Soccer

41 feliratkozó

7 hónapja
Stoki Jacksonville Jaguars 2 772 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Most olvastam egy cikket, hogy azok a szurkolók akiket most (vagy a vakszakaszban) kisorsoltak, de nem élnek a lehetőséggel a fennmaradt jegyeiket márciusban újra kisorsolják.
Nekünk, akik nem jártak szerencsével tennünk kell valamit, vagy újra visszakerültünk a kalapba?
7 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 277
Na és Klopp nyártól vajon hol köt ki? Bayern, nemet válogatott vagy pihen egy évet?
rob3r7o
Sztem egyértelmű h mi lenne a forgatókönyv ha Kahn meg Sali vezetne a klubot.
Kirúgják Tuchelt h Xabi Alonso jöhessen mielőtt aláírna a poolba.

Tuchel RAUS!
csebi

Ancelotti helyére is mehetne a Realhoz vagy Xavi helyére a Barçaba.
7 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 450 — Lucas Scott
Na és Klopp nyártól vajon hol köt ki? Bayern, nemet válogatott vagy pihen egy évet?
rob3r7o
Sztem egyértelmű h mi lenne a forgatókönyv ha Kahn meg Sali vezetne a klubot.
Kirúgják Tuchelt h Xabi Alonso jöhessen mielőtt aláírna a poolba.

Tuchel RAUS!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
7 hónapja
YoungZeeZee 8 399
Na kalmar off
YoungZeeZee
Mint játékos nagyon sajnálom, nagyon lentről jött vissza. Viszont csak azért elvinni, mert ő a Kalmár Zsolt nem lett volna értelme. A játéka messze volt már a régi önmagától, lassú volt és körülményes. Érthető miért kerestük újra Szmodicsot.
Kenny
O kalmar zsolt?ki o?😀
7 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 9 841 — Omar's Coming Yo!
Na kalmar off
YoungZeeZee
Mint játékos nagyon sajnálom, nagyon lentről jött vissza. Viszont csak azért elvinni, mert ő a Kalmár Zsolt nem lett volna értelme. A játéka messze volt már a régi önmagától, lassú volt és körülményes. Érthető miért kerestük újra Szmodicsot.

7 hónapja
YoungZeeZee 8 399
Na kalmar off
7 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 116 — The Mathematician
ORIGO

Jürgen Klopp elárulta Szoboszlait

 www.origo.hu/sport/futball/20240126-foci-angol-premier-league-jurgen-klopp-elarulta-szoboszlait.html
- JC6
Nem fér a fejembe hogy létezhet ilyen oldal mint az origo. Nem sok szánalmasabb oldal, újságírónak nevezett gyökér van mint ott.
garincsa
Imádlak titeket, én változtattam meg … 😂😂😂
- JC6
Az a legrosszabb az egészben, hogy semmivel nem volt szürreálisabb, mint a legtöbb Origo főcím.
Bálesz
és a valóságtól nem áll annyira messze
 www.origo.hu/sport/futball/20240126-foci-angol-premier-league-jurgen-klopp-tavozik-liverpool-szoboszlai-szezon-vegen-2024-nyar.html


The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
7 hónapja
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 871 — Illegális gyakorló
ORIGO

Jürgen Klopp elárulta Szoboszlait

 www.origo.hu/sport/futball/20240126-foci-angol-premier-league-jurgen-klopp-elarulta-szoboszlait.html
- JC6
Nem fér a fejembe hogy létezhet ilyen oldal mint az origo. Nem sok szánalmasabb oldal, újságírónak nevezett gyökér van mint ott.
garincsa
Imádlak titeket, én változtattam meg … 😂😂😂
- JC6
Az a legrosszabb az egészben, hogy semmivel nem volt szürreálisabb, mint a legtöbb Origo főcím.

7 hónapja
YoungZeeZee 8 399
Pep h birja?
O mar tett egy szunetet anno a barca utan.
Simeone a nagy kerdes, mert a csapata nem mindig top

Bill Belicsek meg FA
YoungZeeZee
Nem egyből ment a Bayernbe még azon a nyáron?
garincsa
Nem, 1 evet pihent es nemetul tanult
7 hónapja
- JC6 Denver Broncos 6 729
ORIGO

Jürgen Klopp elárulta Szoboszlait

 www.origo.hu/sport/futball/20240126-foci-angol-premier-league-jurgen-klopp-elarulta-szoboszlait.html
- JC6
Nem fér a fejembe hogy létezhet ilyen oldal mint az origo. Nem sok szánalmasabb oldal, újságírónak nevezett gyökér van mint ott.
garincsa
Imádlak titeket, én változtattam meg … 😂😂😂

Szerkesztette: - JC6
7 hónapja
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 217 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
💔


Liverpool Fc fan
7 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 116 — The Mathematician
ORIGO

Jürgen Klopp elárulta Szoboszlait

 www.origo.hu/sport/futball/20240126-foci-angol-premier-league-jurgen-klopp-elarulta-szoboszlait.html
- JC6
Nem fér a fejembe hogy létezhet ilyen oldal mint az origo. Nem sok szánalmasabb oldal, újságírónak nevezett gyökér van mint ott.
garincsa
nyugatifény is létezik

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
7 hónapja
garincsa San Francisco 49ers 465
Pep h birja?
O mar tett egy szunetet anno a barca utan.
Simeone a nagy kerdes, mert a csapata nem mindig top

Bill Belicsek meg FA
YoungZeeZee
Nem egyből ment a Bayernbe még azon a nyáron?
7 hónapja
garincsa San Francisco 49ers 465
ORIGO

Jürgen Klopp elárulta Szoboszlait

 www.origo.hu/sport/futball/20240126-foci-angol-premier-league-jurgen-klopp-elarulta-szoboszlait.html
- JC6
Nem fér a fejembe hogy létezhet ilyen oldal mint az origo. Nem sok szánalmasabb oldal, újságírónak nevezett gyökér van mint ott.
7 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 557
Minek megy el egy évvel előbb vajon...
Heisman nádor
Elfáradt. Szerintem pihen is egy évet mielőtt német szöv. kap. lesz.
Mikey
Szövetségi kapitány? Nem tudom. Mintha azt nyilatkozta volna, hogy neki klubcsapatok valók, mert kell neki a napí kontaktus egész éven át, a válogatottban kevés az idő a munkára.
slowmotion
Mondott ilyet, de azt is elismerte emellett hogy németként hatalmas megtiszteltetés lenne neki a német válogatottat vezetni.

Meglátjuk, az még a nagyon távoli jövő, én egyelőre még csak próbálom felfogni a hírt, és azt hogy pár hónap múlva már nem ő lesz a menedzser.
7 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 116 — The Mathematician
ORIGO

Jürgen Klopp elárulta Szoboszlait

 www.origo.hu/sport/futball/20240126-foci-angol-premier-league-jurgen-klopp-elarulta-szoboszlait.html
- JC6
ez kamu?
444-et az oldal
YoungZeeZee
valszeg mikor átírták a címet a urlt is megváltoztatták

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
7 hónapja
YoungZeeZee 8 399
ORIGO

Jürgen Klopp elárulta Szoboszlait

 www.origo.hu/sport/futball/20240126-foci-angol-premier-league-jurgen-klopp-elarulta-szoboszlait.html
- JC6
ez kamu?
444-et az oldal
7 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 116 — The Mathematician
Pep h birja?
O mar tett egy szunetet anno a barca utan.
Simeone a nagy kerdes, mert a csapata nem mindig top

Bill Belicsek meg FA
YoungZeeZee
Kloppnak szerintem felemésztette az erejét a kicsinyes, szarrágó gittegyletekkel való birkózás.

hogy tudják, hogy Tierney egy fasz velünk szemben, de mindig és mindig megkapjuk vagy bíróként, vagy a var-szobába - most éppen a múltkori var-os ámokfutása után egy nappal bejelentik, hogy a Dinamo elleni meccset megint ő vezeti.
hogy szélmalomharcot vív teljesen feleslegesen.
hogy mindenkit megbasznak kétszer is, de azt a csapatot kivételezettként kezelik, akik miatt két olyan szezonunk ment a kukába, amivel máskor tizenőt ponttal végeztünk volna a többi csapat előtt.
hogy annyit tud csinálni, hogy a negyedik játékvezetőnek kénytelen panaszkodni azon, hogy teljesen nyilvánvaló dolgokat néznek el a meccseinken, hogy olyan hibákat követnek el, amik utána befolyásolják a meccs végeredményét, és tízből nyolcszor egyértelműen a kárunkra.

én azt csodálom, hogy idáig bírta, és még nem kapott szívrohamot a pálya mellett egy erősebb pillanatban.
slowmotion
arról nem beszélve hogy kinéz bárkit aki jó lenne a csapatba és 10 perc múlva 20-30%al fölé lőnek árban és bukja

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
7 hónapja
- JC6 Denver Broncos 6 729
ORIGO

Jürgen Klopp elárulta Szoboszlait

 www.origo.hu/sport/futball/20240126-foci-angol-premier-league-jurgen-klopp-elarulta-szoboszlait.html
7 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 088 — Kinek mit intézett a kormánya
bezzeg haveromat kisorsolták, de neki meg Coldplay jegyei vannak aznapra, remélem nem tudja eladni őket 😛
Löfli
Láttam már olyat, hogy Azahriah jegyet EB jegyre cserélnék 😀
7 hónapja
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 724 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
bezzeg haveromat kisorsolták, de neki meg Coldplay jegyei vannak aznapra, remélem nem tudja eladni őket 😛


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
7 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 204 — Cowboys fan
Pep h birja?
O mar tett egy szunetet anno a barca utan.
Simeone a nagy kerdes, mert a csapata nem mindig top

Bill Belicsek meg FA
YoungZeeZee
Kloppnak szerintem felemésztette az erejét a kicsinyes, szarrágó gittegyletekkel való birkózás.

hogy tudják, hogy Tierney egy fasz velünk szemben, de mindig és mindig megkapjuk vagy bíróként, vagy a var-szobába - most éppen a múltkori var-os ámokfutása után egy nappal bejelentik, hogy a Dinamo elleni meccset megint ő vezeti.
hogy szélmalomharcot vív teljesen feleslegesen.
hogy mindenkit megbasznak kétszer is, de azt a csapatot kivételezettként kezelik, akik miatt két olyan szezonunk ment a kukába, amivel máskor tizenőt ponttal végeztünk volna a többi csapat előtt.
hogy annyit tud csinálni, hogy a negyedik játékvezetőnek kénytelen panaszkodni azon, hogy teljesen nyilvánvaló dolgokat néznek el a meccseinken, hogy olyan hibákat követnek el, amik utána befolyásolják a meccs végeredményét, és tízből nyolcszor egyértelműen a kárunkra.

én azt csodálom, hogy idáig bírta, és még nem kapott szívrohamot a pálya mellett egy erősebb pillanatban.
7 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 204 — Cowboys fan
Schmadtke is távozik
mi a faszom van itt?!
 www.facebook.com/photo/?fbid=987999369794221&set=a.188926256368207
Negritis, a vajda
Schmadtkét mindig is január végéig mondták, esetleges kiterjeszthetőséggel.
de ha jön új edző, akkor nem kényszerítik rá.
7 hónapja
YoungZeeZee 8 399
Pep h birja?
O mar tett egy szunetet anno a barca utan.
Simeone a nagy kerdes, mert a csapata nem mindig top

Bill Belicsek meg FA
7 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 116 — The Mathematician
Schmadtke is távozik
mi a faszom van itt?!
 www.facebook.com/photo/?fbid=987999369794221&set=a.188926256368207

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!