NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 735 — no es importante
inkább te szégyelld, tudhatnád, hogy a német-angol-olasz-orosz csoportban nincs semmilyen svájc, az majd holnap jönjjncaa
Óh bocsánat, csak hallottam, hogy Van Persie játszik, ezért zt hittem Svájc nyomja, de tévedtem, hisz ő nem is svájci, hanem japán :/

Amúgy jó kis meccs lehetne ebből, ha a Dánok találnának egy gólt.fetomy
nem tudom mi van veled, azt hittem a tegnapi közvetítésekből felszedtél legalább valami szaktudást... a legveszélyesebb eredmény a 2-0, szóval ha valamelyik elöl levő játékosuk és/vagy középpályásuk szerezne két gólt, akkor lenne csak igazán fordulatos a meccs!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem fiatalítás miatt váltunk meg Van Bommeltől, hanem mert nem fogadta el az új szerződését, mivel Hollandiában akarja befejezni.Stez
Na hát, én meg azt hittem azért, mert egy szar favágó 😮fetomy
Hülye vagy, nálunk játszott két évet, fát alig vágott, és kifejezetten hasznosan játszott.
Esküszöm nagy vétel volt így rövidtávra, nagyon jól tolta. Mondjuk ettől függetlenül egy favágó marad. 😀

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nem fiatalítás miatt váltunk meg Van Bommeltől, hanem mert nem fogadta el az új szerződését, mivel Hollandiában akarja befejezni.Stez
Na hát, én meg azt hittem azért, mert egy szar favágó 😮
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem fiatalítás miatt váltunk meg Van Bommeltől, hanem mert nem fogadta el az új szerződését, mivel Hollandiában akarja befejezni.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Már sajnálom, hogy lemaradtam.....de szünetben már figyelek, hogy milyennek látja eddig a svájci válogatottat. 😀Greengo
jutubon keress rá, hogy Kovács Kálmán hírtv svájc, biztos ott lesz.

De lényeg, hogy szerinte a legdruvább csoport a német-angol-olasz-orosz, az EB titkos favoritja Svájc, azt pedig hogy szerinte ki nyer, majd pár hét múlva megmondja 😀
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
inkább te szégyelld, tudhatnád, hogy a német-angol-olasz-orosz csoportban nincs semmilyen svájc, az majd holnap jönjjncaa
Óh bocsánat, csak hallottam, hogy Van Persie játszik, ezért zt hittem Svájc nyomja, de tévedtem, hisz ő nem is svájci, hanem japán :/

Amúgy jó kis meccs lehetne ebből, ha a Dánok találnának egy gólt.
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 660 — Eagles fan
Na akkor ma hajrá Svájc!!fetomy
? A holland - dán és német - portugál összecsapásból nekem is ők a legszimpatikusabbak. 😀Greengo
Szégyelld magad, hogy nem láttad -ezek szerint- a Kovács Kálmán interjút! :mad:fetomy
Már sajnálom, hogy lemaradtam.....de szünetben már figyelek, hogy milyennek látja eddig a svájci válogatottat. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 735 — no es importante
Na akkor ma hajrá Svájc!!fetomy
? A holland - dán és német - portugál összecsapásból nekem is ők a legszimpatikusabbak. 😀Greengo
Szégyelld magad, hogy nem láttad -ezek szerint- a Kovács Kálmán interjút! :mad:fetomy
inkább te szégyelld, tudhatnád, hogy a német-angol-olasz-orosz csoportban nincs semmilyen svájc, az majd holnap jön


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 919 — Gràcies Pep!
Ez is tipikus magyar focin nevelkedett hozzáállás, hogy percekig kell magyarázni, hogy miért játszik egy 18 éves játékos.
Csak nálunk mondják 20+ éves játékosokra, hogy tehetség...

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Micsoda meglepetés, hogy Van Persie 8 méterről is lazán mellégurítja. 😀

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Na akkor ma hajrá Svájc!!fetomy
? A holland - dán és német - portugál összecsapásból nekem is ők a legszimpatikusabbak. 😀Greengo
Szégyelld magad, hogy nem láttad -ezek szerint- a Kovács Kálmán interjút! :mad:
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
"nincs nagyon kétségbe esve, hogy jaj istenem, jaj istenem" 😀

az jóó

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Már egy perce nem kapott gólt Svájc.
Ebből tuti W lesz!

több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 660 — Eagles fan
Na akkor ma hajrá Svájc!!fetomy
? A holland - dán és német - portugál összecsapásból nekem is ők a legszimpatikusabbak. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Sneijder laza: http://www.origo.hu/foci-eb-2012/20120608-wesley-sneijder-fantasztikus-golt-lott-a-hollandok-edzesen.htmlempty taxi
Ezt a meccsen is hozhatná My captain, my captain! 😊

Willems kezd, hmmm..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Na akkor ma hajrá Svájc!!
több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 919 — Gràcies Pep!
összejöhet..ha Boateng nem tud mit kezdeni Ronaldo-val. Nekem jelenleg a Kroos Schweini helyett esettől van magas vérnyomásom.Amadeus91
Én Kroos-tól nem félek. Megmutatta már szerintem, hogy van töke, oda mer lépni, elvégzi a piszkos munkát is. Tud olyan hasznos lenni mint közvetlenül a csatár mögött. Persze tudom te más típusú játékosokat képzelsz el a posztra 😀Asbee
igen..már látom lelki szemeimmel ahogy Toni Kroos dönti le a lábáról Ronaldo-t a védekezőkp. szerepében. Én személy szerint egyébként nem vagyok vele elégedett. Tőle azt vártuk, hogy az legyen belőle, ami Özil-ből lett. Egy kreatív, technikás, modern 10-s aki meccseket tud megnyerni a semmiből. Ehelyett lett belőle egy alul méretezett 6-s (védekező kp, box-to-box), nagyrészt sajnos önhibáján kívül.

Nálam a védekező középpályás Nigel de Jong. Vele pl a Bayern simán játszhatna 4-4-2-t rombusz középpályával, egyedül megoldaná.Amadeus91
Kroos-ban sokkal többet láttak néhány éve.
Anno a Bayern-ban azért nem adták ki a 10-es mezt, hogy majd jön Kroos és az övé lesz.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Még jó, hogy azt is napi nyolcszor minimum el kell mondani, hogy két magyar is fellépett a nyitóünnepségen.
Már most unalmas egy kicsit.

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 274 — Lájkold a zsűrit!
Sneijder laza: http://www.origo.hu/foci-eb-2012/20120608-wesley-sneijder-fantasztikus-golt-lott-a-hollandok-edzesen.html


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
összejöhet..ha Boateng nem tud mit kezdeni Ronaldo-val. Nekem jelenleg a Kroos Schweini helyett esettől van magas vérnyomásom.Amadeus91
Én Kroos-tól nem félek. Megmutatta már szerintem, hogy van töke, oda mer lépni, elvégzi a piszkos munkát is. Tud olyan hasznos lenni mint közvetlenül a csatár mögött. Persze tudom te más típusú játékosokat képzelsz el a posztra 😀Asbee
igen..már látom lelki szemeimmel ahogy Toni Kroos dönti le a lábáról Ronaldo-t a védekezőkp. szerepében. Én személy szerint egyébként nem vagyok vele elégedett. Tőle azt vártuk, hogy az legyen belőle, ami Özil-ből lett. Egy kreatív, technikás, modern 10-s aki meccseket tud megnyerni a semmiből. Ehelyett lett belőle egy alul méretezett 6-s (védekező kp, box-to-box), nagyrészt sajnos önhibáján kívül.

Nálam a védekező középpályás Nigel de Jong. Vele pl a Bayern simán játszhatna 4-4-2-t rombusz középpályával, egyedül megoldaná.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
összejöhet..ha Boateng nem tud mit kezdeni Ronaldo-val. Nekem jelenleg a Kroos Schweini helyett esettől van magas vérnyomásom.Amadeus91
Én Kroos-tól nem félek. Megmutatta már szerintem, hogy van töke, oda mer lépni, elvégzi a piszkos munkát is. Tud olyan hasznos lenni mint közvetlenül a csatár mögött. Persze tudom te más típusú játékosokat képzelsz el a posztra 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Nekem gyanús,hogy a 2. meccsen már nem fog kezdeni,de a 3-on szinte tuti :rolleyes: Mondjuk nekem aztán teljesen mindegy,mert csak a Dortmundosokat és Özilt kedvelem 😊JoeyPorter
Majd kiderül, van rá esély. Gomez szvsz tényleg megérdemelné már, hogy a válogatottban is maradandót nyújtson. Kb. Schweinsteiger és a néhány évvel ezelőtti Podolski inverze. Ők akkor a Bayernben alibiztek végig szezonokat, majd a világversenyeket a Nationalelf húzóemberei voltak. Ilyen téren Müllerre leszek kíváncsi, hogy most mit művel. Két kegyetlen jó idény és egy vb gólkirályi cím után idén eléggé visszaesett, de most majd megmutathatja...Egyébként kegyetlen rossz előérzetem van, félek lebőgés lesz és csoportban kiesés. :/Asbee
akkor lesz lebőgés, ha a Bayernes tengely leblokkol mint a BL döntőben. Akkor viszont lesz mit átgondolni azt hiszem. Én egyébként 6-7 pontot várok, a portugálokat zsinórban verjük, - utóbbi világversenyeken kivétel nélkül - dánokat hozni kell, a holland pedig ki-ki meccs. Ha tényleg lebőgés lesz, akkor az hatalmas botrányt fog magával hozni.

Klose-t a kezdőbe.Amadeus91
Hát na, ha egyszer máshonnan értelmes játékosok nem nagyon vannak a keretben. 1-2 kivételtől eltekintve.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
állítólag Németország megpályázza a 2020-s EB rendezési jogát.

http://www.origo.hu/foci-eb-2012/20120609-brutalisak-voltak-az-orosz-huliganok-video.html

oroszok meg tegnap fellelkesülve a győzelem miatt, úgy voltak vele, hogy levernek 1-2 történelmi indulatot a lengyeleken. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
Mexikó most csak 3 szép gólt lőtt 😊 (mindegyik gyönyörű, de főleg Chicaritoé)
http://youtu.be/zBYO4bz41o4

az eb-n meg tegnap késelés, ma halál, durva lesz...jjncaa
mondták az ottani ultrák ,hogy aki el jön az készüljön a legrosszabbra ,de hogy ilyeneket csinálnak...azt meg se gondoltam volnaKiss
Ultra |= huligán

Ne mossuk már össze a kettőt.

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
akkor lesz lebőgés, ha a Bayernes tengely leblokkol mint a BL döntőben. Akkor viszont lesz mit átgondolni azt hiszem. Én egyébként 6-7 pontot várok, a portugálokat zsinórban verjük, - utóbbi világversenyeken kivétel nélkül - dánokat hozni kell, a holland pedig ki-ki meccs. Ha tényleg lebőgés lesz, akkor az hatalmas botrányt fog magával hozni.

Klose-t a kezdőbe.Amadeus91
Pont attól félek, hogy portugáloknak végre egyszer már kijön a lépés németek ellen...Asbee
összejöhet..ha Boateng nem tud mit kezdeni Ronaldo-val. Nekem jelenleg a Kroos Schweini helyett esettől van magas vérnyomásom.

criminal lawyer or criminal lawyer?