Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Mindkét, a nemzetkőzi kupában még talpon lévő magyar csapat mérkőzését élőben adja a televízió. Az Európa-liga csütörtöki játéknapján a DVSC-Teva–FC Bruges találkozót a Duna TV, míg Trabzonspor–Videoton összecsapást az m2 sugározza. A Székesfehérváriak magyar idő szerint 20.00-kor kezdik a törökországi meccset. A Debrecen pedig 20.30-kor lép pályára Nyíregyházán a belga ellenfelével szemben.apeszos
köszi, én tegnap este végignéztem a port.hu-t de nem láttam se az m2-őn lévőt se a dunán lévőt.

na akkor végre egy olyan forduló amikor meg lehet nézni a tv-ben a meccset - lehetett volna ez tavaly is a fradi meccseivel...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Mindkét, a nemzetkőzi kupában még talpon lévő magyar csapat mérkőzését élőben adja a televízió. Az Európa-liga csütörtöki játéknapján a DVSC-Teva–FC Bruges találkozót a Duna TV, míg Trabzonspor–Videoton összecsapást az m2 sugározza. A Székesfehérváriak magyar idő szerint 20.00-kor kezdik a törökországi meccset. A Debrecen pedig 20.30-kor lép pályára Nyíregyházán a belga ellenfelével szemben.
több mint 11 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
mai EL-meccseket mi adja? csak mert a port.hu-n nincs feltüntetve egyik semdavemayer
Videotont az m2 (ott van az a port.hu-n 😊). A másikat nem tudom, lehet, hogy semelyik.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
mai EL-meccseket mi adja? csak mert a port.hu-n nincs feltüntetve egyik sem

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
deee 290
Azért (már bocs minden Inter szurkolótól de egyre inkább nem tudok mást elképzeli a háttérben) Moratti "maffia" működik nem tudom kikkel karöltve. Sikerült a Juvénak nagyon mélyről visszajönni, hát vhogy mégse élvezzék túl sokáig a sikert szánalmas amit Contéval művelnek. Ahogy apám mondja mindig a magyar bajnokságra, hogy be kéne szántani mindent azt elküldeni őket kapálni, itt is meg lehetne csinálni a vezetőkkel csak más okokból... Sztem inkább a Juve induljon a svájci bajnokságban még közelebb is lenne minden azt hagyni rohadni a többieket a sunyiba. Bocsánat tudom ritka erős voltam de nagyon bosszant a dolog (ezzel nem azt mondom, hogy Conte esetleg nem vétkes de sanszos, hogy a többi sem kivétel sokban pláne ha calciopolira gondolok)
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 289 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
egy pontra simán rászolgált a Reading, de Torres lesgólja után kinyíltak (elég kemény, hogy simán beszorítottak minket hazai pályán) aminek ez lett az eredménye. Hazard két meccsen 5 gólpassz, Iva 2 gól és még Torres is gólt lőtt, királyság van.

lol, sztem se sok a három igazolás, de még jön Azpilicueta meg gondolom egy csatár (legalábbis remélem nem csak poénból adtuk kölcsön Lukakut)kristof
Elvileg Cavanit és/vagy Llorente-t akarjuk megvenni, bármelyik lesz, nagyon örülnék neki, mindkettő zseniális játékos 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
az árukat is nézd azért..
mondjuk Hazard eddig úgy néz ki megérte, bár még sok van hátra.
lol
1. nem az én pénzem, salary cap meg nincs szal leszarom
2. Hazard ma este: 73 jó passz a 78-ból (94%), 38/41 támadóharmad-beli passzok, 2 gólpassz, 6 helyzetet készített elő, 1 büntetőt harcolt ki. 😊
több mint 11 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
lol, sztem se sok a három igazolás, de még jön Azpilicueta meg gondolom egy csatár (legalábbis remélem nem csak poénból adtuk kölcsön Lukakut)kristof
az árukat is nézd azért..
mondjuk Hazard eddig úgy néz ki megérte, bár még sok van hátra.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
egy pontra simán rászolgált a Reading, de Torres lesgólja után kinyíltak (elég kemény, hogy simán beszorítottak minket hazai pályán) aminek ez lett az eredménye. Hazard két meccsen 5 gólpassz, Iva 2 gól és még Torres is gólt lőtt, királyság van.

lol, sztem se sok a három igazolás, de még jön Azpilicueta meg gondolom egy csatár (legalábbis remélem nem csak poénból adtuk kölcsön Lukakut)
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 289 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
nem volt les egyébként..lol
Nem hát 😀 Amúgy nem tom, szerintem beleért egy Reading játékos, vagy épp a leshatáron volt Torres.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
nem volt les egyébként..

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 289 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Torres!! Na innen már tuti a 3 pont 😊 Csak el ne jinxeljem... 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
hát elég szar. többel is mehetett volna a Reading.
de Cahill most egyenlített.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 289 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Chelsea meccs maradhatna így. túl kevés volt az igazolás úgy tűnik. 😀😀😀DDlol
wtf happened? szar a védelem vagy mi? 😕

na, csak be kellett indítani a streamet, egyből egyenlítettünk, de mekkora potyagóllal... 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 584 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Chelsea meccs maradhatna így. túl kevés volt az igazolás úgy tűnik. 😀😀😀DDlol
Nem is tudtam hogy a 3 igazolás sok manapság. Többiek hány embert is hoztak?
több mint 11 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Chelsea meccs maradhatna így. túl kevés volt az igazolás úgy tűnik. 😀😀😀DD

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Pato ismét megsérült 😀😀😀DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
VICC!Stez
Ez az ember hogy tanult meg focizni??? 😀Hanni
Playstation, majd Playstation 2, most meg már beújított egy PS3-ast. Fifában nem volt ennyit sérült, így gondolta, elindulhat a karrier.

több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 584 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Pato ismét megsérült 😀😀😀DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
VICC!Stez
Ez az ember hogy tanult meg focizni??? 😀
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Pato ismét megsérült 😀😀😀DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
VICC!

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Jeff Silvát meg kölcsönbe hozta el a Diósgyőr, nekünk is már csak csatár kéne (Pericnek is örültem volna, de gondolom a Vidi nem akart egy fél csapatot nekünk adni :/ 😀)kristof
szegény Pölő így mehet Egerbe vagy Egerszegre...

több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM


JT Daniels fan
több mint 11 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
 www.youtube.com/watch?v=TFWaMZfkP44deyell
legnagyobb forma.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Jeff Silvát meg kölcsönbe hozta el a Diósgyőr, nekünk is már csak csatár kéne (Pericnek is örültem volna, de gondolom a Vidi nem akart egy fél csapatot nekünk adni :/ 😀)
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Én nem vonom kétségbe Levi elhivatottságát és azt sem mondom, hogy ha rendesen foglalkozna vele valami hozzáértő, akkor nem lesz belőle talán normális kapus. De JELENLEG nem jó, ennyi. Megyót pedig sajnos elkótyavetyéltük gombokért, pedig...na mindegy.

Hidd el, szeretnék én jót is szólni, csak épp jelenleg nem sok mindenről lehet. Nem lételemem a csapatunk fikázása, nem vagyok én mobos 😀
Remélhetőleg edzőt találtunk, talán a bal oldali kp-unk végre nem jobb bekket játszik majd 😊 Kár, hogy minimum ez a fél szezonunk megint ráment a Dömés ökörködésre.
De hogy valami jót is mondjak: az igazolásaink többnyire tetszenek. Máté és Orosz kimondottan jó húzásnak tűnnek, Alempijevic (ne TY-zzünk má itt is, könyörgöm 😀) sem lóg ki a csapatból. Bár a "szakmai" stáb hozzáértését bizonyítja, hogy van negyvenhétezer középpályásunk, szélső hátvédet meg nem hoztunk. Pedig ha valahol, ott igazán lyukasak vagyunk. Ha jönne még valami épkézláb szélső védő és egy igazi klasszikus, gólerős befejező csatár, akkor még azt is mondanám, hogy egész normális keretünk van. Ja és a legnagyobb erősítés a Nagy-Bali duó eltakarítása lenne.Bálesz
hát igen Kakas Laci maradhatott volna, Ő biztos h mindent kihozna belőle, én azért bízok Levibe...vannak hibái, de még fiatal előtte a jövő.

ne is mond, tudta mki h ez lesz az alkesszal, mégis vmiért hosszabbítottak vele Oroszék, és ezzel elbaszva még fél évet...sztem 2 normális szélső védőn kívül a klasszikus 10-es hiányzik, de ő nagyon!
Peric közbe átment az orvosin, innentől vityáékon múlik minden..

|
több mint 11 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Szegény Urbán Flórit bevitték a sittre, mert megvédte a gonosz rendőrúr elől a kedves feleségét. Szomorú világ ezHöri
Szomorú. Rendőr veri a dózsást, dózsás veri a rendőrt. Hol van a közös múlt, a testvéri szeretet? 😀