NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
akkor lesz lebőgés, ha a Bayernes tengely leblokkol mint a BL döntőben. Akkor viszont lesz mit átgondolni azt hiszem. Én egyébként 6-7 pontot várok, a portugálokat zsinórban verjük, - utóbbi világversenyeken kivétel nélkül - dánokat hozni kell, a holland pedig ki-ki meccs. Ha tényleg lebőgés lesz, akkor az hatalmas botrányt fog magával hozni.

Klose-t a kezdőbe.Amadeus91
Pont attól félek, hogy portugáloknak végre egyszer már kijön a lépés németek ellen...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
Nekem gyanús,hogy a 2. meccsen már nem fog kezdeni,de a 3-on szinte tuti :rolleyes: Mondjuk nekem aztán teljesen mindegy,mert csak a Dortmundosokat és Özilt kedvelem 😊JoeyPorter
Majd kiderül, van rá esély. Gomez szvsz tényleg megérdemelné már, hogy a válogatottban is maradandót nyújtson. Kb. Schweinsteiger és a néhány évvel ezelőtti Podolski inverze. Ők akkor a Bayernben alibiztek végig szezonokat, majd a világversenyeket a Nationalelf húzóemberei voltak. Ilyen téren Müllerre leszek kíváncsi, hogy most mit művel. Két kegyetlen jó idény és egy vb gólkirályi cím után idén eléggé visszaesett, de most majd megmutathatja...Egyébként kegyetlen rossz előérzetem van, félek lebőgés lesz és csoportban kiesés. :/Asbee
akkor lesz lebőgés, ha a Bayernes tengely leblokkol mint a BL döntőben. Akkor viszont lesz mit átgondolni azt hiszem. Én egyébként 6-7 pontot várok, a portugálokat zsinórban verjük, - utóbbi világversenyeken kivétel nélkül - dánokat hozni kell, a holland pedig ki-ki meccs. Ha tényleg lebőgés lesz, akkor az hatalmas botrányt fog magával hozni.

Klose-t a kezdőbe.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 831 — Amerikai sportok rajongója
Hát ettől a megnyitótól nem estem hasra, ahogy Ádám szerepe is szinte semmi volt, ezzel az elektronikus bohockodással kiegészítve. Ellenben a nyitó nap nagyon jó ki meccseket hozott, különösen a 2. tetszett iramában, szép gólókban gazdag volt. A lengyel meccsen meg sok dráma volt, görög módra! 😊
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nekem gyanús,hogy a 2. meccsen már nem fog kezdeni,de a 3-on szinte tuti :rolleyes: Mondjuk nekem aztán teljesen mindegy,mert csak a Dortmundosokat és Özilt kedvelem 😊JoeyPorter
Majd kiderül, van rá esély. Gomez szvsz tényleg megérdemelné már, hogy a válogatottban is maradandót nyújtson. Kb. Schweinsteiger és a néhány évvel ezelőtti Podolski inverze. Ők akkor a Bayernben alibiztek végig szezonokat, majd a világversenyeket a Nationalelf húzóemberei voltak. Ilyen téren Müllerre leszek kíváncsi, hogy most mit művel. Két kegyetlen jó idény és egy vb gólkirályi cím után idén eléggé visszaesett, de most majd megmutathatja...Egyébként kegyetlen rossz előérzetem van, félek lebőgés lesz és csoportban kiesés. :/


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 629
Idei mutatójuk: Gomez 56/42, Klose 41/17. Szerinted? 😀Asbee
Ez válogatottJoeyPorter
Ilyen idény után nem illik Gomezt a padra rakni. Simán okos döntés, hogy kezdjen ő mutassa meg mit tud. Most végre válogatott szinten is bizonyíthatna...Asbee
Nekem gyanús,hogy a 2. meccsen már nem fog kezdeni,de a 3-on szinte tuti :rolleyes: Mondjuk nekem aztán teljesen mindegy,mert csak a Dortmundosokat és Özilt kedvelem 😊

több mint 12 éve
Blevi 8 296 — Lions & Cowboys fan
Az újságírók tudják hogy kell szítani a tüzet 😀
http://www.nemzetisport.hu/foci_eb_2012/cristiano-ronaldo-kiakadt-hogy-jon-ide-messi-2138233
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Szerintem iszonyúan szánalmasak a latin kommentátorok. Vagy legalábbis az én ízlésemtől a lehető legmesszebb állnak. Most mondjuk ezzel összehasonlítva mégis melyik tűnik hatásosabbnak és őszintébbnek: http://youtu.be/FzAUQmxzQCE?t=4m28s ? 😊Schleck
Jó most belinkeltél magyartól egy olyat,amilyenre mondtam, hogy a latinóktól szeretem 😀 Épp azt mondtam, hogy én a hiteles latinokat szeretem, méghozzá azért mert szenvedélyesek és még ha nem is érdekel a két csapat, egy-egy gólnál szinte annyira fel tud spilázni a kommentátor téged is, mintha a te csapatod lenne 😀

Oké, hogy most egy szar latinot hasonlítsunk össze egy lelkes magyarral na ki a jobb, de akkor én meg azt mondom, hogy hasonlítsd össze az alábbi kettőt mondjuk a tegnapi orosz-cseh meccses magyar faszival, na melyik hitelesebb a magyar vagy a latin? 😛

http://www.youtube.com/watch?v=1wVho3I0NtU
http://www.youtube.com/watch?v=sGteJAB-OGAfetomy
Én szoktam mexikói bajnoki meccseket nézni és szerintem a latinok sokkal jobban közvetítik le a meccseket. 1-1 gólnál 1 percig is üvöltözik némelyik. Persze itthon is van 1-2 aki tényleg jó, Léderer néha még túlzásba is viszi. A tegnapi 2 meccs közül egyértelműen Knézyt volt az élvezetesebb hallgatni, még akkor is ha néha hülyeséget mond. Na de melyik nem?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Szerintem iszonyúan szánalmasak a latin kommentátorok. Vagy legalábbis az én ízlésemtől a lehető legmesszebb állnak. Most mondjuk ezzel összehasonlítva mégis melyik tűnik hatásosabbnak és őszintébbnek: http://youtu.be/FzAUQmxzQCE?t=4m28s ? 😊Schleck
Jó most belinkeltél magyartól egy olyat,amilyenre mondtam, hogy a latinóktól szeretem 😀 Épp azt mondtam, hogy én a hiteles latinokat szeretem, méghozzá azért mert szenvedélyesek és még ha nem is érdekel a két csapat, egy-egy gólnál szinte annyira fel tud spilázni a kommentátor téged is, mintha a te csapatod lenne 😀

Oké, hogy most egy szar latinot hasonlítsunk össze egy lelkes magyarral na ki a jobb, de akkor én meg azt mondom, hogy hasonlítsd össze az alábbi kettőt mondjuk a tegnapi orosz-cseh meccses magyar faszival, na melyik hitelesebb a magyar vagy a latin? 😛

http://www.youtube.com/watch?v=1wVho3I0NtU
http://www.youtube.com/watch?v=sGteJAB-OGA
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 735 — no es importante
Csicsárító gólja nagyon szép, bár nekem úgy tűnik mintha későn lendítette volna a hátsót és öngól lett volna, viszont ami durvább, hogy ez a kommentátor ultrafos 😀 Én nagyon bírom a latinos közvetítést, ami a helyzet fokozódásával egyre jobban pörög és pörög, majd egy hosszú góóóóóóóóóólban vagy golgolgolgolgolgolgol-ban tör ki, de ez, hogy átlgosan beszél, bemegy a labda, majd 5 mp-el később egy unott góóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóól hát ez valami szánlmasan szar 😀fetomy
Szerintem iszonyúan szánalmasak a latin kommentátorok. Vagy legalábbis az én ízlésemtől a lehető legmesszebb állnak. Most mondjuk ezzel összehasonlítva mégis melyik tűnik hatásosabbnak és őszintébbnek: http://youtu.be/FzAUQmxzQCE?t=4m28s ? 😊Schleck
jó ez csak egy összefoglaló volt, élőben ilyen királyok a mexikói kommentátorok 😀
http://www.youtube.com/watch?v=bGArcNf9tEo


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Mexikó most csak 3 szép gólt lőtt 😊 (mindegyik gyönyörű, de főleg Chicaritoé)
http://youtu.be/zBYO4bz41o4

az eb-n meg tegnap késelés, ma halál, durva lesz...jjncaa
mondták az ottani ultrák ,hogy aki el jön az készüljön a legrosszabbra ,de hogy ilyeneket csinálnak...azt meg se gondoltam volna

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Csicsárító gólja nagyon szép, bár nekem úgy tűnik mintha későn lendítette volna a hátsót és öngól lett volna, viszont ami durvább, hogy ez a kommentátor ultrafos 😀 Én nagyon bírom a latinos közvetítést, ami a helyzet fokozódásával egyre jobban pörög és pörög, majd egy hosszú góóóóóóóóóólban vagy golgolgolgolgolgolgol-ban tör ki, de ez, hogy átlgosan beszél, bemegy a labda, majd 5 mp-el később egy unott góóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóól hát ez valami szánlmasan szar 😀fetomy
Szerintem iszonyúan szánalmasak a latin kommentátorok. Vagy legalábbis az én ízlésemtől a lehető legmesszebb állnak. Most mondjuk ezzel összehasonlítva mégis melyik tűnik hatásosabbnak és őszintébbnek: http://youtu.be/FzAUQmxzQCE?t=4m28s ? 😊

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Csicsárító gólja nagyon szép, bár nekem úgy tűnik mintha későn lendítette volna a hátsót és öngól lett volna, viszont ami durvább, hogy ez a kommentátor ultrafos 😀 Én nagyon bírom a latinos közvetítést, ami a helyzet fokozódásával egyre jobban pörög és pörög, majd egy hosszú góóóóóóóóóólban vagy golgolgolgolgolgolgol-ban tör ki, de ez, hogy átlgosan beszél, bemegy a labda, majd 5 mp-el később egy unott góóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóól hát ez valami szánlmasan szar 😀
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 735 — no es importante
Mexikó most csak 3 szép gólt lőtt 😊 (mindegyik gyönyörű, de főleg Chicaritoé)
http://youtu.be/zBYO4bz41o4

az eb-n meg tegnap késelés, ma halál, durva lesz...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Meg is van az első halott.

"Holtan találtak Ukrajnában egy spanyol futballszurkolót, elképzelhető, hogy gyilkosság áldozata lett. Három embert őrizetbe vettek."
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nagyon úgy tűnik, hogy Lőw a kispadon hagyja ma a szülinapos Klosét (booooo) és Gomez kezd a helyén. Warum Jogi???iktriad
Idei mutatójuk: Gomez 56/42, Klose 41/17. Szerinted? 😀Asbee
Ez válogatottJoeyPorter
Ilyen idény után nem illik Gomezt a padra rakni. Simán okos döntés, hogy kezdjen ő mutassa meg mit tud. Most végre válogatott szinten is bizonyíthatna...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Olasz sajtóértesülések szerint arab befektető érkezhet a Milanhoz Mohammed bin Rashid Al Maktum sejk személyében, aki komoly támogatást nyújt majd Silvio Berlusconinak, azzal hogy részesedést vásárol a Rossoneriből és anyagilag támogatná a San Siro megszerzését is.

Az Egyesült Arab Emírségek alelnöke és miniszterelnöke, H. H. Sheikh Mohammed bin Rashid Al Maktoum jövő hét pénteken találkozott volna a Rossoneri elnökével Arcoréban, azonban miután túl nagy hírverést kapott az ügy lefújták a megbeszélést. A sejk képviselője elmondta a sajtónak, hogy nem készülnek semmilyen üzletre a volt olasz miniszterelnökkel, de az olasz lapok szerint ez csak elterelés.

A Gazzetta dello Sport információi szerint Dubai uralkodója 25 százalékos részesedést vásárolna Berlusconitól 200 millió euróért. Az összegért cserébe a részesedés mellett három emberét szeretné bejuttatni a Milan igazgatótanácsába.

A sejk Berlusconi médiacégébe, a Fininvest-be is beszállna, és a stadionkérdésben is segíthet a Rossonerinek. Ha az Inter megépíti saját stadionját, a Milan megvehetné a milánói önkormányzattól a San Sirót.

Al Maktumnnak köszönhetően pedig minden álom valóra válhat, még az elnöké is, aki már nagyon régóta álmodozik Cristiano Ronaldóról. A Corriere dello Sport szerint pedig nem kizárt, hogy megpróbálkoznak a portugál játékos megszerzésével.


Na ez a kibaszott nevetséges és szánalmas basszameg.
Ezt a majmot egy vagyonért muszáj lenne idehozni, amikor hozzá képest "szaros" 50-60 millióból nemzetközileg is versenyképes csapatot lehetne összedobni? De persze, tök természetes, hogy arra már nem is gondol senki sem.

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
EB reklámok megvoltak? 😀 Carlsberg FTW!

http://comment.blog.hu/2012/06/08/eb-felvezetes_reklamokbanshawnka
carlsberges qrva jó, maradona takarít... 😀
ír dal még elmegy, de többi fos

|
több mint 12 éve
Seventh Son 84 — Patriots fan
Nagyon úgy tűnik, hogy Lőw a kispadon hagyja ma a szülinapos Klosét (booooo) és Gomez kezd a helyén. Warum Jogi???iktriad
Nem meglepő húzás. Gomez idén sokkal gólerősebb mint Klose. Bár én Klosét játszatnám, valahogy a válogatottban sokkal jobban megy neki mint Gomeznek. Viszont Podolski játszik, így lesz értelme fel vennem este a mezem 😊FViktor93
Egyik sincs jó formában. Kloset érezhetően visszavetette sérülése, ésszerű nem kezdetni. Már csak azért is, mert csereként beállva ő többet tudott/tud a játékhoz tenni, mint Gomez. Más befejező csatár meg nincs a keretben.
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 351 — Expect the Best !
Én az olimpiai bajnoktól ezt a szakértő mondtafoszlányt hallottam, meg is ragadt a fejemben: ...."támadás, letámadás, mittudomén...." megszakértette. Aztán elkezdődtött a megnyitó izé, amitől reggelente szebbet és különbet szarok. Nah mindegy, a két meccs azért nem volt rossz.füligjimmy
nálam minden idők legnagyobb szakértői beszólasa Kovács Kálmán
nevéhez kötődik!valamelyik vb-n !nem szó szerint de valahogy így:

Riporter : Kedves Kálmán ! blablabla , de térjünk is rá a mai mérkőzésre!
Nagy derbi következik , mit vársz a csapatoktól , mit gondolsz a meccs kimenetelét illetően?

Kálmán : Hát majd a végén meglátjuk.....

Riporter: ööööö köszönöm

Reklám!! 😀
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Dunai okosságai is mind mind aranyköpések 😂
hatalmas beszólásai vannakStez
most még poén de a vége felé sztem már nagyon idegesítő lesz mindenkinek (nekem már most az)davemayer
Engem is idegesít, hidd el. Főleg, hogy egy rakat pénzért ilyen gyökereket hívnak be, és még annyi sincsen bennük, hogy minimálisan utánajárjanak az adott csapatoknak, hogy amikor eléjük rakják a kereteket, akkor ne a papíron hozzá nem értő, műsorvezető csajnak kelljen kijavítania az embert, aki szakérteni jött beStez
Én az olimpiai bajnoktól ezt a szakértő mondtafoszlányt hallottam, meg is ragadt a fejemben: ...."támadás, letámadás, mittudomén...." megszakértette. Aztán elkezdődtött a megnyitó izé, amitől reggelente szebbet és különbet szarok. Nah mindegy, a két meccs azért nem volt rossz.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Nagyon úgy tűnik, hogy Lőw a kispadon hagyja ma a szülinapos Klosét (booooo) és Gomez kezd a helyén. Warum Jogi???iktriad
Nem meglepő húzás. Gomez idén sokkal gólerősebb mint Klose. Bár én Klosét játszatnám, valahogy a válogatottban sokkal jobban megy neki mint Gomeznek. Viszont Podolski játszik, így lesz értelme fel vennem este a mezem 😊
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 629
Nagyon úgy tűnik, hogy Lőw a kispadon hagyja ma a szülinapos Klosét (booooo) és Gomez kezd a helyén. Warum Jogi???iktriad
Idei mutatójuk: Gomez 56/42, Klose 41/17. Szerinted? 😀Asbee
Ez válogatott

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nagyon úgy tűnik, hogy Lőw a kispadon hagyja ma a szülinapos Klosét (booooo) és Gomez kezd a helyén. Warum Jogi???iktriad
Idei mutatójuk: Gomez 56/42, Klose 41/17. Szerinted? 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 262 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nagyon úgy tűnik, hogy Lőw a kispadon hagyja ma a szülinapos Klosét (booooo) és Gomez kezd a helyén. Warum Jogi???
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
kocsmában egy betűt nem hallottam a közvetítésből szerencsére, itt sokkal viccesebb visszaolvasni, mint átélni 😀kristof
a betűt nem lehet hallani 😛

((((mivel sok a német drukker, így ennyi nácizmus most épp aktuális a topikban))))