Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
lemaradtam róla, miért kellett kiszórni a keretből az egyetlen csatárt, aki elmúlt egy évben legalább játszott sőt még gólt is lőtt már?Ork
mert nagy reményekkel szerződtette a Düsseldorf és ott is csak padozik mert annyira jó válogatott játékos?Divat
én az kérdezem, hogy szalait miért tették ki a keretből?
mert pl a száz éve nem játszott Rudolfnál bárki jobb lenne
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 792 — Gràcies Pep!
Szerintem azon fog múlni a meccs, hogy a kulcsembereink (Király, Juhász, Gera, Dzsudzsák, Vadócz) közül kinek lesz jó napja, kinek hogy megy a játék.
Ha felsoroltak közül 3-4 nagyon-nagyon jól játszik a többiek hoznak egy jó átlagot, akkor lehet esélyünk pont(ok) szerzés(é)re.
Ha csak 1-2-nek, akkor az az 1 ponthoz is kevés lesz.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
lemaradtam róla, miért kellett kiszórni a keretből az egyetlen csatárt, aki elmúlt egy évben legalább játszott sőt még gólt is lőtt már?Ork
mert nagy reményekkel szerződtette a Düsseldorf és ott is csak padozik mert annyira jó válogatott játékos?

|
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
lemaradtam róla, miért kellett kiszórni a keretből az egyetlen csatárt, aki elmúlt egy évben legalább játszott sőt még gólt is lőtt már?
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Új év ú remények.
Nincs Vanczák,Bodor,Szélesi,Huszti.
Komolyan mondom,hogy reménykedek.
Állítólag rengeteg magyar drukker lesz,ha jól hallottam már nem lehetett vendégjegyet szerezni.

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Csatároknál mindig megfeledkezünk Szalairól ő elég jó felépítésű és azért ő Mainzban is relatíve eredményes.empty taxi
tegnap írtam róla, szóval nem felejtettem el 😉 miattam ő is lehet. de ahogy írtam, a csatár a legnagyobb need. VB-n lehetett látni Forlán hogy cipelte vállán a csapatot, kicsiben én is ilyesmire gondolok

megbízható kapus, Juhász vezér hátul, támadó középpályánk is jóféle lehetne, kell két halálbrutál VKP aki az ellenfél torkát elharapja, meg csatárok aki szarják a gólokat

ami még kéne az, hogy a fejekben rend legyen, hogy egy Dzsudzsák, egy Gera ugyanazt csinálja meg a pályán, amit kinn klubjában. + lehetne több meccset vinni vidékre, és kevesebbet a Puskásban, ott ugyanis nem olyan jó a hangulat a futópálya miatt. barátságos meccseket vinni Győr, Fehérvár, Debrecen, Zalaegerszeg. szerintem többen éreznék magukénak a csapatot ígykonqueror
Gera inkább ne ücsörögjön a padon. 😊

|
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Csatároknál mindig megfeledkezünk Szalairól ő elég jó felépítésű és azért ő Mainzban is relatíve eredményes.empty taxi
tegnap írtam róla, szóval nem felejtettem el 😉 miattam ő is lehet. de ahogy írtam, a csatár a legnagyobb need. VB-n lehetett látni Forlán hogy cipelte vállán a csapatot, kicsiben én is ilyesmire gondolok

megbízható kapus, Juhász vezér hátul, támadó középpályánk is jóféle lehetne, kell két halálbrutál VKP aki az ellenfél torkát elharapja, meg csatárok aki szarják a gólokat

ami még kéne az, hogy a fejekben rend legyen, hogy egy Dzsudzsák, egy Gera ugyanazt csinálja meg a pályán, amit kinn klubjában. + lehetne több meccset vinni vidékre, és kevesebbet a Puskásban, ott ugyanis nem olyan jó a hangulat a futópálya miatt. barátságos meccseket vinni Győr, Fehérvár, Debrecen, Zalaegerszeg. szerintem többen éreznék magukénak a csapatot így
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Csatároknál mindig megfeledkezünk Szalairól ő elég jó felépítésű és azért ő Mainzban is relatíve eredményes.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
látom divat a csapatolás, én nyár elején ötlöttem ki hogy szerintem hogy kéne

kapuba Gulácsi, esetleg amíg beérik addig valaki más, barátságos meccseken lehetne kísérletezni, felőlem lehet ez Király is, de hosszútávra Gula

védő: Bodnár-Juhász-Horváth Gábor-Kádár vagy Horváth G.-Juhász-Kádár, soccerbuzi ismerőseim leugattak, hogy nem elég a 3 védő, azért van 4 bekkes verzióm is. Kádár is jó lesz sztem ha beérik (és nem csak azért mondom mert ismerősöm 😛 ), telibevert barátságos meccseken lehetne próbálgatni ilyen embereket, nem a VaskóVanczákSzélesi vonalat nyomatni

kp: két szűrőállat, Vass és Dárdai (ő mondjuk hosszútávra nem jó, tény), előtte 3 támadó, Dzsudzsák-Gera-Huszti. Dzsudzsák álmaimban jobb oldalról Messi-stílusban befelé húz és kilövi a kaput, kb mint hollandok ellen tette, Gera szabadon irányít, Huszti meg ha 3 védő van akkor visszasegít balszélen, ő válogatottba amúgy is szokta hozni magát

csatár: ha 3 védő, akkor 2 csatár, és nem a fosós egyékes szenvedés, ha 4 védő akkor viszont egy csatár marad. ide kéne egy olyan arc, aki egymaga halálos veszély, és ha kell seggel góltszerez. na ilyen nincs, NK9 beérhetne, csak csontgyenge sajnos, de tán benne lehet potenciál. ha ő játszik akkor mellé valami vadállat, akár Torghelle, ő tétmeccsen nagynéha még gólt is lő, meg legalább leköti a védőket. egyedül viszont komoly védelem megeszi őt is. Rudolfban nem látom az erőt (cáfoljon rám), Priskin se annyira jó szerintem, mint ami nekünk kéne. írtátok Futácsot, na ha beérik akkor ő lehetne, egy nemzetközi rutinnal bíró Futács-NK9 csatársor nem is lenne annyira fos

kb ennyi, remélem valaki belémköt 😛 de én így raknám össze a gárdát

ma meg remélem elpusztítjuk a svédeket
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
nem igazán értem ezt az anti fülöp hangulatot... most hirtelen egy olyan komoly lepke sem jut eszembe tőle az elmúlt évekből a válogatottban (kiv. a holland meccs , de ott mindenki szar volt) , ellenben király minden meccsen kap egy min. elkerülhető gólt , minden másfeledik meccsen pedig egy ordas potyát... fülöp és ő is vonalkapus ez tény , de gabi akkor is hatalmas lepkés...peach
Gabi lepkés, Fülöp is azért benne - benne van gólokban. Gabi meccsenként csinál 3-5 bravúrt, Fülöp meg semmit sem tud hozzátenni. Tény az egyik, tény a másik. Ezért jön ki az, hogy a németek ellen 3at kapunk, a hollandok ellen 6ot. Pedig a németeknek jóval több kidolgozott ziccerük volt.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
nem igazán értem ezt az anti fülöp hangulatot... most hirtelen egy olyan komoly lepke sem jut eszembe tőle az elmúlt évekből a válogatottban (kiv. a holland meccs , de ott mindenki szar volt) , ellenben király minden meccsen kap egy min. elkerülhető gólt , minden másfeledik meccsen pedig egy ordas potyát... fülöp és ő is vonalkapus ez tény , de gabi akkor is hatalmas lepkés...peach
azért azon a bizonyos holland meccsen azok a gólok magáért beszéltek... szvsz Gulácsi és Bogdán is jobbak amúgy mint Király, de Fülöp, áh... megyeri sem rossz, de Gulácsiék előtte vannak...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Zlatan verjen 2 gólt, és nyerjünk 3-2-re 😊 ez a mai álommeccs.

több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 792 — Gràcies Pep!
Szigorúan szubjektív vélemény:
Király > Fülöp
Köteles védjen sokat, és szorítsa ki!
De én Megyót várom, remélem a következő sorozatra már vitán felül övé lesz a kapu.

Elek helyére pedig VASS!
Ha a Seria A-ban játszik majd hétről-hétre, csak észreveszi Egervári.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Örüljetek hogy nem Holczer a kapus...😊 😂 Hajrá MO'.



Just Win Baby!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Köteles most lett újra elsőszámú kapus Genkben eddig a Diósgyőr balfaszsága miatt nem védhetett de sztem mostantól elég nehéz lesz kiszorítani a kapuból. egyébként az általam igencsak utált Szűcsnek is jobban örülnék. mindegy egervári így döntött ez lesz 😊 hajrá magyarok
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
nem igazán értem ezt az anti fülöp hangulatot... most hirtelen egy olyan komoly lepke sem jut eszembe tőle az elmúlt évekből a válogatottban (kiv. a holland meccs , de ott mindenki szar volt) , ellenben király minden meccsen kap egy min. elkerülhető gólt , minden másfeledik meccsen pedig egy ordas potyát... fülöp és ő is vonalkapus ez tény , de gabi akkor is hatalmas lepkés...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 705 — Patriots és Kaposvári KK fan
Remélem végre sikerül ezeket a nagypofájú, lenéző, nagyarcú skandinávokat egy picit felbosszantani és egy döntetlenre jók leszünk 😀
Királynak már régen lejárt az ideje, helyette mindenképp egy biztosabb, sőt jobb kapus kellene
Lázár helyén nem tudom van-e jobb, de a Loki-Vidi meccset látva, ahol a Vidi védői nem voltak a helyzet magaslatán, de Yannick szerencsére nincs a Svédeknél.
Pozitív, hogy Vanczákot és Szélesit nem rakta a kezdőbe

Remélem nem azt az ívelgessünk aztán majd csak lesz valami játékot fogjuk játszani, mert akkor esélytelen lesz Rudolf (helyette Priskint játszatnám) elől a ketteslétra méretű svéd védők ellen
A másik pedig, hogy biztos nekünk fognak rontani, hiszen a VB kudarcot is nehezen élték meg és mindenképp be akarnak darálni minket, a Messiást is várták Ibra személyében

Hajrá Magyarok!!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
A MAGYAR VÁLOGATOTT SVÉDORSZÁG ELLENI KEZDŐCSAPATA

Király Gábor – Lázár Pál, Juhász Roland, Lipták Zoltán, Laczkó Zsolt – Vadócz Krisztián, Elek Ákos – Koman Vladimir, Gera Zoltán, Dzsudzsák Balázs – Rudolf Gergely!gamerkr
Ami pozitívum: végre jobblábas lesz a jobb oldali középpályás:
Negatívum: Elek, Lázár
Lázárból a Brazíliából kukázott Andrezinho is hülyét csinált...


Király bazmeg hihetetlen h egyik szöv. kapitány nem meri megbolygatni a kapus posztot... ott van Köteles aki azért tapasztaltabb mint Gula v Bogdán de mind3uk jobb alternatíva mint Potya-Gabi
kezdő tetszik jó lenne pontot szerezni 😊kristof
Szerintem erről már volt szó sokszor.
Nincs jobb.
Köteles nem véd.
Fülöp talán még Királynál is többet bakizik, és hol véd hol nem.
Bogdánt majd most meglátjuk, a 3 meccsén a PL-ben.
Gulácsinak meg annyi felnőtt bajnoki meccs van lábában/kezében, mint amennyi Neked és nekem. 😀

HA Megyó várt volna még egy évet a Fradiban, és utána igazolt volna külfödre...
Remélem hamarosan beverekszi magát a csapatába, mert kb. 10-12 évre oldaná meg a válogatott kapuskérdését!Sinisa
Azért Andrezinho sztem NB1-be bárkiből hülyét csinál... 😛 Eleket én se értem mit keres kezdőbe, és továbbra se hiszem el, h Leo és Csizi nem férne be a keretbe

Kristof, én meg a Királyt fikázókat nem értem, jelenleg nincs nála jobb (talán Szűcs)...Köteles? sokat játszik ő is klub szinten 😊 talán majd Bogdán-Gulácsi-Megyeri trióból jó lehet közeljövőben

|
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 792 — Gràcies Pep!
A MAGYAR VÁLOGATOTT SVÉDORSZÁG ELLENI KEZDŐCSAPATA

Király Gábor – Lázár Pál, Juhász Roland, Lipták Zoltán, Laczkó Zsolt – Vadócz Krisztián, Elek Ákos – Koman Vladimir, Gera Zoltán, Dzsudzsák Balázs – Rudolf Gergely!gamerkr
Ami pozitívum: végre jobblábas lesz a jobb oldali középpályás:
Negatívum: Elek, Lázár
Lázárból a Brazíliából kukázott Andrezinho is hülyét csinált...


Király bazmeg hihetetlen h egyik szöv. kapitány nem meri megbolygatni a kapus posztot... ott van Köteles aki azért tapasztaltabb mint Gula v Bogdán de mind3uk jobb alternatíva mint Potya-Gabi
kezdő tetszik jó lenne pontot szerezni 😊kristof
Szerintem erről már volt szó sokszor.
Nincs jobb.
Köteles nem véd.
Fülöp talán még Királynál is többet bakizik, és hol véd hol nem.
Bogdánt majd most meglátjuk, a 3 meccsén a PL-ben.
Gulácsinak meg annyi felnőtt bajnoki meccs van lábában/kezében, mint amennyi Neked és nekem. 😀

HA Megyó várt volna még egy évet a Fradiban, és utána igazolt volna külfödre...
Remélem hamarosan beverekszi magát a csapatába, mert kb. 10-12 évre oldaná meg a válogatott kapuskérdését!

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Király bazmeg hihetetlen h egyik szöv. kapitány nem meri megbolygatni a kapus posztot... ott van Köteles aki azért tapasztaltabb mint Gula v Bogdán de mind3uk jobb alternatíva mint Potya-Gabi
kezdő tetszik jó lenne pontot szerezni 😊kristof
idézek párbeszédet lakótársammal júniusból a német meccs alatt:

-jöjj meccset nézni, magyar-német, soccer
-hmm, érdekes. ki a kapusunk?
-Király Gabi
-MÉG MINDIG Ő?! 😮

utána realizáltam, hogy 1998 óta követem a sport világát, akkor is ő volt a No. 1, és most, 12 év elteltével még mindig 😀
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
a svédek a toivonen - ibra - elmander 3assal kezdenek , szóval vszínű már az elején nekünk esnek. az elejét nehéz lesz kihúzni. ez még jól is jöhet , mert ha nem kapunk gyorsan 1 - 2 gólt az felidegesítheti őket... és kitudja , hátha sikerül a rohamozó svédeket megkontrázni...

a koman , lázár jobb oldaltól továbbra is fosok , gyak. 0 nemzetközi rutin...peach
Állítólag Elmander jobbszélsőt fog játszani, Toivonen meg irányító kp-t, kiváncsian várom h ez igaz-e.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Király bazmeg hihetetlen h egyik szöv. kapitány nem meri megbolygatni a kapus posztot... ott van Köteles aki azért tapasztaltabb mint Gula v Bogdán de mind3uk jobb alternatíva mint Potya-Gabi
kezdő tetszik jó lenne pontot szerezni 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
mi a sz*rt látnak ebben az Elekben? komolyan mondom, mint egy anyahajó, úgy fordul...

végül is most a kezdő 11-et 90%-ban tudom elfogadni 😀 😀 😀
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 711
Aszongya a Liverpool csapatorvosa, Peter Brukner, hogy Torres a jövő hónap közepére újra 100%-os állapotban lehet.

Az igen...
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
A MAGYAR VÁLOGATOTT SVÉDORSZÁG ELLENI KEZDŐCSAPATA

Király Gábor – Lázár Pál, Juhász Roland, Lipták Zoltán, Laczkó Zsolt – Vadócz Krisztián, Elek Ákos – Koman Vladimir, Gera Zoltán, Dzsudzsák Balázs – Rudolf Gergely

Cserék: Szélesi Zoltán, Vanczák Vilmos, Vermes Krisztián, Priskin Tamás, Fülöp Márton, Hajnal Tamás, Huszti Szabolcs

egy gyöngyszem a hozzászólások közül:
"Torghellét meg viccnek is rossz megemlíteni.
Menjen inkább amerikai focira ott nem kell annyi ész csak menni előre!"gamerkr
nagyon tetszik ez a kezdő( kérdés ténleg ez lesz-e...)
nincs Huszti, Hajnal, Vanczák, Szélesi 😊