Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Biztos vagyok benne, hogy most nem " B " csapattal állunk fel..az Öreg is lenyilatkozta, hogy tavaly hibát követett el, mert nem vette komolyan a FA Cup-ot...idén nem esik ebbe a hibába + pihentetni sem kell a spílereket mert a köv.meccs csak 16.-a a Spurs ellen...

A másik oldalról pedig új edző - nem is akárki a csapat számára - ill. az ellenfél kiléte miatt sem hiszem, hogy nem a legerősebb csapattal állnak ki...Keano
Én is ezt mondtam korábban, hogy szerintem Ferguson nyugodtan kiállhatna egy A-csapattal, tekintettel az egy hetes pihenőre. Ferguson most azt nyilatkozta, hogy Ferdinandot csak pihentették a Stoke ellen, Rooney és Van der Sar pedig talán játszhat a 'Pool ellen. A gond az, hogy Park és Valencia távollétében nehezebben lehet variálni a szélsőkkel, ha Rooney bevethető és 4-3-3-at játszunk, akkor valamivel könnyebb a helyzet, de Ferguson nem teheti meg azt, hogy az Obertan, Bebe, Macheda hármasból kettőt kezdőként küld pályára, és Giggs sem bírja már annyira a fokozott terhelést. Én egy A- és B-csapat közti átmenetre számítok, pl. Kuszczak - Neville, Smalling, Ferdinand, Fábio - Obertan / Bebe, Carrick, Anderson, Nani - Hernandez, Owen.

A Liverpoolnál érdekes a helyzet, mert ők hétközben bajnokit játszanak a Blackpoollal, ami fontosabb az FA-kupánál, Dalglish viszont a Manchester ellen és egyben a bemutatkozó meccsén nyilván nem kockáztathatja meg azt, hogy a második vonalat küldi pályára, és simán kizúgnak a kupából. Ezért kellett volna még Hodgsonnak maradnia erre a meccsre. 😛 😊vassadi27
A Poolnak már rohadtul nem fontos a bajnokság. BL helyre nem ér oda, az ELben is állnak még, szóval marad nekik az FA, mint érdekes dolog. Nem bántás, de az általad felírt kezdő, hát elég sok helyen problémás: pl. 2 szélsőhátvéd, belső középpálya (ugyanis Anderson 4-4-2be...), Carrick ebben nagyon szopón lenne, mint pl a WBA ellen az első félidőben, elöl ki tartja meg a labdát? Hernandez - Owenből inkább az utóbbi. Hernandez jó befejező, de mezőnyjátékban finoman fogalmazok: van hova előrelépnie. Bebe pedig inkább ne. Macheda meg már Genoaban van. Tuti a lehető legjobb lesz a rotáció meghagyásával persze.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
M1 állítólag.

Jövő héten Szegeden lesz, mi is játszunk egy meccset. 😊Döme
Tisztában vagyok a schedule-lel, remélem a tévés érdeklődés hatására belekiabáltok valami 18-as karikást a zajmikrofonba.Höri
gondolkodtam rajta, hogy menni kéne, mert ugye játszik a Pápa is, az M2 csak másfél órát ad belőle, valamint amerikaifoci-bemutató és még közvetlen járat is van busszal 😀Hurka
jaja, olyannyira van közvetlen járat, hogy én minden egyes vasárnap találkoztam a pápai busszal mikor autóztam vissza Szegedre 😀

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Biztos vagyok benne, hogy most nem " B " csapattal állunk fel..az Öreg is lenyilatkozta, hogy tavaly hibát követett el, mert nem vette komolyan a FA Cup-ot...idén nem esik ebbe a hibába + pihentetni sem kell a spílereket mert a köv.meccs csak 16.-a a Spurs ellen...

A másik oldalról pedig új edző - nem is akárki a csapat számára - ill. az ellenfél kiléte miatt sem hiszem, hogy nem a legerősebb csapattal állnak ki...Keano
Én is ezt mondtam korábban, hogy szerintem Ferguson nyugodtan kiállhatna egy A-csapattal, tekintettel az egy hetes pihenőre. Ferguson most azt nyilatkozta, hogy Ferdinandot csak pihentették a Stoke ellen, Rooney és Van der Sar pedig talán játszhat a 'Pool ellen. A gond az, hogy Park és Valencia távollétében nehezebben lehet variálni a szélsőkkel, ha Rooney bevethető és 4-3-3-at játszunk, akkor valamivel könnyebb a helyzet, de Ferguson nem teheti meg azt, hogy az Obertan, Bebe, Macheda hármasból kettőt kezdőként küld pályára, és Giggs sem bírja már annyira a fokozott terhelést. Én egy A- és B-csapat közti átmenetre számítok, pl. Kuszczak - Neville, Smalling, Ferdinand, Fábio - Obertan / Bebe, Carrick, Anderson, Nani - Hernandez, Owen.

A Liverpoolnál érdekes a helyzet, mert ők hétközben bajnokit játszanak a Blackpoollal, ami fontosabb az FA-kupánál, Dalglish viszont a Manchester ellen és egyben a bemutatkozó meccsén nyilván nem kockáztathatja meg azt, hogy a második vonalat küldi pályára, és simán kizúgnak a kupából. Ezért kellett volna még Hodgsonnak maradnia erre a meccsre. 😛 😊
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 551
Biztos vagyok benne, hogy most nem " B " csapattal állunk fel..az Öreg is lenyilatkozta, hogy tavaly hibát követett el, mert nem vette komolyan a FA Cup-ot...idén nem esik ebbe a hibába + pihentetni sem kell a spílereket mert a köv.meccs csak 16.-a a Spurs ellen...

A másik oldalról pedig új edző - nem is akárki a csapat számára - ill. az ellenfél kiléte miatt sem hiszem, hogy nem a legerősebb csapattal állnak ki...Keano
Az a baj, hogy ettől még a Liverpool kerete nagyon gyenge.
Persze az is igaz, hogy ha Dalglish nem tudja motiválni a srácokat, akkor senki.
Legalább ezzel nem lesz gond a továbbiakban.

Érdekes meccs lesz, az biztos.
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
a hétvégi teremtornát közvetíti valami tv?Höri
M1 állítólag.

Jövő héten Szegeden lesz, mi is játszunk egy meccset. 😊Döme
Tisztában vagyok a schedule-lel, remélem a tévés érdeklődés hatására belekiabáltok valami 18-as karikást a zajmikrofonba.Höri
gondolkodtam rajta, hogy menni kéne, mert ugye játszik a Pápa is, az M2 csak másfél órát ad belőle, valamint amerikaifoci-bemutató és még közvetlen járat is van busszal 😀
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Egy életre eltiltanám ezt a patkányt a focitól...Hanni
A portugál Pepével együtt


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 055 — Falcons Fan
Biztos vagyok benne, hogy most nem " B " csapattal állunk fel..az Öreg is lenyilatkozta, hogy tavaly hibát követett el, mert nem vette komolyan a FA Cup-ot...idén nem esik ebbe a hibába + pihentetni sem kell a spílereket mert a köv.meccs csak 16.-a a Spurs ellen...

A másik oldalról pedig új edző - nem is akárki a csapat számára - ill. az ellenfél kiléte miatt sem hiszem, hogy nem a legerősebb csapattal állnak ki...

A mai nap még light-os estig...aztán este 10-től holnap éjszakáig betelepedek a TV elé... :cool:


több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
De előtte MU-Pool FA Cup meccs.... :cool:
Nem lenne mindennapi, ha Owen becsengetne a volt csapatának..mondjuk 2x.. 😀Keano
Ha már úgyis eddig halogatták, egy napot még várhattak volna Hodgson menesztésével. Most valamivel bizonytalanabb vagyok, mert - ahogy Leonardónál is mondtam - az új edzők többnyire győzelemmel szoktak nyitni. :/ Remélem azért sikerül elrontanunk Dalglish debütálását.
több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 055 — Falcons Fan
A teremtornát az m2 adja vasárnap...

De előtte MU-Pool FA Cup meccs.... :cool:
Nem lenne mindennapi, ha Owen becsengetne a volt csapatának..mondjuk 2x.. 😀


több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 551
Liverpool FC confirmed today that manager Roy Hodgson has left the club by mutual consent.

Club legend Kenny Dalglish will assume control of team matters for Sunday's third round FA Cup tie against Manchester United at Old Trafford.

Henry added: "We are delighted that Kenny Dalglish has agreed to step in and manage the team for Sunday's FA Cup tie at Old Trafford and for the remainder of the season.
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Egyébként szerintem a futballcsapatok odavezénylése a soccerpályára azért is hasznos, mert az önamgukat irgalmatlan keménynek hívő ultrák lehet, hogy így majd nem akarnak mindenkibe belekötni / berohanni a játéktérre / megdobálni az embereket sörösdobozzal

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 730 — Sworn to the Black
a hétvégi teremtornát közvetíti valami tv?Höri
M1 állítólag.

Jövő héten Szegeden lesz, mi is játszunk egy meccset. 😊Döme
Tisztában vagyok a schedule-lel, remélem a tévés érdeklődés hatására belekiabáltok valami 18-as karikást a zajmikrofonba.Höri
Én az ánuszrózsámat be fogom villantani, az tuti.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a hétvégi teremtornát közvetíti valami tv?Höri
M1 állítólag.

Jövő héten Szegeden lesz, mi is játszunk egy meccset. 😊Döme
Tisztában vagyok a schedule-lel, remélem a tévés érdeklődés hatására belekiabáltok valami 18-as karikást a zajmikrofonba.

több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
a hétvégi teremtornát közvetíti valami tv?Höri
M1 állítólag.

Jövő héten Szegeden lesz, mi is játszunk egy meccset. 😊Döme
szeged jó lesz 😊


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 730 — Sworn to the Black
a hétvégi teremtornát közvetíti valami tv?Höri
M1 állítólag.

Jövő héten Szegeden lesz, mi is játszunk egy meccset. 😊
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a hétvégi teremtornát közvetíti valami tv?

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
legalább olyan szánalmas döntés mint hogy legyen Katarban VB, vicc, de nem tudok nevetni

hülye a hasonlat de Garami is minden évben új csapatot épít a szemétdombon mégsem kap semmilyen díjat - de a évtized edzőjét nem is érdemelné mert azt a győztesek kapják... Életműdíjat igen, azt kaphat Wenger maxdavemayer
Nem igazán döntés, mert elvileg statisztikák alapján ment a dolog, de amilyen nagyra tartják az IFFHS-t, sokszor ugyanakkora ostobaságok is kerülnek ki a tőlük. Nem néztem utána részletesebben, de elképzelni nem tudom, milyen statisztikák tudták kihozni Wengert az évtized edzőjének. Vicc az egész, kár is erre több szót pazarolni. Csak egy költői kérdés: ha tehetné, Wenger nem cserélne a Uniteddel trófeagyűjteményt (vegyük csak ezt az évtizedet akkor)?
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 675 — "Grammar maci"
Toni--> Juve 😀Divat
hála Istennek, már jöttek a rémhírek, hogy a Milan elhozzaStez
Olvasom, hogy az IFFHS statisztikái szerint Wenger az évtized legjobb edzője.vassadi27
legalább olyan szánalmas döntés mint hogy legyen Katarban VB, vicc, de nem tudok nevetni

hülye a hasonlat de Garami is minden évben új csapatot épít a szemétdombon mégsem kap semmilyen díjat - de a évtized edzőjét nem is érdemelné mert azt a győztesek kapják... Életműdíjat igen, azt kaphat Wenger max

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Toni--> Juve 😀Divat
hála Istennek, már jöttek a rémhírek, hogy a Milan elhozzaStez
Akkor még szerencse, hogy én ezekről a hírekről lemaradtam; felesleges stressztől kíméltem meg magamat... 😊 Úgy tűnik, Torinóban is vicc-csapat épül.

Olvasom, hogy az IFFHS statisztikái szerint Wenger az évtized legjobb edzője. Össze lehet hasonlítani a trófeatermését Fergusonéval (vagy akár Mourinhóéval, és még sorolhatnám)...
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 236 — Whoops, looks like something went wrong.
Toni--> Juve 😀Divat
hála Istennek, már jöttek a rémhírek, hogy a Milan elhozza

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Toni--> Juve 😀

|
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
jövünk fel mint a talajvíz 😛 😊Divat
Az új edzők majdnem mindig győzelemmel debütálnak, ebből még nem érdemes messzemenő következtetéseket levonni... 😛 😊

Na, végülis nem volt rossz produkció az Intertől, kíváncsi leszek, mire mennek majd Leonardóval.vassadi27
az tény h nem szabad messzemenő következtetéseseket levonni, de azért az csak jelent vmit, h egyazegybe ugyanaz a csapat játszott mint a pincérnél és az ősszel remeklő Napoli volt az ellenfél 😛
Cordoba helyett még ott van Ranocchia, aki vár bemutatkozó meccsére, ill Eto'o eltiltása is lejár, és még így is van pár sérült. szal jó lesz ez 😛


Melo 3 meccset kapott a fejberúgásért, mint Eto'o a zidánozásáért... 😊

|
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
jövünk fel mint a talajvíz 😛 😊Divat
Az új edzők majdnem mindig győzelemmel debütálnak, ebből még nem érdemes messzemenő következtetéseket levonni... 😛 😊

Na, végülis nem volt rossz produkció az Intertől, kíváncsi leszek, mire mennek majd Leonardóval.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 328 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
jövünk fel mint a talajvíz 😛 😊Divat
van ahonnan 😛 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 483 — Sic semper tyrannis!
http://apalyaszelen.blog.nepsport.hu/archives/2011/01/07/Katar_beszel_a_vilag_ugat/