Soccer

41 feliratkozó

több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
és Maicon+Milito történet? vagy még várjuk ki? 😊Divat
A Roma viszont nagyott fogott Santa Cruzzal, hiába sérülékeny, de mindig benne van a gól, Pippo 2.Stez
itt melyik santa cruzról van szó?miilann
Roque a Cityből.
Tegnap azt olvastam, hogy megállapodtak a felek, bár még nem láttam azóta, hogy hivatalosan is lehozták volna. Mindenesetre vele akárki nagyot fogna, csak szerencsétlen üvegből van, de tényleg Pippo 2, csak a sérülékenysége miatt sehol sem tudott még leragadni.
Mikey: Meireles szvsz elképesztően túlértékelt, szerintem enyhén favágó annak ellenére, hogy a támadás a feladata, de azt sem hinném, hogy a PL-ben megmarad. Nem egy nagyon sérülékeny ember, nem is sérülni fog, úgy gondolom inkább totálisan el fog tűnni a mezőnyben. 11 millió pedig nem kis pénz azért, ennyiért nem éri meg jelenleg, hogy később is így lesz-e ez majd kideül, de nem hinném.

több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 555
Az Eurosport honlapja szerint
a, Konchesky 4 millió fontért érkezik a Fulhamtől és
b, Raul Meireles 11 millió fontért érkezik a Portótól mert

a Maschért kapandó 16 millió fontot elköltheti RH új játékosokra.

Konchesky "legalább angol", Meireles pedig "legalább nem spanyol". Manapság ezzel poénkodnak kínjukban a Liverpool-szurkolók.
Viccet félretéve, Meirelesnek nagyon örülnék, bár kérdés, mennyire feküdne neki a PL.

Btw, Insuával mi a fákk van?! Nem adtuk el, de nem is játszik, és még pletykák sincsenek róla.Mikey
Részvétem, ami a b pontot illeti. 😀Stez
Why?
több mint 14 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
meireles a különösen utált portugál válogatottnak egyik kiemelkedően nem szeressem tagja...
leiva- meireles. egyiket jobban utálom mint a másikat 😥 😊
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Az Eurosport honlapja szerint
a, Konchesky 4 millió fontért érkezik a Fulhamtől és
b, Raul Meireles 11 millió fontért érkezik a Portótól mert

a Maschért kapandó 16 millió fontot elköltheti RH új játékosokra.

Konchesky "legalább angol", Meireles pedig "legalább nem spanyol". Manapság ezzel poénkodnak kínjukban a Liverpool-szurkolók.
Viccet félretéve, Meirelesnek nagyon örülnék, bár kérdés, mennyire feküdne neki a PL.

Btw, Insuával mi a fákk van?! Nem adtuk el, de nem is játszik, és még pletykák sincsenek róla.Mikey
Részvétem, ami a b pontot illeti. 😀

több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 555
Az Eurosport honlapja szerint
a, Konchesky 4 millió fontért érkezik a Fulhamtől és
b, Raul Meireles 11 millió fontért érkezik a Portótól mert

a Maschért kapandó 16 millió fontot elköltheti RH új játékosokra.

Konchesky "legalább angol", Meireles pedig "legalább nem spanyol". Manapság ezzel poénkodnak kínjukban a Liverpool-szurkolók.
Viccet félretéve, Meirelesnek nagyon örülnék, bár kérdés, mennyire feküdne neki a PL.

Btw, Insuával mi a fákk van?! Nem adtuk el, de nem is játszik, és még pletykák sincsenek róla.
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
juve-m.city az is szép zakó lesz...

a lokis féle botrány meg no comment... hihetetlenbraxa88
Quagliarella---> Juve...egész jó vétel 😛Divat
csak kölcsönbe megy Quagliarella a Juvéba egy évre.. ettől függetlenül idén a Juve legjobb ötlete volt őt elhappolni és ő is lesz a legjobb. :/

több mint 14 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
MTK-Újpest >>> szuperkupa, nagyon jó meccs volt az előbbi, de tényleg, hiába csak 1-0 lett, én nagyon élveztem
Benounes meg no comment volt, ahogy a felsőkapufa után rögtön lecseréltette magát 😀Hurka
Tényleg nem volt rossz meccs, csak sajna kikaptunk. Pedig a játék képe alapján minimum az x lett volna a reális,d ehát a helyzetetket be kell rúgni!!
több mint 14 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
"Máté Pétertől kérném az EL-megyek című számot és küldeném Debrecenbe."
Mehehehe

több mint 14 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
MTK-Újpest >>> szuperkupa, nagyon jó meccs volt az előbbi, de tényleg, hiába csak 1-0 lett, én nagyon élveztem
Benounes meg no comment volt, ahogy a felsőkapufa után rögtön lecseréltette magát 😀
több mint 14 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
juve-m.city az is szép zakó lesz...

a lokis féle botrány meg no comment... hihetetlenbraxa88
Quagliarella---> Juve...egész jó vétel 😛Divat
ja ennek örülök is, de nem ugy h közben eledják az egyetlen olyan játékost aki képes volt megcsinálni egy cselt... Diegot.
több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
juve-m.city az is szép zakó lesz...

a lokis féle botrány meg no comment... hihetetlenbraxa88
Quagliarella---> Juve...egész jó vétel 😛

|
több mint 14 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
juve-m.city az is szép zakó lesz...

a lokis féle botrány meg no comment... hihetetlen
több mint 14 éve
maximilien 214 — #5
A Roma viszont nagyott fogott Santa Cruzzal, hiába sérülékeny, de mindig benne van a gól, Pippo 2.Stez
itt melyik santa cruzról van szó?miilann
valamit tudhat 😀 Stez egy igazi insider. Schefter hozzá képest egy lelkes amatőr

http://twitter.com/bencsics05
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
értem én, hogy nagy presztízsű hely ez a monaco, de fájóan nem érdekelt sokakat a lelátón a meccs. emlékszem olyanra h meg sem telt, és most is székek ezrei voltak üresen még a rendes játékidő vége előtt. ez azért nem bl v el döntő, nyugodtan elvihetné az uefa sorsolással együtt egy-egy olyan helyszínre ahol érdekli az embereket a foci, de ilyen minőségű csapatokat ritkán látnak.

az mondjuk még szomorúbb, hogy a régiós központnak képzelt budapesten egy ilyen is elképzelhetetlen.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
hát ez nagyszerű soccer nap volt számomra...nagyon remélem ez csak szezon eleji forma 😕

hab a tortán egy esetleges győri győzelem lenne még...

|
több mint 14 éve
miilann Philadelphia Eagles 395 — Eagles fan
Ennyit a Diego marad történetről is, elment a Wolfsburgba 4 évre.
Akárki akármit mond, ezt is sejteni lehetett, nem hiába hozott két, Diego posztján játszó játékost is a Juve az utóbbi hetekben.Stez
és Maicon+Milito történet? vagy még várjuk ki? 😊Divat
A Roma viszont nagyott fogott Santa Cruzzal, hiába sérülékeny, de mindig benne van a gól, Pippo 2.Stez
itt melyik santa cruzról van szó?

child please!
több mint 14 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/dvsc-a-klub-szerint-az-uefa-nem-valtoztatja-meg-liteksz-meccs-eredmenyet-2042671

nagyon remélem hogy ez nem csak a kötelező optimizmus...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
erősen go Agüerooooooo 😀

több mint 14 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
szuperkupadöntőt nem néz senki?

a VB legjobbja újra a pályán oktatkonqueror
Én nézem. Hajrá Rafa, hajrá Inter! 😊Mikey
Én is lesem. Bár erősen pártatlan vagyok 😊
több mint 14 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
sneijder lőjön 2t és nyerjen az atletico 😊
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 555
szuperkupadöntőt nem néz senki?

a VB legjobbja újra a pályán oktatkonqueror
Én nézem. Hajrá Rafa, hajrá Inter! 😊
több mint 14 éve
konqueror 2 491 — ...
szuperkupadöntőt nem néz senki?

a VB legjobbja újra a pályán oktat
több mint 14 éve
miilann Philadelphia Eagles 395 — Eagles fan
bayern lol 😂

child please!
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kicsi karim csodásan lőtte mellé 4,5ről, a megállított labdát. Majd hasonló távolságról egy felsőkapufa. Borzasztóan tehetségtelen. Ja és persze brutális iramú Soproni Ligában, már a 60. percben a seggénveszi a levegőt. A 75.ben meg le kell hozni Csak gyors. Hrepka elmondhatatlanul rossz.

Németh Norbi miatt meg ismét sokat találkozhatunk a Fáyban a smink nélkül bűnranda Konta barbival.haromt
Hrepka adott 2 gólpasszt.
Karim meg tavasszal házi gólkirály volt. Szerinted a padon nála sokkal nagyobb királyok ülnek jogtalanul ?
eleve ha 3 éve nem voltál kint, akkor nem tudod, hogy ki mit csinált korábban.Höri
Hol adott 2 gólpasszt? Az első gól Lázok passza volt, a második Bakos szöglete. A harmadikat nem láttam ki adta mert a másik oldalról jött.

Nem voltam kinn, de azért néha néztem TV-ben. És én most nézem nem régebben. Jelenleg rossz. Persze vannak nála rosszabbak, de érdemtelen a hype amit nyomsz 😛haromt
átbaszott akkor az NSO, ott Hrepkának adták Lázok asszisztját.
meg a 3. goal előtt is ő csavarodott rá a labdára mielőtt Katonához került.

több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
annyira hülye vagy a soccerhez, hogy az fáj 😛

Benunesz a legnagyobb király. németh meg egy léhűtő, ki is ábrándulok a rosterből, ha kitúrja Hrepkát vagy Karimot.Höri
Kicsi karim csodásan lőtte mellé 4,5ről, a megállított labdát. Majd hasonló távolságról egy felsőkapufa. Borzasztóan tehetségtelen. Ja és persze brutális iramú Soproni Ligában, már a 60. percben a seggénveszi a levegőt. A 75.ben meg le kell hozni Csak gyors. Hrepka elmondhatatlanul rossz.

Németh Norbi miatt meg ismét sokat találkozhatunk a Fáyban a smink nélkül bűnranda Konta barbival.haromt
az újpest meccset is lazán megnyerhette volna ha kb képes üres kapuba gólt rúgni 😀Ork
jó azt elbaszta, de előtte a gólpassza az tanítani való volt, és nem 5 méterről adta be, hanem az oldalvonal mellől.