Soccer

41 feliratkozó

7 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 116 — The Mathematician
Szerintem csak valami eu-s jogszabály lehet az akadálya, hogy nem nyílt aukcióval árusítják a jegyeket, bár szerintem még az is korrektebb lenne ennél
r.baggio
Első kört is felbotolták rendesen. Egyszerűen ennyi az egész, az EB nagyon jó pénzt csinálni.
Heisman nádor
mind1 mit csinálsz botok lesznek

amúgy nme az van hogy utazóirodáknál is van egy csomó jegy, szal rajtuk keresztül lehet menni?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
7 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 084 — Kinek mit intézett a kormánya
Kedvencem egy komment az MLSZ Twitteréről

MLSZhivatalos nem gondoljak hogy az lett volna a fair ha saját kézbe veszik a jegyértékesítést és azokat a szurkolókat előnyben részesítik akik rendelkeztek bérlettel a selejtezőkre valamint rendszeresen járnak meccsekre? Tudom a kérdés költői…

Jézus a mennyben.... 😅🤣
7 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 084 — Kinek mit intézett a kormánya
Nem tudom mennyire állja meg a helyét, de hallottam, hogy van ilyen hardcore szurkolói zárt csoport valamelyik közösségi oldalon, és 10ezer emberből 3(!) nyert...hogy fog így összejönni a több tízezer magyar?
Stoki
Attól hogy nincs jegy, oda lehet menni vonulni meg szurkolni.
Meg aztán megpróbálnak bemenni, a francia EB-n elv nem volt nehéz. Most valszeg nyilván jobban meg lesz szervezve, és lesz is ott balhé szerintem, hogy valamelyik "sokdiplomás" CB tag be akar jutni bármi áron.
7 hónapja
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 685 — no es importante
Szerintem csak valami eu-s jogszabály lehet az akadálya, hogy nem nyílt aukcióval árusítják a jegyeket, bár szerintem még az is korrektebb lenne ennél


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
7 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 201 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Első kört is felbotolták rendesen. Egyszerűen ennyi az egész, az EB nagyon jó pénzt csinálni.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
7 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
EB: ismerősök és a család:
4 account - legdrágább jegy - 0
14 account - középkategória - 0
37 account - legalacsonyabb - 0

Mi a rák 😂
JC6 - a zsidó
Twitteren mondtak egy weboldalt, ahol másodkézből lehet jegyet venni. A teteje a magyar meccsekre 2 misi / fő 😀

7 hónapja
- JC6 Denver Broncos 6 728
EB: ismerősök és a család:
4 account - legdrágább jegy - 0
14 account - középkategória - 0
37 account - legalacsonyabb - 0

Mi a rák 😂
7 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 514 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
nemán, Omán kiesett
Löfli
Hát, illett volna megverni a kirgizeket.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
7 hónapja
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 724 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
nemán, Omán kiesett


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
7 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
Klopp: Szobo hétvégén játszik.

7 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
Kedvenc tweetem a témában. Lehet, hogy zárt kapus lesz a meccs, csak még nem tudunk róla xD

7 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 514 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nem tudom mennyire állja meg a helyét, de hallottam, hogy van ilyen hardcore szurkolói zárt csoport valamelyik közösségi oldalon, és 10ezer emberből 3(!) nyert...hogy fog így összejönni a több tízezer magyar?
Stoki
Úgy hogy nyilván mind a 11 millió magyar igényelt jegyet.
Mikey
Én nem 😊
Ilyen mainstream hülyeségekre nem fecsérlem az időmet 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
7 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 557
Nem tudom mennyire állja meg a helyét, de hallottam, hogy van ilyen hardcore szurkolói zárt csoport valamelyik közösségi oldalon, és 10ezer emberből 3(!) nyert...hogy fog így összejönni a több tízezer magyar?
Stoki
Úgy hogy nyilván mind a 11 millió magyar igényelt jegyet.
7 hónapja
Stoki Jacksonville Jaguars 2 772 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Nem tudom mennyire állja meg a helyét, de hallottam, hogy van ilyen hardcore szurkolói zárt csoport valamelyik közösségi oldalon, és 10ezer emberből 3(!) nyert...hogy fog így összejönni a több tízezer magyar?
7 hónapja
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 217 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Szóval akkor az itt leírtak alapján kb 200/2 a találat? 😀

Természetesen nálunk is az egész család be volt nevezve és 0

Szerkesztette: Hanni
7 hónapja
Stoki Jacksonville Jaguars 2 772 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
7 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 514 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Mi ez a Dél-Korea-Malajzia meccs... 😮
warr_b
81%-os koreai labdabirtoklás, kapuralövés 19-7, szögletek 20-0, összes passz: 840-197, végeredmény 3-3 😮

Félidőben sima 1-0-ás koreai vezetés, aztán 12 perc alatt fordított Malajzia, aztán a 83. percben öngóllal egyenlített Korea. A 94. percben átvették a vezetést büntetőből, végül a 90+15. percben mentett pontot Malajzia. Igaz végül ez az egy pontjuk lett és így is csoportutolsók lettek...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
7 hónapja
Stoki Jacksonville Jaguars 2 772 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Nekem sem jött össze, de csak egy account volt, de nem is bánom, már megvan Izlandra a repjegyem 😀
Nomac
Ott melyik meccs lesz?
Stoki
Egy jó FH Hafnarfjordur-Vikingur Reykjavik fix bakancslistás elem minden élő embernek.
zacknorb
Nekem a Brommapojkarna az, mindegy ki ellen...
7 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 514 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Mi ez a Dél-Korea-Malajzia meccs... 😮


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
7 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 084 — Kinek mit intézett a kormánya
Nekem sem jött össze, de csak egy account volt, de nem is bánom, már megvan Izlandra a repjegyem 😀
Nomac
Ott melyik meccs lesz?
Stoki
Egy jó FH Hafnarfjordur-Vikingur Reykjavik fix bakancslistás elem minden élő embernek.
7 hónapja
Stoki Jacksonville Jaguars 2 772 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Nekem sem jött össze, de csak egy account volt, de nem is bánom, már megvan Izlandra a repjegyem 😀
Nomac
Ott melyik meccs lesz?
7 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 084 — Kinek mit intézett a kormánya
Nekem 0-ból nulla100%😉🙋
dande2
Az még mindig 0 😀
Én is így vagyok amúgy
7 hónapja
Nomac New England Patriots 2 923 — balazs.t85@gmail.com
Nekem sem jött össze, de csak egy account volt, de nem is bánom, már megvan Izlandra a repjegyem 😀
7 hónapja
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
nekünk összejött a magyar-skótra a 150 jurós kategória



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
7 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nekem 0-ból nulla100%😉🙋