Soccer
41 feliratkozó
több mint 12 éve
Aki két gólos hendikeppel tette meg a Realt, annak nyertes a szelvénye?

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Remélem CRnek ennyi lesz az össz sikerélménye a következő 2 hónapban.
több mint 12 éve
Szopkoddd lea a testét le mocskos ratyikutya!
több mint 12 éve
Micsoda küzdést mutatott be ez a csapat ma 😊 És végre megvan a 10.
több mint 12 éve
Szerények vagyunk no
több mint 12 éve
Azért ez, csak hogy CR is meglőhesse a magáét ejnye ejnye 😛
több mint 12 éve
Egye kutya EaglesMC szurkoló társam kedvéért valahogy túlélem
több mint 12 éve
Lemorzsolódott az Atletico, mint Kukorica Jancsi a suliban.
több mint 12 éve
góóóóóóóóóóóóóóóóóllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll
több mint 12 éve
befejelte?Bél csak két kupát nyer a margitnakdandevalóban, és ehhez a meccshez köze nem volt kb.gamerkr
be ba...meg!
😊
több mint 12 éve
Azt hiszem nagyon hiányoznak már az NFL-s eredménykövetők a társaságnak 😛dande+ millió 😊
több mint 12 éve
Ahogy a kupadöntőhöz se......Bél csak két kupát nyer a margitnakdandevalóban, és ehhez a meccshez köze nem volt kb.gamerkr
több mint 12 éve
Azt hiszem nagyno hiányoznak már az NFL-s eredménykövetők a társaságnak 😛dandeDe majd a VB alatt kiéljük itt magunkat! 😀
több mint 12 éve
Bél csak két kupát nyer a margitnakdandevalóban, és ehhez a meccshez köze nem volt kb.
több mint 12 éve
Azt hiszem nagyon hiányoznak már az NFL-s eredménykövetők a társaságnak 😛
több mint 12 éve
Most egy webkapcsolást kérek Torrentéhez!iktriadNem kell messze menni, ZoliZoltán in da house

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Casillas szeretne büntiket védeni. 😀😀
több mint 12 éve
Itt a vég Bale az Atleticonak XD

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Tony
885
— 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Örültem volna, ha az Atléti nyeri. Viszont az a csapat, akinek a játékosai a 110. percben is így mennek, azok megérdemlik a BL serleget.
885
— 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
több mint 12 éve
buzik.
