NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azért ez is egy "érdekes" cikk:
http://www.fourfourtwo.hu/fft-blog/szollosi/amatorok-es-oregfiuk-ellen-mar-megySinisa
Eskü, én bírom SZGY-t 😀 Legalább le meri írni mi nem tetszik neki és hangoztatja is 😀 Ellenben mindenki mással, aki s*gget nyal Orbántól kezdve Egerváriig.

Respect
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 919 — Gràcies Pep!
Azért ez is egy "érdekes" cikk:
http://www.fourfourtwo.hu/fft-blog/szollosi/amatorok-es-oregfiuk-ellen-mar-megy

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
tüsi!
Lotharral, akinek fogalma sem volt a magyar fociról, fél - egy év alatt olyan szintre jutottunk el, főleg mentálisan, hogy oda - vissza vertül Máltát (kötelező), Izlandot (kötelező? - jut eszembe, vesztett állásból fordítottunk 3x is), itthon x-eltünk sokkal előrébb jegyzett válogatottakkal (horvát, bulgár), idegenben bírói hibák miatt (is) kaptunk ki Horvátországban, de az itthoni svéd meccset sosem felejtem el (faking goal ) 😊

Viszont most untam meg a zuhanyhíradót. Ekkora s*ggnyalást, édes Istenem, rossz hallani - nézni... Csontig benyalnak, csontig! Ráadásul Egervári mintha mesét mondana, 2x is majdnem bealudtam, pedig nincs olyan késő... sajnos nem tudom nap mint nap figyelmen kívül hagyni a médiát. Sajnos..

Mi lesz itt tavasszal, már most félek...

szerk.: várhidi meg zombori is bekaphatja...JC6
ezzel egyetértek. az az itthoni svéd meccs volt az évtized legjobb magyar meccse szvsz (tétmeccsre gondolok)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
tüsi!
Lotharral, akinek fogalma sem volt a magyar fociról, fél - egy év alatt olyan szintre jutottunk el, főleg mentálisan, hogy oda - vissza vertül Máltát (kötelező), Izlandot (kötelező? - jut eszembe, vesztett állásból fordítottunk 3x is), itthon x-eltünk sokkal előrébb jegyzett válogatottakkal (horvát, bulgár), idegenben bírói hibák miatt (is) kaptunk ki Horvátországban, de az itthoni svéd meccset sosem felejtem el (faking goal ) 😊

Viszont most untam meg a zuhanyhíradót. Ekkora s*ggnyalást, édes Istenem, rossz hallani - nézni... Csontig benyalnak, csontig! Ráadásul Egervári mintha mesét mondana, 2x is majdnem bealudtam, pedig nincs olyan késő... sajnos nem tudom nap mint nap figyelmen kívül hagyni a médiát. Sajnos..

Mi lesz itt tavasszal, már most félek...

szerk.: várhidi meg zombori is bekaphatja...
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
de jó fej Eto'o: http://www.pixter.hu/video?id=23052 😊

|
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Valahol azt olvastam, hogy eddig hoztuk a kötelezőket, mint Qmannal és sehol sem vagyunk...

Hát, nekem erről csak az a véleményem, hogy papíron a finneknek kellett volna nyerni, vagyis a felettük aratott győzelem nem éppen a "kötelező győzelmek" közé sorolandó, legalábbis az én olvasatomban.
JC6
Koemannal oda-vissza vertük az albánokat. (ez csak nekünk sikerült). Előtte Bozsikkal idegenben vertük a bosnyákokat. Ezen említett csapatok minimum egy szinten vannak a finnekkel, akik most mélyponton vannak és csak annak köszönhetik a 3. kalap végét, hogy az utóbbi 10 évben ált mindig 3-4. voltak, de ezen finn válogatott még a moldávnál is gyengébb. Bár a moldávok minket is megfirkálhattak volna.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
mindenesetre ha egyszer kijutnánk bárhova, onnantól kenyér víz ha kell, de a helyszínen fogom végigküldeni.

szerk: dögöljek meg ha értem ezt a hollandokat, tegnap olyan joga bonitot toltak a svédek ellen, hogy a szám tátva maradt. egyszerűen nem tudom mire vélni a vb-n mutatott játékot. tegnap megint igazi totalis foci volt. remélem olcsón megússzuk.gabtsi
Csodálkozol? De Jongot kivágták a válogatottból, van Bommel meg megsérült. 😀

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
engem ez csak jobban ráfeszít. ott voltam svájcban az A csoportos VB-n. csak hogy ezt a mondatot leírtam kirázott a hideg olyan volt, és utána csak az járt a fejemben, hogy ezt fociban is de átélném. 20x ennyi magyarral.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
őrület és fieszta.

de megfordítom a dolgot, mert én kimondottan csalódott vagyok azért, hogy nekem itt nem adatik meg, hogy hétvégente elvillamosozzak a stadionba és megnézzek egy kurva jó - akár magyar bajnoki - meccset.

sose felejtem el az u20-as vb-n mikor az olasz meccset neztuk, 13 spanommal egy nappaliban. mi őrület volt a gólnál...gabtsi
Jaja dettó, énis megfosztva érzem magamat az eufórikus sportélményektől. Valszeg soha nem fogok utcán énekelni mert vb-t nyert a csapatom vagy egy ismeretlen ember nyakába ugrani egy gól után.JayB
Azért vannak sportok, amikben nagy sikereink vannak. Legutóbb amikor divízió I-es VB-t nyert a hoki válogatottunk, vagy az olimpiai bajnoki címekkor, stb...

Ja és amikor Erdei világbajnok lett, voltaz utcán énekléshez hasonló 😀:
http://www.youtube.com/watch?v=P3UNp9dV85o

Fociban valóban szarok vagyunk, eufórikus fociélményektől valóban meg vagyunk fosztva, de eufórikus sportélmények érhetik a magyar embert is, csak magyar sikersportot kell hozzá nézni. Azért abból is van egy pár...Black_Adder
Jah, igen, el kell menni Szegedre kajak-kenut ézni pl., vízilabda meccsre menni, hasonlók😀
Életem egyik legnagyobb élménye szegedi Kajak-Kenu VB-hez fűződik. Ott sosincs kevés ember.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
őrület és fieszta.

de megfordítom a dolgot, mert én kimondottan csalódott vagyok azért, hogy nekem itt nem adatik meg, hogy hétvégente elvillamosozzak a stadionba és megnézzek egy kurva jó - akár magyar bajnoki - meccset.

sose felejtem el az u20-as vb-n mikor az olasz meccset neztuk, 13 spanommal egy nappaliban. mi őrület volt a gólnál...gabtsi
Jaja dettó, énis megfosztva érzem magamat az eufórikus sportélményektől. Valszeg soha nem fogok utcán énekelni mert vb-t nyert a csapatom vagy egy ismeretlen ember nyakába ugrani egy gól után.JayB
Azért vannak sportok, amikben nagy sikereink vannak. Legutóbb amikor divízió I-es VB-t nyert a hoki válogatottunk, vagy az olimpiai bajnoki címekkor, stb...

Ja és amikor Erdei világbajnok lett, voltaz utcán énekléshez hasonló 😀:
http://www.youtube.com/watch?v=P3UNp9dV85o

Fociban valóban szarok vagyunk, eufórikus fociélményektől valóban meg vagyunk fosztva, de eufórikus sportélmények érhetik a magyar embert is, csak magyar sikersportot kell hozzá nézni. Azért abból is van egy pár...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Valahol azt olvastam, hogy eddig hoztuk a kötelezőket, mint Qmannal és sehol sem vagyunk...

Hát, nekem erről csak az a véleményem, hogy papíron a finneknek kellett volna nyerni, vagyis a felettük aratott győzelem nem éppen a "kötelező győzelmek" közé sorolandó, legalábbis az én olvasatomban.

A másik meg az, hogy, ha 1-2 embert majd kiveszünk az u-21-ből, aztán bedobjuk a mélyvízbe Kádárt, Stiebert és a többieket, szerintem egy nagyon szerethető csapatot kapunk. És még Buzsákyt sem írnám le...

Viszont van pár ember, akit nem szívesen látnék címeres mezben, pl: Fülöp, Laczkó, Vermes, Vanczák, stb. 😀
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
szerb játékosok is ugyanannyira suttyók mint a hooljaik
http://fradimob.hu/?p=5495


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
mindenesetre ha egyszer kijutnánk bárhova, onnantól kenyér víz ha kell, de a helyszínen fogom végigküldeni.

szerk: dögöljek meg ha értem ezt a hollandokat, tegnap olyan joga bonitot toltak a svédek ellen, hogy a szám tátva maradt. egyszerűen nem tudom mire vélni a vb-n mutatott játékot. tegnap megint igazi totalis foci volt. remélem olcsón megússzuk.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 849
őrület és fieszta.

de megfordítom a dolgot, mert én kimondottan csalódott vagyok azért, hogy nekem itt nem adatik meg, hogy hétvégente elvillamosozzak a stadionba és megnézzek egy kurva jó - akár magyar bajnoki - meccset.

sose felejtem el az u20-as vb-n mikor az olasz meccset neztuk, 13 spanommal egy nappaliban. mi őrület volt a gólnál...gabtsi
Jaja dettó, énis megfosztva érzem magamat az eufórikus sportélményektől. Valszeg soha nem fogok utcán énekelni mert vb-t nyert a csapatom vagy egy ismeretlen ember nyakába ugrani egy gól után.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 556
friss, hogy az Angol szovetseg jovahagyta a Pool eladasat, igy mehet a NESV tranzakcioStez
Az angol szövetség már 3 napja jóváhagyta. Már ha a PL-re gondolsz. 😊

De ma az angol bíróság is Broughtonéknak adott igazat, így mától a NESV tekinthető a tulajdonosnak.

Reméljük a legjobbakat.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
őrület és fieszta.

de megfordítom a dolgot, mert én kimondottan csalódott vagyok azért, hogy nekem itt nem adatik meg, hogy hétvégente elvillamosozzak a stadionba és megnézzek egy kurva jó - akár magyar bajnoki - meccset.

sose felejtem el az u20-as vb-n mikor az olasz meccset neztuk, 13 spanommal egy nappaliban. mi őrület volt a gólnál...

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 849
Az ilyen meccsek utáni hangulat után mindig elgondolkozom hogy micsoda brutális futballimádó nemzet lehetnénk ha lennének csapatok. Magyarokból ezt nagyon nehéz kiölni mégha mindent meg is teszünk érte, elég egy ilyen meccs és mindenkiben felcsillan a remény és ria-ria-hungáriázik, mi lenne itt ha lenne egy nemzetközi szinten is komoly csapatunk?
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ritka pillanat, egyetértek veled.

ha egervárin múlik 1-1nél beállunk a kapu elé. le a kalappal Elek előtt, hogy a korábbi leintés ellenére, felvállalta.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
marci + 1.

egervárinak köze nem volt ehhez a meccshez sem. megkövetem , mert az eredmények magukért beszélnek. haverokkal néztem a meccset , miután egyenlítettek a finnek mondtam nekik h megnyerjük... finnek kb. ugyanúgy kitámadtak mint mi a svédek ellen tavaly , így törvényszerű volt h egyszer megbírjuk őket létszámfölényben kontrázni...
am. a pintér - vadócz csere teljesen fölösleges volt , akárcsak a laczkó - vanczák... csak épp mikor az előbbit végrehajtotta akkora vált teljessé a finn mezőnyfölény , így pont a vk. pozícióról lekapni vkit alapból hülyeség , újoncot avatni meg még nagyobb farokság szvsz. moldávok ellen ugyanezt csinálta ott is majdnem kiszoptunk... de mondom megkövetem , mert az eredmények eddig őt igazolják.

am. nemtom miért megint laczkó a főellenség. ok , a gólnál ő kúrta el , de ettől függetlenül a finnek kb 20ból 20ból vermes oldalán vertek meg minket , aki mellesleg teljesen fogalmatlan....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Koemannal ezt a meccset soha nem nyertük volna meg.
El tudod képzelni hogy az a noob támadni küldi őket a hosszabbításban? Nem hiszem...
Nem véletlen hogy mindenhonnan elküldték eddig ahol tevékenykedett.davemayer
Hogy őszinte legyek, Egervári szerintem bullshitelt a bátran támadtunk dumával a meccs után. A 91-92. perc körül is labdát szerzett valaki, Elek is sprintelt fel, ám a kezdőkörig se jutott el, mikor oldalról beüvöltött valaki, hogy "Ácsi!" és behúzta a kéziféket.

Egyszerűen a finnek annyira kitámadtak, hogy rengeteg helyünk volt és gyorsabbak voltunk a lomha védőiknél.marci
Nem volt annyira bullshit, mert az elsőben így volt- Más kérdés, hogy többnyire tanácstalanok voltunk a félpályát átlépve, és 3 egymás utáni jó passz nem volt. A 2.b-an meg kontrára álltunk, be is jött. Végül.kishaszi
Arra írtam, hogy a hosszabbításban támadtunk és Egervári ezen "kérkedését" kezdtem ki.
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 871 — Illegális gyakorló
friss, hogy az Angol szovetseg jovahagyta a Pool eladasat, igy mehet a NESV tranzakcioStez
Most olvastam pont. Ideje lesz újra játékba lendülni!kristóf17
Ideje lenne, egynéhány meccs már lement a szezonból (aminek szokás szerint már lőttek).
De legalább ez a két szerencsétlen elkotródik végre.

több mint 13 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
friss, hogy az Angol szovetseg jovahagyta a Pool eladasat, igy mehet a NESV tranzakcioStez
Most olvastam pont. Ideje lesz újra játékba lendülni!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Moldova, San Marino, Finnország
Hozzuk a kötelezőket mint Qman-nal.Sinisa
Koemannal ezt a meccset soha nem nyertük volna meg.
El tudod képzelni hogy az a noob támadni küldi őket a hosszabbításban? Nem hiszem...
Nem véletlen hogy mindenhonnan elküldték eddig ahol tevékenykedett.davemayer
Hogy őszinte legyek, Egervári szerintem bullshitelt a bátran támadtunk dumával a meccs után. A 91-92. perc körül is labdát szerzett valaki, Elek is sprintelt fel, ám a kezdőkörig se jutott el, mikor oldalról beüvöltött valaki, hogy "Ácsi!" és behúzta a kéziféket.

Egyszerűen a finnek annyira kitámadtak, hogy rengeteg helyünk volt és gyorsabbak voltunk a lomha védőiknél.marci
Nem volt annyira bullshit, mert az elsőben így volt- Más kérdés, hogy többnyire tanácstalanok voltunk a félpályát átlépve, és 3 egymás utáni jó passz nem volt. A 2.b-an meg kontrára álltunk, be is jött. Végül.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
akkor ma 6-kor Fradi-Újpest 😊Hurka
jótékonysági öregfiúk mérkőzés 😉

|
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
akkor ma 6-kor Fradi-Újpest 😊