Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Jól van fetomy, te mennyit ittál, hogy egy görögöktől izgalmas meccset vársz? 😀
Szerintem életemben nem láttam még olyan meccsüket, ami izgalmas volt.Stez
Azért nem csapatot írtam, csak hogy legyen jó meccs 😀

zavi: Jó kis írás. A dolog kulcsa egyébként, hogy mind a focival mint sporttal mind a kommentátorokkal, szagemberekkel szemben nincs igény, nincs elvárás. Méghozzá azért, mert a meccseket ígyis-úgyis nézik, az embereket meg ígyse-úgyse cserélik le másra. Pl. a sportklubnál Hortit nem véletlenül alkalmazták, hiszen azt kellett elérni, hogy valamiért üljön le az ember, és ne a sport1-en nézze a spanyol első osztályt, hanem náluk a német 2-t, vagy a brazilokat.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Jól van fetomy, te mennyit ittál, hogy egy görögöktől izgalmas meccset vársz? 😀
Szerintem életemben nem láttam még olyan meccsüket, ami izgalmas volt.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy nem megy fejből a 4 csoport...
Ha nekem megy, akkor a minimum az, hogy mindenkinek. 😂 Vrijbloed
Nem az a gond, hogy nem tudja. Én sem tudom, tökömet is érdekli. Csak ha meghívnak a TV-be egy 10 perces interjúra, akkor a minimum, hogy felírom a csoportokat, esetleg még azt is, hogy ki hogy jutott ki, meg ránézek egy focis oldalra, hogy mondjuk ne legyek lemaradva, ha pl. Christiano Ronaldo eltörte a lábát. Főleg mert a minimum kérdés, hogy szerintem ki fog nyerni, melyik csoport erős-gyenge, stb... szóval aki ennyire nem készül fel, az egy igazi fasz, aki szarik bele, úgyis meghívják jövő héten is, mert a többiek többet fejeltek és azok is szarnak bele úgyis.

Na GO izgalmas meccs!
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 830 — Amerikai sportok rajongója
http://nepstadion.blog.nepsport.hu/archives/2012/06/08/Miert_nem_akarunk_foci_Eb-t_kozvetiteni/
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
😂 Neeeeee. 😂

A megnyitóünnepségen közlik, hogy Svájc jöhet "xy" helyett, és utána már á la Dánia style, meg is nyerik a tornát, ahogy azt kell, Hitzfeld amúgy is nagy taktikus. 😊 😀
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Kovács Kálmánon mekkorát röhögtem, te jó ég. 😀

Bár lehet tud valami, lehet ma bejelentik, hogy Svájc ott lesz valamelyik válogatott helyén. 😀

De ez a Német-Olasz-Angol-Orosz csoport ez kééész, hát én azt hittem meghalok a röhögéstől...

Istenem, ez a színvonal, brrrrrr. 😂 😂 :/ 😕

Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy nem megy fejből a 4 csoport...
Ha nekem megy, akkor a minimum az, hogy mindenkinek. 😂

Nah, GO POLSKA! 😂Vrijbloed
svájcos sztorit haveromnak sírva röhögve meséltem, erre ő fapofával: "miért nem lesznek ott?", na mondom kezet foghatsz vele...bár tényleg lehet h ők tudnak vmit, amit mi laikusok nem... 😀

|
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Kovács Kálmánon mekkorát röhögtem, te jó ég. 😀

Bár lehet tud valami, lehet ma bejelentik, hogy Svájc ott lesz valamelyik válogatott helyén. 😀

De ez a Német-Olasz-Angol-Orosz csoport ez kééész, hát én azt hittem meghalok a röhögéstől...

Istenem, ez a színvonal, brrrrrr. 😂 😂 :/ 😕

Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy nem megy fejből a 4 csoport...
Ha nekem megy, akkor a minimum az, hogy mindenkinek. 😂

Nah, GO POLSKA! 😂
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
A spanyoloknak is kell egy de Jong. Hátha megint összefutnak. 😀
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
okos


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Szerintem kemény letámadásban lesz részük ma cseheknek. Az Arshavin, Kerszakov, Dzagojev trió azért vág egy gólt, de ott van még Shirokov is, szerintem tőle is várható egy gól. Bár én inkább Pogrebnyak-nak szavaztam volna bizalmat (bár nem volt most túl rózsás idénye a Fulham-ben, csak 6 gól a bajnokikon), de lehet csereként azért beteszi Advocaat. Attól függ mennyire lesz hatékony a támadó szekció.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 221 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Na erre tippelek én is, kíváncsi vok milyen odds lenne rá.
Premier League: Jelavic
Bundesliga: Huntelaar
Serie A: Di NataleShilkor
Megnéztem neked, ha engedné kombinálni 551x 😀 Sorrendben egyébként 15x - 5.25x - 7x
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 818 — Saturday Night Lights
hát ez a német-orosz-olasz-angol csoport kemény lesz 😂 felsorolták a 2. KALAPOT 😀 igen nagy. Remélem marad a stúdióban is Kálmán.Höri
Azt írták, hogy ő lesz a meccsközbeni szagértő ja 😀 Viszont remélem Svájc meccseire azért nem őt rakják, még elfogult lenne.fetomy
http://www.youtube.com/watch?v=pA6Xd0jk1eM

Már csak egy angol felirat hiányzik és garantált a milliós nézettség.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Szerintem meg Ibra alapból lő max 2 gólt.
Én sokkal inkább Sneijderre tippelnék Serie A-ból. A Bundesligában Gomez adja, a PL-ből háát.. ott már inkább lennék gondban, van Persiere talán lehet tenni, de lehet megtenném Ben Arfát a csigazabásoktól, esetleg Pogrebnyak ruszkihonból, portugál Nani, vagy próbáld meg a Defoe-Carroll féle angol tengelyt, mivel ugye Rooney csak 3. meccsen kezdhet, aztán meg mivel anglia hamar hátrányba fog kerülni mindenki ellen, kénytelenek lesznek támadni, mint az őrült. 😀
De 2-3 gólnál szvsz többet senki sem lő a PL-esek közül, annyira viszont itt bármelyik playa esélyes. Még talán Ashley Youngon gondolkodnék.Stez
Szerintem sima Lewandowski a Bundesligából (valahogy továbbszenvedik magukat csoportból ruszkik mögött, és a négy meccs elég lesz neki ezzel a nyomi csoporttal), Gomez nem is biztos hogy kezd 😛 és amúgy is kb. 18%-kal értékesíti a helyzeteit :rolleyes:
RVP sztem a legalapabb.. Ben Arfa, Pogrebnyak, WTF? 😛 én a Serie A-val vagyok nagy bajban... mert jó kérdés, hogy a svédek meddig mennek. Ha Ibra kap négy meccset, akkor talán az övé.. de itt kb. 3 góllal nyerhet bárki.
Igor
Na erre tippelek én is, kíváncsi vok milyen odds lenne rá.
Premier League: Jelavic
Bundesliga: Huntelaar
Serie A: Di Natale
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
hát ez a német-orosz-olasz-angol csoport kemény lesz 😂 felsorolták a 2. KALAPOT 😀 igen nagy. Remélem marad a stúdióban is Kálmán.Höri
Azt írták, hogy ő lesz a meccsközbeni szagértő ja 😀 Viszont remélem Svájc meccseire azért nem őt rakják, még elfogult lenne.
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 818 — Saturday Night Lights
A gorog tippemet keretik a listaba venni, hamar az irek is kaptak ennyit :pIgor
én beraktam a topik 1. hszébe a tippedHöri
Csak lelki társ vagyok, már korábban ágyba bújtam a németekkel.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A gorog tippemet keretik a listaba venni, hamar az irek is kaptak ennyit :pIgor
én beraktam a topik 1. hszébe a tipped

több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 818 — Saturday Night Lights
A gorog tippemet keretik a listaba venni, hamar az irek is kaptak ennyit :pIgor
Végre, egy lelki társ 😀

A Kálmán-szagértés óriási találat, másodszor nézem végig.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
A gorog tippemet keretik a listaba venni, hamar az irek is kaptak ennyit :p

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 729 — no es importante
Paul, a polip utóda Citta, a krakkói elefánt. De hogy lehet egy elefántot így elnevezni? Az Tarzan majma volt.Dzsokijuing
De idegesítő hogy Paul óta a létező összes állattal jósoltatnak, az még tök jópofa volt és 100%-os eredménnyel ment a sírba isten nyugosztalja, de ez így már rohadt szánalmas szvsz.Hanni
Majd ha kijutunk nekünk jósolhat fekete pákó.Asbee
én a "szakmaiságról" ezt a cikket akartam beidézni
http://www.nemzetisport.hu/foci_vb_2014/fokozodo-torok-veszely-vedekezo-romanok-gyenge-esztek-rivalisfigyelo-2137771

elolvassátok a cikket, és teljesen képben lesztek a magyar válogatott vb-selejtezős riválisairól... ja nem
de ez a Svájc tipp kiütött, és még elszólás se volt 😀

ezt meg a hír tv-seknek sikerült összehozni:
"a legérdekesebbnek a B-csoport mérkőzései ígérkeznek, amelyben Németország, OLASZORSZÁG (!!), ANGLIA (!!), és OROSZORSZÁG (!!) foglalnak helyet" - függőleges helyett valószínűleg vízszintesen nézték az országokat a sorsolásnál...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Paul, a polip utóda Citta, a krakkói elefánt. De hogy lehet egy elefántot így elnevezni? Az Tarzan majma volt.Dzsokijuing
De idegesítő hogy Paul óta a létező összes állattal jósoltatnak, az még tök jópofa volt és 100%-os eredménnyel ment a sírba isten nyugosztalja, de ez így már rohadt szánalmas szvsz.Hanni
Majd ha kijutunk nekünk jósolhat fekete pákó.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 650 — Bears & Illinois fan
értem én hogy nem drukkoltok nekik, de hogy Spanyolország csak ennyit kapott, az írek meg annyit mint az angolok azért OMG

én azt hittem hogy itt nem a szívemre kell hallgatnom 😛 (különben nálam is angol lenne ha már nincs magyar)davemayer
Én úgy fogom nézni/nemnézni az egészet, hogy bárki nyerhet csak a németek ne, az írek meg szimpatikusak. 😀Gabesz92
Egyetértünk, de nagyon!! 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
empty: "Ezzel persze csak az a baj, hogy Svájc ott sincs az Eb-n, így valóban kurva nagy meglepetés lenne, ha nyernének." KURVANAGY 😂 😂 😂 Amúgy tegnap a Maradj Talponban is bizonyította, hogy olyan dolgokat, amikben részt vett vágja jól, de a tőle független dolgokhoz sok köze nincsen.
fetomy
Lehet van vmi insider infoja h az olaszokat a legújabb bundabotrány után nem engedik indulni és helyükre jön Svájc. 😀empty taxi
hát ez a német-orosz-olasz-angol csoport kemény lesz 😂 felsorolták a 2. KALAPOT 😀 igen nagy. Remélem marad a stúdióban is Kálmán.

több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 221 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Paul, a polip utóda Citta, a krakkói elefánt. De hogy lehet egy elefántot így elnevezni? Az Tarzan majma volt.Dzsokijuing
De idegesítő hogy Paul óta a létező összes állattal jósoltatnak, az még tök jópofa volt és 100%-os eredménnyel ment a sírba isten nyugosztalja, de ez így már rohadt szánalmas szvsz.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
empty: "Ezzel persze csak az a baj, hogy Svájc ott sincs az Eb-n, így valóban kurva nagy meglepetés lenne, ha nyernének." KURVANAGY 😂 😂 😂 Amúgy tegnap a Maradj Talponban is bizonyította, hogy olyan dolgokat, amikben részt vett vágja jól, de a tőle független dolgokhoz sok köze nincsen.
fetomy
Lehet van vmi insider infoja h az olaszokat a legújabb bundabotrány után nem engedik indulni és helyükre jön Svájc. 😀empty taxi
Vagy mivel ez is megvan bundázva, így Magyarország is jön, erőnyerőként, automatikus továbbjutással a csoportból, negyeddöntőben csatlakozunk a tornához.

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!
empty: "Ezzel persze csak az a baj, hogy Svájc ott sincs az Eb-n, így valóban kurva nagy meglepetés lenne, ha nyernének." KURVANAGY 😂 😂 😂 Amúgy tegnap a Maradj Talponban is bizonyította, hogy olyan dolgokat, amikben részt vett vágja jól, de a tőle független dolgokhoz sok köze nincsen.
fetomy
Lehet van vmi insider infoja h az olaszokat a legújabb bundabotrány után nem engedik indulni és helyükre jön Svájc. 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...