Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
lehet hogy nem helytálló mivel csak fél füllel és szemmel nézem a meccset de gerát csak az egyik szabadrugásnál láttam meg amikor szögletet akart a lesnélOrk
füllel ne nézd, mert megint aranyköpés leszHöri
de fél füllel nézem, mivel a monitor a tévétől kicsit jobbra van szóval amikor azt nézem akkor a bal fülem van csak a tv irányában 😛
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
lehet hogy nem helytálló mivel csak fél füllel és szemmel nézem a meccset de gerát csak az egyik szabadrugásnál láttam meg amikor szögletet akart a lesnélOrk
füllel ne nézd, mert megint aranyköpés lesz

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
lehet hogy nem helytálló mivel csak fél füllel és szemmel nézem a meccset de gerát csak az egyik szabadrugásnál láttam meg amikor szögletet akart a lesnél
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Úgy látszik egyébként, hogy a svédeknek mindig van egy csak ellenünk jó játékosuk, de ez a gyerek még csak nem is csatár mint Allbeck.F.Schleck
Allback 30 gólos a válogatottban, nem mindet nekünk lőtte azért 😛

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 737 — Vikings fan
Ideje volt leszedni Rudolfot
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
a svédeknek mindig van egy csak ellenünk jó játékosuk, de ez a gyerek még csak nem is csatár mint Allbeck.F.Schleck
nem csak a svédeknek

lengyel Niedzalen vagy ki vert kettőt, Niculaue nevű román is ugyanez, Verpakovskis dettó, Mifsud is megszórt minket Máltán
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
F.Schleck nekem nem priskinnel van a bajom, hanem rudolf zavart nagyon mert ő tényleg az egész tavaszi szezont kihagyta vagy szar volt
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Laczkótól bármelyik jobb....JC6
Most már csak az a kérdés, hogy Laczkó hogy kapcsolódik Orbánhoz. Bár ahogy látom, te nagyon belelátsz a dolgokba, szóval biztos tudsz erről is valami jó kis pletykát.F.Schleck
Már megint te, gázai huligán?
A Vili-Szélesi válaszra reagálva írtam, hogy Laczkótól bármelyik jobb.
Elek meg Lipták a Vidis hsz-em..

Szerintem ezt benézted...fail...JC6
😊
Egyébként mivel a videotonosokat kezdted el oltani, hogy csak Orbán miatt vannak bent, ezért eléggé meglepett, hogy utána Laczkót zavarnád el.

Ork: Priskin most kivételesen eddig minden meccsen játszott az Ipswichben és még két gólt is szerzett 4 bajnoki meccsen. Én nálam a mostani formája miatt lehet, hogy inkább ő kezdett volna Rudolf helyett.

Úgy látszik egyébként, hogy a svédeknek mindig van egy csak ellenünk jó játékosuk, de ez a gyerek még csak nem is csatár mint Allbeck.

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 737 — Vikings fan
Ez a gól... Király merre járt annyira messze ?
Amúgy Lázár nem rossz játékos U21 be negész jól játszott azért került be most a nagy csapatba. Hozzák Szabót a szélre ő jó lesz.
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
liptáknak szerintem helye van a válogatottban és korábban én hiányoltam is, de most speciel gyengébben játszik
az a tanulság hogy Vermes kell a válogatottba ő sokoldalúan tud szélső és közép hátvédet is 😊Ork
azért Vermes sem az a shutdown CB, emlékszem mikor az ötösön elcselezgette a labdát az MTK ellen 😀
de annyira szar jobbekkjeink vannak, hogy kb még őt is ki lehetne próbálni.

de csak Darko honosítása után 😊Höri
vermes szerintem bal bekk, de akkor ott van a válogatott góllal rendelkező kis pollák, aki játszik bal és jobb hátvédet is ha kell
szokolt nem mondom mert ő sophmore slumpban van 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
amúgy sanyi vele kapcsolatban siránkozott, hogy az újpestben nem azt játszatják vele ami ő szeretne így hogy közép hátvéd lett nálunk Ork
hát a békéscsabai Coentrao mellett nehéz odakerülni 😛

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
amúgy ki volt a #4 az a zseni aki a szabadrúgás alig látható módon a kezével akarta elérni?Ork
Juhász szokott lenni a wannabe Favre
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
egyszer mi szereznénk már ilyen maki gólokat
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
liptáknak szerintem helye van a válogatottban és korábban én hiányoltam is, de most speciel gyengébben játszik
az a tanulság hogy Vermes kell a válogatottba ő sokoldalúan tud szélső és közép hátvédet is 😊Ork
menjen Kádár, ő is elvan baloldalon és középen iskonqueror
pont mint vermes 😀
amúgy sanyi vele kapcsolatban siránkozott, hogy az újpestben nem azt játszatják vele ami ő szeretne így hogy közép hátvéd lett nálunk

amúgy ki volt a #4 az a zseni aki a szabadrúgás alig látható módon a kezével akarta elérni?
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
liptáknak szerintem helye van a válogatottban és korábban én hiányoltam is, de most speciel gyengébben játszik
az a tanulság hogy Vermes kell a válogatottba ő sokoldalúan tud szélső és közép hátvédet is 😊Ork
azért Vermes sem az a shutdown CB, emlékszem mikor az ötösön elcselezgette a labdát az MTK ellen 😀
de annyira szar jobbekkjeink vannak, hogy kb még őt is ki lehetne próbálni.

de csak Darko honosítása után 😊

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
liptáknak szerintem helye van a válogatottban és korábban én hiányoltam is, de most speciel gyengébben játszik
az a tanulság hogy Vermes kell a válogatottba ő sokoldalúan tud szélső és közép hátvédet is 😊Ork
menjen Kádár, ő is elvan baloldalon és középen is

kár, hogy nincs itt marci(tomi), megerősíthetne
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
liptáknak szerintem helye van a válogatottban és korábban én hiányoltam is, de most speciel gyengébben játszik
az a tanulság hogy Vermes kell a válogatottba ő sokoldalúan tud szélső és közép hátvédet is 😊
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Lipták szerintem jó játékos.
Felépítésre is, fejelni is tud, és keveset hibázik.
Zlatanra kisebb embert kár ráállítani mert elnyomja a faszba.

Lázárt én se vágom miért válogatott, eleve tavaly a szezon nagy részében nem ő hanem Andic volt a vidi jobbek.
Elek ugyanez csak más poszton, egyáltalán nem volt alapember tavaly, és olyan nagy berobbanásra sem emlékszem tőle.

Vidi hype, Gyuri bácsi hadd örüljön...

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ó bocs
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
lipták most itt és idén gyenge de korábban szerintem nagyon jól játszott az NB 1-ben illetve az angolok ellen is jó volt így még értem hogy bekerült a keretbeOrk
amúgy lehet fura tőlem, de ez nem gecizés volt, egyszerűen nem vágtam ki a csávó 😊 Lipták a lokis, és Lázár a vidis?konqueror
fordítva a nagy darab középhátvéd a vidis lipták, a szélső huszti szerű meg a debreceni lackó, lázár is vidis de ő egy harmadikOrk
Laczkót azért ismerem. még 2006ból mikor Fradiban feltűnt balszélsőként. aztán húzott ki Pireuszba

még ez az Elek volt új arc, gondolom nem a volt MTK balbekk Elek Norbert
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
ez a Lázár meg Lipták amúgy ki a bűn és miért lettek hirtelen válogatottak?konqueror
lipták most itt és idén gyenge de korábban szerintem nagyon jól játszott az NB 1-ben illetve az angolok ellen is jó volt így még értem hogy bekerült a keretbeOrk
amúgy lehet fura tőlem, de ez nem gecizés volt, egyszerűen nem vágtam ki a csávó 😊 Lipták a lokis, és Lázár a vidis?konqueror
fordítva a nagy darab középhátvéd a vidis lipták, a szélső huszti szerű meg a debreceni lackó, lázár is vidis de ő egy harmadik
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Laczkótól bármelyik jobb....JC6
Most már csak az a kérdés, hogy Laczkó hogy kapcsolódik Orbánhoz. Bár ahogy látom, te nagyon belelátsz a dolgokba, szóval biztos tudsz erről is valami jó kis pletykát.F.Schleck
Már megint te, gázai huligán?
A Vili-Szélesi válaszra reagálva írtam, hogy Laczkótól bármelyik jobb.
Elek meg Lipták a Vidis hsz-em..

Szerintem ezt benézted...fail...JC6
személyeskedni nem kéne
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ez a Lázár meg Lipták amúgy ki a bűn és miért lettek hirtelen válogatottak?konqueror
lipták most itt és idén gyenge de korábban szerintem nagyon jól játszott az NB 1-ben illetve az angolok ellen is jó volt így még értem hogy bekerült a keretbeOrk
amúgy lehet fura tőlem, de ez nem gecizés volt, egyszerűen nem vágtam ki a csávó 😊 Lipták a lokis, és Lázár a vidis?konqueror
mind2 Videoton

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Pedig mennyivel jobb lenne a szokásos Vanczák-Szélesi álompáros, ugye?F.Schleck
Laczkótól bármelyik jobb....JC6
Most már csak az a kérdés, hogy Laczkó hogy kapcsolódik Orbánhoz. Bár ahogy látom, te nagyon belelátsz a dolgokba, szóval biztos tudsz erről is valami jó kis pletykát.F.Schleck
Már megint te, gázai huligán?
A Vili-Szélesi válaszra reagálva írtam, hogy Laczkótól bármelyik jobb.
Elek meg Lipták a Vidis hsz-em..

Szerintem ezt benézted...fail...
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
két csatár

de rég láttam ilyetkonqueror
az a baj a mostani két csatárral, hogy alig játszanak vagy semmit a csapatuknálOrk
viszont az egyik félig szlovák, így JC6 is örülhet 😂