Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
mi a fasz, Strasser góljával nyertünk 😂 nem mellesleg Cassano assist
de jó, végül is csak kicsit maradtam le a kezdésrőlStez
a két csere szépen összehozta 😊

@KJuraszik
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 236 — Whoops, looks like something went wrong.
mi a fasz, Strasser góljával nyertünk 😂 nem mellesleg Cassano assist
de jó, végül is csak kicsit maradtam le a kezdésről

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
jövünk fel mint a talajvíz 😛 😊

|
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 675 — "Grammar maci"
nem komázom az Intert de ez a Motta-gól nagyon ott volt...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Na, Hodgson pár héttel megint "tovább él". Most is kiszenvedte valahogy a győzelmet a 'Pool, de ez ugyanúgy megy majd, mint tavaly...vassadi27
Ennyi. Hodgsonnak most már mennie, nem lehet ezt így tovább csinálni. De ugyanez a helyzet Ancelottival is: jó edző, meg minden, de a Chelsea-nél lejárt az ideje, vele ez a csapat már nem fog tudni feltámadni. Ez van, amikor csak várnak és várnak, mondván, csak beindul majd a szekér, aztán mire edzőt váltanának, addigra már túl késő. A 'Poolnál szerintem az új tulajdonos ennek a huzavonának a fő oka, egyszerűen nem mer lépni; Ancelottival pedig az a helyzet, hogy most, Wilkins távozása után bizonyosodik be az, amit sokan már a Chelsea-hez szerződése előtt is mondtak, azaz hogy nem rossz edző, de túlzottan is nagyra tartják, és a tavaly megnyert két trófea ellenére ez most világossá is válik - csak éppen Abramovics nem akarja ezt belátni.

Azért ha valaki 17 évesen egy Chelseaben kap szerepet, lehet benne valami 😊Hanni
Szerintem meg inkább a Chelsea idei szezonját jellemzi, hogy szinte csak ilyen Mekekren és hozzá hasonló játékosok ülnek a padon, és ha ezeknek még pályára is kell lépniük...

Serie A-ban a mai a Milan napja volt, így kell kezdeni az újévet. :cool: 😉
több mint 13 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 425 — Colts fan
Most volt szerencsém megnézni Gerrard tegnapi kihagyott tizenegyesét.

Nem akarok összeesküvés-elméleteket gyártani.
De, megfogja az LFC logót a mezén, majd úgy fölévágja a labdát, hogy én olyat még nem láttam tőle. (Rendre laposan vagy középmagasan szokta rúgni.)
Aztán pedig semmi ebből fakadó düh nem látszik rajta, hanem simán hátrasétál.

Szóval az elméletem. Direkt kihagyott tizenegyes, hogy véletlenül se egyenlíthessen a csapat ---> edzőbuktatás?Mikey
Most, hogy ha őszinte akarok lenni, én is gondoltam rá. Sosem láttam még így 11-est lőni Steve G-t. Ezt csak ő tudja, és fogja tudni 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tény, hogy gyenge az angol utánpótlásképzés az elmúlt 10 évben, de azért most van 1-2 jó gyerek. Gibbs, Wishere, Walcott, Carroll, Rodwell, Welbeck, Sturridge.
Azért belőlük sztár játékosok lesznek szvsz.Sebii
Gibbs: Clichyt kikéne piszkálni előle és övé lenne a terep. Addig nem. Wenger farncia buzi (vajon miért?), ameddig Clichy ott van ő a starter.
Wilshere gyerek érdekes. Benne is van ráció, de a már említett Wenger majd hoz valakit a helyére.
Walcott: az örök nagy ígéret.
Carroll: Erő fociba jó, de egy játszósabb él csapatba erősen kétlem.
Rodwell: Na ő igen. Róla azt mondom, hogy benne látom a legtöbb potenciált. Csak Evertonból sztár játékos.... Nyílván igazán nagy kalsszis akkor lesz, ha vált. Na de hova?
Welbeck: A United majd vesz valami irgalmatlan jó latin gyereket, aki 3-4 bicikli után ledobja a láncot. Sohasem lesz megahtározó embere a csapatnak. Sunderlandba viszont megy neki.
Sturridge: Ő meg a Chelseabe nem fog beférni. Majd jön vki nagy lovettáért.tüsi91
Sturridge... na ne már, hogy őt jó játékosnak tartjátok... felépítése jó, de nagyon önző és buta szegény
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Viszlát Carlo, köszönjük elég volt.kristof
ejj pedig a szezon elején csak úgy záporoztak a kiütések. Adjuk oda a Chelseanek a bajnoki címet!!! Nyílván komoly krízis van, de ebből is látszik az elején milyen gyenge sorsolása volt a Chelseanek. Azóta meg mindenkitől betli. Mondjuk abban érdekes a dolog, hogy hétvégén a Villa ellen mikor bepasszíroztak két csodálatos akciógólt már anyáztam, na emiatt a fordítás miatt elindulnak felfele. Aztán jött Kieron Clark és mégsem. Éljenek az angol fiatalok, nem a latin köcsögök. Tiszelet a kivételnek (Antonio Valencia és talán Hernandez). Pedig milyen kutya rossz idén a MU, de sebaj.tüsi91
Ciaran Clark 😉
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
A másik 2 ember pedig csak erősen epizodista még. Ennyi erővel most neki lehet állni játékosokat sorolni még sok klubból.tüsi91
Azért ha valaki 17 évesen egy Chelseaben kap szerepet, lehet benne valami 😊Hanni
oda is írtam, hogy még. Mondjuk erre annyi ellenpéldát tudnék hozni. Anno Johnatan Greening (Fulham), Mark Wilson (Stoke), Phil Bardsley (Sunderland), Kieron Richardson (Sunderland), Danny Simpson (Magpies) is kapot szerepet a MUban mégis "csak" sima PL játékosok lettek és nem egy él klub meghatározó emberei.
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 216 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Egy életre eltiltanám ezt a patkányt a focitól...
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
melo megint alkotott: http://www.youtube.com/watch?v=k30wP1trxQE&feature=player_embedded

|
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 106
Hmm ilyen még nem volt Allegri cseréi megnyerték a meccset!
2-t cserélt Gattuso helyére Strasser Merkel helyére Cassano -> Cagliari Milan 0-1 Gól: Strasser (85.) assisted by Cassanoempty taxi
Majd beszartam azon a gólon 😀 Mellesleg lesgyanús volt. Örüljünk, h megadták
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 250 — Lájkold a zsűrit!
Hmm ilyen még nem volt Allegri cseréi megnyerték a meccset!
2-t cserélt Gattuso helyére Strasser Merkel helyére Cassano -> Cagliari Milan 0-1 Gól: Strasser (85.) assisted by Cassano


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 216 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
A másik 2 ember pedig csak erősen epizodista még. Ennyi erővel most neki lehet állni játékosokat sorolni még sok klubból.tüsi91
Azért ha valaki 17 évesen egy Chelseaben kap szerepet, lehet benne valami 😊
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Adam Johnson, McEachran, Albrighton, Martin Kelly?Hanni
Adam Johnson oké. Albrighton ügyes gyerek valóban, de ő meg is marad a Villa szintjén, tehát középcsapatban. A másik 2 ember pedig csak erősen epizodista még. Ennyi erővel most neki lehet állni játékosokat sorolni még sok klubból.
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 216 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Adam Johnson, McEachran, Albrighton, Martin Kelly?
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Tény, hogy gyenge az angol utánpótlásképzés az elmúlt 10 évben, de azért most van 1-2 jó gyerek. Gibbs, Wishere, Walcott, Carroll, Rodwell, Welbeck, Sturridge.
Azért belőlük sztár játékosok lesznek szvsz.Sebii
Gibbs: Clichyt kikéne piszkálni előle és övé lenne a terep. Addig nem. Wenger farncia buzi (vajon miért?), ameddig Clichy ott van ő a starter.
Wilshere gyerek érdekes. Benne is van ráció, de a már említett Wenger majd hoz valakit a helyére.
Walcott: az örök nagy ígéret.
Carroll: Erő fociba jó, de egy játszósabb él csapatba erősen kétlem.
Rodwell: Na ő igen. Róla azt mondom, hogy benne látom a legtöbb potenciált. Csak Evertonból sztár játékos.... Nyílván igazán nagy kalsszis akkor lesz, ha vált. Na de hova?
Welbeck: A United majd vesz valami irgalmatlan jó latin gyereket, aki 3-4 bicikli után ledobja a láncot. Sohasem lesz megahtározó embere a csapatnak. Sunderlandba viszont megy neki.
Sturridge: Ő meg a Chelseabe nem fog beférni. Majd jön vki nagy lovettáért.
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 447
Tény, hogy gyenge az angol utánpótlásképzés az elmúlt 10 évben, de azért most van 1-2 jó gyerek. Gibbs, Wishere, Walcott, Carroll, Rodwell, Welbeck, Sturridge.
Azért belőlük sztár játékosok lesznek szvsz.
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Csak az utóbbi 2 évből mondjon valaki olyan angol fiút, aki Isten igazából berobbant. tüsi91
Az isteni Jack Wilshere-el mi lesz? 😛Sebii
Ha nem is üstökösként, de mondhatjuk rá, hogy berobbant. Csak ha az ember végig veszi a csapatokat a fejében, az Arsenalt egyből kizárja, mint ahol angolok vannak. Pedig tényleg 2,5 milliárd év után ismét stabil angol csapattag az Arsenalnál.
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 447
Csak az utóbbi 2 évből mondjon valaki olyan angol fiút, aki Isten igazából berobbant. tüsi91
Az isteni Jack Wilshere-el mi lesz? 😛
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 551
A Liverpool most szimplán gyenge, olyan játékosok alkotják a keret felét ami a PL-ben egy középcsapatba férne csak be.davemayer
Ez így oké, de a 7-4-9-es mérleghez nem elég ok.
(Érdekességként: a PL-ben SOHA nem volt negatív mérlege a Liverpoolnak féltávnál. Még a nagyon sötét 90-es években sem.)
A mutatott fos játékhoz pedig főleg nem.
Az idegenbeli beszarisághoz még annyira sem.
A hazai, újoncok elleni buktákhoz meg aztán pláne nem.

De ez még mind hagyján lenne, ha Hodgson nem egy gerinctelen féreg lenne.
Akkora faszságokat nyilatkozik rendre, hogy az már önmagában megérne egy fejlövést.

De nem, mindenki más hibás, csak ő nem.
Érdekes, amíg Rafa volt a menedzser, addig csak ő volt a hibás, és senki más.
(Ez most nem neked szól, hanem úgy általánosságban egy ténymegállapítás.)

Henryék ezzel a tököléssel csak azt fogják elérni, hogy ellenük is kikelnek a Liverpool-szurkolók.
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
A Liverpool most szimplán gyenge, olyan játékosok alkotják a keret felét ami a PL-ben egy középcsapatba férne csak be.
Sajnos szerintem hosszú távon a MU-val is ez lesz, elhiszik hogy félmegoldásokkal is lehet operálni, pedig tehetségeket kell találni akik tudják hozni azon a szinten a játékot amit elvárnak tőlük - és itt most nem a sziporkázásokról, cselsorozatokról beszélek, hanem hogy egy ilyen meccset is mint a tegnapi a Rovers ellen uralni kell még idegenben is, az történjen a pályán és akkor amikor ők akarják. A United ezt még tudja, kérdés hogy meddig mert az utánpótlás bizony gyér, nem látom a feltörekvő fiatalokat sajnos.
Minden csapat életében vannak hullámvölgyek, ebből is látszik hogy amit Ferguson csinált a MU-nál azt nehéz lesz utána csinálni...
davemayer
Liverpoolos résszel egyetértek. A legnagyobb problémát, mint sokan mások abba látom, hogy az angol futball elfelejtett játékosokat nevelni. Lehet itt a pénzről beszélni stb, de nyilván kevesebb pénz menne el külföldi labdarúgókra, ha lenne normális brit utánpótlás nevelés. Egy Anglia szintű országnak megvan a lehetősége messze földön több tehetséges játékos kineveléséhez. Csak az utóbbi 2 évből mondjon valaki olyan angol fiút, aki Isten igazából berobbant. Bale-n kívül nem tudsz mondani, igaz ő is walesi, de hát az majd egyazon alumni. Persze vannak tehetségek: Henderson, Rodwell, de ez édes kevés. Az angolok válogatott szinten már most is szarba vannak, de mi lesz 5 év múlva... Ez az egész addig nem változik míg be nem vezetik a 6+5ös szabályt.
Ami pedig az MUt illeti. Dettó ugyanez. Megkockáztatom minden idők legjobb generációja volt az a 90es évekbeli Fergie fiókák csapata. Aztán azóta egyre kevesebben épültek be. Az utóbbi 2 évben meg senki a saját nevelésűek közül. Persze most folyik a csapból, hogy majd Welbeck, meg Cleverley ha visszajönnek. Ha visszajönnek, mi? Úgyse játszanak. A Mu játékospolitikája igazolások terén. Idén hozták Smallingot 8,5millió fontért. WTF??? Hova jutott a világ. Egy olyan srácért ennyit kiadni, aki ezelőtt játszott 10 meccset talán a PLben??? Baszki Vidic 7,5 volt, Evra meg 5,5 pár éve. Hernandez fiú tehetséges, jó kis befejező csatár érte azt mondom az a 10es reális. Mondjuk fejlődnie még rengeteget kell, főleg játékba, mert vmi botrányos az összjátéka. Na és 7,4 millió Bebéért. Na ez baszta ki nálam a biztosítékot. Oké projekt játékos, de mikorra? Obertan dettó. Nem vagyok egy van der Vaart fan, de a Spurs 10 milla alatt hozta el. Tudna játszani a kp. szélén, 4-5-1be irányítót és még csatárt is. Végül is olyan rohadt sok irányítónk van. Nyílván nem kellene mindenképp ha lenne szélsőjátékunk, de az idén cudar rossz. Oké nem lehetett tudni, hogy Valencia kiesik fél szezonra. Maradt Park, akivel semmi bajom nincs, sőt nagyon kedvelem, szimpatikus, univerzális, jó futballista, de nem az a kimondott szélső típus. Van Giggs, aki már nem képes bejátszani a szélét. 37 évesen nem is csodálom, de még mindig hasznos, ha beszáll. (Mondjuk mostanság nem annyira). Valamint van az ISTEN. Az egy jó dologra jut 10 rossz/önző/idegtépő/szar megoldás. Ja, hogy őt kell isteníteni. Miért is? Mert 25 beadásából 1 véletlen módon lecsúszik neki és valaki beüti. Én kérek elnézést. Irányítónk nincs, ami széljáték hiányában nem ártana. Scholes is sokat nyűglődik, de még mindig ő konyít legtöbbet az építkezéshez, csak hát ő sem lesz fiatalabb és már nem bírja megoldani a védekezés részét és a támadást egyszerre. Carrick és Fletcher böszme sok melót elvégeznek, imádom őket, de nem egy labdaművész egyik sem. Velük akkor lenne jó 4-4-2be, ha 2 hasznos, lendületes, jó szélsőnk lenne. 1 van, sérült. Aztán van ez az Anderson gyerek. Most elindult a hype, mert volt 3 jó meccse. Hát nem tudom ennyi miatt nekem még nem tűnik korszakos egyéniségnek. Szóval nem értem miért nem lehetett van der Vaartot megszerezni. Még ezer szerencse, hogy Berbatov van olyan zseni, hogy képes labdát megtartani, cselezni, szervezni, stb.
A legszebb az lenne, ha jönnének a tartalékból a fiatal BRIT gyerekek. Kíváncsi vagyok a MU mikor éri meg azt a szégyent, hogy a kezdő 11 tagja mind légiós lesz.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Egy lényeg: nem fog sok babér teremni a BL-ben az angol csapatoknak. Ha így folytatják.
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 675 — "Grammar maci"
A Liverpool most szimplán gyenge, olyan játékosok alkotják a keret felét ami a PL-ben egy középcsapatba férne csak be.
Sajnos szerintem hosszú távon a MU-val is ez lesz, elhiszik hogy félmegoldásokkal is lehet operálni, pedig tehetségeket kell találni akik tudják hozni azon a szinten a játékot amit elvárnak tőlük - és itt most nem a sziporkázásokról, cselsorozatokról beszélek, hanem hogy egy ilyen meccset is mint a tegnapi a Rovers ellen uralni kell még idegenben is, az történjen a pályán és akkor amikor ők akarják. A United ezt még tudja, kérdés hogy meddig mert az utánpótlás bizony gyér, nem látom a feltörekvő fiatalokat sajnos. Középszerű igazolásokkal pedig itt az eredmény, a Poolnál én inkább a keretben keresném a hibát, bár az tény hogy Roy sem teszi hozzá azt a pluszt a meccsekhez mint anno a Fulhamnél.

Minden csapat életében vannak hullámvölgyek, ebből is látszik hogy amit Ferguson csinált a MU-nál azt nehéz lesz utána csinálni...

Ancelotti meg maradni fog, ha nem akkor Hiddink ne menjen a Cselszkibe mert akkor még a végén csapat is lesz nem csak pénz 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 900
Most volt szerencsém megnézni Gerrard tegnapi kihagyott tizenegyesét.

Nem akarok összeesküvés-elméleteket gyártani.
De, megfogja az LFC logót a mezén, majd úgy fölévágja a labdát, hogy én olyat még nem láttam tőle. (Rendre laposan vagy középmagasan szokta rúgni.)
Aztán pedig semmi ebből fakadó düh nem látszik rajta, hanem simán hátrasétál.

Szóval az elméletem. Direkt kihagyott tizenegyes, hogy véletlenül se egyenlíthessen a csapat ---> edzőbuktatás?Mikey
Nem hiszem, hogy direkt hagyta ki. Olvastam, hogy régóta nem néztél Pool meccset, ezért nem is láthattad, hogy a Bolton ellen, hogy ölelgették egymást Roy és a játékosok.
Persze ez is lehetett színjáték, de akkor sem hiszem, hogy direkt volt.