Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 512
kispesti tréner legalább korrekt.

choose life
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
úgy utálom az olyan vereséget amikor az ellenfél ölébe pottyan az egész. Ez a fradi még sokáig nem lesz normális csapat, csoda kéne ettől a holland edzőtől ha meg akarja őket tanítani focizni.

A kispest tábor meg tök kussban nézte végig a körmét rágva most meg nyomják a "hova mentek, hova mentek"-et OMG elég nagyarcú banda

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
grúz vajon tudja h csak fél pályától van les??
és ez szar picipest vezeti a bajnokságot...nem baj már most több lehetőségünk volt, mint az alkesszal, már csak be kéne rúgni őket

|
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 999
Jovát mikor basszuk már ki a büdös picsába a kapuból? A száznegyvenhetedik ilyen fasz kijövetele volt. Kurva jó, h megfogta, csak épp emberhátrányban vagyunk a szokásos ökörsége miatt...

na, itt a gól is, remekBálesz
Jova régen is egy gyökér volt...Amadeus91
bilded is lehozta vagy honnan vagy ilyen jól informált??Divat
személyes ismeretség.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Jovát mikor basszuk már ki a büdös picsába a kapuból? A száznegyvenhetedik ilyen fasz kijövetele volt. Kurva jó, h megfogta, csak épp emberhátrányban vagyunk a szokásos ökörsége miatt...

na, itt a gól is, remekBálesz
Jova régen is egy gyökér volt...Amadeus91
bilded is lehozta vagy honnan vagy ilyen jól informált??

|
több mint 11 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Böde úgy vette át a labdát, mint Bergkamp fénykorában 😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ezt a meccset nem láttam ugyan, de azt kell mondanom megint csak: hiába van jó csapatunk, győzni is meg kell tanulni.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
zsír, most már Rooneyt is elveszítjük, jól kezdődik ez a szezon b+

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 999
Jovát mikor basszuk már ki a büdös picsába a kapuból? A száznegyvenhetedik ilyen fasz kijövetele volt. Kurva jó, h megfogta, csak épp emberhátrányban vagyunk a szokásos ökörsége miatt...

na, itt a gól is, remekBálesz
Jova régen is egy gyökér volt...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 512
engem legjobban az zavar eddig, hogy a jellemtelen fúrógép Nagy Tamás maradt. kapusedzőnek vissza lehetne hozni mondjuk Kakast

choose life
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
ezt az amatőr védelmet, jézusom.. nem elég, h Jova van a kapuban.lol
BéZé nem kell, Gyepes nem kell, nem baj itt van nekünk sváb meg grúz! majd ők megoldják...Divat
azért azon én is meglepődtem hogy Gyepes nem kell nekik, magyar szinten azért még mindig nem a legrosszabb megoldás, ebbe a védelembe meg megváltó lehetne 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
ezt az amatőr védelmet, jézusom.. nem elég, h Jova van a kapuban.lol
BéZé nem kell, Gyepes nem kell, nem baj itt van nekünk sváb meg grúz! majd ők megoldják...

|
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Jovát mikor basszuk már ki a büdös picsába a kapuból? A száznegyvenhetedik ilyen fasz kijövetele volt. Kurva jó, h megfogta, csak épp emberhátrányban vagyunk a szokásos ökörsége miatt...

na, itt a gól is, remekBálesz
belekényszerítetted szegényt 😕
fasz kivan simán mehetnénk 3-0-ra ha csak a ziccereket berúgnánk, erre 0-1 és emberhátrány, de fogadok h Grúz se játssza végig a meccset...

|
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
tegnap 10szer elmondták hogy az ivószünet 2 percet jelent a hosszabbításnál, erre itt 1 perc. Na ez a véleményem a mai magyar labdarúgásról, amatőrök amerre a szem ellát.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Böde bazzzzzzzeg, miért nincs szerencsénk? 😕

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 11 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
ezt az amatőr védelmet, jézusom.. nem elég, h Jova van a kapuban.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 11 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 653 — Illegális gyakorló
Jovát mikor basszuk már ki a büdös picsába a kapuból? A száznegyvenhetedik ilyen fasz kijövetele volt. Kurva jó, h megfogta, csak épp emberhátrányban vagyunk a szokásos ökörsége miatt...

na, itt a gól is, remek

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
AztakurvaÉletbe!
Életemben először fizettem 2000 (Kettőezer!) Ft-ot egy MTK meccsért de megérte 😀

Mit játszottunk te JóIsten, Csiki, Kanta, Kelemen, és Vukmir, (ismétlem VUKMIR!!!) is élete formájában játszott, nem is tudom mikor volt ez utoljára 😀
a lilákoknak sok köze nem volt a meccshez a 2. félidőben, ráadásul ha minden igaz még Wolfe fejese is bent volt.
+szünetben KisKarcsibá "szakmázgatását" hallgatni epic volt, remélem Garami távoztával ő érkezik hozzánk, Méltó utódja lenne Garami mesternek. Úgy szakmailag mint emberileg 😂

eaglesmcnabb
Na, akkor egy voltál a szerencsés 500 ember közül a fedett lelátón!😊 Megnéztem utólag a meccset, de azért ez az álomjáték, és "világklasszis" Vukmir játék erős túlzás. Meccs 2/3a elég kiengyenlített volt, volt egy öngólótok, meg egy jól eltalált lövés. Amúgy elég jó kis meccs volt magyar szinten, mindkét csapat próbált játszani, ez tölünk főleg örömteli több év céltalan, taktika nélküli játéka után, de dícséret az MTK-nak is, úgy néz ki idén is tudja majd hozni ezt a sokpasszos, magyar szinten szép játékát. Mindegy, az első 6 nagyon nehéz meccsből a legfontosabbat behúztuk már, aztán könnyebb csapatokra összeállhatunk szépen majd, remélem! Most úgy tűnik jól sikerülhet jópár külföldi igazolás is. zavi27
Ezektől a srácoktól bőven kurva jó volt a tegnapi alakítás, tele voltunk hiányzókkal, a 2 középső védőnk egyaránt csere normál esetben, ezt a meccset mégis le hozták hiba nélkül... kaptunk egy ordas nagy potyát, mind Wolfe, mind Hegedűs bakizott egy kurva nagyot, azon kívül egy zicceretek volt, mi meg lőttünk 3 gólt, azért egy fradi elleni győzelem után ez kurva gyenge volt az Újpesttől már megbocsáss. És az hogy a nyugdíjas Vukmir a 90. percben szólózik igen is kiemelkedő, tavaly az NB2-ben nem volt még fele iylen jó meccse sem.

szerk.: Volt a meccsen piros vagy rózsaszín felsőben (nem emlékszem pontosan) valami riporter suna, bár nem voltam közel hozzá de elég jónak tűnt, nem tudja valaki az nb1 szakértők közül hogy véletlenül hogy hívják?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Kagawa nagyon jó vétel volt.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 679 — Amerikai sportok rajongója
AztakurvaÉletbe!
Életemben először fizettem 2000 (Kettőezer!) Ft-ot egy MTK meccsért de megérte 😀

Mit játszottunk te JóIsten, Csiki, Kanta, Kelemen, és Vukmir, (ismétlem VUKMIR!!!) is élete formájában játszott, nem is tudom mikor volt ez utoljára 😀
a lilákoknak sok köze nem volt a meccshez a 2. félidőben, ráadásul ha minden igaz még Wolfe fejese is bent volt.
+szünetben KisKarcsibá "szakmázgatását" hallgatni epic volt, remélem Garami távoztával ő érkezik hozzánk, Méltó utódja lenne Garami mesternek. Úgy szakmailag mint emberileg 😂

eaglesmcnabb
Na, akkor egy voltál a szerencsés 500 ember közül a fedett lelátón!😊 Megnéztem utólag a meccset, de azért ez az álomjáték, és "világklasszis" Vukmir játék erős túlzás. Meccs 2/3a elég kiengyenlített volt, volt egy öngólótok, meg egy jól eltalált lövés. Amúgy elég jó kis meccs volt magyar szinten, mindkét csapat próbált játszani, ez tölünk főleg örömteli több év céltalan, taktika nélküli játéka után, de dícséret az MTK-nak is, úgy néz ki idén is tudja majd hozni ezt a sokpasszos, magyar szinten szép játékát. Mindegy, az első 6 nagyon nehéz meccsből a legfontosabbat behúztuk már, aztán könnyebb csapatokra összeállhatunk szépen majd, remélem! Most úgy tűnik jól sikerülhet jópár külföldi igazolás is.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
nem tudom miért ne játszhatna Rooney és RvP együtt egyszerre a kezdőben, Roo padon kezd a Fulham ellen és nem hallottam hogy sérült lenne. Tudtommal most kéne összeszokniuk és erre ez a meccs tökéletes lehetett volna... Fergie... miért?davemayer
Ezt hogy érted? Ez a Fulham most igen erősnek tűnik, szerintem egyik nagy csapatnak sem lesz könnyű dolga ellenük.Schleck
nem rossz a Fulham de hazai pályán sok támadást szoktunk ellenük vezetni,lehetett volna gyakorolni az összjátékot a két játékos között, erre gondoltam. Lehet hogy sok csapat dolgát meg fogja nehezíteni a Fulham de aki bajnok akar lenni hazai pályán meg kell vernie.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
furcsálom, h nem csókolgatta a mezét. 😕

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Gerzson mi a faszért padozik??? sérült v mi?

|
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Nem egy Torres a srác de ezt tudtuk eddig is 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
jaj Robin, remélem jól szórakozol. 😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -