NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
estere mit mondtok ?
hazai palyan kurvara nem kene leszakadni az elejetol
a satuskodas kikuszobolesere meg a serultebbjenek csak jot tett a het egyuttlet
remelem
bar iden nagyon huz a valencia es szimpatikusak isFake
Én szurkolok az X/V eredménynek 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
estere mit mondtok ?
hazai palyan kurvara nem kene leszakadni az elejetol
a satuskodas kikuszobolesere meg a serultebbjenek csak jot tett a het egyuttlet
remelem
bar iden nagyon huz a valencia es szimpatikusak is
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
ha már nézel MLS-t, nem szoktál látni véletlenül a mexikói bajnoksághoz linkeket? már nyáron megfogadtam, hogy elkezdem követni azt a pontvadászatot, és lassan tényleg ideje lenne... a kedvenc csapatom nem is lehet más, mint az UNAM 😊JJ Tiller
Szoktak lenni, mint pl most is szerepelnek az előzetes programban. 😉

http://myp2p.eu/competition.php?&competitionid=&part=sports&discipline=football&allowedDays=1TheMileHighCity
mikor tegnap néztem, még nem láttam egyet sem... kösz 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ez az év eddig nem a mienk és nem is tűnik úgy, hogy majd a később az lesz.tüsi91
örülnék ha este sikerülne még jobban ellépni. meg arra is kiváncsi vagyok city hozza-e majd a kötelezőt
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
ha már nézel MLS-t, nem szoktál látni véletlenül a mexikói bajnoksághoz linkeket? már nyáron megfogadtam, hogy elkezdem követni azt a pontvadászatot, és lassan tényleg ideje lenne... a kedvenc csapatom nem is lehet más, mint az UNAM 😊JJ Tiller
Szoktak lenni, mint pl most is szerepelnek az előzetes programban. 😉

http://myp2p.eu/competition.php?&competitionid=&part=sports&discipline=football&allowedDays=1


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Sima meccset adott Xre a MU. Van ilyen. Ez az év eddig nem a mienk és nem is tűnik úgy, hogy majd a később az lesz. Anderson parádés futballista. Az alibi és a oldalpasszokat leszámítva az előre menő labdái egytől egyig szarok. És még vhol azt mondják, hogy a tőle megszokott pontos passzokat várják 😂 😂 😂 😂 😂 Bassza még sorfalba se tud normálisan állni, pedig ahhoz nem kell futballtudás. Sazr mindenki, de ez a gyerek, hogy már 3 éve szar és még mindig játszik. szánalom. Szegény Edwin. sajnálom, de van ilyen. Idénre legalább letudta a potyáját.
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Ma Galaxy-Rapids! Itthon az év legjobb meccsét játszottuk velük, és a sok helyzetünk ellenére kikaptunk 1-0-ra. Most nekik már biztos a playoff, és a no1 seed-re mennek, mi még a playoff-ért harcolunk. Egyébként azt hiszem már Beckham is fog játszani, vagyis Smith alázni fog a bal szélen. 😀
A maradék két meccsről egy pont kell nekünk a rájátszáshoz, vagy az, hogy a KC ne nyerje meg az utolsó két meccsét. Meg kell lennie, innen nem lehet elbukni, abba tényleg beleőrülnék. 😊TheMileHighCity
ha már nézel MLS-t, nem szoktál látni véletlenül a mexikói bajnoksághoz linkeket? már nyáron megfogadtam, hogy elkezdem követni azt a pontvadászatot, és lassan tényleg ideje lenne... a kedvenc csapatom nem is lehet más, mint az UNAM 😊



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Ma Galaxy-Rapids! Itthon az év legjobb meccsét játszottuk velük, és a sok helyzetünk ellenére kikaptunk 1-0-ra. Most nekik már biztos a playoff, és a no1 seed-re mennek, mi még a playoff-ért harcolunk. Egyébként azt hiszem már Beckham is fog játszani, vagyis Smith alázni fog a bal szélen. 😀
A maradék két meccsről egy pont kell nekünk a rájátszáshoz, vagy az, hogy a KC ne nyerje meg az utolsó két meccsét. Meg kell lennie, innen nem lehet elbukni, abba tényleg beleőrülnék. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
Ez az UTE - Hali nézhetetlen meccs volt...JC6
Azért a 3 gól elég szép volt. Szétvédekező halival nehéz volt mit kezdeni, Barczi is visszatér lassan jól van!!
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
ha a brazilokkal játszunk, az a baj, ha andorrával, az a baj
sosem tudjuk, hogy hol a helyünk? litvánia egy masszív válogatott, érdekes meccs lehet belőle, csak ne a puskásban rendezzék... remélem győr vagy nyíregyháza lesz belőle


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
http://www.nemzetisport.hu/magyar_valogatania-az-egervari-csapat-kovetkezo-ellenfele-2048839/
remélem kiadják vidékretüsi91
megint jönnek a jobbnál jobb , közönségcsalogatóbbnál közönségcsalogatóbb barátságos meccsek. 😀peach
jó ez.
ha idejönne egy nagycsapat és jól megrakna minket akkor odalenne az önbizalom.

több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
http://www.nemzetisport.hu/magyar_valogatania-az-egervari-csapat-kovetkezo-ellenfele-2048839/
remélem kiadják vidékretüsi91
megint jönnek a jobbnál jobb , közönségcsalogatóbbnál közönségcsalogatóbb barátságos meccsek. 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 919 — Gràcies Pep!
Ez az UTE - Hali nézhetetlen meccs volt...JC6
Csertőinek így is pont elég lesz.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ez az UTE - Hali nézhetetlen meccs volt...
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
http://www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/litvania-az-egervari-csapat-kovetkezo-ellenfele-2048839/
remélem kiadják vidékre
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 556
liverpoolfc.tv:
New England Sports Ventures announces that it has completed the purchase of Liverpool Football Club. NESV wishes to extend its sincere gratitude to the Board of Liverpool FC for their diligence and their efforts on behalf of the Club and its supporters.

The transaction values the Club at £300m and eliminates all of the acquisition debt placed on LFC by its previous owners, reducing the Club's debt servicing obligations from £25m-£30m a year to £2m-£3m.
Végre már!!!
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
bíró sporti megöli, teljesen jogos büntető:
http://www.youtube.com/watch?v=dP5rEffhXfogabtsi
😂
szar a fű!!! 😂 😂

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
bíró sporti megöli, teljesen jogos büntető:
http://www.youtube.com/watch?v=dP5rEffhXfo

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
ha nem tudod elviselni, hogy egyesek nem értenek egyet veled, akkor ne írj kommenteket...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mi a bajotok? Mi? Feljövök viccelődni meg nevetni, erre nézem ezt a sok "dislike" -ot... lassan odáig fajulnak ebben a világban a dolgok, hogy nem mondjuk meg a másik szemébe, mi nem tetszik. Hanem majd "diszlájkolunk", névtelenül, arctalanul.

Ha nem tetszik, kéretik nem elolvasni. De azért a 35 like-ért megdolgoztam.... mintha számítana ez is valamit ebben a csodás világban... mi van velem... szarok rá..

JJ a nagy foci doktor...

SZGY akkor is jó arc. Tojok én a simulásaira, meg hogy kinek, minek nyal. Igenis rengeteg igazságot olvastam a régebbi írásaiban, és a zuhanyhíradóban is előszeretettel néztem/hallgattam, mert mondott nagyon jó dolgokat. Ennyi. Várom a sok negatív reagálást, meg a dislike-ot...
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
ez hatalmas mellé, mivel a 4-4-2 egy Orbán érdekeltségébe tartozó cég lapja, szgy-nél undorítóbb bértollnokot pedig még nem hordott a hátán e földJJ Tiller
tökmindegy hogy bértolnok-e vagy nem. ez a cikk egy elbaszott nagy katyvasz ami nem szól semmiről. Ergo szar. Se füle se farkaharomt
Az OK, hogy leírja a frankót, de ez a cikk tényleg eléggé össze van dobálva.
A hozzászólások is jók, főleg amikor SZGY leírja a válogatottját... 😊Sinisa
csak az érdekesség kedvéért, így néz ki az ő válogatottja:
Fülöp - Bodnár, Gyepes, Juhász, Halmosi - Buzsáky, Huszti - Németh N., Gera, Dzsudzsák - Szalai

és ez a szar alak ilyenért pénzt kap, ez ebben is a legfájdalmasabb... persze egy ilyen cikk megint százszor annyi hozzászólást generál, mintha taktikai, posztokra bontott elemzéssel 38 oldalban kivesézte volna a válogatott gyenge pontjait


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 919 — Gràcies Pep!
Eskü, én bírom SZGY-t 😀 Legalább le meri írni mi nem tetszik neki és hangoztatja is 😀 Ellenben mindenki mással, aki s*gget nyal Orbántól kezdve Egerváriig.

RespectJC6
ez hatalmas mellé, mivel a 4-4-2 egy Orbán érdekeltségébe tartozó cég lapja, szgy-nél undorítóbb bértollnokot pedig még nem hordott a hátán e földJJ Tiller
tökmindegy hogy bértolnok-e vagy nem. ez a cikk egy elbaszott nagy katyvasz ami nem szól semmiről. Ergo szar. Se füle se farkaharomt
Az OK, hogy leírja a frankót, de ez a cikk tényleg eléggé össze van dobálva.
A hozzászólások is jók, főleg amikor SZGY leírja a válogatottját... 😊

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jó cikk 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azért ez is egy "érdekes" cikk:
http://www.fourfourtwo.hu/fft-blog/szollosi/amatorok-es-oregfiuk-ellen-mar-megySinisa
Eskü, én bírom SZGY-t 😀 Legalább le meri írni mi nem tetszik neki és hangoztatja is 😀 Ellenben mindenki mással, aki s*gget nyal Orbántól kezdve Egerváriig.

RespectJC6
ez hatalmas mellé, mivel a 4-4-2 egy Orbán érdekeltségébe tartozó cég lapja, szgy-nél undorítóbb bértollnokot pedig még nem hordott a hátán e földJJ Tiller
tökmindegy hogy bértolnok-e vagy nem. ez a cikk egy elbaszott nagy katyvasz ami nem szól semmiről. Ergo szar. Se füle se farka
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Azért ez is egy "érdekes" cikk:
http://www.fourfourtwo.hu/fft-blog/szollosi/amatorok-es-oregfiuk-ellen-mar-megySinisa
Eskü, én bírom SZGY-t 😀 Legalább le meri írni mi nem tetszik neki és hangoztatja is 😀 Ellenben mindenki mással, aki s*gget nyal Orbántól kezdve Egerváriig.

RespectJC6
ez hatalmas mellé, mivel a 4-4-2 egy Orbán érdekeltségébe tartozó cég lapja, szgy-nél undorítóbb bértollnokot pedig még nem hordott a hátán e föld


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal