NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 395 — Eagles fan
Hát elég gyér ez az 1-0... Na meg az 1 ékes játék, gondolom Fergie már készül a Roo utáni időkre. Ezzel kapcsolatban meg az a véleményem, hogy januárban adjuk el, ha valóban menni akar, de csak a Reálhoz, Citynek, Chelskynek semmiféle képpen ne. A Margit cserébe adná Benzemát is, a sok suska mellé, jó deal lenne sztem.Bay Area
azért tedd hozzá hogy ez csak az újságírók agyszüleménye, mourinho megmondta hogy nem lesz igazolás a télen. meg nem lenne megoldás a csatárposzt bővítésére hogyha úgy veszünk egy csatárt hogy egy másikat meg elcserélünk.

child please!
több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Hát elég gyér ez az 1-0... Na meg az 1 ékes játék, gondolom Fergie már készül a Roo utáni időkre. Ezzel kapcsolatban meg az a véleményem, hogy januárban adjuk el, ha valóban menni akar, de csak a Reálhoz, Citynek, Chelskynek semmiféle képpen ne. A Margit cserébe adná Benzemát is, a sok suska mellé, jó deal lenne sztem.

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 556
Most mutatkozott meg igazán, hogy Benitez egy hurka edző.JC6
Mit kapsz ezért Mikeytól... 😀empty taxi
Mit kap majd ezért Hurkától... 😛

Kár, hogy nincs dislike gomb. -100-ig meg sem állnék. 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Most mutatkozott meg igazán, hogy Benitez egy hurka edző.

JC6
Mit kapsz ezért Mikeytól... 😀empty taxi
Minimum 1 LIKE-ot várok 😀 😀 😀
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Most mutatkozott meg igazán, hogy Benitez egy hurka edző.

JC6
Mit kapsz ezért Mikeytól... 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Most mutatkozott meg igazán, hogy Benitez egy hurka edző.

Szép volt Spurs, kár az első negyed óráért!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Eto'o meg Bale kicsit játszottak 😊
egyiknek 2gól2gólpassz másiknak "csak" 3 gól 😊
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 919 — Gràcies Pep!
Hihetetlen h Xavi nélkül ennyire nem megy. Nem kis mákkal nem egyenlített a KöbenhavnBlevi
Többször megállapítottuk már: a csapat legfontosabb játékosa.
Pótolhatatlan...Sinisa
Ennyire azért nem lenne szabad. Alibifocit játszunk a második félidőben :rolleyes:Blevi
A szakértők ezt célfocinak hívják.
A lényeg a 3 pont.
Meg az, hogy pár játékos tudjon pihenni: ki a leláton, ki a pályán... 😊

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
Blevi 8 274 — Lions & Cowboys fan
Hihetetlen h Xavi nélkül ennyire nem megy. Nem kis mákkal nem egyenlített a KöbenhavnBlevi
Többször megállapítottuk már: a csapat legfontosabb játékosa.
Pótolhatatlan...Sinisa
Ennyire azért nem lenne szabad. Alibifocit játszunk a második félidőben :rolleyes:
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 919 — Gràcies Pep!
Hihetetlen h Xavi nélkül ennyire nem megy. Nem kis mákkal nem egyenlített a KöbenhavnBlevi
Többször megállapítottuk már: a csapat legfontosabb játékosa.
Pótolhatatlan...

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Hihetetlen h Xavi nélkül ennyire nem megy. Nem kis mákkal nem egyenlített a KöbenhavnBlevi
Guardiola és a félidői feltüzelő szónoklatai....
Amióta itt van, kellemetlen különbség van az első és második játékrészbeli hajtás és koncentráltság között. Ezért gyűlölöm, ha csak 1 gólos előnnyel megyünk szünetre.
A miért is kevés 1 center (aki maga sem mindig helyezkedik, illetve ér be középre) tömörülő védelem ellen című tételt pedig továbbra is elégtelenre tudja. Murinho idén újra meg fogja enni reggelire.

több mint 13 éve
Blevi 8 274 — Lions & Cowboys fan
Hihetetlen h Xavi nélkül ennyire nem megy. Nem kis mákkal nem egyenlített a Köbenhavn
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Hát ezzel a ManUtd meccsel (is) vallatni lehetne...
több mint 13 éve
Blevi 8 274 — Lions & Cowboys fan
jól emlékszel... csak az rám nem volt hatással, Ronaldot amikor megszerettem, már Milánóban rúgta a bőrt, de pl. Kenny Miller esete más, nagyon szerettem azt a Celticet, vele az élen, szar volt pár év múlva a Rangersben látni...
+Ronaldonak amikor a Milanba ment nem volt nagyon más választása, Mcnabb esetére tudom hasonlítani, ha ugyanolyan magas szinten akarta folytatni a pályafutását, akkor ez az egy opció volt... ja és érdekes módon Figot is bírtam, pedig ott is megvan a Real-Barca ellentét... ilyen szempontból nálam Eto'o a legalja, a Realban lett belőle valaki, aztán tudjuk mennyire utálja mégis őket...eaglesmcnabb
Egy senki volt a Reálban esélye nem volt MAllorcában lett valaki.Blevi
ez igaz, de ha a Realhoz nem kerül ki anno, akkor még most is szaladgálhatna az oroszlánok elől...eaglesmcnabb
Sztem azért utálja a Madridot mert sosem kapta meg az esélyt h megmutassa mit tud, bármennyire jó volt a Mallorcában.
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Raúl dupla :cool:

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Rosszul emlékszem, h ronaldo-t bírtad? Csak mert a barca-real, inter-milan, flamengo-corinthians párosok külön-külön is durvák lennének, együtt a hárommal meg más nem is 'büszkélkedhet'. /*mégha a flamengoban csak edzet, pályára nem lépett akkor is*/Black_Adder
jól emlékszel... csak az rám nem volt hatással, Ronaldot amikor megszerettem, már Milánóban rúgta a bőrt, de pl. Kenny Miller esete más, nagyon szerettem azt a Celticet, vele az élen, szar volt pár év múlva a Rangersben látni...
+Ronaldonak amikor a Milanba ment nem volt nagyon más választása, Mcnabb esetére tudom hasonlítani, ha ugyanolyan magas szinten akarta folytatni a pályafutását, akkor ez az egy opció volt... ja és érdekes módon Figot is bírtam, pedig ott is megvan a Real-Barca ellentét... ilyen szempontból nálam Eto'o a legalja, a Realban lett belőle valaki, aztán tudjuk mennyire utálja mégis őket...eaglesmcnabb
Egy senki volt a Reálban esélye nem volt MAllorcában lett valaki.Blevi
ez igaz, de ha a Realhoz nem kerül ki anno, akkor még most is szaladgálhatna az oroszlánok elől...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Blevi 8 274 — Lions & Cowboys fan
nekem a halálom ha egy focista az ősi riválishoz átmegy, az én gyomrom ezt nem tudja megemészteni...eaglesmcnabb
Rosszul emlékszem, h ronaldo-t bírtad? Csak mert a barca-real, inter-milan, flamengo-corinthians párosok külön-külön is durvák lennének, együtt a hárommal meg más nem is 'büszkélkedhet'. /*mégha a flamengoban csak edzet, pályára nem lépett akkor is*/Black_Adder
jól emlékszel... csak az rám nem volt hatással, Ronaldot amikor megszerettem, már Milánóban rúgta a bőrt, de pl. Kenny Miller esete más, nagyon szerettem azt a Celticet, vele az élen, szar volt pár év múlva a Rangersben látni...
+Ronaldonak amikor a Milanba ment nem volt nagyon más választása, Mcnabb esetére tudom hasonlítani, ha ugyanolyan magas szinten akarta folytatni a pályafutását, akkor ez az egy opció volt... ja és érdekes módon Figot is bírtam, pedig ott is megvan a Real-Barca ellentét... ilyen szempontból nálam Eto'o a legalja, a Realban lett belőle valaki, aztán tudjuk mennyire utálja mégis őket...eaglesmcnabb
Egy senki volt a Reálban esélye nem volt MAllorcában lett valaki.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
na most a jó öreg kenny miért is faszláda?tüsi91
nekem a halálom ha egy focista az ősi riválishoz átmegy, az én gyomrom ezt nem tudja megemészteni...eaglesmcnabb
Rosszul emlékszem, h ronaldo-t bírtad? Csak mert a barca-real, inter-milan, flamengo-corinthians párosok külön-külön is durvák lennének, együtt a hárommal meg más nem is 'büszkélkedhet'. /*mégha a flamengoban csak edzet, pályára nem lépett akkor is*/Black_Adder
jól emlékszel... csak az rám nem volt hatással, Ronaldot amikor megszerettem, már Milánóban rúgta a bőrt, de pl. Kenny Miller esete más, nagyon szerettem azt a Celticet, vele az élen, szar volt pár év múlva a Rangersben látni...
+Ronaldonak amikor a Milanba ment nem volt nagyon más választása, Mcnabb esetére tudom hasonlítani, ha ugyanolyan magas szinten akarta folytatni a pályafutását, akkor ez az egy opció volt... ja és érdekes módon Figot is bírtam, pedig ott is megvan a Real-Barca ellentét... ilyen szempontból nálam Eto'o a legalja, a Realban lett belőle valaki, aztán tudjuk mennyire utálja mégis őket...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
áh, ilyen kenny miller féle f@szládák játszadoznak a Valencia védelemmel...jóvanakkor... :mad:eaglesmcnabb
na most a jó öreg kenny miért is faszláda?tüsi91
nekem a halálom ha egy focista az ősi riválishoz átmegy, az én gyomrom ezt nem tudja megemészteni...eaglesmcnabb
Rosszul emlékszem, h ronaldo-t bírtad? Csak mert a barca-real, inter-milan, flamengo-corinthians párosok külön-külön is durvák lennének, együtt a hárommal meg más nem is 'büszkélkedhet'. /*mégha a flamengoban csak edzet, pályára nem lépett akkor is*/

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
na most a jó öreg kenny miért is faszláda?tüsi91
nekem a halálom ha egy focista az ősi riválishoz átmegy, az én gyomrom ezt nem tudja megemészteni...eaglesmcnabb
ez mondjuk jogos, azt hittem a játékstílusára gondolsz. Én még a Wolves-os időszakában kedveltem meg.tüsi91
közben 1-1, na még egyet... Látszik bejött félidőbe Soldado 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
áh, ilyen kenny miller féle f@szládák játszadoznak a Valencia védelemmel...jóvanakkor... :mad:eaglesmcnabb
na most a jó öreg kenny miért is faszláda?tüsi91
nekem a halálom ha egy focista az ősi riválishoz átmegy, az én gyomrom ezt nem tudja megemészteni...eaglesmcnabb
ez mondjuk jogos, azt hittem a játékstílusára gondolsz. Én még a Wolves-os időszakában kedveltem meg.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
áh, ilyen kenny miller féle f@szládák játszadoznak a Valencia védelemmel...jóvanakkor... :mad:eaglesmcnabb
na most a jó öreg kenny miért is faszláda?tüsi91
nekem a halálom ha egy focista az ősi riválishoz átmegy, az én gyomrom ezt nem tudja megemészteni...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
áh, ilyen kenny miller féle f@szládák játszadoznak a Valencia védelemmel...jóvanakkor... :mad:eaglesmcnabb
na most a jó öreg kenny miért is faszláda?
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
áh, ilyen kenny miller féle f@szládák játszadoznak a Valencia védelemmel...jóvanakkor... :mad:

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 919 — Gràcies Pep!
Scholest se felejtsük el azért, ha már ilyen típusú játékosokról van szó.F.Schleck
ezt hol olvastad ?

pl patrick vieira az akkori muból egyértelműen v nistelrooyt emelte ki mint a legnagyobb sunyi, keane-t vagy scholest korrekt harcosnak tartotta, kőkemények de nem alattomosak.gabtsi
Lehet, hogy csak én látom akkor ilyennek, de valamiért mikor MU meccset nézek, akkor igen sok könyökkel felugrásos/hátulról lábra csúszós jelenetet látok tőle.F.Schleck
Scholes szerintem is tök korrekt:
A kis genyó vörös lerúgta edzésen Rooney-t, hogy SAF-nak kelljen kamuznia, hogy azért nem játszatja, mert sérült.
😀 😀 😀
Mostmár tuti sérült pár hétig...

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.