Soccer

41 feliratkozó

7 hónapja
rob3r7o Denver Broncos 4 031 — #officialBoliever
Na és Klopp nyártól vajon hol köt ki? Bayern, nemet válogatott vagy pihen egy évet?

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #OregonDucks #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
7 hónapja
Cubehor Los Angeles Rams 315
Mourinhónak nincs csapata. 🤔
7 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 201 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Minek megy el egy évvel előbb vajon... Egyáltalán nem fog hiányozni, ez rivális szurkolótól hangozva mindent elmond róla.

Akkor jöjjön Slippy G, a harmadik baszk agyas kedvencem maradjon csak a gyógyszertárban 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
7 hónapja
Tony Adams Indianapolis Colts 5 498 — Colts Fan
7 hónapja
Tony Adams Indianapolis Colts 5 498 — Colts Fan
Jürgen Klopp has announced his decision to step down as #LFC manager at the end of the season, having informed the club’s ownership of his wish to leave his position in the summer.
YoungZeeZee
faszom
akkor most kell odatolni mindent Frank Lampard elé
Negritis, a vajda
Javítottam! 😊
7 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 557
Jürgen Klopp has announced his decision to step down as #LFC manager at the end of the season, having informed the club’s ownership of his wish to leave his position in the summer.
YoungZeeZee
😮😮😮

Hát ez most sokkolt. Remélem Xabi Alonso jön.
7 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 116 — The Mathematician
Jürgen Klopp has announced his decision to step down as #LFC manager at the end of the season, having informed the club’s ownership of his wish to leave his position in the summer.
YoungZeeZee
faszom
akkor most kell odatolni mindent Xabi Alonso elé

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
7 hónapja
YoungZeeZee 8 399
Jürgen Klopp has announced his decision to step down as #LFC manager at the end of the season, having informed the club’s ownership of his wish to leave his position in the summer.
7 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 084 — Kinek mit intézett a kormánya
7 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 450 — Lucas Scott
RIP Csebi

Sixo
erre tenyleg csak annyit tudok mondani:
who the fu*k is Sacha? foggalmam sincs, egy ujabb Sarr igazolas kb? vegre lejarna Sarr szerzodese hozunk egy ujat.

Tuchel RAUS.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
7 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
xD xD xD

7 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
kérdés mennyibe kerül, de ha 10m körül van akkor nem vészes
sokat nem fog segíteni, de ad minimális mélységet (mondjuk annyit akadémiának kéne adnia lásd liverpool)
Negritis, a vajda
transfermarkt szerint annak a többszörösét éri
Sixo
23 éves és ott 20 milliót írnak rá
láttam, ezért is mondtam hogy ha áron alul jön akkor nem gond
Negritis, a vajda
Bayern 20 fölött ajánlott első körben. 15 + add on
Sixo
tweetbe nem volt benne 😊
Negritis, a vajda
Visszadobta a Galata, 30-35öt kérnek.

7 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
Lloyd Kelly góllal tért vissza a kezdőbe 2 hónap kihagyás után és jól is játszott. Félidőben jött helyette Kerkez, 1.5 hónap kihagyás után lépett ismét pályára.

7 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 084 — Kinek mit intézett a kormánya
Ez megint milyen VAR ítèlet volt a spanyol kupában...egyik kameraállásból olyan mintha az ATM vèdő èrte volna el a labdát a masikból meg a Sevilla játèkos ès tiszta tizi....előbbi lett így az ATM ment tovább...
dande2
Ez pont jó volt megítélve.
Egész meccs alapján megérdemelt a győzelem, itt a végén Barrios faszkodása miatt megérdemelték volna a tizit.
7 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez megint milyen VAR ítèlet volt a spanyol kupában...egyik kameraállásból olyan mintha az ATM vèdő èrte volna el a labdát a masikból meg a Sevilla játèkos ès tiszta tizi....előbbi lett így az ATM ment tovább...
7 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 116 — The Mathematician
kérdés mennyibe kerül, de ha 10m körül van akkor nem vészes
sokat nem fog segíteni, de ad minimális mélységet (mondjuk annyit akadémiának kéne adnia lásd liverpool)
Negritis, a vajda
transfermarkt szerint annak a többszörösét éri
Sixo
23 éves és ott 20 milliót írnak rá
láttam, ezért is mondtam hogy ha áron alul jön akkor nem gond
Negritis, a vajda
Bayern 20 fölött ajánlott első körben. 15 + add on
Sixo
tweetbe nem volt benne 😊

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
7 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
kérdés mennyibe kerül, de ha 10m körül van akkor nem vészes
sokat nem fog segíteni, de ad minimális mélységet (mondjuk annyit akadémiának kéne adnia lásd liverpool)
Negritis, a vajda
transfermarkt szerint annak a többszörösét éri
Sixo
23 éves és ott 20 milliót írnak rá
láttam, ezért is mondtam hogy ha áron alul jön akkor nem gond
Negritis, a vajda
Bayern 20 fölött ajánlott első körben. 15 + add on

7 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 116 — The Mathematician
kérdés mennyibe kerül, de ha 10m körül van akkor nem vészes
sokat nem fog segíteni, de ad minimális mélységet (mondjuk annyit akadémiának kéne adnia lásd liverpool)
Negritis, a vajda
transfermarkt szerint annak a többszörösét éri
Sixo
23 éves és ott 20 milliót írnak rá
láttam, ezért is mondtam hogy ha áron alul jön akkor nem gond

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
7 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
kérdés mennyibe kerül, de ha 10m körül van akkor nem vészes
sokat nem fog segíteni, de ad minimális mélységet (mondjuk annyit akadémiának kéne adnia lásd liverpool)
Negritis, a vajda
transfermarkt szerint annak a többszörösét éri

7 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 201 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
A hollandoknál a szövetség árult jegyeket, ott membernek kellett lenni. Ismerősöm nyert ott rendesen. Valamivel fairebb, mert legalább a hollandoknak van csak. Egyszerűen kedden/csütörtökön meccsre járni selejtezőkre nem megoldható egy csomó embernek, ezért ha selejtezőkre mész attól mért mehetne az ember EB-re…

Btw Covid alatt könyebb volt jegyet venni 21-ben. Beálltál a sorba időben. Márciusban ott a ticket portal, aztán snipeolni kell.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
7 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 116 — The Mathematician
kérdés mennyibe kerül, de ha 10m körül van akkor nem vészes
sokat nem fog segíteni, de ad minimális mélységet (mondjuk annyit akadémiának kéne adnia lásd liverpool)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
7 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
RIP Csebi

7 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 277
Nem tudom mennyire állja meg a helyét, de hallottam, hogy van ilyen hardcore szurkolói zárt csoport valamelyik közösségi oldalon, és 10ezer emberből 3(!) nyert...hogy fog így összejönni a több tízezer magyar?
Stoki
Attól hogy nincs jegy, oda lehet menni vonulni meg szurkolni.
Meg aztán megpróbálnak bemenni, a francia EB-n elv nem volt nehéz. Most valszeg nyilván jobban meg lesz szervezve, és lesz is ott balhé szerintem, hogy valamelyik "sokdiplomás" CB tag be akar jutni bármi áron.
zacknorb
Kìvülről intézik a zártkaput, hogy ne fájjon annyira
7 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 277
Szerintem csak valami eu-s jogszabály lehet az akadálya, hogy nem nyílt aukcióval árusítják a jegyeket, bár szerintem még az is korrektebb lenne ennél
r.baggio
Prüsszel posszúja, hogy Pocak se jusson be
7 hónapja
Szokol Pittsburgh Steelers 6 930 — Steelers fan
Nem tudom mennyire állja meg a helyét, de hallottam, hogy van ilyen hardcore szurkolói zárt csoport valamelyik közösségi oldalon, és 10ezer emberből 3(!) nyert...hogy fog így összejönni a több tízezer magyar?
Stoki
Attól hogy nincs jegy, oda lehet menni vonulni meg szurkolni.
Meg aztán megpróbálnak bemenni, a francia EB-n elv nem volt nehéz. Most valszeg nyilván jobban meg lesz szervezve, és lesz is ott balhé szerintem, hogy valamelyik "sokdiplomás" CB tag be akar jutni bármi áron.
zacknorb
Mi is megyúnk ki a fiammal és barátokkal, csak úgy, átélni egy EB hangulatát.