Soccer

41 feliratkozó

több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha a Robben nyeri a díjat, lemondok 😀Stez
és az hogy fog kinézni, ha minden díjat Inter player nyer? van rá sansz rendesen
3/3 eddigHabi
a csaj nekem jobban kéne 😀
na az viszont tuti, hogy Spurst megkapjuk Real mellé 😀

több mint 14 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Ha a Robben nyeri a díjat, lemondok 😀Stez
és az hogy fog kinézni, ha minden díjat Inter player nyer? van rá sansz rendesen
3/3 eddig
edit megemlíti, hogy nem fanyalgás ez, abszolut megérdemelték az összes díjat 😊


JT Daniels fan
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha a Robben nyeri a díjat, lemondok 😀

több mint 14 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
a lehető legkönnyebb ellenfelet kaptuk 😀eaglesmcnabb
hát asszem Bayern fan vagy, szóval rádbasznám a dislike gombot úgy rendesen 😀


JT Daniels fan
több mint 14 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
jól van,pana,eddig jó 😀


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 14 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 331 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
a lehető legkönnyebb ellenfelet kaptuk 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
háhá, jön a mocsok Real 😀
ez már rossz csoport nem lesz.. de jellemző a mi szerencsénkre, a lehető legerősebb csapatot kapjuk azonnal

több mint 14 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
okosan húzzon a Maicon-Brehme páros 😀

szerk: az nice, Milan-Real
Stez?
jövünk mi...
jó Bayern, nem rossz annyira


JT Daniels fan
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
jaj de utálom ezeket a köztes jópofizásokat, sorsoljanak már tovább

több mint 14 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
nézzétek a sorsolást eurosportonJoci
Bizony most van a legizgalmasabb része. 😀 Alig várom, hogy ki melyik csoportba kerül. 😀
Na de amúgy, mint Real Madrid szurkoló (elsősorban persze Loki szurkoló) egy ilyen csoportra vágyok: Inter, Real Madrid, Tottenham, Rubin (csak, hogy már a csoport körbe megmutassuk, hogy kik a legjobbak 😉 )

Jughead
Inter-Real eléggé pikáns lenne 😀


JT Daniels fan
több mint 14 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 903
nézzétek a sorsolást eurosportonJoci
Bizony most van a legizgalmasabb része. 😀 Alig várom, hogy ki melyik csoportba kerül. 😀
Na de amúgy, mint Real Madrid szurkoló (elsősorban persze Loki szurkoló) egy ilyen csoportra vágyok: Inter, Real Madrid, Tottenham, Rubin (csak, hogy már a csoport körbe megmutassuk, hogy kik a legjobbak 😉 )

estig kivár aztán ha továbbjut a láki(bocs Hurka ) alá is írhat.Divat
Bárcsak így lenne... (nekem elég lenne ha csak továbbjutnánk) 😊
több mint 14 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
nézzétek a sorsolást eurosportonJoci
ha valakinek nem lenne eurosportja, akkor az uefa.com-on is lehet követni élőben:
http://www.uefa.com/uefachampionsleague/draws/index.html
több mint 14 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
nézzétek a sorsolást eurosportonJoci
annyira érzem, hogy szar csoportba kerülünk 😕


JT Daniels fan
több mint 14 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
nézzétek a sorsolást eurosporton


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Ibra-saga:

Ma délben ismét tárgyalóasztalhoz ültek a felek, megállapodás továbbra sincs.

"A déli tárgyalási forduló végetért. Galliani nyilatkozott az újságíróknak utána: "mind a Barcelona, mind a Milan vezetői elmondták álláspontjukat. A tárgyaláson kiderült, hogy a katalán klub nem hitelez, nem ad kölcsön, Ibrát csak végleg lehet megvásárolni. Az út még hosszú. Az esély, hogy a támadó a miénk lesz jelenleg 50 százalék."

Ettől most rohadt okosak lettünk. 😀

A milannews.it, amely igen szavahihető infókat ad mindig, részletesen beszámol a tárgyalásokról és egyéb infókat is kiszivárogtatott:
Miközben Galliani ugye Barcelonában tárgyal Ibráért, addig Braida elutazott Manchesterbe és a hírek szerint sikerült megállapodnia a Cityvel Robinho ügyében. Ha Ibra nem jön, akkor a brazil a "B-tervünk".
Utálom mindkettőt, de akkor már inkább Ibra jöjjön, ő még lendítene is a csapaton, Robinho szvsz nem.

több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Sziasztok!

Na ezt sem hittem volna, hogy kedvenc angol csapatom a Spurs (ki tudja miért ők 😛 ) Valaha bejut a Bl-be. Mindig azért szurkoltam, hogy ne essenek ki a Pl-ből most meg itt vannak. Na azért bízom benne nem a kedvenc spanyol csapatommal kerülnek egy csoportba (Barca) vagy ha igen akkor a második helyen tovább mennek és mondjuk a döntőben velük találkoznak, úgyis a Wembley-ben lesz a finálé és a 2005 óta tartó sorminta szerint angol csapatnak kéne nyerni a Bl-t (Liverpool, Barca, Milan, Mu, Barca, Inter és most? Spurs :cool: szép álom.

üdv: deeedande
Remélem, hogy a Milan és a Spurs egy csoportba kerül. Bírom őket, szimpatikus csapat, és így talán a két lose és a csoportból való kiesés után talán úgy düntene, hogy nálunk folytatja jövőre. 😂

több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Sziasztok!

Na ezt sem hittem volna, hogy kedvenc angol csapatom a Spurs (ki tudja miért ők 😛 ) Valaha bejut a Bl-be. Mindig azért szurkoltam, hogy ne essenek ki a Pl-ből most meg itt vannak. Na azért bízom benne nem a kedvenc spanyol csapatommal kerülnek egy csoportba (Barca) vagy ha igen akkor a második helyen tovább mennek és mondjuk a döntőben velük találkoznak, úgyis a Wembley-ben lesz a finálé és a 2005 óta tartó sorminta szerint angol csapatnak kéne nyerni a Bl-t (Liverpool, Barca, Milan, Mu, Barca, Inter és most? Spurs :cool: szép álom.

üdv: deeedande
lassan belefog érni a bilibe a kezed és felébredsz 😊

|
több mint 14 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 825 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sziasztok!

Na ezt sem hittem volna, hogy kedvenc angol csapatom a Spurs (ki tudja miért ők 😛 ) Valaha bejut a Bl-be. Mindig azért szurkoltam, hogy ne essenek ki a Pl-ből most meg itt vannak. Na azért bízom benne nem a kedvenc spanyol csapatommal kerülnek egy csoportba (Barca) vagy ha igen akkor a második helyen tovább mennek és mondjuk a döntőben velük találkoznak, úgyis a Wembley-ben lesz a finálé és a 2005 óta tartó sorminta szerint angol csapatnak kéne nyerni a Bl-t (Liverpool, Barca, Milan, Mu, Barca, Inter és most? Spurs :cool: szép álom.

üdv: deee
több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Hodgson teljesen egy szenilis öregember benyomását kelti. Nyilatkozgat össze-vissza, korábbi nyilatkozatainak mond ellen az új nyilatkozataiban... ráadásul már ő is nekiugrott Rafának, mondván, hogy nem tartja be azon ígéretét, hogy nem akar majd játékost vinni magával az Interbe... mondja ezt pont ő, amikor az ő szerződésében van olyan kitétel, hogy nem igazolunk idén nyáron a Fulhamtől, ennek ellenére tárgyalunk velük Konchesky ügyében, és Rafának pedig pont nincs beleszólása az Inter játékosigazolásaiba...

Zavaros nekem ez az egész, és egyre kevésbé tetszik, hogy ennyi gerinctelen ember irányítja kedvenc csapatomat...Mikey
amúgy ezek a Pool-Inter trade lehetőségek, már eléggé kezdenek átmenni szappanoperába, és továbbra se értem minek akarjuk leigazolni Masch-ot, mikor ott van Cuchu és Thiago Motta is, de még a Capitano is le tudja hozni ha kell.Divat
Cambiasso miatt nem értem én sem minek kéne nektek, de én a Barcával is így vagyok, mert abba rendszerbe nem illene szvsz.
Mondjuk nekem mindegy hova megy, ha kapunk érte min. 25 millió fontot.
Hogy Kuyt minek kellene nektek, én azt sem vágom. Mer' állítólag róla is tárgyal a két csapat. Rafa rendszerében isten Kuyt, de megvagytok ti nélküle is...Mikey
hát ezaz, rem semmi nem lesz egyikből sem, Barcába talán Touré pótlására, de úgy meg nagy blődség lenne sztem katalán oldalról(Touré eladása is alapból az)

|
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 553
én 16 millát olvastam, hogy annyit adna rafa kuytért. annyiért bárki bármikor elviheti 😊a.kacsa
Moratti esetleg adna, Rafa biztos nem. Pont ezt írtam fentebb. 😛
Mondjuk én Kuytöt nem adnám el. Egyáltalán nincs alternatívája...
több mint 14 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
én 16 millát olvastam, hogy annyit adna rafa kuytért. annyiért bárki bármikor elviheti 😊
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 553
Hodgson teljesen egy szenilis öregember benyomását kelti. Nyilatkozgat össze-vissza, korábbi nyilatkozatainak mond ellen az új nyilatkozataiban... ráadásul már ő is nekiugrott Rafának, mondván, hogy nem tartja be azon ígéretét, hogy nem akar majd játékost vinni magával az Interbe... mondja ezt pont ő, amikor az ő szerződésében van olyan kitétel, hogy nem igazolunk idén nyáron a Fulhamtől, ennek ellenére tárgyalunk velük Konchesky ügyében, és Rafának pedig pont nincs beleszólása az Inter játékosigazolásaiba...

Zavaros nekem ez az egész, és egyre kevésbé tetszik, hogy ennyi gerinctelen ember irányítja kedvenc csapatomat...Mikey
amúgy ezek a Pool-Inter trade lehetőségek, már eléggé kezdenek átmenni szappanoperába, és továbbra se értem minek akarjuk leigazolni Masch-ot, mikor ott van Cuchu és Thiago Motta is, de még a Capitano is le tudja hozni ha kell.Divat
Cambiasso miatt nem értem én sem minek kéne nektek, de én a Barcával is így vagyok, mert abba rendszerbe nem illene szvsz.
Mondjuk nekem mindegy hova megy, ha kapunk érte min. 25 millió fontot.
Hogy Kuyt minek kellene nektek, én azt sem vágom. Mer' állítólag róla is tárgyal a két csapat. Rafa rendszerében isten Kuyt, de megvagytok ti nélküle is...
több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Hodgson teljesen egy szenilis öregember benyomását kelti. Nyilatkozgat össze-vissza, korábbi nyilatkozatainak mond ellen az új nyilatkozataiban... ráadásul már ő is nekiugrott Rafának, mondván, hogy nem tartja be azon ígéretét, hogy nem akar majd játékost vinni magával az Interbe... mondja ezt pont ő, amikor az ő szerződésében van olyan kitétel, hogy nem igazolunk idén nyáron a Fulhamtől, ennek ellenére tárgyalunk velük Konchesky ügyében, és Rafának pedig pont nincs beleszólása az Inter játékosigazolásaiba...

Zavaros nekem ez az egész, és egyre kevésbé tetszik, hogy ennyi gerinctelen ember irányítja kedvenc csapatomat...Mikey
amúgy ezek a Pool-Inter trade lehetőségek, már eléggé kezdenek átmenni szappanoperába, és továbbra se értem minek akarjuk leigazolni Masch-ot, mikor ott van Cuchu és Thiago Motta is, de még a Capitano is le tudja hozni ha kell.

|
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 553
Hodgson teljesen egy szenilis öregember benyomását kelti. Nyilatkozgat össze-vissza, korábbi nyilatkozatainak mond ellen az új nyilatkozataiban... ráadásul már ő is nekiugrott Rafának, mondván, hogy nem tartja be azon ígéretét, hogy nem akar majd játékost vinni magával az Interbe... mondja ezt pont ő, amikor az ő szerződésében van olyan kitétel, hogy nem igazolunk idén nyáron a Fulhamtől, ennek ellenére tárgyalunk velük Konchesky ügyében, és Rafának pedig pont nincs beleszólása az Inter játékosigazolásaiba...

Zavaros nekem ez az egész, és egyre kevésbé tetszik, hogy ennyi gerinctelen ember irányítja kedvenc csapatomat...
több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Gyepesnek max a nője kéne.. 😀
Yepest hoztuk el egyébként, a Chievoba játszott eddig évekig, alapember volt, ingyen is jött, de nem mai gyerek, de nem rossz egyáltalán. Ettől függetlenül egyre okosabban igazolgatunk, látszik hogy Allegrinek nagyon fontos, hogy megfelelő variációs lehetősége legyen, folyamatosan tudjon rotálni és ne fáradjunk majd ki nagyon a szezon folyamán. Yepes féle névtelen, de tűrhető játékosokat hozogattunk most többet is, még hátravan viszont a nagy név Ibra személyében, illetve további 1-2 célpontunk a pakliban. Remélem, hogy nem húzzuk sokáig Ibrával, ha csak 31-én tudjuk elhozni, ő elvonja a figyelmünket a többi célpontról ami nem igazán jönne jól, főleg ha Pirlot is belevágjuk az Ibra-transzferbe.Stez
sztem pedig jól járnátok Gyepivel, mindig kölcsön adnátok a soron következő ellenfélnek és meg is van az 1-0-ás hendikepetek 😊

Koman közbe távozni akar, jó korán rájött h esélye nincs bekerülni 😊 estig kivár aztán ha továbbjut a láki(bocs Hurka 😊) alá is írhat.

|