NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 253 — Tyrone Creek
EB reklámok megvoltak? 😀 Carlsberg FTW!

http://comment.blog.hu/2012/06/08/eb-felvezetes_reklamokban
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
kocsmában egy betűt nem hallottam a közvetítésből szerencsére, itt sokkal viccesebb visszaolvasni, mint átélni 😀
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
remélem samarast leigazolja milan, és Stez tovább csodálhatja a játékát!

|
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
szakmázgatás felső foka 😀Kiss
az. Anno a Milan-Pool BL döntőt a csabai sörfeszkón néztem kivetítőn (műanyag szék, kolbász, műanyag poharas sör) hát ott mindenki vagy ex-futballista volt, vagy ex-bíró, vagy volt a családban, de mindenki kurvára tudta, hogy mit kell fújni a sporinak és hogy-hogy kéne felállni a csapatoknak, kik a tehetségek etc.... 😀 De am. a német kocsmákban dettó ez van. Hirtelen mindenki szakértő lesz.Amadeus91
ez a világ összes kocsmájába így van 😀 itt Karcagon mogyoró est szokott lenni 😀 sós mogyoró + sör néha zsíros kenyér..😀 adja..egyébként ez a kommentátori téma ,hogy milyen szarul közvetítenek szerintem 2-3 meccs múlva fel se fog tűnni (mondjuk ebbe nem vagyok biztos 😀 )Kiss
nekem a vuvuzela hiánya kellemes volt. Végre nem volt az a zúgás.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
és mindenki ért a focihoz. Az MLSZ-ben nincs annyi szakértő mint a sarki kocsmában.Amadeus91
szakmázgatás felső foka 😀Kiss
az. Anno a Milan-Pool BL döntőt a csabai sörfeszkón néztem kivetítőn (műanyag szék, kolbász, műanyag poharas sör) hát ott mindenki vagy ex-futballista volt, vagy ex-bíró, vagy volt a családban, de mindenki kurvára tudta, hogy mit kell fújni a sporinak és hogy-hogy kéne felállni a csapatoknak, kik a tehetségek etc.... 😀 De am. a német kocsmákban dettó ez van. Hirtelen mindenki szakértő lesz.Amadeus91
ez a világ összes kocsmájába így van 😀 itt Karcagon mogyoró est szokott lenni 😀 sós mogyoró + sör néha zsíros kenyér..😀 adja..egyébként ez a kommentátori téma ,hogy milyen szarul közvetítenek szerintem 2-3 meccs múlva fel se fog tűnni (mondjuk ebbe nem vagyok biztos 😀 )

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Én mindig is kurva nagy szakértő voltam. 😛
De hát engem mindig is érdekeltek a taktikák és hasonló dolgok, aztán tanultam is.

közben film+-on Huligánok, ha már így foci 😀Stez
a te svájcod samaras voltjjncaa
Ott a csapataiban hibáztam max.
De hogy mekkora falábú, azt már az elején konstatáltam. 😛
De Őt viszont szívesen nézem, mert szakadok a szerencsétlenkedésén, szóval őt bírom 😀

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 735 — no es importante
Én mindig is kurva nagy szakértő voltam. 😛
De hát engem mindig is érdekeltek a taktikák és hasonló dolgok, aztán tanultam is.

közben film+-on Huligánok, ha már így foci 😀Stez
a te svájcod samaras volt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Én mindig is kurva nagy szakértő voltam. 😛
De hát engem mindig is érdekeltek a taktikák és hasonló dolgok, aztán tanultam is.

közben film+-on Huligánok, ha már így foci 😀

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
ezért kell minden meccset olyan kocsmába nézni ahol sokan vannak és így nem hallod ,hogy mit pofázik a kommentátorKiss
és mindenki ért a focihoz. Az MLSZ-ben nincs annyi szakértő mint a sarki kocsmában.Amadeus91
szakmázgatás felső foka 😀Kiss
az. Anno a Milan-Pool BL döntőt a csabai sörfeszkón néztem kivetítőn (műanyag szék, kolbász, műanyag poharas sör) hát ott mindenki vagy ex-futballista volt, vagy ex-bíró, vagy volt a családban, de mindenki kurvára tudta, hogy mit kell fújni a sporinak és hogy-hogy kéne felállni a csapatoknak, kik a tehetségek etc.... 😀 De am. a német kocsmákban dettó ez van. Hirtelen mindenki szakértő lesz.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 735 — no es importante
ezért kell minden meccset olyan kocsmába nézni ahol sokan vannak és így nem hallod ,hogy mit pofázik a kommentátorKiss
és mindenki ért a focihoz. Az MLSZ-ben nincs annyi szakértő mint a sarki kocsmában.Amadeus91
szakmázgatás felső foka 😀Kiss
na Kovács Kálmán és Knézy Jenő csak ezt a hangulatot akarta a magyar otthonokba csempészni, már ez is baj


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
most még poén de a vége felé sztem már nagyon idegesítő lesz mindenkinek (nekem már most az)davemayer
ezért kell minden meccset olyan kocsmába nézni ahol sokan vannak és így nem hallod ,hogy mit pofázik a kommentátorKiss
és mindenki ért a focihoz. Az MLSZ-ben nincs annyi szakértő mint a sarki kocsmában.Amadeus91
szakmázgatás felső foka 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
Dunai okosságai is mind mind aranyköpések 😂
hatalmas beszólásai vannakStez
most még poén de a vége felé sztem már nagyon idegesítő lesz mindenkinek (nekem már most az)davemayer
ezért kell minden meccset olyan kocsmába nézni ahol sokan vannak és így nem hallod ,hogy mit pofázik a kommentátorKiss
és mindenki ért a focihoz. Az MLSZ-ben nincs annyi szakértő mint a sarki kocsmában.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Dunai okosságai is mind mind aranyköpések 😂
hatalmas beszólásai vannakStez
most még poén de a vége felé sztem már nagyon idegesítő lesz mindenkinek (nekem már most az)davemayer
ezért kell minden meccset olyan kocsmába nézni ahol sokan vannak és így nem hallod ,hogy mit pofázik a kommentátor

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Dunai okosságai is mind mind aranyköpések 😂
hatalmas beszólásai vannakStez
most még poén de a vége felé sztem már nagyon idegesítő lesz mindenkinek (nekem már most az)davemayer
Engem is idegesít, hidd el. Főleg, hogy egy rakat pénzért ilyen gyökereket hívnak be, és még annyi sincsen bennük, hogy minimálisan utánajárjanak az adott csapatoknak, hogy amikor eléjük rakják a kereteket, akkor ne a papíron hozzá nem értő, műsorvezető csajnak kelljen kijavítania az embert, aki szakérteni jött be

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 693 — "Grammar maci"
Dunai okosságai is mind mind aranyköpések 😂
hatalmas beszólásai vannakStez
most még poén de a vége felé sztem már nagyon idegesítő lesz mindenkinek (nekem már most az)

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
3 éve megmondtam h Dzagoev überállat játékos lesz. (szoktam nézni a CSKA meccseket)

amúgy Kokorin is milyen technikás gyerek lett, jó ez az új generáció.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Dunai okosságai is mind mind aranyköpések 😂
hatalmas beszólásai vannak
de amikor a műsorvezető Méreinek ezerszer normálisabb meglátásai vannak, az már fáj 😀

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 693 — "Grammar maci"
S-I-M-A L-I-B-A 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 539 — Csodabogár
khm, Sanyi legalább hármat vert volna MalafeevnekStez
Air Sanyi?Kiss
csak egyetlen igaz Sanyi létezik a világon, és az természetesen a mi Air SanyinkStez
Hát ha Tökölit is meglátnák egyből beszarnának az tuti.

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
egyébként ezt a magyar válogatott is meg tudta volna csinálni ,mint amit ma a csehekKiss
A mai napon látott csapatok közül szerintem csak az oroszokat nem vernénk meg...

Bár mondjuk mi meg bárkitől képesek vagyunk kikapni, szóval tök mindegy.fetomy
am az a baj ,hogy ez nem barátságos meccs és hát tudjuk ,hogy tét meccsen nem igazán megy bezzeg barátságosan...bárkit bármikor képesek vagyunk meg verni 😊 közben egy kis off bár részben ide kapcsolódik : 9 Capitals (Dinamo) + 1 Outlaw Firm (Volgograd) kb. 30 lengyel ellen.
Az egyik orosz drukkert megkéselték, súlyos állapotban van.

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
és Dzsudzsák szabadrúgásába is beleütött 😊 nyilván nem rajta ment el egyik meccs se, de azért najjncaa
Persze, én sem úgy gondoltam, lejátsszák a cseheket nagyon, de védhető gólokat kapott. Legalábbis ahhoz képest amilyen hiperszuper kapusnak tartják, mindenképpen.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
egyébként ezt a magyar válogatott is meg tudta volna csinálni ,mint amit ma a csehekKiss
khm, Sanyi legalább hármat vert volna MalafeevnekStez
Air Sanyi?Kiss
csak egyetlen igaz Sanyi létezik a világon, és az természetesen a mi Air Sanyink

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
egyébként ezt a magyar válogatott is meg tudta volna csinálni ,mint amit ma a csehekKiss
A mai napon látott csapatok közül szerintem csak az oroszokat nem vernénk meg...

Bár mondjuk mi meg bárkitől képesek vagyunk kikapni, szóval tök mindegy.
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
egyébként ezt a magyar válogatott is meg tudta volna csinálni ,mint amit ma a csehekKiss
khm, Sanyi legalább hármat vert volna MalafeevnekStez
Air Sanyi?

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 735 — no es importante
csak én érzem úgy, hogy Cech nagyon formán kívül van?jjncaa
nem, már írtam én is, azért annyira nem foghatatlan gólokat kap. Dzagoevé súrolta a kezét, Csenkóéba bele is ért, a 2. gólnál meg össze-vissza ment...fetomy
és Dzsudzsák szabadrúgásába is beleütött 😊 nyilván nem rajta ment el egyik meccs se, de azért na


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal