Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 11 éve
deee 290
az olasz foci szerelmeseinek kötelező:
 www.goal.com/en/news/1717/editorial/2012/08/24/3322718/if-you-dont-want-to-know-the-score-look-away-now-what-to

Avagy, ez fog történni idén a Serie A-ban 😀Habi
Erre csak azt tudom mondani ámen, akár mit csináltok akkor is a Juve lesz a bajnok 😛
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Sahin összege 10 millió lett volna a fizetésével együtt 1 évre. normálisak ezek a Madridnál?

hülye Pool persze kifizeti, pedig azt hinné az ember, h Carrol után nem követnek el még egy ekkora bakit.lol
Nem sokkal drágábban vihetnék végleg is 😀Asbee
Nem adja el a Real végleg. Mourinho nem hajlandó elengedni, csak kölcsönbe, és azon volt a balhé az Arsenallal, hogy a Real nem hajlandó a kölcsön után opcióval sem elengedni, Mourinho hajthatatlan, Pérez meg lóg a seggében. Így Sahin egy évre elmegy kölcsönbe, de csak azért, hogy játsszon és fejlődjön, a Realba nem férne be.Stez
kár volt elmennie...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ez a Szélesi sem a régi már 😀 bűnrossz 😀
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
na még az is lehet hogy ebből a fradiból előbb lesz csapat mint ebből az újpestből... Melyik esik ki előbb?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Jóhogy nem látta ezt a gólt a partjelző, nem hogy egyvonalban nem volt, de szerintem a 16os vonalán állt...vicc az egész bíráskodás az NB1-ben, valamit nagyon szarul csinálnak a "főnökök"...JC6
Pedig Sanyi bá(Puhl) nem győzi dicsérni az asszisztenseket az elmúlt fordulókban 😀

több mint 11 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Fasza, egy döntetlenre se futja az MTK ellen... alsóház.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Jóhogy nem látta ezt a gólt a partjelző, nem hogy egyvonalban nem volt, de szerintem a 16os vonalán állt...vicc az egész bíráskodás az NB1-ben, valamit nagyon szarul csinálnak a "főnökök"...
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Sahin összege 10 millió lett volna a fizetésével együtt 1 évre. normálisak ezek a Madridnál?

hülye Pool persze kifizeti, pedig azt hinné az ember, h Carrol után nem követnek el még egy ekkora bakit.lol
Nem sokkal drágábban vihetnék végleg is 😀Asbee
Nem adja el a Real végleg. Mourinho nem hajlandó elengedni, csak kölcsönbe, és azon volt a balhé az Arsenallal, hogy a Real nem hajlandó a kölcsön után opcióval sem elengedni, Mourinho hajthatatlan, Pérez meg lóg a seggében. Így Sahin egy évre elmegy kölcsönbe, de csak azért, hogy játsszon és fejlődjön, a Realba nem férne be.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Dosso ha minden igaz Pápára igazol. Van Isten!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Sahin összege 10 millió lett volna a fizetésével együtt 1 évre. normálisak ezek a Madridnál?

hülye Pool persze kifizeti, pedig azt hinné az ember, h Carrol után nem követnek el még egy ekkora bakit.lol
Nem sokkal drágábban vihetnék végleg is 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Sahin összege 10 millió lett volna a fizetésével együtt 1 évre. normálisak ezek a Madridnál?

hülye Pool persze kifizeti, pedig azt hinné az ember, h Carrol után nem követnek el még egy ekkora bakit.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
az olasz foci szerelmeseinek kötelező:
 www.goal.com/en/news/1717/editorial/2012/08/24/3322718/if-you-dont-want-to-know-the-score-look-away-now-what-to

Avagy, ez fog történni idén a Serie A-ban 😀


JT Daniels fan
több mint 11 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
nyilván képletesen írtam.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 664 — Vikings fan
igen, de nem minden egyes évben.
Hazard árából kétszer kijött volna az 5 Arsenal igazolás (Yossi csak kölcsönben volt), erre próbálok rávilágítani. reméljük hamarosan be lesz vezetve a fair play szabály. de az is jó, ha simán elfogy az olaj, és csődbe mennek. adná az ég.lol
Elfogy az olaj ? Haha 😀
több mint 11 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
igen, de nem minden egyes évben.
Hazard árából kétszer kijött volna az 5 Arsenal igazolás (Yossi csak kölcsönben volt), erre próbálok rávilágítani. reméljük hamarosan be lesz vezetve a fair play szabály. de az is jó, ha simán elfogy az olaj, és csődbe mennek. adná az ég.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Chelsea meccs maradhatna így. túl kevés volt az igazolás úgy tűnik. 😀😀😀DDlol
Nem is tudtam hogy a 3 igazolás sok manapság. Többiek hány embert is hoztak?Hanni
Azpilicueta, Moses. ez így már 5. sztem a többi csapat nem szokott ennyit igazolni, de javíts ki.lol
Tavaly nyári Arsenal igazolások:
Oxlade-Chamberlain, Gervinho, Park, André Santos, Benayun, Arteta.
Tavaly nyári Liverpool igazolások:
Charlie Adam, Henderson, Downing, José Enrique, Bellamy.
Tavaly nyári City igazolások:
Agüero, Nasri, Clichy, Savic, Hargreaves

Meg mondjuk 2010-es City igazolások:
Jerome Boateng, Balotelli, Yaya Touré, David Silva, Milner, Kolarov.

Valóban példátlan. 😀

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Trabzon - Vidi. Annyira nem esélytelen.
Debrecen - Bruges. Ezt eltaláltam 😀. tüsi91
én a törököket... 😀

Vaslui-Inter...hát illene továbbjutni...Divat
idén megszaladt a szekér pénzügyileg, és bevásárolt a Vaslui, állítólag ők jelenleg a legerősebb csapat romániában. Nem lenne jó lenézni őket mert pofon lesz belőle 😀eaglesmcnabb
még mielőtt elfelejtem... 😛
idegenbe sima 0-2, Palacio góllal mutatkozott be.
plusz jön ugye Alvaro Pereira, hálisten nem kell a japót v ne adj isten a románt nézegetnünk...Divat
hát miután 3-0-ra aláztuk Vass nélkül őket a bajnokságban, nekem is leesett hogy nagy volt a hype körülöttük 😀

A Baselt is megbasztuk irány a főtábla 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Azpilicueta, Moses. ez így már 5. sztem a többi csapat nem szokott ennyit igazolni, de javíts ki.lol
azért más csapatoknál is ritkán van generációváltás, mert eddig ránk sem ez volt jellemző. én elégedett vagyok a nyári igazolásokkal bár Moses sztem csak azért jött, mert angolnak lehet nevezni, de nagy szükség lesz egy nagy tapasztalattal visszatérő Lukakura, ha Sturridge továbbra sem fog passzolni.
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Trabzon - Vidi. Annyira nem esélytelen.
Debrecen - Bruges. Ezt eltaláltam 😀. tüsi91
én a törököket... 😀

Vaslui-Inter...hát illene továbbjutni...Divat
idén megszaladt a szekér pénzügyileg, és bevásárolt a Vaslui, állítólag ők jelenleg a legerősebb csapat romániában. Nem lenne jó lenézni őket mert pofon lesz belőle 😀eaglesmcnabb
még mielőtt elfelejtem... 😛
idegenbe sima 0-2, Palacio góllal mutatkozott be.
plusz jön ugye Alvaro Pereira, hálisten nem kell a japót v ne adj isten a románt nézegetnünk...

|
több mint 11 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Chelsea meccs maradhatna így. túl kevés volt az igazolás úgy tűnik. 😀😀😀DDlol
Nem is tudtam hogy a 3 igazolás sok manapság. Többiek hány embert is hoztak?Hanni
Azpilicueta, Moses. ez így már 5. sztem a többi csapat nem szokott ennyit igazolni, de javíts ki.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
igaz, hogy 3at kapott a loki, de abból kettő abszolút személyes hiba... az első polekszicsé volt, a harmadik a mega csere lukié, a második még volt ami... + a kiállítás. ennyi hülyeséget egy NB1-es bajnokin sem lehet elbírni. am. sztem nem volt jobb a bruges, csak a loki 3 gyökérrel megverette magát szépen... 😊

a vidi meg itthon amint kijön a sündnyesznóból egyből szarban lesz sajnos szvsz 😕



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
walter líííííí te pöcs! nagypapám (éljen soká) szétszaggatta volna a hálót...JC6
ja, persze, kisodródva, ballal visszahúzni jobbra védővel, nemhogy Uros Nikolics szólt volna hogy urambocsá jobbra vagyok, esetleg bekocog a 11-es ponthoz és ajtó-ablakba beveri.

Sajnos nincs minőségi támadó, a labdaszerzéseknél nem futott fel senki, sok volt a Mitrovics, Tóth, Sándor kp. elég mélynek látszott a talaj, meg mintha a laszti is sokat lecsúszott volna a lábakról. nem rossz a 0-0, a Trabzon sem igazolta hogy mekkora csapat, meg lehet őket kontrázni. itthon egy sima 3-0 😊

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Inkább beszélhetnénk a Vidiről, engem meglepett a tegnapi játékuk. Nem mutattak sokat mezőnyben de az ilyenkor elvárt játékstílussal nekik nagyobb helyzeteik voltak mint a törököknek. Remélem nem futnak bele egy 0-3-ba otthon, jó lenne egy bravúr.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
Brendan Rodgers expects to discover in the next 24 hours whether Real Madrid midfielder Nuri Sahin will join Liverpool on loan.

He said: "Hopefully in the next 24 hours we'll get some confirmation on that. It's quite far [along the line]. He's a very good footballer."liverpoolfc.com
Hm, nemtudom mit mondjak. Hirtelenjében csak annyi jut eszembe, hogy kurva gáznak tartom, hogy a Liverpool BÁRKIT kölcsönbe hozna ahelyett, hogy leigazolná. Tisztelt Mr. Henry, Ön mit gondol erről a kérdésről..?

Eközben 1-0-s győzelem idegenben a Hearts ellen EL meccsen, pl. a 17 éves Raheem Sterlinggel a kezdőben, vagy az ugyanennyi éves csereként beálló Adam Morgannel. Ez azért szép, bár természetesen ezt a meccset sem volt időm/erőm nézni.
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Többször is megnézve ezt az idei Debrecent, valahol megálltak fejlődésben, mert ez a csapat most nem jó. Most vagy a forma vagy az edző-játékos kapcsolat vagy nemtudoménmi, de nem jók. Nyilván 11-en nem kaptak volna három gólt, de nagyon nem is löttek volna.
Érthetetlen pl., hogyha tudták, hogy a szűrő ennyire fontos poszt, akkor ott miért Ramos van Varga mögött/mellett csak, utánuk meg űr.
A támadójátéuk itthon még ok, de a védelem már itthon sem kifejezetten jó (lásd Pécs meccs).
Kicsit kusza lett és nem támadásképpen írtam, de ez a DVSC nem az igazi.