Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Pont akartam írni, hogy a magyar játékosok nem tesznek túl sokat hozzá a DVTK játékához, erre rögtön jött ez a fejes. 😊

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
"Busztámadás

A BKV Előre Sport utcai telepe felé tartva az Üllői úton haladt a szombathelyiek busza, ahol a Ferencváros szurkolói bazaltdarabokkal dobálták meg a Haladás buszát: komolyabb sérülés érte a járművet - a támadás teljességgel érthetetlen volt. Értesülve a Fradi vereségéről - mondta ezt már a mérkőzés után Balogh Gyula technikai vezető - más utat választanak a hazajövetelre."

A buszon a Haladás u20as játékosai utaztak.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Csóri Grúz, nem tudom volt -e jó meccse, mióta a fradiba vitte őt Pruki...de Sváb is vazze, ők ketten nem fényezik Salgótarján hírnevét, a nagynevű Liptákkal együtt 😀
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998
kedvetekért megnéztem az összefoglalóját a fradi meccsnek..hát ez a 2. gól vicc kategória, de amit Jova csinált az is 😀 Viszont minden viccet és gúnyolódást mellőzve, Bödében van fantázia.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
Ilyen van, mint amit a spori előadott a Győr - KTE meccsen kiállítás címén?

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 584 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Hazard meg Hazard. 8 gólunkból 6 gólpassz egyet meg ő vállalt be. imádom.kristof
Már gyűjtök a mezre. 😀
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
A múltkori tizinél nem értettem, mit magyarázott a kommentátor, hogy nem volt egyértelmű. Ellenben ez most neccesnek tűnt nekem.Schleck
szerintem (és az amcsi kommentátorok szerint is) ez is egyértelmű volt. a lassításból tisztán látszott, hogy eltolja bokából így a lábát találják el, sőt az állítólagos műesésénél (amiért a sárgát kapta) szintén elérte Coloccini, de őt is nagyon el akart esni.

Hazard meg Hazard. 8 gólunkból 6 gólpassz egyet meg ő vállalt be. imádom.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A múltkori tizinél nem értettem, mit magyarázott a kommentátor, hogy nem volt egyértelmű. Ellenben ez most neccesnek tűnt nekem.

több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Szép egy gyökér csapat ez a Pécs.
Multkor 9 perc alatt 3 gól, most meg kilenc ember ellen a 93. percben kapott góllal 1-1. Kicsit bundaszagúak ezek a dolgok.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
szerk.: Volt a meccsen piros vagy rózsaszín felsőben (nem emlékszem pontosan) valami riporter suna, bár nem voltam közel hozzá de elég jónak tűnt, nem tudja valaki az nb1 szakértők közül hogy véletlenül hogy hívják?eaglesmcnabb
már itt is többször volt említve az NB1 Erin Andrewsa, Takács Ritának hívják, most épp Győrben van a stábbal.

egyébként annyi csatár van az MTK-nál nem tudom miért nem próbálunk meg elhozni egyet, Balajti pl. semmit nem játszik és még itteni kötődése is van...
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998
Schweinsteigert egy pszichiátriai intézetben (Max-Planck- Institut) kezelik....

Deisler 2.0

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 512
Bödének kell egy gólt szereznie talán az jót tenne neki, mert az egyik legjobb játékos ebben a csapatban, de nagyon nem találja a kaput sajnos. Moniz egy kissé ideges volt sztem nem teszi zsebre senki amit most kapnak.Blevi
nem hiszem, hogy leüvölti őket, 10 emberrel is jól küzdöttek. sajnos csak 2 jó játékosunk van, Böde + Jovanovic, a többi közepes vagy gyenge. ezért kéne igazolni nagyon, még van pár nap, egy befejező csatárt, egy balhátvédet, és ha Jova így folytatja, egy kapust is. Periccsel könnyen lehet, hogy hoztuk volna ezt a meccset pl. Moniz mindenesetre szimpatikus, határozott edzőnek tűnik, neki lesz tekintélye a játékosok között. remélem, megtanítja a szomáliai kalózt focizni

choose life
több mint 11 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Bödének kell egy gólt szereznie talán az jót tenne neki, mert az egyik legjobb játékos ebben a csapatban, de nagyon nem találja a kaput sajnos. Moniz egy kissé ideges volt sztem nem teszi zsebre senki amit most kapnak.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
kispesti tréner legalább korrekt.deyell
ja pont azt akartam írni, kb így kell kulturáltan nyilatkozni

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 512
kispesti tréner legalább korrekt.

choose life
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
úgy utálom az olyan vereséget amikor az ellenfél ölébe pottyan az egész. Ez a fradi még sokáig nem lesz normális csapat, csoda kéne ettől a holland edzőtől ha meg akarja őket tanítani focizni.

A kispest tábor meg tök kussban nézte végig a körmét rágva most meg nyomják a "hova mentek, hova mentek"-et OMG elég nagyarcú banda

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
grúz vajon tudja h csak fél pályától van les??
és ez szar picipest vezeti a bajnokságot...nem baj már most több lehetőségünk volt, mint az alkesszal, már csak be kéne rúgni őket

|
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998
Jovát mikor basszuk már ki a büdös picsába a kapuból? A száznegyvenhetedik ilyen fasz kijövetele volt. Kurva jó, h megfogta, csak épp emberhátrányban vagyunk a szokásos ökörsége miatt...

na, itt a gól is, remekBálesz
Jova régen is egy gyökér volt...Amadeus91
bilded is lehozta vagy honnan vagy ilyen jól informált??Divat
személyes ismeretség.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Jovát mikor basszuk már ki a büdös picsába a kapuból? A száznegyvenhetedik ilyen fasz kijövetele volt. Kurva jó, h megfogta, csak épp emberhátrányban vagyunk a szokásos ökörsége miatt...

na, itt a gól is, remekBálesz
Jova régen is egy gyökér volt...Amadeus91
bilded is lehozta vagy honnan vagy ilyen jól informált??

|
több mint 11 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Böde úgy vette át a labdát, mint Bergkamp fénykorában 😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ezt a meccset nem láttam ugyan, de azt kell mondanom megint csak: hiába van jó csapatunk, győzni is meg kell tanulni.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
zsír, most már Rooneyt is elveszítjük, jól kezdődik ez a szezon b+

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998
Jovát mikor basszuk már ki a büdös picsába a kapuból? A száznegyvenhetedik ilyen fasz kijövetele volt. Kurva jó, h megfogta, csak épp emberhátrányban vagyunk a szokásos ökörsége miatt...

na, itt a gól is, remekBálesz
Jova régen is egy gyökér volt...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 512
engem legjobban az zavar eddig, hogy a jellemtelen fúrógép Nagy Tamás maradt. kapusedzőnek vissza lehetne hozni mondjuk Kakast

choose life
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
ezt az amatőr védelmet, jézusom.. nem elég, h Jova van a kapuban.lol
BéZé nem kell, Gyepes nem kell, nem baj itt van nekünk sváb meg grúz! majd ők megoldják...Divat
azért azon én is meglepődtem hogy Gyepes nem kell nekik, magyar szinten azért még mindig nem a legrosszabb megoldás, ebbe a védelembe meg megváltó lehetne 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal