Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 693 — "Grammar maci"
pénzfeldobás, 50-50% az esély + nincs kikiáltva egy játékos sem bűnbaknak 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Találjatok ki okosabbat, de a 5-5 büntetős bohóckodást felejtsük már el.Dzsokijuing
mondjuk azt nem vágom hogy az aranygól mivel lenne rosszabb mint ez az 5 percenként leküldünk valakit 😊
Az ilyen döntőket, egyenes kieséses meccseket Addig kellene játszani amíg el nem dől oszt szevasz.eaglesmcnabb
Nincs ember, aki ezt így fizikálisan bírná, valami határt szabni kell. Az időhatár nem az igazi, az aranygól sem jött be, ezt is ki lehetne próbálni. Vagy valami egyebet.

Az aranygól is védekező focit szült, emlékeim szerint ezért vették le az étlapról.Dzsokijuing
Ja hát az arany-, ezüstgól mindaddig védekező focit fog eredményezni amíg vannak utána büntetőrúgások. Ha elvették volna mögüle Menten más képe lett volna az aranygólnak is. Szóval ha nem szabnánk neki határt mint anno a félóra lenne értelme szerintem.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 818 — Saturday Night Lights
Újrajátszás? Régen volt rá példa...Asbee
Ebben a feszes menetrendben sztem esélytelen.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Újrajátszás? Régen volt rá példa...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 818 — Saturday Night Lights
Találjatok ki okosabbat, de a 5-5 büntetős bohóckodást felejtsük már el.Dzsokijuing
mondjuk azt nem vágom hogy az aranygól mivel lenne rosszabb mint ez az 5 percenként leküldünk valakit 😊
Az ilyen döntőket, egyenes kieséses meccseket Addig kellene játszani amíg el nem dől oszt szevasz.eaglesmcnabb
Nincs ember, aki ezt így fizikálisan bírná, valami határt szabni kell. Az időhatár nem az igazi, az aranygól sem jött be, ezt is ki lehetne próbálni. Vagy valami egyebet.

Az aranygól is védekező focit szült, emlékeim szerint ezért vették le az étlapról.Dzsokijuing

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
ha igaz, hogy Müller-t eladjuk az interbe, akkor szétverem Hoeneß kocsiját a parkolóban.Amadeus91
én nem szomorkodnék... 😛Divat
inkább Robben-t zavarnám el az Interbe. 😀Amadeus91
Ribéry-t is elzavartad volna úgy egy-másfél éve mikor nem ment neki?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 818 — Saturday Night Lights
ha valakitől kiállítottak egy embert akkor a végén a másiknál marad csak játékos? Az is gyönyörű lenne. LOL

"szteuva bukarest"... jól van fiam, ennél már csak a "laskazöld tepsiszett" volt jobb az aranka szeretlek műelemzésben. Na de ez itten OFF.eaglesmcnabb
Találjatok ki okosabbat, de a 5-5 büntetős bohóckodást felejtsük már el.Dzsokijuing
mondjuk azt nem vágom hogy az aranygól mivel lenne rosszabb mint ez az 5 percenként leküldünk valakit 😊
Az ilyen döntőket, egyenes kieséses meccseket Addig kellene játszani amíg el nem dől oszt szevasz.eaglesmcnabb
Nincs ember, aki ezt így fizikálisan bírná, valami határt szabni kell. Az időhatár nem az igazi, az aranygól sem jött be, ezt is ki lehetne próbálni. Vagy valami egyebet.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Ilyen eszement ötletet sem hallottam még, mint amit Puzsér mondott. Aki valaha focizott, tudhatná, hogy hülyeség az, amit mond.JC6
ha valakitől kiállítottak egy embert akkor a végén a másiknál marad csak játékos? Az is gyönyörű lenne. LOL

"szteuva bukarest"... jól van fiam, ennél már csak a "laskazöld tepsiszett" volt jobb az aranka szeretlek műelemzésben. Na de ez itten OFF.eaglesmcnabb
Találjatok ki okosabbat, de a 5-5 büntetős bohóckodást felejtsük már el.Dzsokijuing
mondjuk azt nem vágom hogy az aranygól mivel lenne rosszabb mint ez az 5 percenként leküldünk valakit 😊
Az ilyen döntőket, egyenes kieséses meccseket Addig kellene játszani amíg el nem dől oszt szevasz.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
ha igaz, hogy Müller-t eladjuk az interbe, akkor szétverem Hoeneß kocsiját a parkolóban.Amadeus91
én nem szomorkodnék... 😛Divat
inkább Robben-t zavarnám el az Interbe. 😀Amadeus91
jöhet ő is, meg akkor a packba igazán beletehetnétek még Alabat és Badstubert is! 😀

|
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Csányi Sándor, az MLSZ elnöke szerint a mögöttünk hagyott idényben javult a bajnokság színvonala és a válogatott is folyamatosan fejlődik.Kiss
Ez minden év és szezon végén így van 😀

még soha nem volt olyan nyilatkozat, hogy "a bajnokságunk szintje romlott, esetleg stagnál."

én komolyan csodálom, hogy nem jönnek ide hozzánk angolok, spanyolok, olaszok, németek tanulni, hiszen 15 éve folyamatosan egyre jobb az Nb1, ezt senki se tudja utánunk csinálni szerintem.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Találjatok ki okosabbat, de a 5-5 büntetős bohóckodást felejtsük már el.Dzsokijuing
Te elfelejtheted, nekem tetszik. Régóta így van ez, s lám, csak a magyarok panaszkodnak, de ezen meg sem lepődök.
Majd a párbaj előtt kapcsold ki a tv-t 😊JC6
hány nációval beszéltél a témában Jay?

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 729 — no es importante
Így van. Nincs is annál izgalmasabb, mikor már csak két kapus támad egymásra. Öt perc múlva a játékvezetők.ulpianus
Nincs is annál igazságosabb, mikor az esetek többségében érdektelen 2szer 15 perc után ötször-ötször megbüntetik egymást és a nézőket a csapatok.Dzsokijuing
mondjuk ez is olyan tipikus, senki nem mondta, hogy pl. 6-nál is kevesebb játékos lenne a pályán, de hát jó nagy túlzással rögtön élét lehet venni az ilyen feltételezéseknek 😊

"aki valaha focizott", az szerintem utálja a büntetőpárbajt, bár én várom, hogy amfociban is mezőnygól-szétrúgással dőljön majd el egyszer a Super Bowl


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Találjatok ki okosabbat, de a 5-5 büntetős bohóckodást felejtsük már el.Dzsokijuing
Te elfelejtheted, nekem tetszik. Régóta így van ez, s lám, csak a magyarok panaszkodnak, de ezen meg sem lepődök.
Majd a párbaj előtt kapcsold ki a tv-t 😊
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Egri Viktor szerencsére nem közvetít EB meccset; Gundi, Deák Horváth Péter, Knézy (WTF), Menczer a szerencsések.gamerkr
fujj bazmeg, remélem nagy hangzavar lesz a kocsmában

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 637
ha igaz, hogy Müller-t eladjuk az interbe, akkor szétverem Hoeneß kocsiját a parkolóban.Amadeus91
én nem szomorkodnék... 😛Divat
inkább Robben-t zavarnám el az Interbe. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 818 — Saturday Night Lights
Ilyen eszement ötletet sem hallottam még, mint amit Puzsér mondott. Aki valaha focizott, tudhatná, hogy hülyeség az, amit mond.JC6
ha valakitől kiállítottak egy embert akkor a végén a másiknál marad csak játékos? Az is gyönyörű lenne. LOL

"szteuva bukarest"... jól van fiam, ennél már csak a "laskazöld tepsiszett" volt jobb az aranka szeretlek műelemzésben. Na de ez itten OFF.eaglesmcnabb
Találjatok ki okosabbat, de a 5-5 büntetős bohóckodást felejtsük már el.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
ha igaz, hogy Müller-t eladjuk az interbe, akkor szétverem Hoeneß kocsiját a parkolóban.Amadeus91
én nem szomorkodnék... 😛

|
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 818 — Saturday Night Lights
Így van. Nincs is annál izgalmasabb, mikor már csak két kapus támad egymásra. Öt perc múlva a játékvezetők.ulpianus
Nincs is annál igazságosabb, mikor az esetek többségében érdektelen 2szer 15 perc után ötször-ötször megbüntetik egymást és a nézőket a csapatok.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Ilyen eszement ötletet sem hallottam még, mint amit Puzsér mondott. Aki valaha focizott, tudhatná, hogy hülyeség az, amit mond.JC6
ha valakitől kiállítottak egy embert akkor a végén a másiknál marad csak játékos? Az is gyönyörű lenne. LOL

"szteuva bukarest"... jól van fiam, ennél már csak a "laskazöld tepsiszett" volt jobb az aranka szeretlek műelemzésben. Na de ez itten OFF.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 629
Egri Viktor szerencsére nem közvetít EB meccset; Gundi, Deák Horváth Péter, Knézy (WTF), Menczer a szerencsések.gamerkr
Hát ez eléggé szánalmas mezőny...

Egy Knézy szinten tehetségtelen ember most komolyan EB negyed- és elődöntőt fog közvetíteni? Ezt nem tudom elhinni. DHP-ről nem is beszélve...Schleck
azért a sport tv-seket igazán oda lehetett volna engedni basszus, mi szánalmas lesz ez te jó ég...davemayer
A Sport tv is ad élőben meccseket 😉

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Ha valaki esetleg lemaradt volna: http://www.youtube.com/watch?v=6-yfRA9zInc :cool: :cool:JoeyPorter
lecsúszott... 😀Divat
nehogy az angolok ellen is megszaladjon a paripa ezeken a csúszós utakon :cool: :cool:

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Csányi Sándor, az MLSZ elnöke szerint a mögöttünk hagyott idényben javult a bajnokság színvonala és a válogatott is folyamatosan fejlődik. A magyar labdarúgás első embere a pepsifoci.hu-nak elmondta: több mint 50 százalék esélyünk van kijutni a következő világbajnokságra, 2016-ra elkészül az új 65 ezres nemzeti stadionunk, azt követően pedig szeretnénk BL-döntőt rendezni.

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ilyen eszement ötletet sem hallottam még, mint amit Puzsér mondott. Aki valaha focizott, tudhatná, hogy hülyeség az, amit mond.
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 693 — "Grammar maci"
Egri Viktor szerencsére nem közvetít EB meccset; Gundi, Deák Horváth Péter, Knézy (WTF), Menczer a szerencsések.gamerkr
Hát ez eléggé szánalmas mezőny...

Egy Knézy szinten tehetségtelen ember most komolyan EB negyed- és elődöntőt fog közvetíteni? Ezt nem tudom elhinni. DHP-ről nem is beszélve...Schleck
azért a sport tv-seket igazán oda lehetett volna engedni basszus, mi szánalmas lesz ez te jó ég...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Egri Viktor szerencsére nem közvetít EB meccset; Gundi, Deák Horváth Péter, Knézy (WTF), Menczer a szerencsések.gamerkr
Hát ez eléggé szánalmas mezőny...

Egy Knézy szinten tehetségtelen ember most komolyan EB negyed- és elődöntőt fog közvetíteni? Ezt nem tudom elhinni. DHP-ről nem is beszélve...