Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
Kellett nektek emlegetni:
Németh Krisztián három gólt készített elő Hollandiában


A harmadik gólban is benne volt a magyar csatár, egy cselsorozatot mutatott be Németh a bal oldalról indulva, majd szabálytalankodtak ellene a 16-os előtt. A szabadrúgásból Malki hatalmas gólt lőtt, kialakítva a 3-0-s végeredményt a találkozón, amelyen Németh Krisztián 85 percet játszott. (pepsifoci)JoeyPorter
"25 éve születtem a Los Angelestől 26ezer KM-re lévő Ózdon...."

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Kellett nektek emlegetni:
Németh Krisztián három gólt készített elő Hollandiában

Németh Krisztiánnal a soraiban győzött a Roda a holland bajnokság 8. fordulójában, a Venlo elleni 3-0-s sikerből a 85 percet a gyepen töltő magyar támadó alaposan kivette a részét, mindegyik támadásban jócskán benne volt, amelyből gól született.

Németh Krisztián is ott volt a Roda kezdőcsapatában, amely a Venlo együttesét fogadta, a hazaiaknál Kádár Tamás eltiltása miatt nem lehetett ott a pályán. A végig veszélyesen futballozó Németh a 33. percben egy bal oldali beadásnál megelőzte a kapust és fejelt, a gólba tartó labda egy a gólvonal előtt álló védőről visszapattant és Malki befejelte azt.

Az 54. percben született második gól előtt Németh a félpályánál két védőt is becsapott egy csellel, utána kétszer kényszerítőzött, és az akció végén Fledderus tiszta helyzetből lőtt a bal alsó sarokba.

A harmadik gólban is benne volt a magyar csatár, egy cselsorozatot mutatott be Németh a bal oldalról indulva, majd szabálytalankodtak ellene a 16-os előtt. A szabadrúgásból Malki hatalmas gólt lőtt, kialakítva a 3-0-s végeredményt a találkozón, amelyen Németh Krisztián 85 percet játszott. (pepsifoci)

több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
...kishaszi
végre nem pepével látom 😊eaglesmcnabb
Nálad akkor nem jeleníti meg a faéket? 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
...kishaszi
végre nem pepével látom 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
Sinisa New England Patriots 2 792 — Gràcies Pep!
GERAAAA ZOLIIIIIIIIIIIIIIIIIIIJC6
Okos gól.
Már rég láttam Tőle ezt a gólörömöt... 😊

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
Nem elég, hogy egy rakás trágya volt eddig is ez a meccs, még egyenlít is a Pápa.Gogo
Remélem még összekapjuk magunkat és nyerünk!zavi27
Ilyen harmatgyenge második félidővel nem csoda, hogy nem sikerült.Gogo
majd jövőre

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
GERAAAA ZOLIIIIIIIIIIIIIIIIIII
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 697 — Amerikai sportok rajongója
Nem elég, hogy egy rakás trágya volt eddig is ez a meccs, még egyenlít is a Pápa.Gogo
Remélem még összekapjuk magunkat és nyerünk!zavi27
Ilyen harmatgyenge második félidővel nem csoda, hogy nem sikerült.Gogo
És még a tippmixem is elment ezen😕
több mint 11 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Nem elég, hogy egy rakás trágya volt eddig is ez a meccs, még egyenlít is a Pápa.Gogo
Remélem még összekapjuk magunkat és nyerünk!zavi27
Ilyen harmatgyenge második félidővel nem csoda, hogy nem sikerült.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 697 — Amerikai sportok rajongója
Nem elég, hogy egy rakás trágya volt eddig is ez a meccs, még egyenlít is a Pápa.Gogo
Remélem még összekapjuk magunkat és nyerünk!
több mint 11 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Nem elég, hogy egy rakás trágya volt eddig is ez a meccs, még egyenlít is a Pápa.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
 www.boon.hu/a-diosgyor-–-mtk-margojara-az-ajandek/2096130
nyilván eléggé elfogult, de imádom a nő írásait 😊kristof
Hát azért imádod.. 😉
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
 www.boon.hu/a-diosgyor-–-mtk-margojara-az-ajandek/2096130
nyilván eléggé elfogult, de imádom a nő írásait 😊
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Most mi van amúgy Kisjézussal? Amikor gólt lőtt, vagy valamit csinált, mindig beírta valaki, szóval feltételezem most vagy megint sérült, vagy kispados. füligjimmy
Kezdő folyamatosan, bár eléggé gólképtelen, ahogy a csapata is.

több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A héten Szalai-nak is volt érdekes nyilatkozata:
 www.hatharom.hu/article/ae543f-szalai-adam-hiaba-varta-egervari-telefonjat

Sinisa
tegnapi NS-ben Sanyi bá azt nyilatkozta beszéltek, és minden rendben... !!??yooker
Szalai helyébe vigyáznék. Ilyen nyilatkozatok miatt kezd szerethetetlenbe átmenni.
Az meg fontosabb minthogy gól lő vagy nyerhetne vele a csapat.Toca
tök8, úgyis az van beidegződve a magyar emberekbe hogy NK9 a nagyképű. pedig ide s tova 3 éve nem hallottam tőle nagyképű nyilatkozatoteaglesmcnabb
Nagykepűnek nagykepű, csak rajött hogy amddig szar nem érdemes hangoztatni 😊Toca
Most mi van amúgy Kisjézussal? Amikor gólt lőtt, vagy valamit csinált, mindig beírta valaki, szóval feltételezem most vagy megint sérült, vagy kispados.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
A héten Szalai-nak is volt érdekes nyilatkozata:
 www.hatharom.hu/article/ae543f-szalai-adam-hiaba-varta-egervari-telefonjat

Sinisa
tegnapi NS-ben Sanyi bá azt nyilatkozta beszéltek, és minden rendben... !!??yooker
Szalai helyébe vigyáznék. Ilyen nyilatkozatok miatt kezd szerethetetlenbe átmenni.
Az meg fontosabb minthogy gól lő vagy nyerhetne vele a csapat.Toca
tök8, úgyis az van beidegződve a magyar emberekbe hogy NK9 a nagyképű. pedig ide s tova 3 éve nem hallottam tőle nagyképű nyilatkozatoteaglesmcnabb
Nagykepűnek nagykepű, csak rajött hogy amddig szar nem érdemes hangoztatni 😊
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
A héten Szalai-nak is volt érdekes nyilatkozata:
 www.hatharom.hu/article/ae543f-szalai-adam-hiaba-varta-egervari-telefonjat

Sinisa
tegnapi NS-ben Sanyi bá azt nyilatkozta beszéltek, és minden rendben... !!??yooker
Szalai helyébe vigyáznék. Ilyen nyilatkozatok miatt kezd szerethetetlenbe átmenni.
Az meg fontosabb minthogy gól lő vagy nyerhetne vele a csapat.Toca
tök8, úgyis az van beidegződve a magyar emberekbe hogy NK9 a nagyképű. pedig ide s tova 3 éve nem hallottam tőle nagyképű nyilatkozatot

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
A héten Szalai-nak is volt érdekes nyilatkozata:
 www.hatharom.hu/article/ae543f-szalai-adam-hiaba-varta-egervari-telefonjat

Sinisa
tegnapi NS-ben Sanyi bá azt nyilatkozta beszéltek, és minden rendben... !!??yooker
Szalai helyébe vigyáznék. Ilyen nyilatkozatok miatt kezd szerethetetlenbe átmenni.
Az meg fontosabb minthogy gól lő vagy nyerhetne vele a csapat.
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
A héten Szalai-nak is volt érdekes nyilatkozata:
 www.hatharom.hu/article/ae543f-szalai-adam-hiaba-varta-egervari-telefonjat

Sinisa
tegnapi NS-ben Sanyi bá azt nyilatkozta beszéltek, és minden rendben... !!??
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Szpari-Szeged rangadó a Dunán JoeyPorter
nem tudtam nézni mert vonatoztam hazafelé 😕 de jó az X #bennmaradásHöri
Én csak az első félidőt tudtam nézni.Nem jöttem rá mit akart játszani a Szeged,szerintem legfőképp semmit,bár így is nekik volt a legnagyobb helyzetük egy szöglet után.A másodikat már nem láttam

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Szpari-Szeged rangadó a Dunán JoeyPorter
nem tudtam nézni mert vonatoztam hazafelé 😕 de jó az X #bennmaradás

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
kezd tudatosulni bennem hogy ennyi ponttal még simán kieshetünk 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 044 — Ajmo Vatreni
Mi a fenének nekünk labdatartó csatár? Már maga a szó is defenzív csapatot feltételez. Emlékszem valaha Lőrincz Pajára, na ő labdatartó volt. És oda rúgta ahová kellett. Pontosan. Vagy kicsit később Megyeri Karcsira. EZ egy csapat volt:
Bodnár László, Kónya Mihály,Toma Árpád, Róth Antal, Brezniczky Sándor, Megyeri Károly, Turi Zsolt, Dobány Lajos, Bérczy Balázs, Lovász Ferenc,Mészáros Ferenc.. Hol van itt "labdatartó csatár"?apeszos
A kérdés jó, de láthatólag ezért játszatja Supka. Egyébként az ilyen tipusú játékosoknak (régebben a Gyula) felivelik a labdát és ő megvárja míg felérnek a többiek, szélsők, kp-k.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
na megérte a félidőben megrakni a Diósgyőr W-t 5.75-ért 10 euróval 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal