NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
Szesze New York Giants 20 927 — Giants fan
voltak azért itt korszakos csapatok, Ajax, Milan, Madrid pl.: egyik csapat dream-teamjével sem tudom összehasonlitani a barcát.Mad
Ezeket én mind láttam játszani és én úgy ítélem meg, h ez a Barca jobb azoknál. Persze ez egy szubjektív vélemény, nem kell vele egyet érteni (meg nyilván nehéz is összehasonlítani különböző időszakokban játszó csapatokat), de azért az tuti, h ennyire látványosan egyik sem játszott.Szesze
A zsinórban 5 BEK-et nyerő Madridnál? A Beckenbauer és Gerd Müller által vezetett Bayernnél, a van Bastenes AC Milannál? Nálam nem, esetleg ha egy korszakon át folytatódik a dominanciájuk, akkor lehet összehasonlítani, most még semmi esetre se.

szerk: + A Benfica Eusebioval kimaradt a sorbólBlack_Adder
Nem elsősorban az eredményekre értem, h kuriózum, hanem a mutatott játékra. A régi idők fociját kár ehhez hasonlítani, óriási a sebességkülönbség. Eredményekben ma már nem igazán lehet akkora dominanciára szert tenni, mint régebben, így ezen a téren vszínű nem fogják beérni a fent említett csapatokat.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ARTETAAA SZEDD KI! _O_ :cool:
több mint 13 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Azért valahol vicces, hogy a 2 óra múlva kezdődő Merseyside Derby egyik résztvevője a 17. helyen áll, a másik pedig a 18.-on.

Hol vannak már azok a régi szép idők, mikor ez a két csapat a bajnoki címért harcolt egymással...Mikey
És ráadásul szopunk 1-0-ra úgy, hogy csak akkor volt játékunk valami amikor az Everton a gól után visszaállt és csak rugdosta el a lasztikat. Hajjaj.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 556
Hodgson helyében a meccs után gondolkodás nélkül lemondanék.
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
tavaly Milito, idén Eto'o van csúcsformában, de a játék még mindig egyenlő egy kalap szarral...Divat
a játék ugyanaz a fos mint tavaly....nézhetetlen ócska tesco gazdaságos foci....Mad
giga dislike... 😊Divat

A mourinho "korszak" előtt csiptem az Intert, Lazio után a második legszimpatikusabb csapat volt olaszországban....de a tavalyi szezon miatt egy életre megutáltam őket.... 😊

@KJuraszik
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
tavaly Milito, idén Eto'o van csúcsformában, de a játék még mindig egyenlő egy kalap szarral...Divat
a játék ugyanaz a fos mint tavaly....nézhetetlen ócska tesco gazdaságos foci....Mad
giga dislike... 😊

|
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
tavaly Milito, idén Eto'o van csúcsformában, de a játék még mindig egyenlő egy kalap szarral...Divat
a játék ugyanaz a fos mint tavaly....nézhetetlen ócska tesco gazdaságos foci....

@KJuraszik
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
tavaly Milito, idén Eto'o van csúcsformában, de a játék még mindig egyenlő egy kalap szarral...

|
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
voltak azért itt korszakos csapatok, Ajax, Milan, Madrid pl.: egyik csapat dream-teamjével sem tudom összehasonlitani a barcát.Mad
Ezeket én mind láttam játszani és én úgy ítélem meg, h ez a Barca jobb azoknál. Persze ez egy szubjektív vélemény, nem kell vele egyet érteni (meg nyilván nehéz is összehasonlítani különböző időszakokban játszó csapatokat), de azért az tuti, h ennyire látványosan egyik sem játszott.Szesze
A zsinórban 5 BEK-et nyerő Madridnál? A Beckenbauer és Gerd Müller által vezetett Bayernnél, a van Bastenes AC Milannál? Nálam nem, esetleg ha egy korszakon át folytatódik a dominanciájuk, akkor lehet összehasonlítani, most még semmi esetre se.

szerk: + A Benfica Eusebioval kimaradt a sorbólBlack_Adder
Lehetne még sorolni a csapatokat, volt több olyan csapat akivel a sikerek alapján egy lapon lehet emlegetni a jelenlegi barcát. Az viszont tuti, hogy ilyen csapat egységet én még nem láttam sehol...!!

@KJuraszik
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 556
Azért valahol vicces, hogy a 2 óra múlva kezdődő Merseyside Derby egyik résztvevője a 17. helyen áll, a másik pedig a 18.-on.

Hol vannak már azok a régi szép idők, mikor ez a két csapat a bajnoki címért harcolt egymással...
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
voltak azért itt korszakos csapatok, Ajax, Milan, Madrid pl.: egyik csapat dream-teamjével sem tudom összehasonlitani a barcát.Mad
Ezeket én mind láttam játszani és én úgy ítélem meg, h ez a Barca jobb azoknál. Persze ez egy szubjektív vélemény, nem kell vele egyet érteni (meg nyilván nehéz is összehasonlítani különböző időszakokban játszó csapatokat), de azért az tuti, h ennyire látványosan egyik sem játszott.Szesze
A zsinórban 5 BEK-et nyerő Madridnál? A Beckenbauer és Gerd Müller által vezetett Bayernnél, a van Bastenes AC Milannál? Nálam nem, esetleg ha egy korszakon át folytatódik a dominanciájuk, akkor lehet összehasonlítani, most még semmi esetre se.

szerk: + A Benfica Eusebioval kimaradt a sorból

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
voltak azért itt korszakos csapatok, Ajax, Milan, Madrid pl.: egyik csapat dream-teamjével sem tudom összehasonlitani a barcát.Mad
Ezeket én mind láttam játszani és én úgy ítélem meg, h ez a Barca jobb azoknál. Persze ez egy szubjektív vélemény, nem kell vele egyet érteni (meg nyilván nehéz is összehasonlítani különböző időszakokban játszó csapatokat), de azért az tuti, h ennyire látványosan egyik sem játszott.Szesze

Gondolom nem láttad focizni a Pelé ill. a Zico féle Brazil válogatottat 😊...
nekem amúgy a 2000-es Real-Valencia BL-döntő mindennek a csúcsa...azt a meccset is érdemes végignézni 😉

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 20 927 — Giants fan
voltak azért itt korszakos csapatok, Ajax, Milan, Madrid pl.: egyik csapat dream-teamjével sem tudom összehasonlitani a barcát.Mad
Ezeket én mind láttam játszani és én úgy ítélem meg, h ez a Barca jobb azoknál. Persze ez egy szubjektív vélemény, nem kell vele egyet érteni (meg nyilván nehéz is összehasonlítani különböző időszakokban játszó csapatokat), de azért az tuti, h ennyire látványosan egyik sem játszott.
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
A Mainz végül csak kikapott, nem sikerült megdönteni a rekordot, picit azért sajnálom, hogy a 8x meccsük pont a Hamburg ellen volt. Rudolf góljának viszont nagyon örülök, hátha ő is elkezd játszadozni a csapatában.

@KJuraszik
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Rapids in the playoffs :cool:
A Kansas vereségével bejutottunk, nem gondoltam volna, hogy valaha is ennyire fogok örülni egy New England nevű csapat győzelmének. 😊
Ma már tét nélküli lesz a Galaxy elleni meccs, csak a pontos helyezés kérdéses.

*Azért 3-1-re nagyon leiskoláztuk őket. Végre hagyott játszani minket a hatalom, és a saját otthonában vertük meg a nagy LA-t. Jöhet még egy meccs a Rocky Mountain Cup-ért, és aztán a playoff. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
voltak azért itt korszakos csapatok, Ajax, Milan, Madrid pl.: egyik csapat dream-teamjével sem tudom összehasonlitani a barcát.

@KJuraszik
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
bár lehet ellendrukkernek tartani, de sztem erősen torzít a képen, hogy messze az utóbbi időben a leggyengébb a spanyol bajnokság színvonala.

az elit európai szinten meg nem lehet akkora főlényről beszélni, hogy all time topnak nevezzük őket.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Szerintem is eros kijelentes, meg Barca fankent is, nagyon nehez osszehasonlitani egy mostani csapatot egy 30-40 evvel korabbival. Miota kovetem a focit (98), azota viszont szerintem is a legjobb, legerosebb csapat.

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Elképesztő mit csinál a Barca a második félidőben a Valenciával.. még jó, h Puhl Sanyi a szünetben benyomta a "törvényszerű visszaesés" közhelyet 😀 Ez a csapat továbbra is teljesen más kategória, mint az összes többi, sztem minden idők legerősebb csapata.Szesze
És ilyenkor veszik ki a dislike-ot. Áh.
-9999999999999999999999999999999999999999999999999999999

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
sztem minden idők legerősebb csapata.Szesze
enyhe túlzást véltem felfedezni...
erős ez a barca, semmi kétség efelől, de azért ilyet állítani sztem kicsit elhamarkodott...

szerk.: közben a Real laza 4-1el átvette a vezetést 😊
CR egyre jobb, a mai adag 2 gól 2 gólpassz, a csapat tud védekezni, Marcelo és Özil is durván tolják, várom már az El Clasicot...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Remélem a malagai edző félidőbe lehiggasztja a bandáját,mert ez eddig eléggé úgy fest,mint ha nem tudnák elviselni,hogy ennyivel jobb a Real :/

több mint 13 éve
Szesze New York Giants 20 927 — Giants fan
Elképesztő mit csinál a Barca a második félidőben a Valenciával.. még jó, h Puhl Sanyi a szünetben benyomta a "törvényszerű visszaesés" közhelyet 😀 Ez a csapat továbbra is teljesen más kategória, mint az összes többi, sztem minden idők legerősebb csapata.Szesze
Második félidő (főleg az eleje): atom-foci.
Xavi a legfontosabb Barca játékos, ezt ma is bizonyította.
Puyi pedig ritkán szerez gólt, de az brutálisan fontos!

Én nagyon örülök neki, hogy Barca drukkerként hétről-hétre láthatom játszani a Pep-Team-et!
Azt hiszem erről a csapatról évtizedek múlva is fognak beszélni.Sinisa
Xavi egyértelmű... elképesztő futballintelligenciája van annak a faszinak, Messi egy zseni, de Xavi a kulcsembere ennek a csapatnak.
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 919 — Gràcies Pep!
Elképesztő mit csinál a Barca a második félidőben a Valenciával.. még jó, h Puhl Sanyi a szünetben benyomta a "törvényszerű visszaesés" közhelyet 😀 Ez a csapat továbbra is teljesen más kategória, mint az összes többi, sztem minden idők legerősebb csapata.Szesze
Második félidő (főleg az eleje): atom-foci.
Xavi a legfontosabb Barca játékos, ezt ma is bizonyította.
Puyi pedig ritkán szerez gólt, de az brutálisan fontos!

Én nagyon örülök neki, hogy Barca drukkerként hétről-hétre láthatom játszani a Pep-Team-et!
Azt hiszem erről a csapatról évtizedek múlva is fognak beszélni.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 20 927 — Giants fan
Elképesztő mit csinál a Barca a második félidőben a Valenciával.. még jó, h Puhl Sanyi a szünetben benyomta a "törvényszerű visszaesés" közhelyet 😀 Ez a csapat továbbra is teljesen más kategória, mint az összes többi, sztem minden idők legerősebb csapata.
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
életem egyik leghosszabb 15perce volt a Fradi-Kaposvár vége,de csak meg lett

jó kis favágó meccs volt,51 szabálytalanság 😀


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/