Soccer

41 feliratkozó

7 hónapja
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 506
 euro2024-fans.tickets.uefa.com/lottery/welcome_en.html

Itt tudjátok csekkolni bejelentkezés után, e-mail tudtommal nem kerül azonnal kiküldésre, bármi is legyen az eredmény. Gyarapítom a sikertelenek számát.
7 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 277
14 accountból nulla, kollégáim 11-ből 0 és 15- ből 0, azaz 40-ből semmi.
7 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 116 — The Mathematician
Én nem kaptam meg választ gondolom akkor off

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
7 hónapja
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
Sikerült az EB jegy, magyar-skót meeegyeeeek!😊
zavi27
bátor vagy 😊
össznépi harag fog rád zúdulni hamarosan 😊
NB2
Gondolom azért lesz pár ember akinek sikerült valamelyik rajtam kívül is.😊
7 hónapja
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
Sikerült az EB jegy, magyar-skót meeegyeeeek!😊
zavi27
bátor vagy 😊
össznépi harag fog rád zúdulni hamarosan 😊
7 hónapja
rob3r7o Denver Broncos 4 031 — #officialBoliever
Ha összeadom a közvetlen haverokéval, akkor 21-ből semmi...legalább marad pénz a nyaralásra 😊
Stoki
"Drágám, idén Németországban nyaral a család..."
Szokol
Ha már így alakult inkább délebbre tartunk...
Stoki
Meg délebbre?😊 pedig amilyen melegek már a nyarak én inkább minél északabbra megyek. 😀

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #OregonDucks #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
7 hónapja
Stoki Jacksonville Jaguars 2 772 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Ha összeadom a közvetlen haverokéval, akkor 21-ből semmi...legalább marad pénz a nyaralásra 😊
Stoki
"Drágám, idén Németországban nyaral a család..."
Szokol
Ha már így alakult inkább délebbre tartunk...
7 hónapja
Szokol Pittsburgh Steelers 6 930 — Steelers fan
Ha összeadom a közvetlen haverokéval, akkor 21-ből semmi...legalább marad pénz a nyaralásra 😊
Stoki
"Drágám, idén Németországban nyaral a család..."
7 hónapja
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
Sikerült az EB jegy, magyar-skót meeegyeeeek!😊
7 hónapja
Stoki Jacksonville Jaguars 2 772 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Ha összeadom a közvetlen haverokéval, akkor 21-ből semmi...legalább marad pénz a nyaralásra 😊

Szerkesztette: Stoki
7 hónapja
ozibozi New York Giants 16 559
15ből semmi👀
7 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 201 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
RIP first hand EB jegyek. Pedig a dragabbra lottem a csalad osszes accountjarol 😅 valakinek sikerult?
JéBé
aki nem kapott e-mailt eddig az nem nyert?
azt írták jan 31-ig tart, akkor már most vége?
Pep71
Az első körben amikor sikerült nyerni nem kaptam semmilyen emailt, nem jelent semmit

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
7 hónapja
beltazor Michigan Wolverines 2 676 — Pfizer & Moderna fan
Haverokkal osszesen 31 accountbol 0 jegy.

7 hónapja
Pep71 Green Bay Packers 2 175
RIP first hand EB jegyek. Pedig a dragabbra lottem a csalad osszes accountjarol 😅 valakinek sikerult?
JéBé
aki nem kapott e-mailt eddig az nem nyert?
azt írták jan 31-ig tart, akkor már most vége?
Pep71
Talán senki sem kapott emailt
 index.hu/sport/futball/2024/01/25/eb-2024-nemetorszag-jegyvasarlas-sorsolas-uefa-magyar-valogatott/
zacknorb
Köszi!
7 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 084 — Kinek mit intézett a kormánya
RIP first hand EB jegyek. Pedig a dragabbra lottem a csalad osszes accountjarol 😅 valakinek sikerult?
JéBé
aki nem kapott e-mailt eddig az nem nyert?
azt írták jan 31-ig tart, akkor már most vége?
Pep71
Talán senki sem kapott emailt
 index.hu/sport/futball/2024/01/25/eb-2024-nemetorszag-jegyvasarlas-sorsolas-uefa-magyar-valogatott/
7 hónapja
Pep71 Green Bay Packers 2 175
RIP first hand EB jegyek. Pedig a dragabbra lottem a csalad osszes accountjarol 😅 valakinek sikerult?
JéBé
aki nem kapott e-mailt eddig az nem nyert?
azt írták jan 31-ig tart, akkor már most vége?
7 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 201 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Saját account nem nyert... csoda volt hogy ennél a gittegyletnél az első körben nyertem egyet, ami kiderült hogy jó gyenge meccs lesz 😀. Pedig tervben volt hogy nem csak magyar meccsekre utazunk. Utolsó sorbaállás márciusban.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
7 hónapja
Szokol Pittsburgh Steelers 6 930 — Steelers fan
RIP first hand EB jegyek. Pedig a dragabbra lottem a csalad osszes accountjarol 😅 valakinek sikerult?
JéBé
Nekünk se sikerült.6-an, fejenként 2 accountról.

Remélem Daninak jutott.
Kenny
Ketten, fejenként 4-4 e-mailről, nulla eredmény. Sok divatgenyó, aki megjelent az elmúlt 5 évben..

Mindegy, megyünk jegy nélkül! 😊
7 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 9 841 — Omar's Coming Yo!
RIP first hand EB jegyek. Pedig a dragabbra lottem a csalad osszes accountjarol 😅 valakinek sikerult?
JéBé
Nekünk se sikerült.6-an, fejenként 2 accountról.

Remélem Daninak jutott.

7 hónapja
JéBé Green Bay Packers 6 849
RIP first hand EB jegyek. Pedig a dragabbra lottem a csalad osszes accountjarol 😅 valakinek sikerult?
7 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
jottányit nem tudunk változtatni és alakítani.
Klaci79
Ez a Liverpool privilégiuma.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
7 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 813
Na pont ennyi szór èrdemel, hogy a Bilbao ellen kizúgtunk 😛 mèg a Napoli is megszívat ès Xavi adios... fiatalok projetk ide vagy oda...igaz a helyzeteket nem ő hagyja ki de akkor is...
dande2
Hát igen, két labda lett volna a továbbjutáshoz, de összességében ez kurvagyenge. Még komolyabb passzolgatás megy, olyan lassú az egész foci, hogy az valami döbbenet. Én értem a filozófiát, meg működött is ez amíg Xavi a pályán volt, a többi zsenivel, de miért nem jönnek rá vajon, hogy már nem ugyanaz egy Pedri, mint egy Iniesta vagy egy De Jong, mint egy Busquets...a 16 éves Lamine Yamal pedig egyenesen illetlenség lenne Messihez hasonlítani. Az új problémák, új megoldásokat követelnének és szerintem a sikertelenség egyik gyökere, hogy jottányit nem tudunk változtatni és alakítani.
7 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 556
Liverpool - Chelsea döntő. Vajon 0-0 lesz? 🤔
7 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 450 — Lucas Scott
Hat ez megint egy kiszenvedett meccs volt a Bayern-tol. Jól mutat ez az xG, de túl sok fantázia megint volt a játékban.

Bjelica meg kegyetlen nagy suttyo. A berlini vezetőség helyében én elgondolkodnek egy edzocseren, mert ez játékosként is nagyon necces, de edzőként… ennél jobb edzőt érdemelne ez a Berlin.
rob3r7o
Ahogy Sixo írta rohadtul megerdemeltuk volna az egyenlítő gólt.
Bjelica pár meccs alatt több pontot szerzett mint Fischer az egész szezonban. Nem hiszem h ezért kirakják.

Tuchel RAUS!
csebi
Kiváncsi leszek meddig hagyjak meg Tuchelt szarakodni, mert így szinte biztos, h a bajnokság úszni fog (feltéve, ha a Leverkusen nem fog leolvadni), bl-rol meg ne is beszéljünk.

Amúgy szerintem sem fog Bjelica menni (egyelőre), de ez nagyon alja jelentet volt. Utoljára ilyesmit szerintem a jó öreg Zsozetol láttam, de ő legalább akkor meg jobb edző volt.
rob3r7o
Azt mondod, Józsi menjen a Bayernbe Tuchel helyére? Adnám én is.
Sixo
Vagy a Berlinbe, ha már itt tartunk. 😀
rob3r7o
vagy vissza a Spursbe 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
7 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 514 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Január 27.
Angola–Namíbia
Nigéria–Kamerun
Január 28.
Egyenlítői-Guinea–Guinea
Egyiptom–Kongói DK
Január 29.
Zöld-foki-szigetek–Mauritánia
Szenegál–Elefántcsontpart
Január 30.
Mali–Burkina Faso
Marokkó–Dél-Afrika

Lesz egy jó csebi-warr összecsapás itt is 😄
warr_b
Az melyik a Zöld-Foki Szigetek - Mauritánia?
Sixo
Fáraóföld-Zaire, ne bosszants kora reggel 😄


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta