Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
NB2 New England Patriots 29 078 — nabege2@yahoo.com
te jóisten mekkora seggfájást lenyomtatok itt... 😒kaszo
Sokan utálják CR7-et és sokan az "underdognak" szurkoltak. Patsesként én az ilyenhez már hozzászoktam😊
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
te jóisten mekkora seggfájást lenyomtatok itt... 😒
meg a "fényes hajúnak" azt a műesését persze mindenki szóvá tette, mikor eldobta magát, hogy ne rúgják fel századjára is, de ezeket az undorító alattomos atma utánrúgásokat gondolom kárörvendezve néztétek, tán még tapsoltatok is nekik, ez igen, most megkapja a Real, herp derp. hányinger játékstílust képviselt az atletico, egy zsák krumplit nem érdemeltek volna meg, nemhogy a BL-győzelmet.
több mint 12 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
azért muris, hogy a sport1-en már rég bunyó megy, a Digin meg még mindig foglalkoznak a meccsel, most pl nyilatkozatok vannak
azért ennyire nem szabadna dilettánsnak lenni...
gondolom a mennyeinél nem így leszNB2
nem, de azért érdekel, hogy mit mond holnap az isteni Diego a Harmadik félidőben!
több mint 12 éve
NB2 New England Patriots 29 078 — nabege2@yahoo.com
azért muris, hogy a sport1-en már rég bunyó megy, a Digin meg még mindig foglalkoznak a meccsel, most pl nyilatkozatok vannak
azért ennyire nem szabadna dilettánsnak lenni...
gondolom a mennyeinél nem így lesz
több mint 12 éve
NB2 New England Patriots 29 078 — nabege2@yahoo.com
CR7 védelmében. Egy egész éves feszültség szabadult fel benne, de ő egy ilyen magamutogató típus. Akit ez meglep még...
(igen színészkedik, igen piperkőc, igen hisztis de azért én elfogadnám a Pécsbe😊 )NB2
ÁÁÁ Matyi kitiltaná XDLanceVance
Egy valag könyvet kiadhatna vele😊
több mint 12 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 850
CR7 védelmében. Egy egész éves feszültség szabadult fel benne, de ő egy ilyen magamutogató típus. Akit ez meglep még...
(igen színészkedik, igen piperkőc, igen hisztis de azért én elfogadnám a Pécsbe😊 )NB2
ÁÁÁ Matyi kitiltaná XD

több mint 12 éve
NB2 New England Patriots 29 078 — nabege2@yahoo.com
CR7 védelmében. Egy egész éves feszültség szabadult fel benne, de ő egy ilyen magamutogató típus. Akit ez meglep még...
(igen színészkedik, igen piperkőc, igen hisztis de azért én elfogadnám a Pécsbe😊 )
több mint 12 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 850
Unalmas szombat estémen gondoltam bekapcsolom a TV-t és megnézem a meccset úgy hogy utálom a focit, de nagyon. Bár ne tettem volna, Műesések, elképesztő színészi alakítások, műbalhé és a végén az a véglény amit alőadott... soha többet!!!

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 49 107 — Whoops, looks like something went wrong.
A Milan ezeket a Madridokat 5-0-ra verte volna!
Ancelotti miatt nem bankodom, nagy kiraly, de amit Ronaldo levagott... Azt hiszem okosan szerzett meg nehany millio hatert, bebizonyitotta, hogy egy fereg, pedig en sosem utaltam, sot az utobbi idoben pont, hogy mar kezdtem pozitivan hozzaallni. Undorito bazdmeg, amikor kb koze nem volt az egesz meccshez.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ezen a meccsen CR megmutatta, hogy miért volt érdemes abbahagyni a foci nézését. Mikor megijedve a becsúszó ellenfél láttán feldobta magát és a bíró még meg is ette, na az volt a pont az i-n. 😀Imitheking
Viszont azt leszámítva, nekem azért végre volt egy olyan meccs, amit nem hagytam ott, hogy jólvan majd lesz valami, hanem néztem kb végig. Óriásit küzdött a Real a második félidőben, azért a mászásért, és az egész szezonért megérdemelte a BL-győzelmet. Mondjuk az Atlético is kurva nagyot harcolt, de egyszerre csak egy nyerhet...
Casillas régen tök jó kapus volt, most majdnem elvesztette egymaga. Carvajal tök olyan mint én, lelkes, megy, de legalább a saját hülyeségeit kell állandóan kijavítania. CR nyomás alatt borzasztó, amint vezet a csapat, onnantól viszont él... Mondjuk eddig ő vitte be a Realt, szal megérdemli ő is (ez a végén viszont nem volt szimpatikus, vagy ha mindenképpen úgy akarjuk, antipatikus ( 😉 ) volt).
Marcelo nem tudom mikor lett jó játékos, de nálam ő jelentette a Real számára a sikert.
Bale nagyon gyenge volt, de reggel óta mondom, hogy Bale dönti el a BL-döntőt. Hát, a győztes gól végül is az övé volt 😊
Simeone parádés edző, de még egy picit meg kell tanulnia veszíteni (bár a Varane-os esetet nem láttam). Az Atlético amúgy egy jó kis sunyi csapat volt ma. Pont annyit, és annyiszor szabálytalankodtak, ami még belefért (jó, egy pirosat megúszott az első félidőben), és teljesen elvette CR és Bale kedvét is kb.

Na mindegy, végre egy meccs, ami izgalmas volt, nekem tetszett is a két csapat küzdése, a 4–1 már kevésbé, egy 2–1 jobban illett volna az összképhez

Ja, és még azért nem sajnálom, hogy a Real nyert, mert félelmetes, hogyan beszéltek az elmúlt tíz évben egy ilyen sikeres csapatról egyesek. Meg CR is megérdemli, ha már állandóan fikázták, amikor Messi állandóan megkapta az Aranylabdát, pedig messze nem volt 4–1 köztük (sem 😀). De mondjuk a vb-n kaka lesz, szal nem lesz meg a 4–3 sanszosan

több mint 12 éve
NB2 New England Patriots 29 078 — nabege2@yahoo.com
régen a mezlevétel sárga volt...Janek
Most is az. Bale és Ronaldo is kapott.

Hát nem volt benne a meccsben előzetesen, de az Atleti nagyon visszaállt. Mondjuk mákkal még így is behúzhatta volna.
Azért Diego Ramos "elcserélése" nagyon láma dolog volt. Nem volt egy értelmes ember aki megkérdezte volna tőle, hogy öcsi, tuti bírod?
Realban sokan nem játszottak jól, de sikerült túlélniük.
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 971 — Pfizer & Moderna fan
Grat a Madridnak!
Ronaldo viselkedése a végén számomra nagyon unszimpatikus volt. ( finom voltam 😀 )

több mint 12 éve
Imitheking New England Patriots 1 919
Ezen a meccsen CR megmutatta, hogy miért volt érdemes abbahagyni a foci nézését. Mikor megijedve a becsúszó ellenfél láttán feldobta magát és a bíró még meg is ette, na az volt a pont az i-n. 😀
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Most egy webkapcsolást kérek Torrentéhez!iktriad
Nem kell messze menni, ZoliZoltán in da housebaggio
Mondjuk én azt hittem, hogy őt már mindenki lenémította.

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 093 — Apu ökölbeszorított keze
régen a mezlevétel sárga volt...

több mint 12 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 369 — E/1
basssza meg.....
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Végre meg van Roninak is,na!ZoliZoltán
Már nyert egyszer 😀
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
Aki két gólos hendikeppel tette meg a Realt, annak nyertes a szelvénye?baggio
nem

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 369 — E/1
Végre meg van Roninak is,na!
több mint 12 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 369 — E/1
Gratuláció a Realnak!!!
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 11 948 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Remélem CRnek ennyi lesz az össz sikerélménye a következő 2 hónapban.iktriad
úgy-úgy, 😊 jó nyaralást a világ legjobb futballistájának !

több mint 12 éve
clbass New Orleans Saints 3 172 — Saints fan
Aki két gólos hendikeppel tette meg a Realt, annak nyertes a szelvénye?baggio
szerintem az a 90 percre szól
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Aki két gólos hendikeppel tette meg a Realt, annak nyertes a szelvénye?baggio
Nem, döntetlen lett a mecs.

több mint 12 éve
clbass New Orleans Saints 3 172 — Saints fan
ez a kamutizi minek kellett???? Meg kellett mutatni európa legszebb, kékvérű férfi felsőtestét??? 😀 Jobb volt a real...megérdemlik, de ez kiverte a biztosítékot. cr meg remélem korán strandfocira vált braziliában 😉
több mint 12 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 135 — no es importante
Aki két gólos hendikeppel tette meg a Realt, annak nyertes a szelvénye?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal