Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Nem szimpi CR-ben, hogy amikor gólpasszt ad, akkor sem ünnepli a góllövőt, hanem inkább saját magát ünnepelteti...Sinisa
mert egy kis önző ratyiJoci
biztos vicceskedésből vezeti a spanyol bajnokság assist listáját.miilann
Azt hagyjad, csak azok a statisztikák számítanak, amiben barcás a legjobb, a többiben pedig csak a barcások eredménye számít. A barcán kívül egy csapat sincs, és aki nem ott játszik az mind ratyi. Most is csak azért vezethet a real mert nem a barca ellen játszik...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 575 — Invisible man
vezet a Kolozsvár... :/ nem semmi fejes voltgamerkr
ott is van az egyenlítéskristof
És mindkettő Cadúé 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
vezet a Kolozsvár... :/ nem semmi fejes voltgamerkr
ott is van az egyenlítés
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 919 — Gràcies Pep!
mert egy kis önző ratyiJoci
biztos vicceskedésből vezeti a spanyol bajnokság assist listáját.miilann
+1...
hétvégén 2gól 2 gólpassz, most is már gól+gólpassz... nem tudom mit kéne csináljon hogy elismerjék...

Közben vezet a Kolozsvár! 😀eaglesmcnabb
Elismerem, hogy nagy játékos.
Sok gól, sok gólpassz.
OK
De pont a hétvégi két gólpasszánál tűnt fel, hogy saját magát ünnepelteti a gólpassz után is.
Tudom, hogy ritka esetekben, nagy asszisztok után szokott így lenni, de CR utolsó 3 gólpassznánál 3-szor.
Ennyi.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Nem szimpi CR-ben, hogy amikor gólpasszt ad, akkor sem ünnepli a góllövőt, hanem inkább saját magát ünnepelteti...Sinisa
mert egy kis önző ratyiJoci
biztos vicceskedésből vezeti a spanyol bajnokság assist listáját.miilann
+1...
hétvégén 2gól 2 gólpassz, most is már gól+gólpassz... nem tudom mit kéne csináljon hogy elismerjék...

Közben vezet a Kolozsvár! 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Nem szimpi CR-ben, hogy amikor gólpasszt ad, akkor sem ünnepli a góllövőt, hanem inkább saját magát ünnepelteti...Sinisa
mert egy kis önző ratyiJoci
biztos vicceskedésből vezeti a spanyol bajnokság assist listáját.miilann
kit érdekel hogy hány assistja van? arról volt szó hogy nem ünnepli a társait mert ő akar minden rivaldafényt,senki nem vitatta hogy hány touchdownt lő vagy hány homerunt rúg..


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 517 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
vezet a Kolozsvár... :/ nem semmi fejes volt

több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 395 — Eagles fan
Ott is van Ronaldo.

Hát ez gyorsan megy 😀Matthew99
Nem szimpi CR-ben, hogy amikor gólpasszt ad, akkor sem ünnepli a góllövőt, hanem inkább saját magát ünnepelteti...Sinisa
mert egy kis önző ratyiJoci
biztos vicceskedésből vezeti a spanyol bajnokság assist listáját.

child please!
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 575 — Invisible man
Ott is van Ronaldo.

Hát ez gyorsan megy 😀Matthew99
Nem szimpi CR-ben, hogy amikor gólpasszt ad, akkor sem ünnepli a góllövőt, hanem inkább saját magát ünnepelteti...Sinisa
mert egy kis önző ratyiJoci
Gondolom ez jelenleg egyetlen RM fant se zavar.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Ott is van Ronaldo.

Hát ez gyorsan megy 😀Matthew99
Nem szimpi CR-ben, hogy amikor gólpasszt ad, akkor sem ünnepli a góllövőt, hanem inkább saját magát ünnepelteti...Sinisa
mert egy kis önző ratyi


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 919 — Gràcies Pep!
Ott is van Ronaldo.

Hát ez gyorsan megy 😀Matthew99
Nem szimpi CR-ben, hogy amikor gólpasszt ad, akkor sem ünnepli a góllövőt, hanem inkább saját magát ünnepelteti...

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 395 — Eagles fan

child please!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
LOL
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 575 — Invisible man
Ott is van Ronaldo.

Hát ez gyorsan megy 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
LOL Real meccsen hard-hitter biztonsági ember odavert 😀 mekkora tackle-t lenyomott 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Miért? ennyire szeret kikapni? 😂eaglesmcnabb
Nagy az arc. 😉
Ha kiszopunk, le se szarja senki sem, szóval mi nyugodtan focizhatunk ma este, ti pedig csak koppanhattok esélyesként.Stez
ez igaz fordítva is... ha nyerünk le se szarják, ha kikapunk azzal van tele minden újság 😊
más kérdés ha a barca szopik a dánokkal akkor sincs semmi, dehát ez van...eaglesmcnabb
Ez már nem az én bajom. 😊
Én személy szerint egy döntetlennel is elégedett lennék idegenben, de nagyon bennem van a tavalyi meccs, amikor akkora akarattal és küzdéssel mentünk ki a pályára, remélem ez ma sem lesz másképp, az interjúkból úgy tűnik, hogy nagyon felszívtuk magunkat a meccsre és nagyon meg akarjuk nyerni most is. Harapni fogunk remélem.

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Ami a mai meccset illeti, Thiago Silva a hétvégén összeszedett egy kisebb sérülést, kérdéses a játéka, közvetlenül a meccs előtt döntenek majd róla. Ahogy ismerem, semmi pénzért nem hagyná ki a meccset.Stez
Miért? ennyire szeret kikapni? 😂eaglesmcnabb
Nagy az arc. 😉
Ha kiszopunk, le se szarja senki sem, szóval mi nyugodtan focizhatunk ma este, ti pedig csak koppanhattok esélyesként.Stez
ez igaz fordítva is... ha nyerünk le se szarják, ha kikapunk azzal van tele minden újság 😊
más kérdés ha a barca szopik a dánokkal akkor sincs semmi, dehát ez van...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Ami a mai meccset illeti, Thiago Silva a hétvégén összeszedett egy kisebb sérülést, kérdéses a játéka, közvetlenül a meccs előtt döntenek majd róla. Ahogy ismerem, semmi pénzért nem hagyná ki a meccset.Stez
Miért? ennyire szeret kikapni? 😂eaglesmcnabb
Nagy az arc. 😉
Ha kiszopunk, le se szarja senki sem, szóval mi nyugodtan focizhatunk ma este, ti pedig csak koppanhattok esélyesként.

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Ami a mai meccset illeti, Thiago Silva a hétvégén összeszedett egy kisebb sérülést, kérdéses a játéka, közvetlenül a meccs előtt döntenek majd róla. Ahogy ismerem, semmi pénzért nem hagyná ki a meccset.Stez
Miért? ennyire szeret kikapni? 😂

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
„Augusztus 14-én az irodámban voltam, amikor David telefonon közölte velem, hogy Wayne nem hosszabbítja meg szerződését – mondta Ferguson. – Megdöbbentem, hiszen néhány hónappal korábban még arról beszélt, hogy világ legnagyszerűbb klubjához tartozik. Találkozót kezdeményeztem vele, amin végül ugyanazt mondta, mint az ügynöke: távozni akar."

Ami a mai meccset illeti, Thiago Silva a hétvégén összeszedett egy kisebb sérülést, kérdéses a játéka, közvetlenül a meccs előtt döntenek majd róla. Ahogy ismerem, semmi pénzért nem hagyná ki a meccset.

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
az álmoskönyv szerint (csak így hirtelen: paul ince, jaap stam, bekcham, roy keane) lehetsz Te bármekkora ász a Unitednél, ha összerúgod a port a mesterrel akkor neked annyi. és ezt pont Wayne ne tudná ??

ha tényleg ilyen hülye, hogy nem veszi tudomásul az edző (nem mellékes szempont SAF személye ez esetben) utasítását akkor nincs is miről beszélni. nagyon szeretem én is, de azért egy fél szezont kivéve, sose volt ő olyan nagyon meghatározó embere a csapatnak, hogy mást ne mondjak CR elvesztése sokkal nagyobb érvágás volt, mint Rooney-é lenne.

ha fel tudná/tudja fogni ésszel/meg tudják vele értetni, hogy ő mit érhet el ennél a klubnál, és milyen szerepre van predesztinálva, sztem szóba sem kerülhet az eladása.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Most nézem egyébként, hogy már mindenhol Rooney van a címlapokon, nem akar hosszabbítani a MÚ-val,Stez
azért ez egyelőre nem tény, "mindössze" néhány haramia újságíró teóriája.

mindenesetre ügy van, ami sose jó. de ha ennyi ésszel képtelen felfogni, hogy egyrészt saját maga érdeke az ültetés, másfelől tavasz óta értelmes megmozdulása nem volt, akkor nem tudom sajnálni.

a MU nála SOKKAL nagyobb ikonjainak sem volt maradása azok után, hogy kintről pofáztak befelé, úgyh ha ferguson úgy dönt hogy mennie kell, akkor sztem nem is lehet kérdés.

sok dollárért eladnám szaud arábiába aztán tanulna egy kis tiszteletet.gabtsi
Persze, nyilván egyelőre még csak a média fújja fel a dolgot, de ahogy mondtad, ha már van ügy, az sosem jelent jót. Eddig rendre azt olvastam néhány héttel ezelőttig, hogy Ferguson imádja és mindent elnéz neki, most néhány hete meg folyton miindenhol csak azt olvasom, hogy már Fergusonnal is megromlott a kapcsolata, visszapofázik, kinyílt a csipája és emiatt Ferguson sem ragaszkodik már hozzá. Márpedig ugyanez történt Beckhammel is, gond nélkül eladják a picsába azt, akire megorrol Sir Alex. És hát mivel már most sorban állnak a milliárdos klubok, így nem sokat kell várni azt hiszem az olyan ajánlatokra, amire már azt mondjuk, "van az a pénz", főleg a történtek fényében, már ha valóban igazak a sztorik.

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Most nézem egyébként, hogy már mindenhol Rooney van a címlapokon, nem akar hosszabbítani a MÚ-val,Stez
azért ez egyelőre nem tény, "mindössze" néhány haramia újságíró teóriája.

mindenesetre ügy van, ami sose jó. de ha ennyi ésszel képtelen felfogni, hogy egyrészt saját maga érdeke az ültetés, másfelől tavasz óta értelmes megmozdulása nem volt, akkor nem tudom sajnálni.

a MU nála SOKKAL nagyobb ikonjainak sem volt maradása azok után, hogy kintről pofáztak befelé, úgyh ha ferguson úgy dönt hogy mennie kell, akkor sztem nem is lehet kérdés.

sok dollárért eladnám szaud arábiába aztán tanulna egy kis tiszteletet.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Most nézem egyébként, hogy már mindenhol Rooney van a címlapokon, nem akar hosszabbítani a MÚ-val, a City meg már most 80 millió fontos ajánlatokkal bombázza a MÚ-t. 😂
Kíváncsi vagyok, hogy ebből mi lesz, megnézném a Milanban, Pato helyén, ha őt úgy is eladjuk, ami sajnos elég sanszos. 😂Stez
Patoért nem kaptok annyit amennyit Rooney ér,szóval no deal 😀 Majd jön a Realba Cé haverja után 😊JoeyPorter
Patoért már most 65 millás ajánlatokkal bombáznak minket.. Rooney jobb, nem is üvegből van, mint Pato, és többet is tett le az asztalra, szóval nyilván többet ér. 😉
De ha csak ezen múlna, simán kipengetnének további millákat Berluék, csak nem erről van szó, kétlem, hogy nekünk kéne Rooney. Jónak jó, csak amilyen horribilis éves fizetést kér például.. Nem viccből engedjük el Dinhot is annak ellenére, hogy a Barcás formáját hozza már jó ideje. Ibrával is az egyetlen gond, amiért hetekig húztuk a transzfert, az az éves fizuja volt, márpedig tudjuk, hogy a zsici Berluék most nagyon visszafogják a fizetéseket.
Divat, ti meg próbálkozzatok csak Messinél 😂

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Most nézem egyébként, hogy már mindenhol Rooney van a címlapokon, nem akar hosszabbítani a MÚ-val, a City meg már most 80 millió fontos ajánlatokkal bombázza a MÚ-t. 😂
Kíváncsi vagyok, hogy ebből mi lesz, megnézném a Milanban, Pato helyén, ha őt úgy is eladjuk, ami sajnos elég sanszos. 😂Stez
Patoért nem kaptok annyit amennyit Rooney ér,szóval no deal 😀 Majd jön a Realba 😊JoeyPorter
hát egy csatár mindenképp kell Madridba... pénz az van, szal jó lenne ha Pato hozzánk jönne...
amúgy Pato fiatlabb jóval mint rooney, nem hinném hogy nagy különbség lenne köztük árban... nyilván van, de inkább a fizetések között nagy a diff...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!