NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
szerk: Chelseat felvethetné még vkiSzobi22
ugyan pont a napokban olvastam, h ha kell akkor Abra kinyitja a pénztárcáját télen, de nem hiszem h pont Bale jönne (aki tényleg jó játékos) de baloldalon ott van Malouda és Zhirkov is
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 159 — Vikings fan
50 millió euró / év -ért én is hallgatnék a szívemre. 😀Toca
Nem sok az egy kicsit?... 😊vassadi27
50 millió / 5 év -ért akartam írni csak az 5 ös lemaradt. Igazából lényegében majdnem mindegy annyi pénzért is hallgatnék a szívemre 😀
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 232 — Whoops, looks like something went wrong.
Lassan a MÚ-t is megutálom, ha így folytatják. 😀
Bale meg jöjjön csak a MilanbaStez
végre megérkezett az utolsó szimpatikus csapat is 😀

szerk: Chelseat felvethetné még vkiSzobi22
na.. 😛
azért, mert te ízlésficamos vagy, a Milan még mindig király 😀

több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Lassan a MÚ-t is megutálom, ha így folytatják. 😀
Bale meg jöjjön csak a MilanbaStez
végre megérkezett az utolsó szimpatikus csapat is 😀

szerk: Chelseat felvethetné még vki

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 232 — Whoops, looks like something went wrong.
Lassan a MÚ-t is megutálom, ha így folytatják. 😀
Bale meg jöjjön csak a Milanba

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
50 millió euró / év -ért én is hallgatnék a szívemre. 😀Toca
Nem sok az egy kicsit?... 😊
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 159 — Vikings fan
a német futballt kb a steelers szintjén respektálom, de érte akár a dupláját is, szó nélkül:
http://www.goal.com/en/news/11/transfer-zone/2010/12/11/2256099/exclusive-manchester-united-hold-talks-over-sensational-move-for-gabtsi
szerencsére a szívére hallgatott és hosszabbított 😀gamerkr
50 millió euró / év -ért én is hallgatnék a szívemre. 😀
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
hú, szimpatikusabbnál szimpatikusabb lehetőségek. :/

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
szerencsére a szívére hallgatott és hosszabbított 😀gamerkr
Giggs és Scholes pótlására pedig egy személyben alkalmas lett volna, elvégre mindkét poszton bevethető, a kérdés csak az, mennyire feküdt volna neki a Premier League. Annyira azért nem nagy veszteség, hogy nem fogjuk leigazolni; az őrá szánt összeget (plusz még egy "kevéske" pénzt) kiadhatjuk Bale-ért. 😉 😊vassadi27
Szimpatikus gyerek ez a Bale ne rontsa el ezt azzal hogy ő is ManUba megy. Irány inkább Madrid 😀Toca
v Inter, még szerencse h tavaly olcsóbban nem hoztuk el... 😀

|
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 159 — Vikings fan
a német futballt kb a steelers szintjén respektálom, de érte akár a dupláját is, szó nélkül:
http://www.goal.com/en/news/11/transfer-zone/2010/12/11/2256099/exclusive-manchester-united-hold-talks-over-sensational-move-for-gabtsi
szerencsére a szívére hallgatott és hosszabbított 😀gamerkr
Giggs és Scholes pótlására pedig egy személyben alkalmas lett volna, elvégre mindkét poszton bevethető, a kérdés csak az, mennyire feküdt volna neki a Premier League. Annyira azért nem nagy veszteség, hogy nem fogjuk leigazolni; az őrá szánt összeget (plusz még egy "kevéske" pénzt) kiadhatjuk Bale-ért. 😉 😊vassadi27
Szimpatikus gyerek ez a Bale ne rontsa el ezt azzal hogy ő is ManUba megy. Irány inkább Madrid 😀
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
a német futballt kb a steelers szintjén respektálom, de érte akár a dupláját is, szó nélkül:
http://www.goal.com/en/news/11/transfer-zone/2010/12/11/2256099/exclusive-manchester-united-hold-talks-over-sensational-move-for-gabtsi
szerencsére a szívére hallgatott és hosszabbított 😀gamerkr
Giggs és Scholes pótlására pedig egy személyben alkalmas lett volna, elvégre mindkét poszton bevethető, a kérdés csak az, mennyire feküdt volna neki a Premier League. Annyira azért nem nagy veszteség, hogy nem fogjuk leigazolni; az őrá szánt összeget (plusz még egy "kevéske" pénzt) kiadhatjuk Bale-ért. 😉 😊
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 495 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
a német futballt kb a steelers szintjén respektálom, de érte akár a dupláját is, szó nélkül:
http://www.goal.com/en/news/11/transfer-zone/2010/12/11/2256099/exclusive-manchester-united-hold-talks-over-sensational-move-for-gabtsi
szerencsére a szívére hallgatott és hosszabbított 😀

több mint 13 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 425 — Colts fan
Nem tudom mi van ezzel a csapattal idegenben....kristóf17
Csak annyi, hogy egy beszari alak az edzője.Mikey
Közben gondolkodtam a dolgon, és erre jutottam én is. Ez így sajnos nem mehet tovább. Bizakodást keltenek az otthoni eredmények, de amikor elhagyjuk az Anfieldet, olyanok vagyunk mint a nyulak és ez nem csak a játékosok hibája. Így pedig semmit nem lehet elérni.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
azért annyira nem volt mind1, mert így imádkozhatunk h Schalket v Shaktart esetleg Bayernt kapjuk, h legyen vmi esélyünk, merth a többi rommá fog minket verni az biztos...Divat
Én nagyon remélem, hogy mi (Manchester) találkozunk az Interrel a nyolcaddöntőben. 😛 Nem hiszem, hogy a United egymás után két évben összekerülne a másik kedvenc csapatommal, a Milannal (elérhetetlen álom 😊 ), ill. az az érzésem, hogy a Romát fogjuk ki, de abban bízom, hogy a - még Rafa Benítez vezette - milánói fekete-kékek lesznek az ellenfeleink.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/egyre-tobben-koztuk-platini-is-tamogatja-a-teli-vb-otletet-2056178/
Nah ez komoly lenne.
Platini is tud érvelni: Dallasban 94ben 45 fok volt, míg Katarban az átlaghömérséklet! 40 fok alatt van 😀
Januárban VB...Toca
Beteg egy ötlet ez a januári VB... Arról volt szó, hogy a katariak meg tudják oldani, hogy mindenféle "csodatechnológiával" a stadionon belüli hőmérsékletet ideális szintre veszik vissza. Akkor csinálják is meg, nehogy már januárban kelljen rendezni a világbajnokságot!...
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Egyébként ezt a Carrol srácot nem sokáig fogjuk a Newcastleben látni azt hiszem. Ha kicsit fejben rendbe teszik, akkor az angoloknak végre lehet egy normális befejezőcsatáruk.

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 535
Nem tudom mi van ezzel a csapattal idegenben....kristóf17
Csak annyi, hogy egy beszari alak az edzője.
több mint 13 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 425 — Colts fan
Nem tudom mi van ezzel a csapattal idegenben....
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 159 — Vikings fan
http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/egyre-tobben-koztuk-platini-is-tamogatja-a-teli-vb-otletet-2056178/
Nah ez komoly lenne.
Platini is tud érvelni: Dallasban 94ben 45 fok volt, míg Katarban az átlaghömérséklet! 40 fok alatt van 😀
Januárban VB...
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
a német futballt kb a steelers szintjén respektálom, de érte akár a dupláját is, szó nélkül:
http://www.goal.com/en/news/11/transfer-zone/2010/12/11/2256099/exclusive-manchester-united-hold-talks-over-sensational-move-for-

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 099 — 28-14
ÚJRA LESZ TEREMTORNA TÉLEN!Hurka
áá de jó!
adj valami linket 😀Joci
Haladás honlapján írták, hogy ők lehetnek az egyik házigazdái a télen újraéledő teremtornának
istenem, de király, ha tényleg megvalósul, még itt Pápán is volt valamikor, elképesztően élveztem 😀
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 436
Tegnap észrevettem, hogy a fiamon valami ismeretlen dzseki van.
Megnéztem jobban, és kiderült, hogy az asszony egy Watford FC dzsekit túrt a kölyöknek.
Mindjárt utána néztem a klubnak a neten, hogy milyen divízióban van, hol áll, stb.
Aztán este látom a Sport2 adásán, hogy a listavezető QPR-nél játszik éppen élőben, sőt le is győzi az eddig veretlen ellenfelét 3-1-re.
Érdekes egybeesés, de persze a fiam szarik az egészbe.vadibandi
Hmm Watford. 😊 A Championship Manager 3 nevű csodában BL induló csapatot faragtam belőlük.
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Tegnap észrevettem, hogy a fiamon valami ismeretlen dzseki van.
Megnéztem jobban, és kiderült, hogy az asszony egy Watford FC dzsekit túrt a kölyöknek.
Mindjárt utána néztem a klubnak a neten, hogy milyen divízióban van, hol áll, stb.
Aztán este látom a Sport2 adásán, hogy a listavezető QPR-nél játszik éppen élőben, sőt le is győzi az eddig veretlen ellenfelét 3-1-re.
Érdekes egybeesés, de persze a fiam szarik az egészbe.




több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
ÚJRA LESZ TEREMTORNA TÉLEN!Hurka
áá de jó!
adj valami linket 😀


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 197 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
ÚJRA LESZ TEREMTORNA TÉLEN!Hurka
Jézusom milyen kispöts voltam még mikor ez ment, tök jó :cool: