Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
A magyar válogatott négy helyet javított, és már a 31. helyen áll a FIFA-világranglistán. 😀 fejlődünk

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Egri Viktor szerencsére nem közvetít EB meccset; Gundi, Deák Horváth Péter, Knézy (WTF), Menczer a szerencsések.

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 637
ha igaz, hogy Müller-t eladjuk az interbe, akkor szétverem Hoeneß kocsiját a parkolóban.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Így van. Nincs is annál izgalmasabb, mikor már csak két kapus támad egymásra. Öt perc múlva a játékvezetők.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 818 — Saturday Night Lights
az első jogos, de nagyon 😊jjncaa
Nekem is bejön, a szánalmas arany- és ezüstgólnál értelmesebb 😊Dzsokijuing
én annyit csinálnék, hogy negyedóránként kapnék le egy játékost, tehát a hosszabbítás első 15 percében még annyi ember, amennyi a rendes játékidőt befejezte, majd periódusonként mindig eggyel-eggyel kevesebb
jjncaa
Az ötpercenkénti emberfogyás rögtön a hosszabbítás kezdetétől annyival életszerűbb, hogy mivel az ötlet szerint a végső győzelemig játszanak, nem zsigerelné ki annyira a játékosokat.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 729 — no es importante
A csapból is Puzsér folyik, itt a 442-s fociblogja: http://puzser.web4.hu/Dzsokijuing
az első jogos, de nagyon 😊jjncaa
Nekem is bejön, a szánalmas arany- és ezüstgólnál értelmesebb 😊Dzsokijuing
én annyit csinálnék, hogy negyedóránként kapnék le egy játékost, tehát a hosszabbítás első 15 percében még annyi ember, amennyi a rendes játékidőt befejezte, majd periódusonként mindig eggyel-eggyel kevesebb

NHL rájátszásban sincs szétlövés, nem véletlenül... bármilyen "izgalmas" is, tényleg nevetséges, hogy egyre több tétmeccs így dől el, a 91. perctől egyes csapatok már egyértelműen erre játszanak


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 818 — Saturday Night Lights
A csapból is Puzsér folyik, itt a 442-s fociblogja: http://puzser.web4.hu/Dzsokijuing
az első jogos, de nagyon 😊jjncaa
Nekem is bejön, a szánalmas arany- és ezüstgólnál értelmesebb 😊

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 729 — no es importante
A csapból is Puzsér folyik, itt a 442-s fociblogja: http://puzser.web4.hu/Dzsokijuing
az első jogos, de nagyon 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 350 — Expect the Best !
Az a EEE is elég nagy majomság sztem amúgy.szaba
:rolleyes: :/yooker
igen, eljutottunk idáig :/ :odavemayer
bízom benne hogy van azért még visszaút...
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 818 — Saturday Night Lights
A csapból is Puzsér folyik, itt a 442-s fociblogja: http://puzser.web4.hu/

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 693 — "Grammar maci"
Az a EEE is elég nagy majomság sztem amúgy.szaba
:rolleyes: :/yooker
igen, eljutottunk idáig :/ :o

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 350 — Expect the Best !
Az a EEE is elég nagy majomság sztem amúgy.szaba
:rolleyes: :/
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Ha valaki esetleg lemaradt volna: http://www.youtube.com/watch?v=6-yfRA9zInc :cool: :cool:JoeyPorter
lecsúszott... 😀

|
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 629
Ha valaki esetleg lemaradt volna: http://www.youtube.com/watch?v=6-yfRA9zInc :cool: :cool:

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!
Pölő is szabadlistán van ám! 😛 csináljuk a helyett remélem Szabicséknak! 😊Divat
Soccerben (sajnos) nincsen salary cap 😛empty taxi
de fizetés van, és Imi 3-4 ember kajáját megeszi... 😀Divat
(S)zabi(cs) 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Pölő is szabadlistán van ám! 😛 csináljuk a helyett remélem Szabicséknak! 😊Divat
Soccerben (sajnos) nincsen salary cap 😛empty taxi
de fizetés van, és Imi 3-4 ember kajáját megeszi... 😀

|
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Az a EEE is elég nagy majomság sztem amúgy.szaba
régen még volt jelentősége a játékosoknak is ma már csak a szurkolóknak számít valamit (bár egyre jobban szét húz a Fradi tábor is)

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 458
Az a EEE is elég nagy majomság sztem amúgy.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!
Pölő is szabadlistán van ám! 😛 csináljuk a helyett remélem Szabicséknak! 😊Divat
Soccerben (sajnos) nincsen salary cap 😛


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Ő volt az a játékos akit a szíve vitt előre még ha szarul játszott is az esetek nagy részében.Kiss
Az a baj, hogy annyira szarul játszott általában - ahogy én láttam - hogy kevés volt a szív.szaba
hát jaa mondjuk nekem az is sokat számított ,hogy pl idegenbe ő volt az a játékos aki elsőnek oda jött meg tapsolni minket és meg köszönni a szurkolást ja és nem egyszer volt olyan ,hogy csak ő jött odaKiss
nem mondom h BZ-ről nem kaptunk egy gólt sem, de azért nyugodtabb voltam, amikor Ő játszott, és voltak élményszámba menő szerelései, becsúszásai, illetve ami a legfontosabb Neki még jelent vmit a zöld-fehér mez és az EEE!!!

Pölő is szabadlistán van ám! 😛 csináljuk a helyett remélem Szabicséknak! 😊

|
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
BZ-t miért is?szaba
Ő volt az a játékos akit a szíve vitt előre még ha szarul játszott is az esetek nagy részében.Kiss
Az a baj, hogy annyira szarul játszott általában - ahogy én láttam - hogy kevés volt a szív.szaba
hát jaa mondjuk nekem az is sokat számított ,hogy pl idegenbe ő volt az a játékos aki elsőnek oda jött meg tapsolni minket és meg köszönni a szurkolást ja és nem egyszer volt olyan ,hogy csak ő jött oda

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 458
"A Ferencváros hivatalosan is bejelentette a pepsifoci.hu korábban közölt információit, mely szerint több játékossal nem hosszabbít szerződést a klub. Rósa Dénes, Lisztes Krisztián, Balog Zoltán, Marko Simic, Oláh Lóránt és Hector Morales biztosan nem marad a zöld-fehéreknél." hát Lisztest,BZ-t kicsit sajnálomKiss
BZ-t miért is?szaba
Ő volt az a játékos akit a szíve vitt előre még ha szarul játszott is az esetek nagy részében.Kiss
Az a baj, hogy annyira szarul játszott általában - ahogy én láttam - hogy kevés volt a szív.
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
http://www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/u21-a-fradi-csatar-duplazott-negygolos-magyar-gyozelem-2137215

Beliczky dupla 😛Divat
"Beliczky Gergő egy 2005 ősze óta vastagodó jeget tört meg a mai duplájával. Utoljára Takács Ákos volt eredményes Fradi játékosként a magyar labdarúgó válogatottban, Málta ellen." fúúú azért el telt az idő

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 629
Krisztiánt miért? sajnos még ebből a gyenge fradiból is lefelé lógott ki, én egyedül BZ-t sajnálom, talán még Simic aki hiányozni fog, de jöjjenek Bödéék aztán ő se fog..Divat
mert tanulhatnak tőle ezek a botlábúak.jó ha tényleg olyan Fradi lesz amit ígérnek akkor ok menjen amerre lát ,de ha megint ilyen szedett vetett NBIII-as Reacból igazolt játékosokkal leszünk tele....Kiss
Majd Pölöskey rúg megint 4 gólt egész szezonban (abból 2-t tiziből) és ő lesz az isten...Az nem baj,hogy Simic kb 6 meccsen rúgott ennyit :mad: :mad:

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
"A Ferencváros hivatalosan is bejelentette a pepsifoci.hu korábban közölt információit, mely szerint több játékossal nem hosszabbít szerződést a klub. Rósa Dénes, Lisztes Krisztián, Balog Zoltán, Marko Simic, Oláh Lóránt és Hector Morales biztosan nem marad a zöld-fehéreknél." hát Lisztest,BZ-t kicsit sajnálomKiss
BZ-t miért is?szaba
Ő volt az a játékos akit a szíve vitt előre még ha szarul játszott is az esetek nagy részében.

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/