NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 232 — Whoops, looks like something went wrong.
Adriano harmadszorra nyerte meg az Arany-kuka díjat! 😂
Nagy király, ha így folytatja, még a végén rekorder lehet. 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
unja már a tizit, akció gólt akar- felső kapufa majd a kipattanót bepöcköli 😀davemayer
kár h az kettős érintésért kiféle közvetett 😛
egyébként mindkét csapattól többet vártam de megérdemelt volt a mu w
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 436
Rég láttam ilyen gyenge támadójátékot. Tologattuk a labdát, mjad a végén beíveltük a Ferdinand-Vidic páros ellen. Mekkora ötlet...
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 668 — "Grammar maci"
Tudtam, hogy szopni fogunk a Nani-Clichy párharcban. Mondjuk mocskos nagy makker gól volt... :/Sebii
nem sok momentuma volt az Arsenalnak ezen a meccsen, ennél azért többet tudnak - megérdemelt United győzelem

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 055 — Falcons Fan
na a W megvan..3 pont a zsákban és a helyünkre kerültünk a tabellán.. :cool:


több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 668 — "Grammar maci"
Rooney is érezte, hogy kamu és sportszerűen fölé ba...ta 😀Keano
unja már a tizit, akció gólt akar- felső kapufa majd a kipattanót bepöcköli 😀

UNITED!!!

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 055 — Falcons Fan
Rooney is érezte, hogy kamu és sportszerűen fölé ba...ta 😀


több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
szerencsére kihagyta, de szégyen, hogy ezért 11est fújtak.
ennyi erővel direkt rárúgom a kezére az ellenfélnek, hogy tizit kapjak...
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 436
Mi a fasz volt ez a 11-es??? Fekszik a földön és 20 centiről rárúgják a kezére...

Jólvan Rooney igazságot szolgáltatott.
több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 055 — Falcons Fan
Park nem tudott elugrani a megpattanó labda elől... 😀 De a gól az gól...


több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 436
Tudtam, hogy szopni fogunk a Nani-Clichy párharcban. Mondjuk mocskos nagy makker gól volt... :/
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 668 — "Grammar maci"
Nemár, megint a kihagyott helyzetek, aztán majdnem kikapunk a 92. percben... na, ezért nem bajnokesélyes még a Tottenham.JC6
Van egy mondás Angiában:
"-Se nem olyan jó, de nem is olyan rossz.
-Ja, mint a Tottenham... " 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 603 — Érdekvédelmi terület
mekkora helyzet maradt ki egy perccel a vége előtt, te uristen 😀

szerk.: a kinti soccerben nincs hosszabbítás, érdekes 😊 nyert a Zips, ezzel az Akron történelmének első (!) csapatsportsikerét aratta


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 603 — Érdekvédelmi terület
mindjárt kezdődik az NCAA férfi soccerdöntő, Louisville-Akron!



itt a kiváló stream hozzá: http://www.espa.tv/embed.php?channel=elm11&width=780&height=560

szerk.: a francba, ezen az elődöntő megy felvételről...JJ Tiller
elnéztem az időpontot, most megy a meccs, a második félidőből van még hátra nyolc perc, 1-0-ra vezet az Akron 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 232 — Whoops, looks like something went wrong.
Prince az Isten!!! 😀
Utóbbi 2 meccsen gólt lőtt, mindkétszer a meccs elején, de azt néztem, mint ha kopíroztuk volna az előző heti győzelmet, ugyanazok a góllövők, kb. perc eltérésekkel. 😀
És hát Ibra is megint gólt vágott, meg asszisztot nyomott. 😊

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 603 — Érdekvédelmi terület
mindjárt kezdődik az NCAA férfi soccerdöntő, Louisville-Akron!



itt a kiváló stream hozzá: http://www.espa.tv/embed.php?channel=elm11&width=780&height=560

szerk.: a francba, ezen az elődöntő megy felvételről...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
a végén már úgy játszott a csapat h elhiszem h a következő 2 meccsen van esélyünk a 6 pontra.kristof
Erősen kétlem, hogy a Chelsea-nek hét meccsesre nyúlik majd a nyeretlenségi szériája. Remélem a hat még meglesz, és majd csak az Arsenal ellen törik meg a rossz sorozat.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
igazából mákos győzelem lett volna ha bemegy így sztem a játék képe alapján igazságos volt az X. Carlo most valamit mutatott h milyen edző, ill a végén már úgy játszott a csapat h elhiszem h a következő 2 meccsen van esélyünk a 6 pontra.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nemár, megint a kihagyott helyzetek, aztán majdnem kikapunk a 92. percben... na, ezért nem bajnokesélyes még a Tottenham.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Hát ne is mond... ráadásul az a szomorú hogy következő két meccsünk MU & Arsenal...Hanni
MU ellen lehetne a Chelsea hatodik nyeretlen meccs zsinórban, és a hat az ördög(ök) száma... 😊 Bár a Stamford Bridge-en még a jelenlegi körülmények között is elégedett lennék egy döntetlennel, az a fő, hogy holnap az 'ágyúsokat' elverjük. Az Arsenal-Chelsea-n pedig majd valamelyik rivális úgyis pontokat veszít.
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 197 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Uhh, így elszalasztani egy győzelmet. :o vassadi27
Hát ne is mond... ráadásul az a szomorú hogy következő két meccsünk MU & Arsenal...
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 197 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Andy Carrolhoz mit szólnátok? 😊F.Schleck
Én személy szerint utálom, de ha nálunk termelné így a gólokat ő lenne a' zisten 😀
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Pontosan. Nekünk most középső védő kell meg csatár, de ezek nagyon.Hanni
Uhh, így elszalasztani egy győzelmet. :o Hűen tükrözi a Chelsea jelenlegi helyzetét. Bár nem mintha nem örülnék neki, ha holnap nyerünk, 4 ponttal megyünk előttetek, igaz ami fontosabb, hogy az Arsenaltól visszavennénk az első helyet.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
szerk: Chelseat felvethetné még vkiSzobi22
ugyan pont a napokban olvastam, h ha kell akkor Abra kinyitja a pénztárcáját télen, de nem hiszem h pont Bale jönne (aki tényleg jó játékos) de baloldalon ott van Malouda és Zhirkov iskristof
Pontosan. Nekünk most középső védő kell meg csatár, de ezek nagyon.Hanni
Andy Carrolhoz mit szólnátok? 😊

több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 197 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
szerk: Chelseat felvethetné még vkiSzobi22
ugyan pont a napokban olvastam, h ha kell akkor Abra kinyitja a pénztárcáját télen, de nem hiszem h pont Bale jönne (aki tényleg jó játékos) de baloldalon ott van Malouda és Zhirkov iskristof
Pontosan. Nekünk most középső védő kell meg csatár, de ezek nagyon.