Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Legjobb pletyka:
Van Nistelrooy jön az Újpestbe! 😀
Most olvastam Index fórumban.Bazzani
Ennél még Jancker is hihetőbb volt tavaly...JoeyPorter
KRRRRRRESZPÓÓÓÓ!!!!
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Bezzeg én az angolból való automatikus fordításokért hiába reklamálok külön kell kérvényeket benyújtanom ha érteni akarok valamit 😉 NO OFFENSE mert egyébként értem amit írtok mondjuk a németet én le tudom fordíttatni ha akarom a feleségemmel 😛dande
ez egy ilyen oldal.

ha a középkori oktatás szájtjának fórumában lennénk, akkor a latin linkért nem járna lebaszás, a többiért igen.Höri
..én még oroszul is tanultam a suliban..... (bocs! 😊 )




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Bezzeg én az angolból való automatikus fordításokért hiába reklamálok külön kell kérvényeket benyújtanom ha érteni akarok valamit 😉 NO OFFENSE mert egyébként értem amit írtok mondjuk a németet én le tudom fordíttatni ha akarom a feleségemmel 😛dande
ez egy ilyen oldal.

ha a középkori oktatás szájtjának fórumában lennénk, akkor a latin linkért nem járna lebaszás, a többiért igen.

több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 629
Legjobb pletyka:
Van Nistelrooy jön az Újpestbe! 😀
Most olvastam Index fórumban.Bazzani
Ennél még Jancker is hihetőbb volt tavaly...

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bezzeg én az angolból való automatikus fordításokért hiába reklamálok külön kell kérvényeket benyújtanom ha érteni akarok valamit 😉 NO OFFENSE mert egyébként értem amit írtok mondjuk a németet én le tudom fordíttatni ha akarom a feleségemmel 😛
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Fél éves bannolást neki!

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
tényleg kiakasztasz néha Amadeus, nem egyszer írtam már, ha linkelsz valamit, fordíts is, kérlek. attól még hogy te a nagy németországban élsz és beszélsz németül, én nem.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 639
http://www.bild.de/sport/fussball-em-2012-polen-ukraine/bert-van-marwijk/verurteilt-rassistische-rufe-bei-holland-training-24534234.bild.html#

PolskaAmadeus91
a teljes fórum nevében mondom: nem beszélünk németül. se románul, se szerbül. felesleges linkelni.Höri
magyaroktól már megszoktam. 😀

http://www.nemzetisport.hu/foci_eb_2012/euro-2012-rasszista-szurkolok-zavartak-a-hollandok-edzeset-2137745

tessék, itt van érthetőbben.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
http://www.bild.de/sport/fussball-em-2012-polen-ukraine/bert-van-marwijk/verurteilt-rassistische-rufe-bei-holland-training-24534234.bild.html#

PolskaAmadeus91
a teljes fórum nevében mondom: nem beszélünk németül. se románul, se szerbül. felesleges linkelni.

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 639
http://www.bild.de/sport/fussball-em-2012-polen-ukraine/bert-van-marwijk/verurteilt-rassistische-rufe-bei-holland-training-24534234.bild.html#

Polska

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Legjobb pletyka:
Van Nistelroy jön az Újpestbe! 😀
Most olvastam Index fórumban.Bazzani
na, Bergkamp nem vállalta a visszatérést?

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 639
Én nem hinném, hogy kihagyja a bombaszezont produkáló Gomezt a kezdőből.
Szerintem Klose vagy Podolski marad majd ki, én előbbire tippelek, mivel Klose és Gomez is befejezőcsatár, de Podolski meg nem az.Stez
csak a válogatottban Gomez nem olyan gólgyár mint Klose. Klose-nak már csak 5 gól Gerd Müller rekordja. Biztos, hogy kezdeni fog.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
A szurkolók pont leszarják, milyen játék van, nekik az edermény számít. Az angoloknál ez így van, nagyon eredmény centrikusak az utóbbi időben, miután válogatott szinten jó ideje a legkisebb siker is elkerüli őket.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Legjobb pletyka:
Van Nistelroy jön az Újpestbe! 😀
Most olvastam Index fórumban.

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Imádom,hogy ilyenkor már mindenki pontosan tudja a továbbjutókat, gólkirályt, győztest stb. A görögök győzelme is papírforma volt...Bazzani
Vagy a Dánok, akik úgy nyertek, hogy ki sem jutottak! Azt csináld utánuk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nem fosni kell, hanem keményen játszani. Ha végighajtották a meccset, de esetleg nem úgy jöttek össze a dolgok ahogyan azt elképzelték, akkor a szurkolóktól sem kellene félni és a lelkiismeret is tiszta marad...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 693 — "Grammar maci"
Érdekes kérdés ez, kb mint a fradinál, sokszor érződik hogy átoknak érzik hogy ennyien vannak a stadionban. Persze ők is a negatív hangoktól paráznak de mit várnak, állandó mosolygást meg tapsikolást?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Jójó, tudom, fos ez az angol csapat, de nálam nem az számít robbantásnak, ha valaki a csoportból továbbmegy.. 😊
Majd ha elődöntőig megyünk, akkor mondom, hogy robbant a csapat, de erre semmi esély sincsen, ez a csapat annyira gyenge, hogy hiába az esélytelenek nyugalma, meg a lenézés, stb.. egyszerűen nem látom, hogy hogy lehetne robbantani.. és kivel?
Hodgson olyan buta, mint a fene, egy korrekt kezdőt nem tud felküldeni.Stez
ha kikapnak az angolok az első meccsen a franciáktól akkor ki is estek sztem, mert a 2 másik csapat elleni ki-ki meccsen már szarni fognak rá csak mehessenek már haza. Viszont ha pontot szereznek a franciáktól még a továbbjutás is meglehet. Welbeck remélem villan legalább egyet hogy örülni is tudjak valaminek.

Nagyon gyenge tornát várok, a 2 évvel ezelőtti tapasztalatok alapján (bár az EB mindig jobb volt a VB-nél) elég alacsony lesz a színvonal.davemayer
Az angolok egyszerűen fejben sosincsenek ott a tornákon.
Érdekes, hogy néhány éve Paul Ince nyilatkozta, hogy egyáltalán nem csodálkozik azon, hogy ennyire erős keret sem tud semmit sem alkotni, mivel emlékszik az Ő idejében egyszerűen félt kimenni a válogatott meccsekre, mivel elmondása szerint aki nem játszott jól, a szurkolók azonnal kikezdték. Illetve azt mondta, hogy a szurkolóknak elég 2-3 hiba, és rögtön a saját csapatok ellen fordulnak. Azt mondta, hogy ez náluk szinte mindenki fejében ott volt, feszült volt az egész csapat, fosott mindenki. Azóta ezt 2-3 éve Carragher is lenyilatkozta, Incetől teljesen függetlenül, hogy bizony az utóbbi években nagyon nagyon sok játékos inkább átoknak véli a válogatottságot, fél a szurkolóktól, és fél kimenni a pályára.
Ince azt mondta, hogy az egész csapat boldog volt, amikor idegenbe mentek játszani, és ott rendre jobban is ment a válogatottnak, mindenkinek.
Én ezt mondjuk elhiszem, de így összességében no comment.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Imádom,hogy ilyenkor már mindenki pontosan tudja a továbbjutókat, gólkirályt, győztest stb. A görögök győzelme is papírforma volt...

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 693 — "Grammar maci"
Jójó, tudom, fos ez az angol csapat, de nálam nem az számít robbantásnak, ha valaki a csoportból továbbmegy.. 😊
Majd ha elődöntőig megyünk, akkor mondom, hogy robbant a csapat, de erre semmi esély sincsen, ez a csapat annyira gyenge, hogy hiába az esélytelenek nyugalma, meg a lenézés, stb.. egyszerűen nem látom, hogy hogy lehetne robbantani.. és kivel?
Hodgson olyan buta, mint a fene, egy korrekt kezdőt nem tud felküldeni.Stez
ha kikapnak az angolok az első meccsen a franciáktól akkor ki is estek sztem, mert a 2 másik csapat elleni ki-ki meccsen már szarni fognak rá csak mehessenek már haza. Viszont ha pontot szereznek a franciáktól még a továbbjutás is meglehet. Welbeck remélem villan legalább egyet hogy örülni is tudjak valaminek.

Nagyon gyenge tornát várok, a 2 évvel ezelőtti tapasztalatok alapján (bár az EB mindig jobb volt a VB-nél) elég alacsony lesz a színvonal.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Jójó, tudom, fos ez az angol csapat, de nálam nem az számít robbantásnak, ha valaki a csoportból továbbmegy.. 😊
Majd ha elődöntőig megyünk, akkor mondom, hogy robbant a csapat, de erre semmi esély sincsen, ez a csapat annyira gyenge, hogy hiába az esélytelenek nyugalma, meg a lenézés, stb.. egyszerűen nem látom, hogy hogy lehetne robbantani.. és kivel?
Hodgson olyan buta, mint a fene, egy korrekt kezdőt nem tud felküldeni.

több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 620 — a new hope (again)
Más:

Gondolkozok hogy BWIN-en megtegyem azt a fogadást hogy PL-ből Van Persie, Bundesligából Gomez, Serie A-ból Zlatan lesz az EB "gólkirály". 360 forintot csak megér ez a 122x szorzó 2/3 kombiba. Vélemények?Hanni
vanPersie a válogatottban annyira nem ontja a gólokat, emlékszem a tavalyi vb-n is végig játszott, azt asszem talán 1 gólt rúgott? Alapból én Huntelaart játszatnám 😀 Svédek meg nem tuti, h továbbjutnak. De 360ft-ot persze megér 😊Duff
Állítólag Hunter lesz a center RvP meg a szélén fog játszani.empty taxi
van marwijk már lenyilatkozta h RvP-vel kezd, hunti meg csere 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
Angoloknak olyan reg volt ennyire gagyi csapata, hogy tuti most fognak robbantani. Csoport+ 1 kort mennek.
Jofele ír-angol negyeddonto. Ha Spanyolokat elkerulik siman lehet egy elodonto.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!
Más:

Gondolkozok hogy BWIN-en megtegyem azt a fogadást hogy PL-ből Van Persie, Bundesligából Gomez, Serie A-ból Zlatan lesz az EB "gólkirály". 360 forintot csak megér ez a 122x szorzó 2/3 kombiba. Vélemények?Hanni
vanPersie a válogatottban annyira nem ontja a gólokat, emlékszem a tavalyi vb-n is végig játszott, azt asszem talán 1 gólt rúgott? Alapból én Huntelaart játszatnám 😀 Svédek meg nem tuti, h továbbjutnak. De 360ft-ot persze megér 😊Duff
Állítólag Hunter lesz a center RvP meg a szélén fog játszani.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Én nem hinném, hogy kihagyja a bombaszezont produkáló Gomezt a kezdőből.
Szerintem Klose vagy Podolski marad majd ki, én előbbire tippelek, mivel Klose és Gomez is befejezőcsatár, de Podolski meg nem az.