Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Helyzet nélküli ellenféltől kikapni, ez az Újpest 😕

Mindig jövőre!
több mint 12 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
újpest nem nagyon akart focizni ezen a meccsen,x-es volt nagyon.A mi játékunk se javult fel ám amióta Doll itt van,csak Leonardonak van kedve játszani.

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nagy János Fradi győzelemre tett. 😀Schleck
Valószínűleg, ha talpon marad, megállítja szabályosan Leo-t...
Sinisa
Nem is az, mert ez bárkivel megtörténhet, de hogy utána elkezd kocogni Leonardo után az teljesen magyarázhatatlan számomra.

több mint 12 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Nagy János Fradi győzelemre tett. 😀Schleck
Én könnyesre röhögtem magam rajta, ahogy pofára esett... 😀😀
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Amíg Dibusz a kapus nem lehet túl nyugodt Doll. Egyik csapat sem érdemelt győzelmet, az x reális lett volna.

több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 3 216 — Gràcies Pep!
Nagy János Fradi győzelemre tett. 😀Schleck
Valószínűleg, ha talpon marad, megállítja szabályosan Leo-t...
Bár a a VB mez a bírókon biztos észrevette volna a szabálytalanságot.
Vagy a viperás bírómezes az alapvonalon, mint a menetrendszerű kezezésnél...

A lényeg az eredmény!
Végre győzelem és "nullázva" a lilák idén!

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nagy János Fradi győzelemre tett. 😀

több mint 12 éve
NB2 New England Patriots 29 057 — nabege2@yahoo.com
azért röhejes volt, hogy Somalia hányszor bírta magát hosszan szöktetni...
megérdemelte a Fradi, éppen ennyivel (szerintem)
több mint 12 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
„Lelkes voltam én, de csak addig, amíg az edzés tartott. Odatettem magam, de csak napi két órára. Hát itt nem napi kettőre. Klopp egyszer azt mondta, ha megnézem Suboticot, Lewát, Reust a csapatból, mit gondolok, ők ezt a hírnevet, ezt a pénzt és ezt a tudást ingyen kapták a kezükbe? Napi két órákkal? Nem, nagyon sokat tettek érte. Napi nyolc órát vagy annál is többet az edzés 1,5 óráján túl, amikor a maximumon pörögnek. Ők nem mentek haza utána, hanem kint maradtak a pályán, és gyakoroltak még másfelet labdával. Utána bementek a konditerembe, és ott izzadtak. Később meccset elemeztek. Ezt én 20 évesen még nem foghattam fel, de most, 23 éves koromra már teljesen tiszta előttem. A cél is, az odavezető út is.”

Azért itt is látszik a mentális lemaradás. Amire egy portugál, argentin, német, spanyol stb gyerek 10-13 évesen rájön, arra egy magyar 23 évesen jön rá, hogy csak munkával lehet sikereket elérni. És ez nem csak az edzők hibája.
több mint 12 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
aszondja fülöplaci,nem vártunk sok gólt ettől a meccstől,10perc múlva 1-2😀

több mint 12 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 260 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
a jövő évi hazai Chelsea mezek:  t.co/oU5XFgUmt4
nekem nem igazán jön be, full olyan, mint pár éve a franciák meze, a franciákat meg ki a franc szereti? 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 011 — The Mathematician
ja, és Suarezt ki ne felejtsétek, igaz neki tavaly óta nem volt balhéja.slowmotion
volt 1-2 kisebb összeszólalkozása, de hálisten a nyári "balhé" miatt lehiggadt, valamint érzi hogy megbocsátottunk neki és BR is bizalmat szavazott mikor rárakta a C-t
mindezt pedig zseniális játékkal honorálja
remélem tényleg kinőtte a hülyeségeit mer az Ajaxba és nálunk is volt idióta időszaka

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Rafael és Fabio.dugo1993
de becenevükön Kick Me #1 és Kick Me #2
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Szvsz tukkó válogatott nincs cantona és töfting nélkül ( asszem már szabadult is ) 😀peach
és Gentile?

 www.youtube.com/watch?v=Uk1iRg4Xt-Mdeyell
hát ennyiből betehetted volna Goikoetxeát, mert ő nem faragta Maradonát, hanem egész konkrétan kivágta.
viszont valahol azért nem sajnáltam ezt a meccset így a felvételben, mert négy évvel korábban az argentínok ugyanezt leművelték Törőcsikkel és Nyilasival, amikor megnyerették velük a világbajnokságot.
több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 12 878 — Sworn to the Dark
Szvsz tukkó válogatott nincs cantona és töfting nélkül ( asszem már szabadult is ) 😀peach
és Gentile?

 www.youtube.com/watch?v=Uk1iRg4Xt-M

built for this shit

több mint 12 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
Eddig röhögtem Pintér keretein,most már sírni tudnék.

több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Vinnie Jones?

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Szvsz tukkó válogatott nincs cantona és töfting nélkül ( asszem már szabadult is ) 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
NB2 New England Patriots 29 057 — nabege2@yahoo.com
Én nem értem! Mivaaan?😊
több mint 12 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
Joey Barton valószínűleg honorable mention lenneslowmotion
Bartontól akkor is az a legnagyobb, amikor megnézett ebben a szezonban a helyszínen(!) egy hazai Arsenal meccset, majd ki tweetelte, hogy milyen jó a hangulat a High Bury-ben 😀

ja, és a brazil csodaikrek, az egyik még a MU-ba olvad bele, a másikat már lepasszolták Cardiffba, az a két kis bongyor, akinek most nem jut eszembe a neve...slowmotion
Rafael és Fabio.

több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
ja, és a brazil csodaikrek, az egyik még a MU-ba olvad bele, a másikat már lepasszolták Cardiffba, az a két kis bongyor, akinek most nem jut eszembe a neve...
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
A fentiek ellenére kettejük közül ki a "gusztustalan féreg"? Na hát persze hogy Pepe!eaglesmcnabb
így megítélve (féregség), a real all-pro csapatot rakott össze. Ramos-Pepe-Alonsotól keresve sem találnék jobban utálható focistákat.MarioAna
de csak mer van Bommel visszavonult. bár Joey Barton valószínűleg honorable mention lenne, és azért ne feledkezzünk meg a mikrofonfejű csávóról sem, aki Moyes ágyasa...slowmotion
David Luis is mindenképp megemlítésre méltó, meg a barca Alves, Busqets, Pique hármasa... 😀#1patsfan
Piqué... ő szerintem (előrebocsátva, hogy nem nézem nyáladzva a Barcselóna meccseit) nem féreg, csak egy paraszt, akit beraktak a hátvédsorba - de igazából egy bohóc, de semmiképpen sem hátvéd. akkor már inkább Chiellini, vagy (a szintén visszavonult) Materazzi.

ja, és Suarezt ki ne felejtsétek, igaz neki tavaly óta nem volt balhéja.
több mint 12 éve
dr0725 New England Patriots 535
A fentiek ellenére kettejük közül ki a "gusztustalan féreg"? Na hát persze hogy Pepe!eaglesmcnabb
így megítélve (féregség), a real all-pro csapatot rakott össze. Ramos-Pepe-Alonsotól keresve sem találnék jobban utálható focistákat.MarioAna
de csak mer van Bommel visszavonult. bár Joey Barton valószínűleg honorable mention lenne, és azért ne feledkezzünk meg a mikrofonfejű csávóról sem, aki Moyes ágyasa...slowmotion
David Luis is mindenképp megemlítésre méltó, meg a barca Alves, Busqets, Pique hármasa... 😀
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
A fentiek ellenére kettejük közül ki a "gusztustalan féreg"? Na hát persze hogy Pepe!eaglesmcnabb
így megítélve (féregség), a real all-pro csapatot rakott össze. Ramos-Pepe-Alonsotól keresve sem találnék jobban utálható focistákat.MarioAna
de csak mer van Bommel visszavonult. bár Joey Barton valószínűleg honorable mention lenne, és azért ne feledkezzünk meg a mikrofonfejű csávóról sem, aki Moyes ágyasa...