Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 551
Most volt szerencsém megnézni Gerrard tegnapi kihagyott tizenegyesét.

Nem akarok összeesküvés-elméleteket gyártani.
De, megfogja az LFC logót a mezén, majd úgy fölévágja a labdát, hogy én olyat még nem láttam tőle. (Rendre laposan vagy középmagasan szokta rúgni.)
Aztán pedig semmi ebből fakadó düh nem látszik rajta, hanem simán hátrasétál.

Szóval az elméletem. Direkt kihagyott tizenegyes, hogy véletlenül se egyenlíthessen a csapat ---> edzőbuktatás?
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Viszlát Carlo, köszönjük elég volt.kristof
ejj pedig a szezon elején csak úgy záporoztak a kiütések. Adjuk oda a Chelseanek a bajnoki címet!!! Nyílván komoly krízis van, de ebből is látszik az elején milyen gyenge sorsolása volt a Chelseanek. Azóta meg mindenkitől betli. Mondjuk abban érdekes a dolog, hogy hétvégén a Villa ellen mikor bepasszíroztak két csodálatos akciógólt már anyáztam, na emiatt a fordítás miatt elindulnak felfele. Aztán jött Kieron Clark és mégsem. Éljenek az angol fiatalok, nem a latin köcsögök. Tiszelet a kivételnek (Antonio Valencia és talán Hernandez). Pedig milyen kutya rossz idén a MU, de sebaj.
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Ugye, hogy megmondtam. Egyébként olyan nincs, hogy helyrehozhatatlan kár szerintem. Addig semmiképpen, amíg itt van Abra. Én annyira várnám vissza Mourinhot. 😐F.Schleck
majd ha kivágják a sikertelenség miatt a realtól 😊Mad
Az a baj, hogy ez sem biztos megoldás. A hülyéje szerintem förgi utódja akar lenni ahelyett, hogy visszajönne az igazi helyére. 😊F.Schleck
mintha lenne is valami olyan kitétel a reallal kötött szerződésében, hogyha a borvirágos orrú visszavonul és a MU őt hívja akkor elengedik, automatice felbomlik a szerződés....

@KJuraszik
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 216 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Ugye, hogy megmondtam. Egyébként olyan nincs, hogy helyrehozhatatlan kár szerintem. Addig semmiképpen, amíg itt van Abra. Én annyira várnám vissza Mourinhot. 😐F.Schleck
Az idényre gondoltam, hogy az van elbacva 😊

Edzőnek én meg valahogy Hiddinket fűzném meg. :rolleyes:
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Már helyrehozhatatlan károkat tett...Hanni
Ugye, hogy megmondtam. Egyébként olyan nincs, hogy helyrehozhatatlan kár szerintem. Addig semmiképpen, amíg itt van Abra. Én annyira várnám vissza Mourinhot. 😐F.Schleck
majd ha kivágják a sikertelenség miatt a realtól 😊Mad
Az a baj, hogy ez sem biztos megoldás. A hülyéje szerintem förgi utódja akar lenni ahelyett, hogy visszajönne az igazi helyére. 😊

több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Viszlát Carlo, köszönjük elég volt.kristof
Már helyrehozhatatlan károkat tett...Hanni
Ugye, hogy megmondtam. Egyébként olyan nincs, hogy helyrehozhatatlan kár szerintem. Addig semmiképpen, amíg itt van Abra. Én annyira várnám vissza Mourinhot. 😐F.Schleck
majd ha kivágják a sikertelenség miatt a realtól 😊

@KJuraszik
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Viszlát Carlo, köszönjük elég volt.kristof
Már helyrehozhatatlan károkat tett...Hanni
Ugye, hogy megmondtam. Egyébként olyan nincs, hogy helyrehozhatatlan kár szerintem. Addig semmiképpen, amíg itt van Abra. Én annyira várnám vissza Mourinhot. 😐

több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 216 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Viszlát Carlo, köszönjük elég volt.kristof
Már helyrehozhatatlan károkat tett...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Viszlát Carlo, köszönjük elég volt.
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
pont a 3 gólra sikerült be és ki is kapcsolnom. élmény volt.
dalgish gyere
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 551
Jobb is hogy behalt papa, mert durva.... Lehet hogy azzal, hogy meglested, tényleg menesztetted is Roy-t. 😊kristóf17
Most nézem az eredményt. 😀😀😀
több mint 13 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 425 — Colts fan
Jobb is hogy behalt papa, mert durva.... Lehet hogy azzal, hogy meglested, tényleg menesztetted is Roy-t. 😊
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 551
Nah, október 17. után először Liverpool-meccset nézek.

Előre a vénember menesztéséért! Go Rovers!!Mikey
eddig kibírtad akkor most h-h nézed? inkább néznéd kiválasztást 😀Divat
Most sem azért nézem, mert már nem bírtam nélküle. Hanem mert hátha szerencsét hozok a vénembernek. 😊

De szerintem félidőben legkésőbb kinyomom a streamet. Még jobban unom magam közben, mint előtte. 😀

Szerk.: hopp, be is halt a stream, szóval ennyit a meccsről. 😀
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Nah, október 17. után először Liverpool-meccset nézek.

Előre a vénember menesztéséért! Go Rovers!!Mikey
eddig kibírtad akkor most h-h nézed? inkább néznéd kiválasztást 😀

|
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 551
Nah, október 17. után először Liverpool-meccset nézek.

Előre a vénember menesztéséért! Go Rovers!!
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Smallingot nagyon bírom, látok fantáziát a kölökbe, a jövőjét illetve... Nem mint Evansbe, bár benne is láttam, és sokáig védtem is, de idén nagyon megutáltam, szó volt róla hogy kölcsön adjuk, örülnék neki, hamár el nem...
Hernandez meg... beszél róla a gólja. 😛



Just Win Baby!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Hernandez azért csak odabiggyesztette a maga kis gólját OMG :cool:

A játék meg akkor érdekes ha nincs meg a 3 pont egy ilyen hosszú sorozatban - annyira utálom amikor jól játszik egy csapat, simán megérdemelné a sima győzelmet és pl X...davemayer
Egyetértek, ebben a nagy hajtásban elég az, hogy hozzuk a 3 pontokat, a jó játék ráér majd "normális körülmények" között (mondjuk az FA-kupa fellépést követő egy hetes szünet után). Bár tegnap több kulcsember nélkül is magabiztosan játszottunk, csak hát belerondít egy kicsit az összképbe, hogy megint jött a szezonban már sokszor látott előnyleadás, de ezúttal nem fáztunk rá a végén.

Hernandez, Nani: (óriási) gól - gólpassz; úgy tűnik, azért mindig van valaki, aki úgymond a csapat élére áll.

Amúgy nem tartom kizártnak, hogy a 'Pool elleni kupameccsen Ferguson nem a szokásos tartalékolást fogja nyomni, hanem egy 'A-Team'-et küld ki a pályára, mivel nekünk lesz egy hét szabadságunk; a 'vörösök' viszont hétközben a Blackpool elleni bajnokijukat pótolják, szóval nem tartom valószínűnek, hogy a legjobb összeállításukban kezdenének (hacsak nem az FA-kupát tekintik elsőszámú lehetőségnek, hogy jövőre nemzetközi kupában induljanak 😛 😊 )

Szerk.: Rooney, Ferdinand, és Van der Sar játéka is erősen kérdéses a vasárnapi meccset illetően. :/ Mondjuk Smalling tegnap remekül játszott, Kuszczakkal se volt különösebb probléma, és úgy tűnik, Rooney nélkül is lehet jó a támadójáték.
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 675 — "Grammar maci"
Hernandez azért csak odabiggyesztette a maga kis gólját OMG :cool:

A játék meg akkor érdekes ha nincs meg a 3 pont egy ilyen hosszú sorozatban - annyira utálom amikor jól játszik egy csapat, simán megérdemelné a sima győzelmet és pl X...

Csak Berba ne szürküljön vissza, nem értem, néha annyira el tud tűnni a rossz helyezkedéseivel, bár jobban kéne tömni labdával az is tény :/

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 055 — Falcons Fan
Na a 3 pont megvan a játékot meg hagyjuk...
Gibson elérte, hogy a már maga a látványa is idegesítsen.... :rolleyes:


több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 916 — we almost always almost win
SportDarwin-díjasok 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 328 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Lass a legfontosabb tagja a Realnak CR-t és Casillast kivéve. És Mou lehozza félidőben... Grat. Majdnem szopi lett belőle...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Azért a Barca most megszenved a Levante tömörülésével, bár nekik is voltak helyzeteik, nem is kicsik. Viszont szerintem csak idő kérdése, hogy mikor törik át a védelmet...Gabesz92
Valóban idő kérdése, hogy mikor vernek 6ot.. :/ Vicces lenne ha botlanának, nem mondanám, hogy nem örülnék neki, nem szimpatizálok sem a Barcával, sem a Madriddal, nade jó nézni külső szemlélőként a versenyfutásukat. Noha jobban örülnék ha a Villareal, vagy a Valencia lenne a bajnok. 😛



Just Win Baby!
több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 450
Azért a Barca most megszenved a Levante tömörülésével, bár nekik is voltak helyzeteik, nem is kicsik. Viszont szerintem csak idő kérdése, hogy mikor törik át a védelmet...

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 551
Olvastam ma egy cikket a Telegraph oldalán. Aszerint a vénember napjai meg vannak számlálva, és rövid időn belül kib_szhatják Henryék.
Az ideiglenes edző King Kenny lenne, és nyáron érkezne hosszútávra az új edző.

Az én olvasatomban: röpül RH, jön Dalglish, és a szezon hátralévő részében bizonyíthatja, hogy a mai soccerben is megállja a helyét. Ha pedig bizonyít, akkor marad ő a HC.

Bárcsak igaz lenne!!!
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Írtam korábban is, hogy válságban az angol játékvezetés...nem mintha nem örülnék a 3-3-nak 😀 De itt volt minden. Kamu 11es, les, amiből majdnem gól lett, nem látott kéz, stb, stb. 😀 Jó volt 😀JC6
Minden bíró vak. 😊
Najó, Puhl Sanyi powa.



Just Win Baby!