Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 818 — Saturday Night Lights
Paul, a polip utóda Citta, a krakkói elefánt. De hogy lehet egy elefántot így elnevezni? Az Tarzan majma volt.

PunBB bbcode test

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 350 — Expect the Best !
egyelőre 4-en vagyunk ! lehet még csatlakozni!!

TIPPVERSENY!!!hátha még nem késő!

ezen az oldalon korrekt módon lehetne lebonyolítani az EB alatt:

minden meccsre mehet a tipp!egymás mellett ( klubok ) & ellen is megy a játék!



http://tippelj.biztositastipp.hu/jatek.php

bowlfans néven alapítottam egy klubbot akit érdekel a dolog tud regisztrálni
és amennyiben egy páran összejövünk mehetnek is a tippek!

extra pontokért nem felejtsetek el tippelni már az elején!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
értem én hogy nem drukkoltok nekik, de hogy Spanyolország csak ennyit kapott, az írek meg annyit mint az angolok azért OMG

én azt hittem hogy itt nem a szívemre kell hallgatnom 😛 (különben nálam is angol lenne ha már nincs magyar)davemayer
Az a jó, hogy ilyen írek, dánok, kroátok is kaptak, de a csehek és görögök nem 😊

Egyébként az ilyen szavazások amúgysem érnek semmit, nem mindegy, hogy szimpátia vagy nem? 😀 Én most úgy gondoltam, hogy szimpátia+némi esélyesség+mégse a legesélyesebbek, így lettek az inglisek 😀


empty: "Ezzel persze csak az a baj, hogy Svájc ott sincs az Eb-n, így valóban kurva nagy meglepetés lenne, ha nyernének." KURVANAGY 😂 😂 😂 Amúgy tegnap a Maradj Talponban is bizonyította, hogy olyan dolgokat, amikben részt vett vágja jól, de a tőle független dolgokhoz sok köze nincsen.

Az is nagyszerű, hogy szerinte a végső győztes megtippeléséig várjuk meg a csoportkört. 😀 Jóhogynem akkor már majd augusztus elején megmondja.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!
Ehhez nincs mit hozzáfűzni 😀
http://comment.blog.hu/2012/06/08/epic_fail_a_hir_tv-n_kovacs_kalman_svajcot_tartja_a_foci_eb_titkos_eselyesenek?utm_source=bloghu_megosztas&utm_medium=facebook&utm_campaign=blhshare


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 450
értem én hogy nem drukkoltok nekik, de hogy Spanyolország csak ennyit kapott, az írek meg annyit mint az angolok azért OMG

én azt hittem hogy itt nem a szívemre kell hallgatnom 😛 (különben nálam is angol lenne ha már nincs magyar)davemayer
Én úgy fogom nézni/nemnézni az egészet, hogy bárki nyerhet csak a németek ne, az írek meg szimpatikusak. 😀

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 693 — "Grammar maci"
na azért 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
Csakhogy dave is megnyugodjon:
Franciaország: eaglesmcnabb, JoeyPorter, kristóf17
Hollandia: kristof, xrace77, Divat, Duff, vassadi, Hanni, Hurka, peach, Csabiii, Dexxter Tailor, ulpianus, Sebii, shawnka
Portugália: miilann
Olaszország: empty taxi, zolika26, Rataxes, Beki, Habi, Kovi470
Németország: Vrijbloed, Double B, Amadeus, Iktriad, zinedine5, Dzsokijuing, Matthew99, gamerkr, FViktor93, zavi27, danyly
Spanyolország : davemayer, Sinisa, Bálesz, MarioAna, szaba, csi77, Toca
Oroszország : Stez, Schleck , yooker
Anglia: lol, Gogo, Keano, fetomy
Írország: Mikey, Gergőbácsi, Mex, Gabesz92
Horvátország: jj, JC6,zemanla
Zlatan: Höri, kisvanek4
Ukrajna: Sütianap
Lengyelország: Joci
Dánia: kaszo


Telefonrol nem megy a szinezes majd ha gephez kerulok megoldom 😀
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 693 — "Grammar maci"
Franciaország: eaglesmcnabb, JoeyPorter, kristóf17
[colour=orange]Hollandia[/colour]: kristof, xrace77, Divat, Duff, vassadi, Hanni, Hurka, peach, Csabiii, Dexxter Tailor, ulpianus, Sebii, shawnka
[colour=green]Portugália[/colour]: miilann
Olaszország: empty taxi, zolika26, Rataxes, Beki, Habi, Kovi470
[colour=black]Németország[/colour]: Vrijbloed, Double B, Amadeus, Iktriad, zinedine5, Dzsokijuing, Matthew99, gamerkr, FViktor93, zavi27, danyly
Spanyolország : davemayer, Sinisa, Bálesz, MarioAna, szaba, csi77
Oroszország : Stez, Schleck , yooker
Anglia: lol, Gogo, Keano, fetomy
Írország: Mikey, Gergőbácsi, Mex, Gabesz92
Horvátország: jj, JC6,zemanla
Zlatan: Höri, kisvanek4
Ukrajna: Sütianap
Lengyelország: Joci
Dánia: kaszokaszo
Sosem késő 😀Gabesz92
értem én hogy nem drukkoltok nekik, de hogy Spanyolország csak ennyit kapott, az írek meg annyit mint az angolok azért OMG

én azt hittem hogy itt nem a szívemre kell hallgatnom 😛 (különben nálam is angol lenne ha már nincs magyar)

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 450
Franciaország: eaglesmcnabb, JoeyPorter, kristóf17
[colour=orange]Hollandia[/colour]: kristof, xrace77, Divat, Duff, vassadi, Hanni, Hurka, peach, Csabiii, Dexxter Tailor, ulpianus, Sebii, shawnka
[colour=green]Portugália[/colour]: miilann
Olaszország: empty taxi, zolika26, Rataxes, Beki, Habi, Kovi470
[colour=black]Németország[/colour]: Vrijbloed, Double B, Amadeus, Iktriad, zinedine5, Dzsokijuing, Matthew99, gamerkr, FViktor93, zavi27, danyly
Spanyolország : davemayer, Sinisa, Bálesz, MarioAna, szaba, csi77
Oroszország : Stez, Schleck , yooker
Anglia: lol, Gogo, Keano, fetomy
Írország: Mikey, Gergőbácsi, Mex, Gabesz92
Horvátország: jj, JC6,zemanla
Zlatan: Höri, kisvanek4
Ukrajna: Sütianap
Lengyelország: Joci
Dánia: kaszokaszo
Sosem késő 😀

több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Ja, most esett le hogy a sápadtarcúak szutyoktornája miatt lehet ez a három hetes szünet az MLS-ben, azt se tudtam, hogy idén van ilyen, bár nincs olyan sok európai korcs, hogy miattuk szüneteltetni kéne, nem tudom a rokkant nyugdíjas bekem vagy a picsaszájú anri válogatottak-e még egyáltalán. Tök idegennek tűnt, de legalább a US Open Cup ment, a 16 között kiestünk a Sporting KC ellen. Június 16-án folytatódik a bajnokság, mától All-Star szavazás, az idei ASG a Chaelsea ellen lesz, nyáron pedig jön az FC Swansea Colorado-ba. És most művelt európai polgárnak éreztem magam másfél percig. 😊

Ja, idén arra nem lehet szavazni, hogy ki nyeri meg? Trinidad és Tobago vagy Panama, vagy kit mondtam múltkor, az most is él. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 350 — Expect the Best !
TIPPVERSENY!!!
hátha még nem késő!

ezen az oldalon korrekt módon lehetne lebonyolítani az EB alatt:

http://tippelj.biztositastipp.hu/jatek.php

bowlfans néven alapítottam egy klubbot akit érdekel a dolog tud regisztrálni
és amennyiben egy páran összejövünk mehetnek is a tippek!

extra pontokért nem felejtsetek el tippelni már az elején!yooker
jé én ebben már benne vagyok egy másik klub tagjaként, de akkor megyek ide is

ja most látom hogy csak egy klubnak lehetek a tagja? :/davemayer
erre nem is gondoltam! lehet akkor hogy többeket is érinteni fog a dolog , de majd meglátjuk...
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Majd Gomez lő két mesterhármast, többi meccsén meg alibizik és ezzel gólkirály lesz 😀Asbee
Booooo - Legyen inkább Klose az, aki így lesz gólkirály.iktriad
Nekem mindegy ki lövi 😛


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 693 — "Grammar maci"
TIPPVERSENY!!!
hátha még nem késő!

ezen az oldalon korrekt módon lehetne lebonyolítani az EB alatt:

http://tippelj.biztositastipp.hu/jatek.php

bowlfans néven alapítottam egy klubbot akit érdekel a dolog tud regisztrálni
és amennyiben egy páran összejövünk mehetnek is a tippek!

extra pontokért nem felejtsetek el tippelni már az elején!yooker
jé én ebben már benne vagyok egy másik klub tagjaként, de akkor megyek ide is

ja most látom hogy csak egy klubnak lehetek a tagja? :/

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 350 — Expect the Best !
TIPPVERSENY!!!
hátha még nem késő!

ezen az oldalon korrekt módon lehetne lebonyolítani az EB alatt:

minden meccsre mehet a tipp!egymás mellett ( klubok ) & ellen is megy a játék!


http://tippelj.biztositastipp.hu/jatek.php

bowlfans néven alapítottam egy klubbot akit érdekel a dolog tud regisztrálni
és amennyiben egy páran összejövünk mehetnek is a tippek!

extra pontokért nem felejtsetek el tippelni már az elején!
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Majd Gomez lő két mesterhármast, többi meccsén meg alibizik és ezzel gólkirály lesz 😀Asbee
Booooo - Legyen inkább Klose az, aki így lesz gólkirály.
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Majd Gomez lő két mesterhármast, többi meccsén meg alibizik és ezzel gólkirály lesz 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Szerintem meg Ibra alapból lő max 2 gólt.
Én sokkal inkább Sneijderre tippelnék Serie A-ból. A Bundesligában Gomez adja, a PL-ből háát.. ott már inkább lennék gondban, van Persiere talán lehet tenni, de lehet megtenném Ben Arfát a csigazabásoktól, esetleg Pogrebnyak ruszkihonból, portugál Nani, vagy próbáld meg a Defoe-Carroll féle angol tengelyt, mivel ugye Rooney csak 3. meccsen kezdhet, aztán meg mivel anglia hamar hátrányba fog kerülni mindenki ellen, kénytelenek lesznek támadni, mint az őrült. 😀
De 2-3 gólnál szvsz többet senki sem lő a PL-esek közül, annyira viszont itt bármelyik playa esélyes. Még talán Ashley Youngon gondolkodnék.Stez
Szerintem sima Lewandowski a Bundesligából (valahogy továbbszenvedik magukat csoportból ruszkik mögött, és a négy meccs elég lesz neki ezzel a nyomi csoporttal), Gomez nem is biztos hogy kezd 😛 és amúgy is kb. 18%-kal értékesíti a helyzeteit :rolleyes:
RVP sztem a legalapabb.. Ben Arfa, Pogrebnyak, WTF? 😛 én a Serie A-val vagyok nagy bajban... mert jó kérdés, hogy a svédek meddig mennek. Ha Ibra kap négy meccset, akkor talán az övé.. de itt kb. 3 góllal nyerhet bárki.

szerk: na, tippelek én is egyet: Görögök 😀 hátha Gekast megszállja az ihlet, mint Hariszteaszt nyolc éve... bár azért ez a back four nem ugyanaz, mint az akkori egység. (Dellas volt nálam a tournament MVP, milyen jókat is vitáztam két haverral anno..)
Így már csak a csehekre nincs tipp 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 729 — no es importante
kissé elveszett a sajnálatos socceres kommentáradatban a tippjáték, így beleszerkesztettem a topic 1. hsz-ébe


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Legjobb pletyka:
Van Nistelrooy jön az Újpestbe! 😀
Most olvastam Index fórumban.Bazzani
Ennél még Jancker is hihetőbb volt tavaly...JoeyPorter
KRRRRRRESZPÓÓÓÓ!!!!fetomy
És reaktiválják még Salast, Zamoranot és Kluivertet is. Tulio pedig visszatér Megyerre.
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 455
A szurkolók pont leszarják, milyen játék van, nekik az edermény számít. Az angoloknál ez így van, nagyon eredmény centrikusak az utóbbi időben, miután válogatott szinten jó ideje a legkisebb siker is elkerüli őket.Stez
Pedig eredetileg pont a brit szurkolók voltak azok, akiknek az elég volt az örömhöz, hogy a játékosok hajtottak azért, amit a hordott mezük címere képviselt. A jó játék, és a győzelem már csak ajándék volt... :rolleyes: De hát már ők sem a régiek.Mikey
A válogatott szintjén ez azért máshogy működik. Mert még egy klubcsapat meccséből van 40-50 egy évben, addig a válogatott 2 évente játszik világversenyen és pár meccset. Nyilván sokkal fontosabb ebben az esetben az eredmény.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 559
A szurkolók pont leszarják, milyen játék van, nekik az edermény számít. Az angoloknál ez így van, nagyon eredmény centrikusak az utóbbi időben, miután válogatott szinten jó ideje a legkisebb siker is elkerüli őket.Stez
Pedig eredetileg pont a brit szurkolók voltak azok, akiknek az elég volt az örömhöz, hogy a játékosok hajtottak azért, amit a hordott mezük címere képviselt. A jó játék, és a győzelem már csak ajándék volt... :rolleyes: De hát már ők sem a régiek.
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Ennél még Jancker is hihetőbb volt tavaly...JoeyPorter
már az igazolásoknál is mindig jövőre?Kiss
Szerethető, fiatal, csibészes csapatunk lesz.
Megint.Bazzani
ja mondjuk én nem bánom ,hogy ha gyengélkednének megint 😀 főleg addig amíg a Fradi is ezt csinálja.Bár jobb lenne ,ha egy Fradi-ute bajnoki csata lenni ,mint egy loki,vidi bár gondolom ezzel nem vagyok egyedül.

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Az de durva..

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/elhunyt-a-villarreal-tegnap-kinevezett-edzoje-2137575

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Legjobb pletyka:
Van Nistelrooy jön az Újpestbe! 😀
Most olvastam Index fórumban.Bazzani
Ennél még Jancker is hihetőbb volt tavaly...JoeyPorter
már az igazolásoknál is mindig jövőre?Kiss
Szerethető, fiatal, csibészes csapatunk lesz.
Megint.

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Legjobb pletyka:
Van Nistelrooy jön az Újpestbe! 😀
Most olvastam Index fórumban.Bazzani
Ennél még Jancker is hihetőbb volt tavaly...JoeyPorter
már az igazolásoknál is mindig jövőre?

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/