Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 245 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner

epic 😀😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 13 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
de undorító volt ami a Chelsea meccsen történt... a labdaszedő gyereknek kellett volna pirosat adni, ez egy vicc. Nem szeretem a Chelsea-t se Hazaard-ot (jöhetett volna a MU-ba de inkább a cselszkibe ment mert BL győztesek...) de ez szánalmas volt, ugyanígy viselkedtem volna kb. Egy 11 éves gyerek így színészkedjen, szégyen!davemayer
😂
több mint 13 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
elképesztő, hogy ez tényleg megtörtént 😀

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
de undorító volt ami a Chelsea meccsen történt... a labdaszedő gyereknek kellett volna pirosat adni, ez egy vicc. Nem szeretem a Chelsea-t se Hazaard-ot (jöhetett volna a MU-ba de inkább a cselszkibe ment mert BL győztesek...) de ez szánalmas volt, ugyanígy viselkedtem volna kb. Egy 11 éves gyerek így színészkedjen, szégyen!

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 49 045 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát úgy tűnik, hogy manapság nem sokáig tart a nyálazás a fiatal csigazabálókra, M'Vilát én is bírtam egyébként, csak egy buta tuskó szegény. Olyan Felipe Melo féle barom, akinek 2-3 évig nagyon megy, aztán szépen kijátssza saját magát a tehetségek közül.
Pedig nagyon nagy tehetségeknek lettek kikiáltva többen is a francia fiatalok közül, de szépen lassan tünedeznek el.

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
és időközben a ződek megnyerték a marbellai kupát a steaui szőröstalpú c*gányok elleni 2-1-es győzelemmel!!!!

|
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Támadó középpályás, az a fajta játékos akit Brazíliában nagyon nagyra tartanak, de Európában nem vszínű h be fog futni.empty taxi
nagyon nagy tehetség, de nálunk már sokadik utolsó utáni lehetőségével se tudott élni(alig volt jó meccse), 8M-ért remélem elviszitek(bár nem hiszem, h pont premier leagube fog villogni), aztán akkor már csak Ricky Álvareztől kéne megszabadulnunk... 😊Divat
Szóval azt mondjátok, nem lenne jó igazolás. Köszöntem urak.Mikey
nézd ettől még beválhat Nálatok, Espanyolba tényleg nem volt rossz, örültem is mikor visszajött kölcsönből, h akkor most hátha végre hozza amiért igazoltuk, sajnos nem így lett..

|
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 821
Támadó középpályás, az a fajta játékos akit Brazíliában nagyon nagyra tartanak, de Európában nem vszínű h be fog futni.empty taxi
nagyon nagy tehetség, de nálunk már sokadik utolsó utáni lehetőségével se tudott élni(alig volt jó meccse), 8M-ért remélem elviszitek(bár nem hiszem, h pont premier leagube fog villogni), aztán akkor már csak Ricky Álvareztől kéne megszabadulnunk... 😊Divat
Szóval azt mondjátok, nem lenne jó igazolás. Köszöntem urak.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Ez az M'Vila gyerek is nagy karriert futott be.... ahhoz képest hogy tavaly még mekkora klubok nyomultak érte+válogatott lett(ahonnan később eltiltatta magát😀) eligazolt a Rubin KazánhozJack Zoltán
mér Hulk? 😀

|
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Philippe Coutinho. Olasz focit nézők, mit érdemes róla tudni?
A SkySports szerint közel a megegyezés a Liverpool és az Inter között az átigazolásáról...
Bár a cikkük még azt sem írja hogy milyen poszton játszik, így lehet hogy erre a SkySports értesülésre kivételesen nem kéne adnom.Mikey
nagyon nagy tehetség, de nálunk már sokadik utolsó utáni lehetőségével se tudott élni(alig volt jó meccse), 8M-ért remélem elviszitek(bár nem hiszem, h pont premier leagube fog villogni), aztán akkor már csak Ricky Álvareztől kéne megszabadulnunk... 😊

|
több mint 13 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks LSU Tigers 1 059
Ez az M'Vila gyerek is nagy karriert futott be.... ahhoz képest hogy tavaly még mekkora klubok nyomultak érte+válogatott lett(ahonnan később eltiltatta magát😀) eligazolt a Rubin Kazánhoz
több mint 13 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Jennert elég komolyan megtaposták..hihetetlen ,ilyet egy barátságos meccsen..látszik,hogy románok...

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 13 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks LSU Tigers 1 059
Az Espanyolban azért elég jól nyomta tavaly
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
Philippe Coutinho. Olasz focit nézők, mit érdemes róla tudni?
A SkySports szerint közel a megegyezés a Liverpool és az Inter között az átigazolásáról...
Bár a cikkük még azt sem írja hogy milyen poszton játszik, így lehet hogy erre a SkySports értesülésre kivételesen nem kéne adnom.Mikey
Támadó középpályás, az a fajta játékos akit Brazíliában nagyon nagyra tartanak, de Európában nem vszínű h be fog futni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 821
Philippe Coutinho. Olasz focit nézők, mit érdemes róla tudni?
A SkySports szerint közel a megegyezés a Liverpool és az Inter között az átigazolásáról...
Bár a cikkük még azt sem írja hogy milyen poszton játszik, így lehet hogy erre a SkySports értesülésre kivételesen nem kéne adnom.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Semmire, mert felülről kapná az utasítást, hogy kit rakjon be...Mondjuk Bayernnél anno ezzel a "következő szintre lépni" mottóval nagyon beszívta, persze usa válogatott más és rohadtul igaza is van. Mondjuk motivációból jeles Klinsi.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
 online.wsj.com/article/SB10001424127887323940004578258072832363036.html?mod=googlenews_wsj

talán érdemes.
kíváncsi lennék nálunk mire lehetne menni egy ilyen mentalitással. bognárgyuri biztos tudna ezt azt hozzáfűzni.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Böde a válogatottba is bemutatkozhat. 😊

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 895 — capitaine du château de Vienne 1487
A Piké gyerekét mé híjják Milánnak? Tudunk valami komoly összeesküvést Optimus? És ha már Milán utána mér Mubarak? sutianap
most Milan, utána Real, aztán a döntő előtt meg MÚÚÚÚÚ lesz 😀davemayer
a ríl már megvan neki Zserard Piké Bernabeunak híjják faszikámat


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
A Piké gyerekét mé híjják Milánnak? Tudunk valami komoly összeesküvést Optimus? És ha már Milán utána mér Mubarak? sutianap
most Milan, utána Real, aztán a döntő előtt meg MÚÚÚÚÚ lesz 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 895 — capitaine du château de Vienne 1487
A Piké gyerekét mé híjják Milánnak? Tudunk valami komoly összeesküvést Optimus? És ha már Milán utána mér Mubarak?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
PMFC: Lázár Pál szóban megállapodott a pécsiekkel

ez is komoly pályafutás... 😀


a Juhász-saga is folytatódik:
Juhász Roland nem vágyik Trabzonba

Újra az Anderlecht első csapatával készül Juhász Roland, ám ez nem azt jelenti, hogy a helyzete megváltozott a brüsszeli klubnál. Újabban azt hallani, a válogatott alapembere a Trabzonsporhoz szerződhet, ő azonban kevés esélyt lát (erre) a klubcserére.

|
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
76éves korában elhunyt Riccardo Garrone a Sampdoria tulajdonosa.

Ciao e grazie, Presidente!

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
+ ugye egy magyarszar árából 3 kevésbészar ugandai is kijöhet...

proliszensz? még döme is lerakta 2 fröccs között, szal látod mennyi! bár ugye mostani fagyi alapjait is ő rakta le, úgyh van értelme!!!

|
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Csak azt nem értem, hogy miért kell ragaszkodni a portugál trénerekhez?Van így értelme a prolicenszes edzőképzésnek? laccoo74
Nekem mindegy, hogy portugál, spanyol, német, japán, vagy alien amíg nem magyar. Leszarom a hiperűrlicencet is, attól még kalap szar az összes magyar edző. (nyilván akik már bizonyítottak) Alapvető mentalitásbeli problémája van nekik, és nem értenek az egészhez. Ha idejön egy külföldi aki hasonlóan nem ért hozzá, de legalább mentalitásban tud jobbat hozni, már megéri. Halvány sejtelmem nincs ki ez az ürge, de ha ennyi neve van, biztos menő lesz. Egyébként gondolom sok itt a panyol meg a portugál, legalább megértik egymást majd.

Egyébként játékosok terén is azt gondolom, hogy inkább egy 120 centis koreai 40 éves, mint egy magyar sztárjelölt. Sousát végig análisan izgatták amiért ennyi külföldit hoz, de elmondom neked, hogy összerakott egy csapatot, ahol a megmaradt magyar sztárjelölt tanyasi ronaldinnyók húzták le a rencert. Élen a CSereKöcsöggel, SG3-al.

Egyébként meg ez a sok tehetséges magyar fiatalember azért nem kap lehetőséget, mert szarok. Persze ha jön egy portugál tréner, akkor a két szar közül lehet, hogy inkább a portugál szart választja, de nem mindegy, hogy portugálszar vagy magyarszar van ott? (Vicces, hogy a helyesírásellenőrzőnek a portugálszar szó nem helytelen 😀)

De lényeg, hogy nem arról van szó, hogy fogja magát a HC és aszongya, hogy
"- Te Feri 'zzmeg, ez a Tekeres Pista gyerek nagyon jól játszik az ifiknél, ne hozzuk fel?
- Dehogyis Józsi, itt van az ugandai Bekaka Bepisa aki legalább szar. Márpedig minek raknál be egy tehetséges játékost, ha szart is berakhatsz?"