ha összeáll lehet szar is. ha az első gólt mi rúgjuk, bárkit meg tudunk verni, de ha gond lesz nem tudom ki tudja hozni a szükséges plusssszt. scholestól, giggstől talán nem kéne várni.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
fasza szezonkezdet....😕


több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Kemény szezon elé néz az MU...kis pálya, betömörült védelem...
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 289 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Na, Fellaini fejelt egyet, egyelőre szopikázik a united 😊 Valahogy éreztem, hogy SAF egyből elküldi melegíteni RVP-t 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Beleneztem ebbe a Videoton Eger meccsbe, erthetetlen számomra h mit akar a sport tv 2012- ben, ezzel a kepminoseggel. Baszdmeg, szagatott a 16os vonala, es a játékosok feje egy jó nagy pixel. Száni.gabtsi
HDben könnyen kiderülne, mennyire gáz a játék a magyar pályákon az elitbajnokságokhoz képest. 😊