Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem meg Ibra alapból lő max 2 gólt.
Én sokkal inkább Sneijderre tippelnék Serie A-ból. A Bundesligában Gomez adja, a PL-ből háát.. ott már inkább lennék gondban, van Persiere talán lehet tenni, de lehet megtenném Ben Arfát a csigazabásoktól, esetleg Pogrebnyak ruszkihonból, portugál Nani, vagy próbáld meg a Defoe-Carroll féle angol tengelyt, mivel ugye Rooney csak 3. meccsen kezdhet, aztán meg mivel anglia hamar hátrányba fog kerülni mindenki ellen, kénytelenek lesznek támadni, mint az őrült. 😀
De 2-3 gólnál szvsz többet senki sem lő a PL-esek közül, annyira viszont itt bármelyik playa esélyes. Még talán Ashley Youngon gondolkodnék.

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Más:

Gondolkozok hogy BWIN-en megtegyem azt a fogadást hogy PL-ből Van Persie, Bundesligából Gomez, Serie A-ból Zlatan lesz az EB "gólkirály". 360 forintot csak megér ez a 122x szorzó 2/3 kombiba. Vélemények?Hanni
vanPersie a válogatottban annyira nem ontja a gólokat, emlékszem a tavalyi vb-n is végig játszott, azt asszem talán 1 gólt rúgott? Alapból én Huntelaart játszatnám 😀 Svédek meg nem tuti, h továbbjutnak. De 360ft-ot persze megér 😊Duff
németeknél a selejtezőn Klose 9 gólt lőtt Gomez 6 Özil 5 bár az útsó pár meccsen már inkább Gomez volt a befejező

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 108
Más:

Gondolkozok hogy BWIN-en megtegyem azt a fogadást hogy PL-ből Van Persie, Bundesligából Gomez, Serie A-ból Zlatan lesz az EB "gólkirály". 360 forintot csak megér ez a 122x szorzó 2/3 kombiba. Vélemények?Hanni
vanPersie a válogatottban annyira nem ontja a gólokat, emlékszem a tavalyi vb-n is végig játszott, azt asszem talán 1 gólt rúgott? Alapból én Huntelaart játszatnám 😀 Svédek meg nem tuti, h továbbjutnak. De 360ft-ot persze megér 😊
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Nemzetközi szinten nagyon jól teszi a dolgát, ebbe a fosvány bajnokságba nekem se lenne kedvem megerőltetni magam 😀
Örülnék ha látnánk a döntőn 😊

Más:

Gondolkozok hogy BWIN-en megtegyem azt a fogadást hogy PL-ből Van Persie, Bundesligából Gomez, Serie A-ból Zlatan lesz az EB "gólkirály". 360 forintot csak megér ez a 122x szorzó 2/3 kombiba. Vélemények?Hanni
CR, Benzema, vagy RvP.eaglesmcnabb
Benzemáék a la ligába játszanak mondjuk biztos arra is lehet fogadni sztem Gomez meg Zlatan okésKiss
ja szarul értelmeztem. 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Nagyon le vagyok maradva, most látom csak, böngészve a wikin az EB kereteket, hogy az angolok kapitánya Roy "össze-vissza faszságokat nyilatkozok, és mellé még hazudok is" Hodgson. 😀 😀 😀

Csóri angolok a csoportból nem fognak tovább jutni. Már az is csoda lesz, ha gólt rúgnak.Mikey
Jó reggelt! 😛
Nem viccből pofázzuk mi angol fanok már hetek óta, hogy még a csoportból sem jutunk tovább. 😊
Alapból az EB keret nevetséges, de hogy elvisszük majdnem a full Pool középpályát, az a hab a tortán. 😀
De hát nálam Micah Richards kimaradása verte ki a biztosítékot.

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
http://www.nemzetisport.hu/foci_eb_2012/euro-2012-kassai-viktor-vezeti-a-spanyol-olasz-meccset-2137591
Tudom, hogy trendi szidni őt (főleg azoknak akik NB1-et néznek, nem úgy, mint én), de számomra eddig meglepő lenne ha nem ő vezetné a döntőt.zolika26
Nemzetközi szinten nagyon jól teszi a dolgát, ebbe a fosvány bajnokságba nekem se lenne kedvem megerőltetni magam 😀
Örülnék ha látnánk a döntőn 😊

Más:

Gondolkozok hogy BWIN-en megtegyem azt a fogadást hogy PL-ből Van Persie, Bundesligából Gomez, Serie A-ból Zlatan lesz az EB "gólkirály". 360 forintot csak megér ez a 122x szorzó 2/3 kombiba. Vélemények?Hanni
CR, Benzema, vagy RvP.eaglesmcnabb
Benzemáék a la ligába játszanak mondjuk biztos arra is lehet fogadni sztem Gomez meg Zlatan okés

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
http://www.nemzetisport.hu/foci_eb_2012/euro-2012-kassai-viktor-vezeti-a-spanyol-olasz-meccset-2137591
Tudom, hogy trendi szidni őt (főleg azoknak akik NB1-et néznek, nem úgy, mint én), de számomra eddig meglepő lenne ha nem ő vezetné a döntőt.zolika26
Nemzetközi szinten nagyon jól teszi a dolgát, ebbe a fosvány bajnokságba nekem se lenne kedvem megerőltetni magam 😀
Örülnék ha látnánk a döntőn 😊

Más:

Gondolkozok hogy BWIN-en megtegyem azt a fogadást hogy PL-ből Van Persie, Bundesligából Gomez, Serie A-ból Zlatan lesz az EB "gólkirály". 360 forintot csak megér ez a 122x szorzó 2/3 kombiba. Vélemények?Hanni
CR, Benzema, vagy RvP.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 221 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
http://www.nemzetisport.hu/foci_eb_2012/euro-2012-kassai-viktor-vezeti-a-spanyol-olasz-meccset-2137591
Tudom, hogy trendi szidni őt (főleg azoknak akik NB1-et néznek, nem úgy, mint én), de számomra eddig meglepő lenne ha nem ő vezetné a döntőt.zolika26
Nemzetközi szinten nagyon jól teszi a dolgát, ebbe a fosvány bajnokságba nekem se lenne kedvem megerőltetni magam 😀
Örülnék ha látnánk a döntőn 😊

Más:

Gondolkozok hogy BWIN-en megtegyem azt a fogadást hogy PL-ből Van Persie, Bundesligából Gomez, Serie A-ból Zlatan lesz az EB "gólkirály". 360 forintot csak megér ez a 122x szorzó 2/3 kombiba. Vélemények?
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
http://www.nemzetisport.hu/foci_eb_2012/euro-2012-kassai-viktor-vezeti-a-spanyol-olasz-meccset-2137591
Tudom, hogy trendi szidni őt (főleg azoknak akik NB1-et néznek, nem úgy, mint én), de számomra eddig meglepő lenne ha nem ő vezetné a döntőt.


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 559
Nagyon le vagyok maradva, most látom csak, böngészve a wikin az EB kereteket, hogy az angolok kapitánya Roy "össze-vissza faszságokat nyilatkozok, és mellé még hazudok is" Hodgson. 😀 😀 😀

Csóri angolok a csoportból nem fognak tovább jutni. Már az is csoda lesz, ha gólt rúgnak.
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 818 — Saturday Night Lights
Nincs ember, aki ezt így fizikálisan bírná, valami határt szabni kell. Az időhatár nem az igazi, az aranygól sem jött be, ezt is ki lehetne próbálni. Vagy valami egyebet.Dzsokijuing
Épp ez az! Fizikálisan! Mert ha folyamatosan jön le egy ember, akkor a csapattársak biztos bírni fogják, nem?? Nagyobb területet kell lezárni, sokkal többet kell futni, sokkal jobban kell koncentrálni. A 90+ után ez meg már necces, főleg úgy, hogy "fogy a csapat". Ezért tartom hülyeségnek Puzsér ötletét. Ha le akar vinni játékosokat egy bizonyos időhatár után, akkor meg szűkítse a pályát...lolJC6
Egyrészt -mint minden ötletet (videóbíró és társai) - ezt is ki kéne próbálni. Másrészt nem hiszem, hogy az ötlet szerint 8+1 és 10 perc után még sok meccs eltartana a hosszabbításban. A játékosok fáradnak, a frissebb cserék és a jobb taktika döntene.

Ez az "aranygól dönt időhatár nélkül" is tesztelhető lenne, de valszeg tovább tartana így egy meccs, mint az időhatáros változatban, szóval még kizsigerelőbb lenne.

Lehet, hogy rosszul emlékszem, de nem próbáltak már olyat, hogy előre lerúgták az 5-5 büntetőt és az eredmény fényében álltak neki a meccsnek?

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Nemtom mi a baj az aranygóllal. Hokiban működik, ritkán előfordul persze dupla hosszúságú meccs, de az csak jó kis kuriózum. Más sportág meg nem nagyon létezik, ahol ilyen kevés gól/pont esik, azokhoz kár viszonyítani.Rajna
Engem se a büntető, se az aranygól nem zavarna.. máig nem is igazán tudom mi volt a baj vele anno amúgy.
A köztes megoldások nagy része viszont orbitális balfaszság, így Puzsér "ötlete" is. :rolleyes:
Ha van valami, ami zavar, akkor az az hogy ez a fazon is hirtelen elkezd mindenhez érteni..
Igor
Igaz ugyan, hogy az ötlet baromság, meg az is, hogy Puzsér kampányolt mellette, de már a műsorvezetőtársai is lehurrogták, és az ötletgazda egyébként Puzsér szerint Vitray. Mellesleg a másorban elhangzott a több szöglet győz-féle Wenger-ötlet is, ami hasonlóan nagy ostobaság.

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 637
http://hir6.hu/cikk/3307/071206_pasztor_jozsef_a_megye_labdarugasa_meg_gyengebb_lesz

2007s interjú Pásztor Józsi bácsival. De mennyire igaza volt már akkor is....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Nemtom mi a baj az aranygóllal. Hokiban működik, ritkán előfordul persze dupla hosszúságú meccs, de az csak jó kis kuriózum. Más sportág meg nem nagyon létezik, ahol ilyen kevés gól/pont esik, azokhoz kár viszonyítani.Rajna
Engem se a büntető, se az aranygól nem zavarna.. máig nem is igazán tudom mi volt a baj vele anno amúgy.
A köztes megoldások nagy része viszont orbitális balfaszság, így Puzsér "ötlete" is. :rolleyes:
Ha van valami, ami zavar, akkor az az hogy ez a fazon is hirtelen elkezd mindenhez érteni..

Szerintem meg úgy kéne eldönteni a meccseket, hogy van egy 5 fős zsűri aki 1-10 között pontoz (hisz az a csapat érdemli jobban a győzelmet, aki szebben játszott!), ez lesz a pontszám 47%-a, meg közönség SMS-szavazatok is legyenek, mondjuk 41%-ban (mert az a csapat érdemli a győzelmet, aki szórakoztatóbban játszott!), valamint a maradék 12%-ot két dobókocka kidobásával állapítjuk meg.. mert hát a szerencsének is van/lehet némi szerepe a győzelemben, nem?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Nemtom mi a baj az aranygóllal. Hokiban működik, ritkán előfordul persze dupla hosszúságú meccs, de az csak jó kis kuriózum. Más sportág meg nem nagyon létezik, ahol ilyen kevés gól/pont esik, azokhoz kár viszonyítani.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Jah, csodás-mesés lenne, ha hosszútávfutókból állnának a csapatok...
Egyébként eddig mindegyik elhangzott javaslat messze rosszabb volt szerintem, mint a mostani rendszer. Főleg az újrajátszás.Schleck
Like.
Nagy értelme lenne kinyírni a játékosokat.
Inkább rugdossa magának a 2 kapus a labdát és aki előbb betalál az nyer. Egy érintőből, persze. 😂
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Nekem tetszene ez, végre megtelnének a csapatok kenyai hosszútáv futókkal és izompacsirtákkal 😀

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Épp ez az! Fizikálisan! Mert ha folyamatosan jön le egy ember, akkor a csapattársak biztos bírni fogják, nem?? Nagyobb területet kell lezárni, sokkal többet kell futni, sokkal jobban kell koncentrálni. A 90+ után ez meg már necces, főleg úgy, hogy "fogy a csapat". Ezért tartom hülyeségnek Puzsér ötletét. Ha le akar vinni játékosokat egy bizonyos időhatár után, akkor meg szűkítse a pályát...lolJC6
Nem vágod hogy pont ez lenne a lényeg?Hanni
Jah, csodás-mesés lenne, ha hosszútávfutókból állnának a csapatok...
Egyébként eddig mindegyik elhangzott javaslat messze rosszabb volt szerintem, mint a mostani rendszer. Főleg az újrajátszás.

több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 221 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Épp ez az! Fizikálisan! Mert ha folyamatosan jön le egy ember, akkor a csapattársak biztos bírni fogják, nem?? Nagyobb területet kell lezárni, sokkal többet kell futni, sokkal jobban kell koncentrálni. A 90+ után ez meg már necces, főleg úgy, hogy "fogy a csapat". Ezért tartom hülyeségnek Puzsér ötletét. Ha le akar vinni játékosokat egy bizonyos időhatár után, akkor meg szűkítse a pályát...lolJC6
Nem vágod hogy pont ez lenne a lényeg?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nincs ember, aki ezt így fizikálisan bírná, valami határt szabni kell. Az időhatár nem az igazi, az aranygól sem jött be, ezt is ki lehetne próbálni. Vagy valami egyebet.Dzsokijuing
Épp ez az! Fizikálisan! Mert ha folyamatosan jön le egy ember, akkor a csapattársak biztos bírni fogják, nem?? Nagyobb területet kell lezárni, sokkal többet kell futni, sokkal jobban kell koncentrálni. A 90+ után ez meg már necces, főleg úgy, hogy "fogy a csapat". Ezért tartom hülyeségnek Puzsér ötletét. Ha le akar vinni játékosokat egy bizonyos időhatár után, akkor meg szűkítse a pályát...lol
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/videoton-eldolt-az-mtk-vedoje-harom-evig-a-fehervariake-2137427

Az úgy szép. Remélem minden használható emberkét elpasszolunk mire kezdődik a szezon

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 693 — "Grammar maci"
Hát ez eléggé szánalmas mezőny...

Egy Knézy szinten tehetségtelen ember most komolyan EB negyed- és elődöntőt fog közvetíteni? Ezt nem tudom elhinni. DHP-ről nem is beszélve...Schleck
azért a sport tv-seket igazán oda lehetett volna engedni basszus, mi szánalmas lesz ez te jó ég...davemayer
Még pár hete Petur mester azt mondta nekem, hogy a háttérben balhé van az MTV és a Sport TV között, szóval gondolom ott marják egymást, ahol csak lehetséges, ennek is lehet egyik oka, hogy a Sportosokat nem engedik közvetíteni.Stez
akkor ennek fényében vicces az NB1-es szerződés, amit 2016-ig írtak alá. Pedig azért pl Méhes Gábornak jobban örültem volna mint bármelyik felsoroltnak.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Egri Viktor szerencsére nem közvetít EB meccset; Gundi, Deák Horváth Péter, Knézy (WTF), Menczer a szerencsések.gamerkr
Hát ez eléggé szánalmas mezőny...

Egy Knézy szinten tehetségtelen ember most komolyan EB negyed- és elődöntőt fog közvetíteni? Ezt nem tudom elhinni. DHP-ről nem is beszélve...Schleck
azért a sport tv-seket igazán oda lehetett volna engedni basszus, mi szánalmas lesz ez te jó ég...davemayer
Még pár hete Petur mester azt mondta nekem, hogy a háttérben balhé van az MTV és a Sport TV között, szóval gondolom ott marják egymást, ahol csak lehetséges, ennek is lehet egyik oka, hogy a Sportosokat nem engedik közvetíteni.

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 693 — "Grammar maci"


😀 😀 😀 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
pénzfeldobás, 50-50% az esély + nincs kikiáltva egy játékos sem bűnbaknak 😀davemayer
dehogy-nincs, mert biztos rosszul választott! 😊

|