Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
utóbbi tagmondat teljesen igaz egyébként, pdig tudom, hogy iróniából írtad...Hurka
túl sokat jársz edzésre.
unja már, hogy mindig téged nézHöri
egyébként lehet, ma is azoknak jött ki a legjobban a lépés, akik a legnagyobb köcsögök kb. 😊Hurka
ez tendencia, bunkóknak áll a világ

http://www.youtube.com/watch?v=VGRxmYXi4Io
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ork: 10

csak pozitívan 😀
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
biztos azért, mert tipikus lázadó vagy, aki sose rinyál semmiértkonqueror
utóbbi tagmondat teljesen igaz egyébként, pdig tudom, hogy iróniából írtad...Hurka
túl sokat jársz edzésre.
unja már, hogy mindig téged nézHöri
egyébként lehet, ma is azoknak jött ki a legjobban a lépés, akik a legnagyobb köcsögök kb. 😊
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
2-3 gólt is rúghattam volna így visszagondolva.. igen, gáz vagyok, de az új edző valamiért nem bír, az előző szezonban szinte egyszer se cseréltek leHurka
biztos azért, mert tipikus lázadó vagy, aki sose rinyál semmiértkonqueror
utóbbi tagmondat teljesen igaz egyébként, pdig tudom, hogy iróniából írtad...Hurka
én már csak ilyen beszólogatós paraszt maradok
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
2-3 gólt is rúghattam volna így visszagondolva.. igen, gáz vagyok, de az új edző valamiért nem bír, az előző szezonban szinte egyszer se cseréltek leHurka
biztos azért, mert tipikus lázadó vagy, aki sose rinyál semmiértkonqueror
utóbbi tagmondat teljesen igaz egyébként, pdig tudom, hogy iróniából írtad...Hurka
túl sokat jársz edzésre.
unja már, hogy mindig téged néz

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
eb-re kijutni ezzel már hivatalosan sincs esélyünk, mert a holland k-1-eseket úgyse verjük meg. Harmadik hely lehet a cél esetleg.
Amúgy akkora szívás, h megint idegenben kezdünk a svédek ellen. Az utóbbi pár évben már harmadszor. Miért nem lehet, h itthon kezdünk mondjuk a Moldávok ellen. Sokat nem segítene, de legalább nem veszteném el minden hitemet mér az első meccs után...Black_Adder
emlékszem mikor a Bozsik csapat nagy reményekkel ment neki a kvalifikációnak, aztán szopacs lett, dánok és svédek kiütöttek, két meccs és elszállt minden remény
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
de gáz, hogy megint lecseréltek és a 24-ből egyik se a tied 😛Ork
2-3 gólt is rúghattam volna így visszagondolva.. igen, gáz vagyok, de az új edző valamiért nem bír, az előző szezonban szinte egyszer se cseréltek leHurka
biztos azért, mert tipikus lázadó vagy, aki sose rinyál semmiértkonqueror
utóbbi tagmondat teljesen igaz egyébként, pdig tudom, hogy iróniából írtad...
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Király 5
Lázár P. 5
Juhász 4
Lipták 4
Laczkó 4
Koman 6
Vadócz 6
Gera 5
Elek Á. 3
Dzsudzsák 4
Rudolf 4
Huszti -
Priskin -
Hajnal -JC6
ez hanyas skálán? 1-20?
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sziasztok!

Csak a második félidőt láttam a félidei összefoglaló és nyilván az eredmény miatt is én jártam rosszabbul. De még a másodikba is látszódtak biztató jelek. Mondjuk az kiderült számomra, hogy Lipták nem való a válogatottba. Az első gól előtt is rendesen benézte igaz ott Lackó is lemaradt hagyta beadni a labdát és volt néhány érdekes hibája (mármint Liptáknak). Igaz Juhász sem remekelt de ő inkább magához képest volt gyenge. Nyilván a tolódásokat mozgásokat gyakorolni kell de benne van a játék lehetősége a csapatban. A középpályán kellene még gyorsabbnak erőszakosabbnak lenni, nemcsak mozgásban gondolkodásban is.
S még valami kiderült azon túl, hogy sztem jó úton indulhatunk el: megkaptam a választ arra, hogy Ibrát miért engedte el Guardiola és a Barca. Ezen a meccsen nagyon kibújt a szög a zsákból. Az előző idény során fegyelmezte magát a cél érdekében de nyilván Pep is érezte, ezt nem biztos, hogy sokáig tartani tudja. Előbb utóbb előkerül az igazi énje és az a csapat kárára válik. Hiába zseniális focista (mert azt elismerem) de ilyen mentalitással nincs szükség rá. Megértem a Milan drukkerek örömét, hogy odakerült de reménykedjenek, hogy nem a mai mentalitással áll a dolgokhoz mert abba sok köszönet nem lesz. Simán ki kellett volna állítani a Juhásznak adott odarúgásért.
Remélem kedden mi is érvényesítjük a papírformát pláne, hogy a moldávok megverték a finneket. Sztem ezzel a svéd csapattal ha nem szállnak el nagyon maguktól a hollandoknak is meggyűlik a bajuk. Na közben meg a kedvenc angol csapatom a Spurs elvesztette legjobb belső védőjét 😕
Bocs kicsit hosszú voltam

deee
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Király 5
Lázár P. 5
Juhász 4
Lipták 4
Laczkó 4
Koman 6
Vadócz 6
Gera 5
Elek Á. 3
Dzsudzsák 4
Rudolf 4
Huszti -
Priskin -
Hajnal -
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
ha már ennyire kell
http://adatbank.mlsz.hu/pr01/p01_jegyzokonyv_nez.asp?p_merk_id=477851Hurka
de gáz, hogy megint lecseréltek és a 24-ből egyik se a tied 😛Ork
2-3 gólt is rúghattam volna így visszagondolva.. igen, gáz vagyok, de az új edző valamiért nem bír, az előző szezonban szinte egyszer se cseréltek leHurka
biztos azért, mert tipikus lázadó vagy, aki sose rinyál semmiért
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
eb-re kijutni ezzel már hivatalosan sincs esélyünk, mert a holland k-1-eseket úgyse verjük meg. Harmadik hely lehet a cél esetleg.
Amúgy akkora szívás, h megint idegenben kezdünk a svédek ellen. Az utóbbi pár évben már harmadszor. Miért nem lehet, h itthon kezdünk mondjuk a Moldávok ellen. Sokat nem segítene, de legalább nem veszteném el minden hitemet mér az első meccs után...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
nem lehetett nagy meccs. akkor ugyanis a statisztikai lapot is linkeld, ahogy szoktadkonqueror
ha már ennyire kell
http://adatbank.mlsz.hu/pr01/p01_jegyzokonyv_nez.asp?p_merk_id=477851Hurka
de gáz, hogy megint lecseréltek és a 24-ből egyik se a tied 😛Ork
2-3 gólt is rúghattam volna így visszagondolva.. igen, gáz vagyok, de az új edző valamiért nem bír, az előző szezonban szinte egyszer se cseréltek le
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 249 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Azért remélem egyszer már nem kell hallanom, hogy építkezünk meg milyen jók leszünk, hanem csak simán győzünk :o
De amíg nem tudjuk a labdát megtartani, egy párharcot megnyerni addig ez baromi kevés fizikálisan bedaráltak minket a svédek...
Remélem a moldávok ellen többre leszünk képesek!

Hajrá Magyarok!Bruschi85
így van, akkor tudtunk támadni, ha középpályán ütköztünk és labdát szereztünk.

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
csak hogy jó hír is legyen:
ma U-17-ES meccsen 24-0-ra vertük el idegenben a Kőszeget, elég vicces meccs volt 😀Hurka
nem lehetett nagy meccs. akkor ugyanis a statisztikai lapot is linkeld, ahogy szoktadkonqueror
ha már ennyire kell
http://adatbank.mlsz.hu/pr01/p01_jegyzokonyv_nez.asp?p_merk_id=477851Hurka
de gáz, hogy megint lecseréltek és a 24-ből egyik se a tied 😛
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
csak hogy jó hír is legyen:
ma U-17-ES meccsen 24-0-ra vertük el idegenben a Kőszeget, elég vicces meccs volt 😀Hurka
nem lehetett nagy meccs. akkor ugyanis a statisztikai lapot is linkeld, ahogy szoktadkonqueror
ha már ennyire kell
http://adatbank.mlsz.hu/pr01/p01_jegyzokonyv_nez.asp?p_merk_id=477851Hurka
bazki, miért szóltam 😛
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
csak hogy jó hír is legyen:
ma U-17-ES meccsen 24-0-ra vertük el idegenben a Kőszeget, elég vicces meccs volt 😀Hurka
nem lehetett nagy meccs. akkor ugyanis a statisztikai lapot is linkeld, ahogy szoktadkonqueror
ha már ennyire kell
http://adatbank.mlsz.hu/pr01/p01_jegyzokonyv_nez.asp?p_merk_id=477851
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
csak hogy jó hír is legyen:
ma U-17-ES meccsen 24-0-ra vertük el idegenben a Kőszeget, elég vicces meccs volt 😀Hurka
nem lehetett nagy meccs. akkor ugyanis a statisztikai lapot is linkeld, ahogy szoktad
több mint 13 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 705 — Patriots és Kaposvári KK fan
Azért remélem egyszer már nem kell hallanom, hogy építkezünk meg milyen jók leszünk, hanem csak simán győzünk :o
De amíg nem tudjuk a labdát megtartani, egy párharcot megnyerni addig ez baromi kevés fizikálisan bedaráltak minket a svédek...
Remélem a moldávok ellen többre leszünk képesek!

Hajrá Magyarok!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
csak hogy jó hír is legyen:
ma U-17-ES meccsen 24-0-ra vertük el idegenben a Kőszeget, elég vicces meccs volt 😀
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 249 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Ibrahimovics, te alattomos féreg!

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Valakinek nem kell két jegy a moldáv meccsre féláron? Benéztem az aukciós drafttal...

több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Kádár nemrég tért vissza, kíváncsi vagyok milyen lesz holnap, a múltkori Liga-kupa meccsen néha egy lépéssel lassabb volt a kelleténél. Az alkata megvan hozzá, hogy "shutdown LB" legyen. Egyébként ha nem lenne tétje az U21-es meccseknek, szerintem itt lenne most is, Sanyi bá múltkor lenyilatkozta, hogy szíve szerint vitte volna a Wembley-be csak sérült volt.
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Ez a gól... Király merre járt annyira messze ?
Amúgy Lázár nem rossz játékos U21 be negész jól játszott azért került be most a nagy csapatba. Hozzák Szabót a szélre ő jó lesz.Toca
Én is osztottam Királyt elsőre, de valamelyik védő is elnézte a dolgokat, mert a gólszerzőnek konkrétan nem volt embere.
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
lehet hogy nem helytálló mivel csak fél füllel és szemmel nézem a meccset de gerát csak az egyik szabadrugásnál láttam meg amikor szögletet akart a lesnélOrk
füllel ne nézd, mert megint aranyköpés leszHöri
de fél füllel nézem, mivel a monitor a tévétől kicsit jobbra van szóval amikor azt nézem akkor a bal fülem van csak a tv irányában 😛