Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
zavi! nekem eddig is ez volt a véleményem , a tegnapi meccs csak megerősített benne...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Akkor már csak a Gera fanoktól kérdeznék annyit, ez a megfelelő poszt volt neki, vagy még mindig kell leresni azt ahol hasznára tud lenni a válogatottnak. Sanyiábtól csak annyit, azt hol álmodta meg, hogy az egy szem előretol csatárunk Rudolf legyen, miközben erre a feladatra csak alkalmasabb csatárok vannak. (Szalai, Priskin és urambocsá Sanyi mind erősebb felépítésű, nem fújja el őket az első fuvallat). Ja hogy utóbbi kettőt nem is volt a keretben, olyannyira támadó, őszinte szerethető csapatot építünk? Az lesz a gáz, ha Koeman szereplééhez képest most szerzünk egy olyan hét nyolc ponttal kevesebbet, majd röhöghet a markában a hollandus, hogy kellett ez nektek hülye magyarok. És teljes mértékben igaza lesz. Mert csak összehasonlításképp a Koeman éra elején a dánok húzták ellenünk az időt a Puskásban, hogy megússzák döntetlennel, a svédeket meg egy félidőn át lefociztuk, mondjuk eredményre az sem vezetett, de legalább vmi játékfélét produkáltunk ellentétben a tegnapival. És nagyon várom a keddi diadalmenetet Moldova ellen, mert ugye a VB selejtezőkön a nálunk papíron gyengébbeket oda vissza vertük. És a moldávok vmi fondorlattal 2-0-ra elpicsázták a finneket. Érdekes lesz.gabokocka
No igen... Gerára semmi szükség 5 éve nem volt jó meccse, lehet szopkodni a faszát, hogy kihagyhatatlan, meg a legjobb magyar futballista, de tények makacs dolgok. Egervári pedig az egyik leggyávább, legbeszaribb magyar edző, számomra nem is kérdés, hogy mekkora visszaesés ez Koemanhoz képest. Lehetett a hollandot szidni, de az igazság a következő: a 98-as pótselejtezőt leszámítva a legjobb, legeredményesebb magyar szereplés volt. A gyengébbeket oda-visszavertük, az erősektől többnyire szívtunk, de ez mindig is így volt.

Erre képtelen lesz ez a "nagyszerű, bátor Egervári-csapat". Persze ettől még lehet f.szt sz.pni, mert a héttérben akkora emberek vannak, mint Csányi és Orbán, de az igazság az, hogy inkább hátralépés történt az elmúlt 3-4 hónapban minden téren...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
megnéztem az ismétlést délelőtt... hát bazmeg sowunmit a válogatottba 😊kristof
sztem egyértelmű ki likeolta ezt
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
megnéztem az ismétlést délelőtt... hát bazmeg sowunmit a válogatottba 😊
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
tegyük be Némethet előre, aztán szarjunk bele az egészbe 😂Hurka
elpusztítják. Liverpool reserve után elment Blackpoolba, első meccsen rommárúgták. első válogatott meccsen ugyanez

Futács vagy Szalai meccsrutinnal, nemzetközi tapasztalattal, úgy hogy stabilan játszanak lehetne egyik támadó (őket nem rúgják rojtosra), mellé meg lehetne a kisebb, gyorsabb, ügyesebb, ámde megerősödött NK9

addig meg sajnos kb nincs senki, egy csatárral szoktuk nyomni, de komolyabb ellenfél bármely csatárunk lenyeli egészbenkonqueror
szted én nem ismerem őt? 😛
több mint 13 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 832 — Keep pounding
nem lesz sorsdöntő meccse a selejtezőnek...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Ja és a Dzsudzsák Huszti csere. Gondoltam szünetben biztosan megsérült Dzsudzsák, fasz ki van, erre kedvenc géniuszunk büszkén kürtöli világgá, hogy taktikai okai voltak a cserének, mert nem segítette eléggé a védekezést. 50. perc bal oldalunkról beadás, gól. Nyilván nem a csere miatt, de vicces. Ne röhögtessük már ki magunkat a nyilatkozatainkkal, ha nem muszáj.gabokocka
Szerintem picit kemény vagy Egervárival, de ez tényleg marhaság volt. Utcahosszal a legveszélyesebb játékosunk volt Dzsudzsák az első félidőben.
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
És Koeman nem volt császár, de azt sikerül elérnie, hogy egy fos kerettel viszonylag stabilan védekezzünk és a nálunk szarabbakat elverjük minden esetben. Számomra ez előrelépés volt az elmúlt évekhez képest, ezért én hagytam volna dolgozni tovább. De nem, mi magyarosan kezdjük megint elölről... Vagy inkább lépjünk vissza jó sokat.gabokocka
nem akarom Egervárit védeni, de akkor most is fos keretünk, és szarabbakat még elverhetjük...vagy te már biztosan tudod,h nem?
ha majd selejtező legfontosabb sorsdöntő meccsén 0-1-nél nem állunk be védekezni, akkor már nyugodt szívvel elmondhatjuk, h megérte kapitányt váltani 😛

Gerzson valóban híg fos volt(sajnos Fulhambe is alig játszik), de vele együtt Dzsudzsi meg a többiek is...Koman viszont egész jó volt, meg még Lázárt lehetne dicsérni.

|
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
tegyük be Némethet előre, aztán szarjunk bele az egészbe 😂Hurka
elpusztítják. Liverpool reserve után elment Blackpoolba, első meccsen rommárúgták. első válogatott meccsen ugyanez

Futács vagy Szalai meccsrutinnal, nemzetközi tapasztalattal, úgy hogy stabilan játszanak lehetne egyik támadó (őket nem rúgják rojtosra), mellé meg lehetne a kisebb, gyorsabb, ügyesebb, ámde megerősödött NK9

addig meg sajnos kb nincs senki, egy csatárral szoktuk nyomni, de komolyabb ellenfél bármely csatárunk lenyeli egészben
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
írtam már én is. jelenleg nincs normális csatárunk a nemzetközi porondrakonqueror
Jelenleg? 15 éve kb. 😊zavi27
arra akartam inkább utalni, hogy egyszer talán lesz 😊
több mint 13 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 832 — Keep pounding
Hiába a 10 millió szöv kap országa vagyunk, és mindig az a rossz megoldás ami éppen van. Sajna ilyen játékosanyagból, akik nagy része nem is játszik ennyit lehet kihozni most kb. mindegy ki a kapitány, és kb. melyik 20 ember van a keretben.zavi27
Akkor miért is kellett két hónappal a selejtezők kezdete előtt leváltani az elmúlt 24 év legjobb mutatóját elérő kapitányt?

Az meg hogy az MLSZ vezetés, tulajdonosok, és több edző összefogva kinn volt, jelképezve asok széthúzás után, hogy próbálnak a jelenlegi viszonyok közeppette tenni együtt valamit, megint nem értem miért undorító. Herczeg András is ott volt többek közt. Szokásos magyar gyűlölködés csak szerintem.zavi27
Koeman alatt ki tiltotta meg hogy összefogás legyen? Illetve volt összefogás, a holland ellen...

És Koeman nem volt császár, de azt sikerül elérnie, hogy egy fos kerettel viszonylag stabilan védekezzünk és a nálunk szarabbakat elverjük minden esetben. Számomra ez előrelépés volt az elmúlt évekhez képest, ezért én hagytam volna dolgozni tovább. De nem, mi magyarosan kezdjük megint elölről... Vagy inkább lépjünk vissza jó sokat.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
tegyük be Némethet előre, aztán szarjunk bele az egészbe 😀 😀
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
tegyük be Némethet előre, aztán szarjunk bele az egészbe 😂
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 700 — Amerikai sportok rajongója
looool ez a meccs.
koeman 2.0.
egerávri 100%-ig ugyanazt játszatta mint amit koeman. a különbség h a holland 2 év alatt ezt a játékot megtanítatta (nagyjából) azokkal a játékosokkal akiket kiválasztott...most egervári megpróbálta ezt lemásolni , csak kicserélte a kezdő 11-et. ez lett a vége.

kormányváltás ide meg oda , tudomásul kell venni h lehet itt az atyaúristen is szöv. kap. ha 2 évnél senkit nem hagyunk tovább dolgozni. koeman legalább kitalált valamit ami isten tudja akár működhetett volna is....egervári meg mindnig is egy fasz volt , kijött neki az u20 VB és most ő a helyi faszagyerek. az meg h tésztás gyuri bá mi a pöcsömet keresett ott nem értem... m1 , remélem lesz még jobb és egervári rám cáfol. de ez a tegnapi egy komikum volt.
am. gaboval mindenben egyet értek...

szerk. természetes air sanyi nagyon hiányzik!!!peach
Hát sokféle látásmód, vélemény van az biztos. Most pl. az lesz kihozva lassan hogy Koeman mekkora császár volt sokak szerint, érdekes. Meghogy ő kitalált valamit. Ja, azt hogy csatár nélkül játszunk, és soha döntetlennél jobb eredményt ne érjünk el. Egervári isten volt az U20 sikerrel, mosmár pöcsfej? Vicc.
nekem elég mértékadó és kedvelt oldal az nst fórum pl., jó elemzések vannak mindig ott szerintem, ott pl. Rudolfot dicsérik, itt meg lehúzzák sokan.
http://nepstadion.blogzona.hu/archives/2010/09/04/El_kellett_azt_loni_Voli_-_A_het_meccse_III/
http://nepstadion.blogzona.hu/archives/2010/09/03/Vallalhato_vereseggel_kezdtunk/

Hiába a 10 millió szöv kap országa vagyunk, és mindig az a rossz megoldás ami éppen van. Sajna ilyen játékosanyagból, akik nagy része nem is játszik ennyit lehet kihozni most kb. mindegy ki a kapitány, és kb. melyik 20 ember van a keretben.
Az meg hogy az MLSZ vezetés, tulajdonosok, és több edző összefogva kinn volt, jelképezve asok széthúzás után, hogy próbálnak a jelenlegi viszonyok közeppette tenni együtt valamit, megint nem értem miért undorító. Herczeg András is ott volt többek közt. Szokásos magyar gyűlölködés csak szerintem.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Szalai szerintem igen jó lenne. Első fordulóban láttam a játékát, nagyon hajtott mikor bejött csereként! Ha ekkora motivációval tudna játszani a válogatottban később is, akkor nálam nem lenne kérdés, hogy ki játsszon!


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 700 — Amerikai sportok rajongója
írtam már én is. jelenleg nincs normális csatárunk a nemzetközi porondrakonqueror
Jelenleg? 15 éve kb. 😊
több mint 13 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 832 — Keep pounding
mondjuk nem kell atomfizikusnak lenni ahhoz, hogy ezt már előre tudja az ember... Kovács Pétert kellett volna behívni (már az angolok ellen ki lehetett volna próbálni, mint a magyar Crouch), évek óta skandináv földön játszik, bármennyire is lenézzük, ezt bármely országban meghúzták volna, ahol nem panelekből, hanem játékosokból építenek fel egy válogatottat...JJ Tiller
Te is fogod kapni ezért az ötletért a lehurrogást, várd ki a végét. 😊F.Schleck
Azárt visszaolvasva pár véleményt, tényleg igaz, hogy nekünk mindig az a jó aki nem játszik, senki sem jó. Ebben a meccsben ennyi volt jelenleg. Az első félidő jó volt, bíztató aztán sajnos vereség. Torghelle, Kovács P.?! Évekig meg nem az volt, hogz úristen Sanyika meddig botladozik ott elöl, most meg miért nem ő volt?!zavi27
Ugyanez volt a véleményem x héttel ezelőtt is. Egervárival semmiféle előrelépés nem várható, inkább visszaesést prognosztizálok. Nem értettem a Gera kultuszt amikor x éve nem volt értékelhető teljesítménye a válogatottban, most sem. Nem értettem Koeman elküldését, nyilván nem volt világmegváltó elvertek minket a németek és a hollandok mint a kétfenekű dobot, de tétmeccseken valamennyire hoztuk magunkat, nekünk váltani kellett kíváncsian várom az eredményt. Én továbbra is Sanyit tartom az egyetlen értelmes alternatívának ebben a játékrendszerben (mondjuk Kovács Péter, vagy Szalai kipróbálása még magyarázható lett volna vmi logikával ez a rudolfos megoldás börleszk), tegnap nem cáfolt rám a csapat.

De amivel betelt a pohár az Faragó és társai ömlengése, mintha lefociztuk volna a svédeket. Nem tudom milyen meccset néztek. Az első félidő is csak azért volt elfogadható, mert a svédek a három négy ajtó ablak helyzetükből nem vertek be kettőt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
looool ez a meccs.
koeman 2.0.
egerávri 100%-ig ugyanazt játszatta mint amit koeman. a különbség h a holland 2 év alatt ezt a játékot megtanítatta (nagyjából) azokkal a játékosokkal akiket kiválasztott...most egervári megpróbálta ezt lemásolni , csak kicserélte a kezdő 11-et. ez lett a vége.

kormányváltás ide meg oda , tudomásul kell venni h lehet itt az atyaúristen is szöv. kap. ha 2 évnél senkit nem hagyunk tovább dolgozni. koeman legalább kitalált valamit ami isten tudja akár működhetett volna is....egervári meg mindnig is egy fasz volt , kijött neki az u20 VB és most ő a helyi faszagyerek. az meg h tésztás gyuri bá mi a pöcsömet keresett ott nem értem... m1 , remélem lesz még jobb és egervári rám cáfol. de ez a tegnapi egy komikum volt.
am. gaboval mindenben egyet értek...

szerk. természetes air sanyi nagyon hiányzik!!!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
mondjuk nem kell atomfizikusnak lenni ahhoz, hogy ezt már előre tudja az ember... Kovács Pétert kellett volna behívni (már az angolok ellen ki lehetett volna próbálni, mint a magyar Crouch), évek óta skandináv földön játszik, bármennyire is lenézzük, ezt bármely országban meghúzták volna, ahol nem panelekből, hanem játékosokból építenek fel egy válogatottat...JJ Tiller
Te is fogod kapni ezért az ötletért a lehurrogást, várd ki a végét. 😊F.Schleck
Azárt visszaolvasva pár véleményt, tényleg igaz, hogy nekünk mindig az a jó aki nem játszik, senki sem jó. Ebben a meccsben ennyi volt jelenleg. Az első félidő jó volt, bíztató aztán sajnos vereség. Torghelle, Kovács P.?! Évekig meg nem az volt, hogz úristen Sanyika meddig botladozik ott elöl, most meg miért nem ő volt?!zavi27
Amíg nem találjuk meg a biztos megoldást az egyes posztokra, addig természetesen az ember próbál ötletelni. Új balszélsőt vagy söprögetőt senki nem követel a válogatottba, mert Dzsudzsák és Juhász elit játékos és általában tudásuknak megfelelően is teljesítenek. És mondom, mikor két skandináv csapattal is egy csoportba kerülünk, nonszensz hogy nem adunk lehetőséget egy olyan focistának, aki éveket töltött el eredményesen ott, csak mert valamikor valakinél kegyvesztett lett, helyette olyanok kerülnek a pályára, akik többet játszanak szezonra lebontva a válogatottban, mint a klubjukban...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
írtam már én is. jelenleg nincs normális csatárunk a nemzetközi porondra
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 700 — Amerikai sportok rajongója
rudolffal gondolom az lehetett az elképzelés, hogy a nagydarab svéd védőket a földön zavarjuk meg, de ehelyett az lett h úgy bedarálták a kisembert mint a szart.gabtsi
mondjuk nem kell atomfizikusnak lenni ahhoz, hogy ezt már előre tudja az ember... Kovács Pétert kellett volna behívni (már az angolok ellen ki lehetett volna próbálni, mint a magyar Crouch), évek óta skandináv földön játszik, bármennyire is lenézzük, ezt bármely országban meghúzták volna, ahol nem panelekből, hanem játékosokból építenek fel egy válogatottat...JJ Tiller
Te is fogod kapni ezért az ötletért a lehurrogást, várd ki a végét. 😊F.Schleck
Azárt visszaolvasva pár véleményt, tényleg igaz, hogy nekünk mindig az a jó aki nem játszik, senki sem jó. Ebben a meccsben ennyi volt jelenleg. Az első félidő jó volt, bíztató aztán sajnos vereség. Torghelle, Kovács P.?! Évekig meg nem az volt, hogz úristen Sanyika meddig botladozik ott elöl, most meg miért nem ő volt?!
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
rudolffal gondolom az lehetett az elképzelés, hogy a nagydarab svéd védőket a földön zavarjuk meg, de ehelyett az lett h úgy bedarálták a kisembert mint a szart.gabtsi
mondjuk nem kell atomfizikusnak lenni ahhoz, hogy ezt már előre tudja az ember... Kovács Pétert kellett volna behívni (már az angolok ellen ki lehetett volna próbálni, mint a magyar Crouch), évek óta skandináv földön játszik, bármennyire is lenézzük, ezt bármely országban meghúzták volna, ahol nem panelekből, hanem játékosokból építenek fel egy válogatottat...JJ Tiller
Te is fogod kapni ezért az ötletért a lehurrogást, várd ki a végét. 😊

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
rudolffal gondolom az lehetett az elképzelés, hogy a nagydarab svéd védőket a földön zavarjuk meg, de ehelyett az lett h úgy bedarálták a kisembert mint a szart.gabtsi
mondjuk nem kell atomfizikusnak lenni ahhoz, hogy ezt már előre tudja az ember... Kovács Pétert kellett volna behívni (már az angolok ellen ki lehetett volna próbálni, mint a magyar Crouch), évek óta skandináv földön játszik, bármennyire is lenézzük, ezt bármely országban meghúzták volna, ahol nem panelekből, hanem játékosokból építenek fel egy válogatottat...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
gera: adom, amit mondasz, de én ettől függetlenül gondolom úgy, hogy neki ott KELL lennie. még ha nem is játszik úgy ahogy kellene.

rudolffal gondolom az lehetett az elképzelés, hogy a nagydarab svéd védőket a földön zavarjuk meg, de ehelyett az lett h úgy bedarálták a kisembert mint a szart. azért mellberg egy 3-4 sárgalapos belépőt úszott meg, ibra pirosáról nem is beszélve.

torghellében nem értünk egyet, számomra minősíthetetlen az ember, semmilyen körülmények közöt nem engedném a válogatott közelébe.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 249 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
én is vártam most a csodát, de addig amíg a játékosok döntő többsége egyáltalán nem játszik a csapatában, addig ne is reméljünk semmit.gabtsi
ez a kulcs!

hozzátenném, hogy a finnek 36. perctől emberhátrányban játszottak, kiállították az egyik védőjüket, DE én is azt mondom, nehéz lesz a keddi meccs, nem kéne egy karlegyintéssel elintézni mindenkit, mert megint megégünk mint Málta ellen anno...