Soccer

41 feliratkozó

több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Magyarországon semmiféle idiótaság és dilettantizmus nem meglepő.... Én is reménykedek a megrovásban, bár ha a Bolgárok óvnak, ez is ugrik. Úgy tudom (lehet, rosszul) akkor hivatalból 3-0. 22.00-kor jár le az óvásra biztosított idő, és még nincs róla hír, hogy mit léptek...
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
annyira hülye vagy a soccerhez, hogy az fáj 😛

Benunesz a legnagyobb király. németh meg egy léhűtő, ki is ábrándulok a rosterből, ha kitúrja Hrepkát vagy Karimot.Höri
Kicsi karim csodásan lőtte mellé 4,5ről, a megállított labdát. Majd hasonló távolságról egy felsőkapufa. Borzasztóan tehetségtelen. Ja és persze brutális iramú Soproni Ligában, már a 60. percben a seggénveszi a levegőt. A 75.ben meg le kell hozni Csak gyors. Hrepka elmondhatatlanul rossz.

Németh Norbi miatt meg ismét sokat találkozhatunk a Fáyban a smink nélkül bűnranda Konta barbival.haromt
Hrepka adott 2 gólpasszt.
Karim meg tavasszal házi gólkirály volt. Szerinted a padon nála sokkal nagyobb királyok ülnek jogtalanul ?
eleve ha 3 éve nem voltál kint, akkor nem tudod, hogy ki mit csinált korábban.Höri
Hol adott 2 gólpasszt? Az első gól Lázok passza volt, a második Bakos szöglete. A harmadikat nem láttam ki adta mert a másik oldalról jött.

Nem voltam kinn, de azért néha néztem TV-ben. És én most nézem nem régebben. Jelenleg rossz. Persze vannak nála rosszabbak, de érdemtelen a hype amit nyomsz 😛
több mint 14 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Letudtam 3 év óta az első Vasas meccset.
Iszonyatos. Benounes valami rettenetesen béna, egy szerencséje van, hogy Hrepka még rajta is túltesz...
És valóban van Benounes fanclub 😀
Visszaigazoltuk Németh Norbit, vezetjük a bajnokságot, ha nem lenne biztos, hogy a Vidi kétharmaddal nyeri az idei kiírást akkor még reménykednék isharomt
annyira hülye vagy a soccerhez, hogy az fáj 😛

Benunesz a legnagyobb király. németh meg egy léhűtő, ki is ábrándulok a rosterből, ha kitúrja Hrepkát vagy Karimot.Höri
Kicsi karim csodásan lőtte mellé 4,5ről, a megállított labdát. Majd hasonló távolságról egy felsőkapufa. Borzasztóan tehetségtelen. Ja és persze brutális iramú Soproni Ligában, már a 60. percben a seggénveszi a levegőt. A 75.ben meg le kell hozni Csak gyors. Hrepka elmondhatatlanul rossz.

Németh Norbi miatt meg ismét sokat találkozhatunk a Fáyban a smink nélkül bűnranda Konta barbival.haromt
az újpest meccset is lazán megnyerhette volna ha kb képes üres kapuba gólt rúgni 😀
több mint 14 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
K*rva nagyot csalódtam a Loki vezetőségében,ilyen undormány nem történhet meg véletlenül,pláne nem kerülheti el mindenki figyelmét egy ekkora baklövés.

több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Letudtam 3 év óta az első Vasas meccset.
Iszonyatos. Benounes valami rettenetesen béna, egy szerencséje van, hogy Hrepka még rajta is túltesz...
És valóban van Benounes fanclub 😀
Visszaigazoltuk Németh Norbit, vezetjük a bajnokságot, ha nem lenne biztos, hogy a Vidi kétharmaddal nyeri az idei kiírást akkor még reménykednék isharomt
annyira hülye vagy a soccerhez, hogy az fáj 😛

Benunesz a legnagyobb király. németh meg egy léhűtő, ki is ábrándulok a rosterből, ha kitúrja Hrepkát vagy Karimot.Höri
Kicsi karim csodásan lőtte mellé 4,5ről, a megállított labdát. Majd hasonló távolságról egy felsőkapufa. Borzasztóan tehetségtelen. Ja és persze brutális iramú Soproni Ligában, már a 60. percben a seggénveszi a levegőt. A 75.ben meg le kell hozni Csak gyors. Hrepka elmondhatatlanul rossz.

Németh Norbi miatt meg ismét sokat találkozhatunk a Fáyban a smink nélkül bűnranda Konta barbival.haromt
Hrepka adott 2 gólpasszt.
Karim meg tavasszal házi gólkirály volt. Szerinted a padon nála sokkal nagyobb királyok ülnek jogtalanul ?
eleve ha 3 éve nem voltál kint, akkor nem tudod, hogy ki mit csinált korábban.

több mint 14 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
De ekkora gyökerek hogy lehetnek?
Minden idők legnagyobb idiótaságai közt igen előkelő helyen szerepel majd ez az eset.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 14 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Szülinapomon lenne a Debrecen Samp meccs, ha kizárják a Lokit nagyon durci leszekgabokocka
A Lokin csak a pénzbünti, vagy a megrovás segítene... A két legvalószínűbb büntetés a kizárás, vagy 3-0 a Bolgároknak. Egyik sem jó..... Reménykedjünk a teljes körű vizsgálatban, és a Loki szerencséjében.apeszos
Kizárás az biztos nem lenne. A kazahokat súlyosabb vétségért sem zárták ki, más kérdés, hogy a 3-0-lal is mi esnénk ki. Mondjuk az is érdekes kérdés, hogy mi lenne, ha az első meccs meg 3-0 lett volna ide. Tizenegyespárbaj? 😀

Egyébként szerintem pénzbüntetés lesz a vége, bár lehet hogy az elfogultságom mondatja ezt.

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Letudtam 3 év óta az első Vasas meccset.
Iszonyatos. Benounes valami rettenetesen béna, egy szerencséje van, hogy Hrepka még rajta is túltesz...
És valóban van Benounes fanclub 😀
Visszaigazoltuk Németh Norbit, vezetjük a bajnokságot, ha nem lenne biztos, hogy a Vidi kétharmaddal nyeri az idei kiírást akkor még reménykednék isharomt
annyira hülye vagy a soccerhez, hogy az fáj 😛

Benunesz a legnagyobb király. németh meg egy léhűtő, ki is ábrándulok a rosterből, ha kitúrja Hrepkát vagy Karimot.Höri
Kicsi karim csodásan lőtte mellé 4,5ről, a megállított labdát. Majd hasonló távolságról egy felsőkapufa. Borzasztóan tehetségtelen. Ja és persze brutális iramú Soproni Ligában, már a 60. percben a seggénveszi a levegőt. A 75.ben meg le kell hozni Csak gyors. Hrepka elmondhatatlanul rossz.

Németh Norbi miatt meg ismét sokat találkozhatunk a Fáyban a smink nélkül bűnranda Konta barbival.
több mint 14 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
abban lehet bízni hogy az uefa nem akarja az egész csoportkör újrasorsolni inkább maradjon a debrecen 😀
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Szülinapomon lenne a Debrecen Samp meccs, ha kizárják a Lokit nagyon durci leszekgabokocka
A Lokin csak a pénzbünti, vagy a megrovás segítene... A két legvalószínűbb büntetés a kizárás, vagy 3-0 a Bolgároknak. Egyik sem jó..... Reménykedjünk a teljes körű vizsgálatban, és a Loki szerencséjében.
több mint 14 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Szülinapomon lenne a Debrecen Samp meccs, ha kizárják a Lokit nagyon durci leszek

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Letudtam 3 év óta az első Vasas meccset.
Iszonyatos. Benounes valami rettenetesen béna, egy szerencséje van, hogy Hrepka még rajta is túltesz...
És valóban van Benounes fanclub 😀
Visszaigazoltuk Németh Norbit, vezetjük a bajnokságot, ha nem lenne biztos, hogy a Vidi kétharmaddal nyeri az idei kiírást akkor még reménykednék isharomt
annyira hülye vagy a soccerhez, hogy az fáj 😛

Benunesz a legnagyobb király. németh meg egy léhűtő, ki is ábrándulok a rosterből, ha kitúrja Hrepkát vagy Karimot.

több mint 14 éve
konqueror 2 491 — ...
NSO: "Amennyiben Máté eltiltás miatt nem szerepelhetett volna, abban az esetben az UEFA-nak nem lenne mérlegelési lehetősége, 3–0-val a Liteksznek kellene adnia a mérkőzést. Mivel azonban a védő a DVSC igazolt játékosa, játékát fegyelmi szankció nem korlátozta és a BL-selejtezőben szerepelt is a nevezési listán, így elképzelhető, hogy a tegnapi 2–1-es debreceni sikerrel záruló meccset törlik ugyan Magyarország UEFA-koefficienséből (nem kapjuk meg a győzelemért járó három pontot), de nem írják automatikusan 3–0-val jóvá a bolgárok javára – mondta informátorunk."Gyuri77
hát azért ehhez nem ártana valami, ami nálunk nem igazán létezik

úgy hívják sportdiplomácia
több mint 14 éve
Gyuri77 Philadelphia Eagles 2 — Eagles fan
NSO: "Amennyiben Máté eltiltás miatt nem szerepelhetett volna, abban az esetben az UEFA-nak nem lenne mérlegelési lehetősége, 3–0-val a Liteksznek kellene adnia a mérkőzést. Mivel azonban a védő a DVSC igazolt játékosa, játékát fegyelmi szankció nem korlátozta és a BL-selejtezőben szerepelt is a nevezési listán, így elképzelhető, hogy a tegnapi 2–1-es debreceni sikerrel záruló meccset törlik ugyan Magyarország UEFA-koefficienséből (nem kapjuk meg a győzelemért járó három pontot), de nem írják automatikusan 3–0-val jóvá a bolgárok javára – mondta informátorunk."


több mint 14 éve
konqueror 2 491 — ...
ha nem lenne biztos, hogy a Vidi kétharmaddal nyeri az idei kiírást akkor még reménykednék isharomt
😂 😂
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Letudtam 3 év óta az első Vasas meccset.
Iszonyatos. Benounes valami rettenetesen béna, egy szerencséje van, hogy Hrepka még rajta is túltesz...
És valóban van Benounes fanclub 😀
Visszaigazoltuk Németh Norbit, vezetjük a bajnokságot, ha nem lenne biztos, hogy a Vidi kétharmaddal nyeri az idei kiírást akkor még reménykednék is
több mint 14 éve
Geronimo 151 — Kickoff
Nekem ezt nem adja be senki, hogy ez nem tudatos. Nem tudja a technikai vezető, a vezetőedző, a segédedző, maga a játékos, hogy nincs nevezve a sorozatra? Ilyen hiba nincs. Hogy nincs nevezve a sorozatra, azt túl sok embernek kellett tudnia ahhoz, hogy senki ne vegye észre, amikor pályára akarták küldeni. Egyáltalán miért vitték ki? (gabtsi költői kérdése megismételve...) Ez nem amatőr hiba, ez csak szándékos lehet...Soldados
Ebben lehet valami.
De annyi ember együttes hibája kellett volna hozzá...
És miért lennének a saját (pénztárcájuk) ellenségei?Sinisa
Lehet, hogy épp pénztárcájuk barátai......?Soldados
A szmból vetted ki... itt valakit nagyon megkentek... csak ez lehet, ekkora b@lfaszság még hazai DIV 2 amcsifoci meccsen sem eshet meg...

több mint 14 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szegény Bazzani nem tud mit kezdeni a Samp-Loki meccsen 😊haromt
Nehéz helyzetben vagyok.
Jön a gyerek,a törlesztőrészlet úgy kúszik felfelé,hogy...nem is mondom.
Erre itt ez a meccs amire évek óta várok,mondom jólvan kinyögjük valahogy.
Ezután kiderül,hogy nem biztos a meccs.
Nameghogy a szülés napján lenne kb.
Baszomfaszom.

több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ezt hogy érted?apeszos
Nekem ezt nem adja be senki, hogy ez nem tudatos. Nem tudja a technikai vezető, a vezetőedző, a segédedző, maga a játékos, hogy nincs nevezve a sorozatra? Ilyen hiba nincs. Hogy nincs nevezve a sorozatra, azt túl sok embernek kellett tudnia ahhoz, hogy senki ne vegye észre, amikor pályára akarták küldeni. Egyáltalán miért vitték ki? (gabtsi költői kérdése megismételve...) Ez nem amatőr hiba, ez csak szándékos lehet...Soldados
Ebben lehet valami.
De annyi ember együttes hibája kellett volna hozzá...
És miért lennének a saját (pénztárcájuk) ellenségei?Sinisa
Lehet, hogy épp pénztárcájuk barátai......?


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
konqueror 2 491 — ...
tipikusan magyar
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Teljes mértékben egyet értek, ráadásul már szerdán elutazott a keret Bulgáriába, melyen 20 játékos szerepelt, aztán 1,5 nap alatt senkinek nem tűnt fel, hogy Petike te mi a faszt keresel itt öcsi, hát nem is játszhatsz? :mad: Hihetetlennek tartom...
Aztán ott a másik amit szintén nem értek egy olyan játékos aki nincs nevezve a kispadon sem ülhet, amit pedig a 4. játékvezetőnek észlelnie kellett volna és szólni Bandinak, valamint a cserét se hagyhatták volna hisz egy olyan játékos jött be aki elvileg itt sincs.
Bár biztos vagyok benne, hogy nem lesz kizárás, (na jó maradjunk annyiban, hogy ezt hitettem el magammal) de ma/holnap nem egy embernek kell repülnie a klubtól (és akkor még a tavalyi Rudolf esetet nem is említettem).Jughead
Nem is kell hogy kizárják a Lokit, elég a 3-0 is....
több mint 14 éve
Sinisa New England Patriots 2 919 — Gràcies Pep!
Ezt nekem senki nem adja be, hogy nem direkt volt...Soldados
Ezt hogy érted?apeszos
Nekem ezt nem adja be senki, hogy ez nem tudatos. Nem tudja a technikai vezető, a vezetőedző, a segédedző, maga a játékos, hogy nincs nevezve a sorozatra? Ilyen hiba nincs. Hogy nincs nevezve a sorozatra, azt túl sok embernek kellett tudnia ahhoz, hogy senki ne vegye észre, amikor pályára akarták küldeni. Egyáltalán miért vitték ki? (gabtsi költői kérdése megismételve...) Ez nem amatőr hiba, ez csak szándékos lehet...Soldados
Ebben lehet valami.
De annyi ember együttes hibája kellett volna hozzá...
És miért lennének a saját (pénztárcájuk) ellenségei?

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 14 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 910
Nekem ezt nem adja be senki, hogy ez nem tudatos. Nem tudja a technikai vezető, a vezetőedző, a segédedző, maga a játékos, hogy nincs nevezve a sorozatra? Ilyen hiba nincs. Hogy nincs nevezve a sorozatra, azt túl sok embernek kellett tudnia ahhoz, hogy senki ne vegye észre, amikor pályára akarták küldeni. Egyáltalán miért vitték ki? (gabtsi költői kérdése megismételve...) Ez nem amatőr hiba, ez csak szándékos lehet...Soldados
Teljes mértékben egyet értek, ráadásul már szerdán elutazott a keret Bulgáriába, melyen 20 játékos szerepelt, aztán 1,5 nap alatt senkinek nem tűnt fel, hogy Petike te mi a faszt keresel itt öcsi, hát nem is játszhatsz? :mad: Hihetetlennek tartom...
Aztán ott a másik amit szintén nem értek egy olyan játékos aki nincs nevezve a kispadon sem ülhet, amit pedig a 4. játékvezetőnek észlelnie kellett volna és szólni Bandinak, valamint a cserét se hagyhatták volna hisz egy olyan játékos jött be aki elvileg itt sincs.
Bár biztos vagyok benne, hogy nem lesz kizárás, (na jó maradjunk annyiban, hogy ezt hitettem el magammal) de ma/holnap nem egy embernek kell repülnie a klubtól (és akkor még a tavalyi Rudolf esetet nem is említettem).
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nekem ezt nem adja be senki, hogy ez nem tudatos. Nem tudja a technikai vezető, a vezetőedző, a segédedző, maga a játékos, hogy nincs nevezve a sorozatra? Ilyen hiba nincs. Hogy nincs nevezve a sorozatra, azt túl sok embernek kellett tudnia ahhoz, hogy senki ne vegye észre, amikor pályára akarták küldeni. Egyáltalán miért vitték ki? (gabtsi költői kérdése megismételve...) Ez nem amatőr hiba, ez csak szándékos lehet...Soldados
Mondjuk ebben van valami. Vagy esetleg mérhetetlen dilettantizmus, esetleg ostobaság. Most eldől, hogy Lucky Loki-e a Debrecen....
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
más: szept. 7-én 17 órától a fradi stadionban rendezik a bosnyákok elleni u21-es selejtezőt, amire ráadásul díjtalan lesz a belépés! jönnétek páran?JJ Tiller
én lehet. az olaszok elleni u21 nagyon király volt annó ugyan ott.haromt
az u21-es meccsekre szívesebben járok ki, mint a nagyválogatottéra, jó lenne akkor minél előbb ezt lebeszélni, remélem Walest is megverjük három nappal korábban, és akkor parádés hangulatra számíthatunkJJ Tiller
őszintén a meccsek miatt nem mennék ki, de válogatottra szivesen járok butulni. csak hát kisteleki a nagyválogatott meccsekre mindig kurva drága jegyeket nyomott.
ergo nekem mindegy hogy felnőtt vagy u21 ha ingyen van és sanszos a jó hangulat.