Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
1. Fradinál leállították a bérletárusítást, Kubatov leszólt (nyilván sok az ár)
2. A 18 csapatos bajnokság indoka állítolag, hogy a Kövesd és a Kaposvár perelné az MLSZ-t az Újpest miatt
12 csapat lenne az ideális a 18 őrületesen sokNB2
sokra megyünk, ha még a Kövesdet sem tudjuk megelőzni.
igen, az Újpestet sorolják utolsónak? akkor is tizenötödikek lennénk, vazze... Pécsen meg fizetik a játékosokat, szóval nem lehet rajtuk semmilyen fogást találni, szóval nem kurvamindegy, hogy utolsóként vagy utolsóelőttiként esünk ki?

(kicsit OFF, de talán a gyökértelen román másodosztályú játékosok helyett nem kellett volna gyökértelen román elsőosztályú cserepadosokat venni.
szerintem egyébként a mai napig nem derült ki, hogy ki lenne az új tulajdonos, és így azt sem lehet tudni, hogy ki fizette ki azokat, akik négy meccsel a vége előtt feladták az egészet.)
több mint 12 éve
NB2 New England Patriots 29 077 — nabege2@yahoo.com
Megint csak a látszat intézkedések...
Tényleg ez a magyar foci fő problémája?
A BMLSZ szerint sorrendben:
- Csőcselék szurkolok
- Kevés válogatott összetartás
- Csak 16 csapat az MB1-ben

Van 18 biztos hátterű csapat? Idén sem tudom, hogy pl. a Pécs hogyan tudta befejezni a bajnokságot.
Minél több csapat a TV-s pénzt is annál több fele kell osztani.

Szerintem:
14 csapat alsó-felső házi rájátszással.
12 csapat 4 kör.
Mindkét esetben több rangadón valszeg több néző.Sinisa
ÉN a 12 csapat-ost preferálnám, alsó és felsőházi rájátszással. 2 meccsel lenne több mint most.
több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 3 216 — Gràcies Pep!
Megint csak a látszat intézkedések...
Tényleg ez a magyar foci fő problémája?
A BMLSZ szerint sorrendben:
- Csőcselék szurkolok
- Kevés válogatott összetartás
- Csak 16 csapat az MB1-ben

Van 18 biztos hátterű csapat? Idén sem tudom, hogy pl. a Pécs hogyan tudta befejezni a bajnokságot.
Minél több csapat a TV-s pénzt is annál több fele kell osztani.

Szerintem:
14 csapat alsó-felső házi rájátszással.
12 csapat 4 kör.
Mindkét esetben több rangadón valszeg több néző.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 460 — je suis poloska
nálunk ugyanakkora marad a stadion, csak geci drágán fog felépülni, így sincs néző, az is érdekelne hogy mit várnak? 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
fradi kritika, aki nem akarja, nem olvassa el.

| a fradi szurkolóknak mégis mit sír a szája, hogy sok lesz a bérlet meg a jegyár az új arénába? Modern stadiont akartak nem? Nyugati színvonalú létesítményt. Ennyibe kerül kérem szépen. | Amadeus91
beszélgettem erről óriási zöld barátommal, aki csak annyit mondott, a szurkolókat az bassza fel, hogy semmilyen piackutatást nem végeztek a vezetőség részéről. (szerintem ez hülyeség, mert akkor jön a sírás, hogy VISSZAÉLNEK AZ ADATAIMMAL)
az zavarja leginkább őket, hogy a jegyárak és a bérletek majdhogynem 150%-os emelést kapnak, az új ár rengeteg szurkolónak egyszerűen nem fér bele az életvitelébe (ez jogos, csak sajnos a klub nem tudja elintézni, hogy magasabb legyen a szurkoló fizetése)
leegyszerűsítve: kurva felesleges 30ezres stadion, ha a harmada se lesz megtömve kéthetente.berger90
én megmondtam.
😊
több mint 12 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 135 — no es importante
Szerintem arra megy ki a játék, hogy minden nagyobb városnak legyen mb1-es csapata (a PAFC nyilván kivétel). A Nyíregyháza és a Dunaújváros idei feljutásával jövőre mehet vissza a Zalaegerszeg, a Békéscsaba, aztán helyet kellene szorítani mondjuk a Szegednek vagy a Sopronnak is...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 263 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
nyilván viktorka nem akarja, hogy a szegény puskás akadémia visszaessen az nb2-be... szerintem 12 csapat pont elég lenne ide, talán jobb lenne valamivel a színvonal


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 12 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 979
Az MTK, DVSC, FTC trión kívül mindenki a 18 csapatos NB1 mellett szavazott... De őszintén, kinek lenne jó ez? így is gyenge a színvonal.
és az ekkora országokban hol van ilyen példa? románoknál most csökken a létszám 14-re pleaglesmcnabb
Belgium: 16
Csehország: 16
Görögország: 18
Portugália: 16
Svédország: 16
Szerbia: 16

ezek a 9-11 milliós európai országok első osztályú bajnokságaibaggio
tehát egyetlen egy 18 csapatos van.
a többi 16 vagy kevesebb. Épp erre akartam kilyukadni 😀

a kinek lenne ez jó kérdésre meg nyilván jó válasz lenne, hogy a szar csapatoknak, de előrelépés szempontjából senkinek se lenne jó az is biztos. Legalább több csapatot verünk meg, ennyiben jó mondjuk 😊eaglesmcnabb
ti olyan kiszámíthatatlanok vagytok, hogy ezt sosem lehet egyértelműen kijelenteni. 😊

Mi viszont izzadhatnánk, mint kurva a templomban, 20 csapat se lenne elég, hogy ne kelljen izgulnunk az utolsó előtti fordulóban a kiesés miatt... 😀

Mindig jövőre
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 460 — je suis poloska
Az MTK, DVSC, FTC trión kívül mindenki a 18 csapatos NB1 mellett szavazott... De őszintén, kinek lenne jó ez? így is gyenge a színvonal.
és az ekkora országokban hol van ilyen példa? románoknál most csökken a létszám 14-re pleaglesmcnabb
Belgium: 16
Csehország: 16
Görögország: 18
Portugália: 16
Svédország: 16
Szerbia: 16

ezek a 9-11 milliós európai országok első osztályú bajnokságaibaggio
tehát egyetlen egy 18 csapatos van.
a többi 16 vagy kevesebb. Épp erre akartam kilyukadni 😀

a kinek lenne ez jó kérdésre meg nyilván jó válasz lenne, hogy a szar csapatoknak, de előrelépés szempontjából senkinek se lenne jó az is biztos. Legalább több csapatot verünk meg, ennyiben jó mondjuk 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 135 — no es importante
Az MTK, DVSC, FTC trión kívül mindenki a 18 csapatos NB1 mellett szavazott... De őszintén, kinek lenne jó ez? így is gyenge a színvonal.
és az ekkora országokban hol van ilyen példa? románoknál mst csökken a létszám 14-re pleaglesmcnabb
Belgium: 16
Csehország: 16
Görögország: 18
Portugália: 16
Svédország: 16
Szerbia: 16

ezek a 9-11 milliós európai országok első osztályú bajnokságai


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 460 — je suis poloska
Az MTK, DVSC, FTC trión kívül mindenki a 18 csapatos NB1 mellett szavazott... De őszintén, kinek lenne jó ez? így is gyenge a színvonal.
és az ekkora országokban hol van ilyen példa? románoknál mst csökken a létszám 14-re pl

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
NB2 New England Patriots 29 077 — nabege2@yahoo.com
1. Fradinál leállították a bérletárusítást, Kubatov leszólt (nyilván sok az ár)
2. A 18 csapatos bajnokság indoka állítolag, hogy a Kövesd és a Kaposvár perelné az MLSZ-t az Újpest miatt
12 csapat lenne az ideális a 18 őrületesen sok
több mint 12 éve
YoungZeeZee 9 848
18 csapatos nb1
Ez a lepes is mutatja h itt nem tortenik semmi.Ugyanaz a foss marad...
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 253 — Axel Foley
Amúgy már csak 2300 jegy van gazdátlanul, ebből 1100 a lila oldalon.Bazzani
ez a szám hogy jött ki? o_o
itt jelenleg 258 szabad jegy van nálunk és 519 nálatok, de igazából mindegy, kezdésre el fog menni mindkát oldalról a 9100 és kurvajó hangulat lesz 😊kristof
Az összadatot egy (2300) szurkolói oldalon olvastam, míg az újpesti adat a csapat hivatalos twitterén jelent meg. A miskolci rész: kivontam az összesből az újpestit. 😊

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Rendben emeljenek, de ne az egekig, és ha lehet a játék színvonalán is bár talán! ebben elindul valami. Egyébként meg azt gondolom a kevesebb néha több, ugyanis hiába emelik meg, ha nem tudják megfizetni, és ezért nincsenek nézők, mintha mondjuk hagyják ezen az áron egy ideig, és többen kimenve fizetnek érte. Sok kicsi sokra megy. Aztán majd apránként lehet emelgetni. De lehet rosszul gondolom.dande
Ugyis a "piac" majd beszabalyozza. Szerintem hiaba sirnak a szrkolok, így is kifognak menni. Ha meg kimennek es kifizetik akkornem fog csokkenni.
Ha meg nem lesz kint kutya se? Majd csokkentik az arakat. Kerselet-kinalat
több mint 12 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 979
fradi kritika, aki nem akarja, nem olvassa el.

| a fradi szurkolóknak mégis mit sír a szája, hogy sok lesz a bérlet meg a jegyár az új arénába? Modern stadiont akartak nem? Nyugati színvonalú létesítményt. Ennyibe kerül kérem szépen. | Amadeus91
beszélgettem erről óriási zöld barátommal, aki csak annyit mondott, a szurkolókat az bassza fel, hogy semmilyen piackutatást nem végeztek a vezetőség részéről. (szerintem ez hülyeség, mert akkor jön a sírás, hogy VISSZAÉLNEK AZ ADATAIMMAL)
az zavarja leginkább őket, hogy a jegyárak és a bérletek majdhogynem 150%-os emelést kapnak, az új ár rengeteg szurkolónak egyszerűen nem fér bele az életvitelébe (ez jogos, csak sajnos a klub nem tudja elintézni, hogy magasabb legyen a szurkoló fizetése)
leegyszerűsítve: kurva felesleges 30ezres stadion, ha a harmada se lesz megtömve kéthetente.

Mindig jövőre
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Napirenden van, hogy az NB1 létszámát emeljék fel 18-ra.... Még a 16 is sok, így is szinte minden évben megy egy csapat csődbe stb...
több mint 12 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 954
Éles meccsen kb 1-4 oda.
Langon meglepődtem,kifejezetten jól játszott.Voltak hibái de kinek nem ebben a csapatban.Varga-Juhász-Lang-Korhut védelemmel kiegyeznék a selejtező sorozatban is,csak akkor az isteni Vilmos marad ki.Kenny
Én 4:9-nek számoltam meccs közben a reális eredményt, de a 4-et csak a jóindulatom jeléül adtam magunknak (Lipták fejese), úgyhogy inkább 3:9..

Vargát pedig nem szabad játszatni hátvédként. Gondolom Morten Olsen is kiszúrta, hogy mennyire nem védő és a szünetben csak annyit kérhetett, hogy a jobb oldalunkat nyomják meg. Mert a második félidőben a Varga oldalán kikopott a fű, annyit jártak arrafelé a dánok. A másik oldalra már csak akkor került a labda, amikor középről a Jóska kisegítése érdekében eltolódtunk. Állandóan mögé kerültek, folyamatos ütemkésésben volt. Nem véletlenül nem kellett még egy német untermannschaftnál sem.

A középpályás védekezésünk meg értékelhetetlen. Amikor 7-8 ember védekezik 2 vonalban, egymástól 5 méterre a tizenhatosunk előtt és mégsem vagyunk képesek 3-méternél közelebb kerülni a dán játékosokhoz, akkor ott valami oltári nagy hiányosság van.. Nem egyszerűen csak néha lemaradunk róluk, hanem a közelükben sem járunk. Vicces volt, ahogy az ellenfél tizenhatosánál meg akarjuk őket zavarni, de a sajátunknál hagyjuk őket passzolgatni..
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Éles meccsen kb 1-4 oda.
Langon meglepődtem,kifejezetten jól játszott.Voltak hibái de kinek nem ebben a csapatban.Varga-Juhász-Lang-Korhut védelemmel kiegyeznék a selejtező sorozatban is,csak akkor az isteni Vilmos marad ki.Kenny
a gólkirályunk? az felejtős... 😊
több mint 12 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 702 — Omar's Coming Yo!
Éles meccsen kb 1-4 oda.
Langon meglepődtem,kifejezetten jól játszott.Voltak hibái de kinek nem ebben a csapatban.Varga-Juhász-Lang-Korhut védelemmel kiegyeznék a selejtező sorozatban is,csak akkor az isteni Vilmos marad ki.

több mint 12 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 369 — E/1
Legalabb a zulloin sosem lesz vendeg szurkolo.Szidhatjak tovabb a Lilakat egesz meccsen ,ugy hogy az barkit is erdekelne.
Nagy beveteluk lesz....XD
több mint 12 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Rendben emeljenek, de ne az egekig, és ha lehet a játék színvonalán is bár talán! ebben elindul valami. Egyébként meg azt gondolom a kevesebb néha több, ugyanis hiába emelik meg, ha nem tudják megfizetni, és ezért nincsenek nézők, mintha mondjuk hagyják ezen az áron egy ideig, és többen kimenve fizetnek érte. Sok kicsi sokra megy. Aztán majd apránként lehet emelgetni. De lehet rosszul gondolom.dande
Igen, viszont így tudatosítják az emberekben, hogy miért fizetnek többet. Ha nem emelnek, akkor az emberek azt látják, hogy jobbat kapnak ugyanannyiért és ha jön az emelés akkor jön a "háborgás" is. "Ha eddig kihozták a régi pénzből és többen is vagyunk, akkor miért kell emelni" és még hozzátesznek néhány obszcén jelzőt is.
Azt meg már a (megépítés) bejelentéstől kezdve lehetett tudni, hogy drágább lesz a jegy, a mérték sem meglepő. Elég csak abba belegondolni, hogy a gyep állapotát mennyivel drágábban lehet majd fenntartani.
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 452 — #NoStress

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
Rendben emeljenek, de ne az egekig, és ha lehet a játék színvonalán is bár talán! ebben elindul valami. Egyébként meg azt gondolom a kevesebb néha több, ugyanis hiába emelik meg, ha nem tudják megfizetni, és ezért nincsenek nézők, mintha mondjuk hagyják ezen az áron egy ideig, és többen kimenve fizetnek érte. Sok kicsi sokra megy. Aztán majd apránként lehet emelgetni. De lehet rosszul gondolom.
több mint 12 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
fradi kritika, aki nem akarja, nem olvassa el.

| a fradi szurkolóknak mégis mit sír a szája, hogy sok lesz a bérlet meg a jegyár az új arénába? Modern stadiont akartak nem? Nyugati színvonalú létesítményt. Ennyibe kerül kérem szépen. | Amadeus91
Mindenre csak addig van kereslet, amíg fizetni nem kell érte.

Most mit vártatok? Bejöttek a cserék a 2. félidőben, jó hogy lejátsszák a csapatot, nem igen volt minőségi padunk ma. Meg amúgy is kit érdekel egy ilyen kis buli meccs?

De ha ebből akartok valamit leszűrni, akkor tessék a kezdőnk 1-0-ra verte az övéiket, úgy hogy jobban is játszottunk (pedig még a kezdőnk is tartalékos volt). 😉Jughead
Ez olyan "fradi szurkolós" lett. 😀
"Mi" is ha nyerünk egy felkészülésin, akkor megy a "szétb..szunk mindenkit" szöveg, de ha valami balul sül el nálunk, akkor meg "ööö, hát ez csak egy felkészülési meccs, ez semmi...", "meg össze kell szokni a csapatnak" stb stb... 😀😀