Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
egyébként meg, a felnőtt válogatotthoz annyit szeretnék írni, hogy:

az egy dolog, hogy a nagyobb neveknek hosszú idő óta semmi sem sikerül a válogatottban, gondolok itt Gerára, Dzsudzsákra. de... engedtessék megjegyeznem, hogy egy mondatával nagyon egyet értek Sanyibának, mégpedig azzal, hogy: annyit futballoznak, amennyit az ellenfél enged. az ellenfél kikapcsolja a 2-3 nagy nevet, megfojtanak a középpályán - mert igenis, a meccs ott dől el - esélyünk sincs. még az ellenfél 8-10 játékosa folyamatos terhelés alatt áll, nívósabb bajnokságokban, nekünk 3 játékosunk játszik folyamatosan.

És lehet itt szidni Gerát vagy Dzsudzsit a válogatottbeli teljesítményük alapján, csak ilyenkor a MAGYAR EMBER elfelejti, hogy a magyar válogatottban nem Bakkal, Koevermans, Zamora vagy Dempsey a nagyjaink csapattársa...

Ellenben csodálatos volt hallgatni mind az Ajax stadionjában, mind a Wembley-ben, hogy több ezren (hollandok, angolok) tapsolták meg állva és éljenezték Dzsudzsit és Gerát. Ez a valami emberek!

Túl nagyok az elvárásaink.JC6
Egyébként meg hiába nem megy nekik a válogatottban, hülyeség lenne kihagyni őket, mert másnak se menne a helyükben, ellenben nekik egyszer-egyszer kijöhet a lépés. Nem azt mondom, h egy villanással eldöntik majd a meccset, de azért az esély mindig ott lesz, h mutatnak valamit. Ja és minden meccsen lekötnek pár embert, akik őket fogják a nevük miatt ezzel pedig több tér jut a többieknek.

Amúgy a nagy csapatok ellen fizikálisan nem vesszük fel a versenyt, a kisebbeket viszont most is legyőzhetjük szvsz. A 3. hely meglehet és az nem is lenne rossz...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
Pesten is van Rotschild (élelmiszer)üzlet, a fél világ az ő kezükben van 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Na ezért utálom én a válogatott szüneteket: Kuyt több hétre kiesett a holland válogatott edzésén összeszedett vállsérülése miatt.
:mad: :mad:Mikey
aki nem tud ollózni, az ne próbálkozzon...

amúgy úgyfest meglesz a Róma új tulaja nemsokára, egy helyi üzletember Giampaolo Angelucci kezdett tárgyalásokat az Unicredit bankkal, illetve a Rostschild család (róluk annyit találtam, hogy egy piszok gazdag bankárcsalád) és a Szaudi királyi család egyik tagja is érdeklődik. Remélem Angelucci lesz a befutó.Habi
hákk! a Habsburg-ház bankárai, beszarsz behugyozó
ird be hogy Rothschild family wiki - annyi elég lesz

vizirgenyó, ha az övék lesz, akkor nézd majd meg a Lazio-sokat 😂


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Na ezért utálom én a válogatott szüneteket: Kuyt több hétre kiesett a holland válogatott edzésén összeszedett vállsérülése miatt.
:mad: :mad:Mikey
aki nem tud ollózni, az ne próbálkozzon...

amúgy úgyfest meglesz a Róma új tulaja nemsokára, egy helyi üzletember Giampaolo Angelucci kezdett tárgyalásokat az Unicredit bankkal, illetve a Rostschild család (róluk annyit találtam, hogy egy piszok gazdag bankárcsalád) és a Szaudi királyi család egyik tagja is érdeklődik. Remélem Angelucci lesz a befutó.


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 707
Na ezért utálom én a válogatott szüneteket: Kuyt több hétre kiesett a holland válogatott edzésén összeszedett vállsérülése miatt.
:mad: :mad:
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Na, félárú moldáv jegy valaki? 😊Rajna
Melyik árkategóriás jegy? 😊Bálesz
1800-as.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
egyébként meg, a felnőtt válogatotthoz annyit szeretnék írni, hogy:

az egy dolog, hogy a nagyobb neveknek hosszú idő óta semmi sem sikerül a válogatottban, gondolok itt Gerára, Dzsudzsákra. de... engedtessék megjegyeznem, hogy egy mondatával nagyon egyet értek Sanyibának, mégpedig azzal, hogy: annyit futballoznak, amennyit az ellenfél enged. az ellenfél kikapcsolja a 2-3 nagy nevet, megfojtanak a középpályán - mert igenis, a meccs ott dől el - esélyünk sincs. még az ellenfél 8-10 játékosa folyamatos terhelés alatt áll, nívósabb bajnokságokban, nekünk 3 játékosunk játszik folyamatosan.

És lehet itt szidni Gerát vagy Dzsudzsit a válogatottbeli teljesítményük alapján, csak ilyenkor a MAGYAR EMBER elfelejti, hogy a magyar válogatottban nem Bakkal, Koevermans, Zamora vagy Dempsey a nagyjaink csapattársa...

Ellenben csodálatos volt hallgatni mind az Ajax stadionjában, mind a Wembley-ben, hogy több ezren (hollandok, angolok) tapsolták meg állva és éljenezték Dzsudzsit és Gerát. Ez a valami emberek!

Túl nagyok az elvárásaink.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ennyit érnek a fiatal "sztárjaink"...Remélem ezek után helyén kezeli őket a sajtó és nem lesz 2 naponta friss NK9 cikk, a többiről nem is beszélve.
BOTRÁNY!

Az a baj, hogy nem tudják helyén kezelni a dolgokat, ez a realitás...szégyen volt a tegnapi meg a mai meccs is.JC6
sajnos igazat kell, hogy adjak. Akármennyire si lehetnek tehetségesek, ahogy JJ is mondta itthon, a legnagyobb hiány ilyenkor mindig kijön: az alázatHurka
ó Hurka, ez megtisztelő 😀 megjegyzem ezt a napot 😀
komolyra fordítva a szót, pontosan ezt a jelzőt kerestem: alázat. nincsen bennük alázat a futball iránt, páran annyira túl vannak sztárolva, hogy már azt még a magyar ember sem nyeli le. ömlengések, hazugságok és a legnagyobb baj, nem egymást, hanem magukat csapják be. szerény véleményem szerint NK9 sosem lesz igazi futballista, igazi sztár.
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Ennyit érnek a fiatal "sztárjaink"...Remélem ezek után helyén kezeli őket a sajtó és nem lesz 2 naponta friss NK9 cikk, a többiről nem is beszélve.
BOTRÁNY!

Az a baj, hogy nem tudják helyén kezelni a dolgokat, ez a realitás...szégyen volt a tegnapi meg a mai meccs is.JC6
sajnos igazat kell, hogy adjak. Akármennyire si lehetnek tehetségesek, ahogy JJ is mondta itthon, a legnagyobb hiány ilyenkor mindig kijön: az alázat
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ennyit érnek a fiatal "sztárjaink"...Remélem ezek után helyén kezeli őket a sajtó és nem lesz 2 naponta friss NK9 cikk, a többiről nem is beszélve.
BOTRÁNY!

Az a baj, hogy nem tudják helyén kezelni a dolgokat, ez a realitás...szégyen volt a tegnapi meg a mai meccs is.
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Hmm Egervárinak grat: nem csak a svédek elleni meccsen betlizett (szvsz edzői betli volt ez a 2-0 legink) hanem azzal h Komant felvitte a nagyválogatotthoz az U21-es csapatot is sikeresen megbontotta...empty taxi
Ezt azért felejtsük már el h lehet. Az egész világon leszarják az U21-es csapatot, ha a nagy válogatottról van szó, csak nálunk vannak ilyen szent tehénként kezelve az utánpótláscsapataink. Tudom, a vb 3. hely szép eredmény volt, de ennél többet érne szerintem egy nagyválogatott kijutás.F.Schleck
Khm... ez a magyar válogatott keret a támadó kp-oknál a legbővebb...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hmm Egervárinak grat: nem csak a svédek elleni meccsen betlizett (szvsz edzői betli volt ez a 2-0 legink) hanem azzal h Komant felvitte a nagyválogatotthoz az U21-es csapatot is sikeresen megbontotta...empty taxi
Ezt azért felejtsük már el h lehet. Az egész világon leszarják az U21-es csapatot, ha a nagy válogatottról van szó, csak nálunk vannak ilyen szent tehénként kezelve az utánpótláscsapataink. Tudom, a vb 3. hely szép eredmény volt, de ennél többet érne szerintem egy nagyválogatott kijutás.

több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Hmm Egervárinak grat: nem csak a svédek elleni meccsen betlizett (szvsz edzői betli volt ez a 2-0 legink) hanem azzal h Komant felvitte a nagyválogatotthoz az U21-es csapatot is sikeresen megbontotta...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 673 — Illegális gyakorló
Na, félárú moldáv jegy valaki? 😊Rajna
Melyik árkategóriás jegy? 😊

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Akkor már csak a Gera fanoktól kérdeznék annyit, ez a megfelelő poszt volt neki, vagy még mindig kell leresni azt ahol hasznára tud lenni a válogatottnak. Sanyiábtól csak annyit, azt hol álmodta meg, hogy az egy szem előretol csatárunk Rudolf legyen, miközben erre a feladatra csak alkalmasabb csatárok vannak. (Szalai, Priskin és urambocsá Sanyi mind erősebb felépítésű, nem fújja el őket az első fuvallat). Ja hogy utóbbi kettőt nem is volt a keretben, olyannyira támadó, őszinte szerethető csapatot építünk? Az lesz a gáz, ha Koeman szereplééhez képest most szerzünk egy olyan hét nyolc ponttal kevesebbet, majd röhöghet a markában a hollandus, hogy kellett ez nektek hülye magyarok. És teljes mértékben igaza lesz. Mert csak összehasonlításképp a Koeman éra elején a dánok húzták ellenünk az időt a Puskásban, hogy megússzák döntetlennel, a svédeket meg egy félidőn át lefociztuk, mondjuk eredményre az sem vezetett, de legalább vmi játékfélét produkáltunk ellentétben a tegnapival. És nagyon várom a keddi diadalmenetet Moldova ellen, mert ugye a VB selejtezőkön a nálunk papíron gyengébbeket oda vissza vertük. És a moldávok vmi fondorlattal 2-0-ra elpicsázták a finneket. Érdekes lesz.gabokocka
No igen... Gerára semmi szükség 5 éve nem volt jó meccse, lehet szopkodni a faszát, hogy kihagyhatatlan, meg a legjobb magyar futballista, de tények makacs dolgok.Soldados
Gondolom a válogatottról beszélsz, hogy 5 éve nem volt jó meccse.
És nem a legjobb magyar focista, de a legjobb magyar kp volt kb. 5 évig (én nem vagyok hatalmas Dzsudzsi-fan, szóval nálam még most is coinflip jellegű a kérdés), nem igazán értem kivel pakolnád meg a csapatot, ha Gera nem fér be.

gabo: én 4-3-1-2-ben tudom elképzelni, sztem ott ideális lenne a háromszög (1-2) hátsó csúcsaként. De az, hogy őt csatárként játszatuk, az no comment, nem csoda, hogy nem megy neki... csak ugye nincs 2 csatárunk, meg 4 értelmes védőnk.
Csináljunk egy Kovács Péter - leggyorsabban futó magyar játékos duót ott elöl akkor (lásd szegény ember Crouch-Walcott párosa), az se lenne rosszabb 😛Igor
Igazából én is azt nem értem, hogy ha nem Gera játszik, akkor vajon ki? Nem láttam olyat a távollétében, akiről azt mondanám, hogy többet mutatott, mint Gera a szar meccsein. Legalább rajta jól áll a karszalag. 😛
több mint 13 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 705 — Patriots és Kaposvári KK fan
ÁÁÁ inkább a kosár VB-t választom, mert csak felbaszom magam :o
Megint miket művelünk botrányos
Csak azt tudnám ,hogy ez a nagy walesi válogatott, hogy rúgott 4!!! gólt?



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 249 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
gyötörjünk már be egy gólt!!

ijj szinte éreztem...

több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Ezt az U21-es támadórészleget, a játékosok labda nélküli mozgását óriási kín volt 45 percen át nézni. Szünetben be kell hozni előre egy magas embert (Futács), mert egyik aranylábú sem tudja megtartani és jól megjátszani a labdát.
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Akkor már csak a Gera fanoktól kérdeznék annyit, ez a megfelelő poszt volt neki, vagy még mindig kell leresni azt ahol hasznára tud lenni a válogatottnak. Sanyiábtól csak annyit, azt hol álmodta meg, hogy az egy szem előretol csatárunk Rudolf legyen, miközben erre a feladatra csak alkalmasabb csatárok vannak. (Szalai, Priskin és urambocsá Sanyi mind erősebb felépítésű, nem fújja el őket az első fuvallat). Ja hogy utóbbi kettőt nem is volt a keretben, olyannyira támadó, őszinte szerethető csapatot építünk? Az lesz a gáz, ha Koeman szereplééhez képest most szerzünk egy olyan hét nyolc ponttal kevesebbet, majd röhöghet a markában a hollandus, hogy kellett ez nektek hülye magyarok. És teljes mértékben igaza lesz. Mert csak összehasonlításképp a Koeman éra elején a dánok húzták ellenünk az időt a Puskásban, hogy megússzák döntetlennel, a svédeket meg egy félidőn át lefociztuk, mondjuk eredményre az sem vezetett, de legalább vmi játékfélét produkáltunk ellentétben a tegnapival. És nagyon várom a keddi diadalmenetet Moldova ellen, mert ugye a VB selejtezőkön a nálunk papíron gyengébbeket oda vissza vertük. És a moldávok vmi fondorlattal 2-0-ra elpicsázták a finneket. Érdekes lesz.gabokocka
No igen... Gerára semmi szükség 5 éve nem volt jó meccse, lehet szopkodni a faszát, hogy kihagyhatatlan, meg a legjobb magyar futballista, de tények makacs dolgok.Soldados
Gondolom a válogatottról beszélsz, hogy 5 éve nem volt jó meccse.
És nem a legjobb magyar focista, de a legjobb magyar kp volt kb. 5 évig (én nem vagyok hatalmas Dzsudzsi-fan, szóval nálam még most is coinflip jellegű a kérdés), nem igazán értem kivel pakolnád meg a csapatot, ha Gera nem fér be.

gabo: én 4-3-1-2-ben tudom elképzelni, sztem ott ideális lenne a háromszög (1-2) hátsó csúcsaként. De az, hogy őt csatárként játszatuk, az no comment, nem csoda, hogy nem megy neki... csak ugye nincs 2 csatárunk, meg 4 értelmes védőnk.
Csináljunk egy Kovács Péter - leggyorsabban futó magyar játékos duót ott elöl akkor (lásd szegény ember Crouch-Walcott párosa), az se lenne rosszabb 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Na, félárú moldáv jegy valaki? 😊

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Portugália-Ciprus 4-4 😂

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Hurkának:

http://iwiw.hu/pages/user/userdata.jsp?userID=14026
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Gulácsi - Szokol, Pintér, Debreceni, Kádár - Farkas B., Korcsmár, Gyömbér, Szatmári - Németh, Gosztonyi
Wales elleni kezdő, kíváncsian várom a meccset...kristof
adja valami normális TV?konqueror
www.port.hu , de amúgy sport 1 adja...

szerk. bozsik minden haverját behívta a válogatottba...peach
ismertem az oldalt, csak lusta voltam. azért thx

(már nem mertem elhinni, hogy van meccs amit nem a digigeci "közvetít")
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Gulácsi - Szokol, Pintér, Debreceni, Kádár - Farkas B., Korcsmár, Gyömbér, Szatmári - Németh, Gosztonyi
Wales elleni kezdő, kíváncsian várom a meccset...kristof
adja valami normális TV?konqueror
www.port.hu , de amúgy sport 1 adja...

szerk. bozsik minden haverját behívta a válogatottba...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
megnéztem az ismétlést délelőtt... hát bazmeg sowunmit a válogatottba 😊kristof
pf

Sowunmit norvégok/dánok ellen hívta be Bozsik asszem hosszú idő után, megették reggelire